Įkraunama...
Įkraunama...

Council House gavimas UK

Na stai ir antra temele sia tema 4u.gif clap_1.gif gossip.gif flirt.gif



O va 1-oji temele smile.gif :



http://www.supermama...?...1736&st=588




Papildyta:
Na pirmoji ir pasisakysiu ax.gif

Sigeita - Ner uz ka, kad tik Jums gerai butu viskas thumbup.gif mirksiukas.gif Tikiu, kad ir bus 4u.gif Tik nenuleiskit ranku, nes kaip kazkada jau rasiau - Tik tas kas tiki ir siekia, pasikviecia laime, ir prie jos prisiliecia


O del pacios temeles, as ir manau, kad gera temele, nes galima pasidalinti patirtimi, paklausti patarimo, ar, pasiguosti, ir sulaukti pagalbos, arba visom pasidziaugti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Uuoga @ 2009 11 27, 19:39)
Na stai ir antra temele sia tema 4u.gif    clap_1.gif  gossip.gif  flirt.gif
O va 1-oji temele  smile.gif  :
http://www.supermama...?...1736&st=588
Papildyta:
Na pirmoji ir pasisakysiu  ax.gif

Sigeita - Ner uz ka, kad tik Jums gerai butu viskas  thumbup.gif   mirksiukas.gif  Tikiu, kad ir bus  4u.gif  Tik nenuleiskit ranku, nes kaip kazkada jau rasiau - Tik tas kas tiki ir siekia, pasikviecia laime, ir prie jos prisiliecia
O del pacios temeles, as ir manau, kad gera temele, nes galima pasidalinti patirtimi, paklausti patarimo, ar, pasiguosti, ir sulaukti pagalbos, arba visom pasidziaugti  smile.gif


aciuks Uuoga uz temuke, tikrai reikalinga mirksiukas.gif
beja as eisiu kita men pas advokatus nemokamus, jie imasi mano bylos. ax.gif
tikiu, kad pades islysti is sios musu koses).. doh.gif

oi, as cia ne i tema, bet va koks istatymas yra isejes nuo 2008 spalio 1d. (Energy Performance Certificatedar) placiau apie tai direct.gov.uk yra, ale nuorodos neberandu.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sigeita: 28 lapkričio 2009 - 01:53
sveikos 4u.gif kas man pasakysit kaip vadinasi formos del consulinio busto blush2.gif


aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katherine2 @ 2009 12 03, 21:40)
sveikos  4u.gif kas man pasakysit kaip vadinasi formos del consulinio busto    blush2.gif
aciu    4u.gif



Laba ;]
Hm, db reik irpaciai atsiminti g.gif blush2.gif atrodo - housing application form.
Atsakyti
QUOTE(Uuoga @ 2009 12 03, 20:43)
Laba ;]
Hm, db reik irpaciai atsiminti  g.gif  blush2.gif  atrodo - housing application form.

Ji vadinasi Housing Registration form
Atsakyti
QUOTE(katherine2 @ 2009 12 03, 20:40)
sveikos  4u.gif kas man pasakysit kaip vadinasi formos del consulinio busto    blush2.gif
aciu    4u.gif

Pas mus ta forma yra Home Choice aplication form.
Atsakyti
Manau lengviausia nueiti i Council`a, ir paprasyti, Tai jie duos kokios reikia formos. O japildyti, pamenu, tai yra kas veikti.. As, be pagalbos, nemanau, kad buciau pati uzsipildziusi, buciau kai pripildzius,pagal tai kaip orentuojuos tai ohooho biggrin.gif
Atsakyti
gal kas prasete consulinio busto devone, pvz Torquay, Paignton ar kazkur aplink?
Atsakyti
aciu merginos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katherine2 @ 2009 12 06, 20:01)
aciu merginos  4u.gif




mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,mamytes esamos ir busimos. mirksiukas.gif noriu pasidalinti su jumis,uzvakar uzsipildziau ir atidaviau forma,del valstybes busto gavimo. mirksiukas.gif pasake man moteriske,kuri dirba ispradziu,kad poros savaiciu begyje ateis pas mane i namus patikrint,bet po to kai iseidinejau,pasake,kad per pora savaiciu,gausiu laiska.tai kazin kaip cia dabar bus... g.gif gyvenam Airijoje.namanuomojam nelegaliai.as nedirbu,dirba vianas vaikinas,turim vaikiuka,tai biski sunkoka pragyventi... blush2.gif ir rupuze pradejo pylyti namas sitas,labai saltas,nes langu dydis 3 su puse metro. doh.gif nu ir kaip pildziau rasiau,visas sias priezastis,del ko noriu gauti is valstybes busta.o va seimininkai siandien atvaziavo,pasiziurejo i tuos pelesius,tik galva papurte ir tiek... verysad.gif nes mes pasakem,kad dabar atgyvensim uz depozita,ir tuo metu ieskosimes kito namo,bet jie pasake,kad mes privalom jiem sumoketi ta prakeikta depozita,o kai iseidinesim,tai jie ir grazins pinigais,bet kiek esu susidurus,tai visi liepdavo atgyventi menesi uz duota depozita. doh.gif o dar sakom mes jiem,kad mes patys pasidarem viso namo remonta uz savo pinigelius,nes ruosemes gyvent cia ilgesni laika,o pragyvenom tik 2 menesius unsure.gif tai jie mum atkirto kad musu to nieks neprase daryt. schmoll.gif zodziu,pasake,kad gyvenam iki sausio 3 cia.tai dabar nezinau jau ka ir daryt.forma uzpildyta,ir kazkaip neapsimoka dabar kraustytis i kita nama. unsure.gif
Atsakyti
Mamytes, gal papasakotumet visa procesa del namo gavimo?Kur pradet viska, viena pazystama sake kad viska internete susitvarke,bet nieko tiksliai nezinau.Labai lauksiu pagalbos,ACIU 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(mazuliukeee23 @ 2009 12 08, 22:38)
Sveikos,mamytes esamos ir busimos. mirksiukas.gif  noriu pasidalinti su nes mes pasakem,kad dabar atgyvensim uz depozita,ir tuo metu ieskosimes kito namo,bet jie pasake,kad mes privalom jiem sumoketi ta prakeikta depozita,o kai iseidinesim,tai jie ir grazins pinigais,bet kiek esu susidurus,tai visi liepdavo atgyventi menesi uz duota depozita. doh.gif o dar sakom mes jiem,kad mes patys pasidarem viso namo remonta uz savo pinigelius,nes ruosemes gyvent cia ilgesni laika,o pragyvenom tik 2 menesius unsure.gif tai jie mum atkirto kad musu to nieks neprase daryt. schmoll.gif zodziu,pasake,kad gyvenam iki sausio 3 cia.tai dabar nezinau jau ka ir daryt.forma uzpildyta,ir kazkaip neapsimoka dabar kraustytis i kita nama. unsure.gif


Labutis,siaip uz depozita turi atiduot kai pragyveni pries iseinant,BET jai jus neturit sutarties jokios tai jus gali lengvai apgaut ir neatiduot jokio depozito doh.gif Tokiu atveju patarciau laikytis savo ir depozita atgyvent kad ir ka jie sakytu,nes jums garantiju jokiu nera.SEKMES 4u.gif
Atsakyti