Įkraunama...
Įkraunama...

Council House gavimas UK

Sveikos ,gal galite pasidalinti agenturu adresais,noretume nama issinuomuoti pradziai ,o paskiau prasyti HB.Aciu labai. blush2.gif
Atsakyti
Sveikos. Turiu toki klausymeli, gal kam teko panasu klausima spresti smile.gif . Counculiniam bute gyvenu dar tik keleta menesiu. Pasidariau siokius tokius remontus, dbr viskas atrodo smile.gif . Vonios kambaryje yra vonia (dideliais vargais truputi apsveiciau ja, dbr nors matos kad pamasi i vonia biggrin.gif ), kranai lb seni , stori,prikalkeja is vidaus - neina isvalyt, nebent su astriu daiktu turetum grandyti. Lb noriu duso. Nusipirkau prijungiama duso jungti su galva, bet kranai per stori tai negaliu jo prisijungti. Ar counculas ar Allocation Team (jie dave ta buta) parasyti ar reikalauti maisytuvo vonioj? Kad pirkti paciai maisytuva brangu ir tektu taikyti skyles vanioj. Tikiuosi mane supatot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(furija04 @ 2010 04 15, 18:28)
Jus paciam Oxforde ar salia?

paciam, o tu kazkur netoli? Nes Oxfordshiras parasyta salia logotipo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ridziniece @ 2010 04 09, 19:16)
Aišku, apšvietėt 4u.gif  Iki šiol buvau tikra, kad konsulinius gauna tik poros, turinčios vaikų...

as pvz viena su vaiku ir man council house net nesisviecia londone doh.gif
eilej stoviu 5 metai
Atsakyti
QUOTE(Mimi08 @ 2010 04 22, 14:40)
paciam, o tu kazkur netoli? Nes Oxfordshiras parasyta salia logotipo thumbup.gif


Visai netoli-tik 10myliu nuo jo, tik counsilas kitas. Varysiu sia sav ziureti kas ten darosi, nes jokiu postumiu i prieki pakolkas, o mazius jau uz poros men pasibels.
Atsakyti
QUOTE(trylika @ 2010 04 22, 18:16)
as pvz viena su vaiku ir man council house net nesisviecia londone  doh.gif
eilej stoviu 5 metai

Tai gal dėl to, kad Londone... Jei kur provincijoj, lengviau tikriausiai būtų.
Atsakyti
esu mama mano leliuj jau 6menesiukai gyvenu milton keyne name kuriam gyvenu savininkas paprase issikelti neturiu kur gyventi galima pasakyti dabar suzinojau apie konsulo pagalba su bustu kokius dokumentus man reiketu tureti ir kur reiketu visu pirma kreiptis esu nedirbanti man tik 18metu gyvenam is vaiko pasalpu vaiko tevas biskiuka padeda paremia pinigeliais prasau patarimu ir pagalbos unsure.gif
Atsakyti
Oj, sirdele, liudna tavo byla.. O tu isvis esi sioj saly dirbus?
Jei taip, tureti reikia pasa ir WRS sertifikata (Home Office, kaip daug kas cia ji vadina), tada uzsipildai forma (housing application) ir lauki tolesniu nurodymu.. Tavo atveju eiciau i Homeless Department, ten turetum gauti pirmenybe del savo aplinkybiu. Jei eisi pas juos, rekomenduoju nusinesti ir nuomos sutarty (jei tokia turi) bei laiska nuo landlord'o kuriame taves prasoma issikelti (velgi, jei toki turi).
Jei dirbus nesi, pirmiausia patarciau kreiptis i Women's Aid (kontaktu ieskok cia: http://www.womensaid.org.uk/). Neissigask aprasymo, informacija jie teikia NE TIK seimyninio smurto aukoms. Jei visgi nedristum, vaiku teises irgi padeda panasiais klausimais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brooke: 28 balandžio 2010 - 01:26
esu dirbus bet nelegaliai pas babajus,turiu as tik inciurinso numeri neturiu homofiso numerio,o kaip man butu galima susisiekti su vaiku teisem,neturiu as ir jokiu sutarciu ir landlordas man tikrai nerasys jokiu lapu nes jis mane ileido gyventi nelegaliai velgi,jei gali parasyk issamiau truputuka nes as tokia biskiuka ziople kai susijaudinu pradedu labai nervuotis ir uzmirstu viska man viska reikia uzsirasyti megstu kai nereikia zioplineti ir zodziu ieskoti..beto ar vaiku teises negaletu is manes vaikiuko atimpt jei as likciau be namu as jo prarast nenoreciau ir as juo tikrai gan gerai rupinuosi
Atsakyti
Jau yra tema apie tai,pries kuriant nauja pasiziurek.
http://www.supermama...howtopic=522704

Jei meturi kur gyvent ir counsulas negales padet ,tai jie tau pasiulys atiduot vaika jiems kol susitvarkysi gyvenima.
Atsakyti
QUOTE(furija04 @ 2010 04 25, 10:20)
Visai netoli-tik 10myliu nuo jo, tik counsilas kitas. Varysiu sia sav ziureti kas ten darosi, nes jokiu postumiu i prieki pakolkas, o mazius jau uz poros men pasibels.

Mes jau buvom pokalby, uzpildem dokumentus del Haus benefitu(tik neisivaizduoju kaip ten ir kas, dabar nuomojames kambari pas anglus, tikimes, kad galesim isikraustyti i butuka. bet ar pades susimoketi depozita jai mes tuo metu negalesime? Ir kur tokio buto ieskoti, nes visur raso, kad nepriima su HB doh.gif O del buto konsulinio tai nieko mums neiseis kaip tikejomes(pagal pajamas sake, kad duotu 100%, bet va mes neturime daug popieriu kuriu jie reikalauja(senu adresu irodymu, Mb is vis 4 metus dirbo statybose ir niekur nemokejo mokesciu doh.gif), nu ir dar ten visokiu popieriuku kuriu mes neturime blush2.gif O is kokio tu miestelio?
Atsakyti
sveikutes nezinau ar as cia rasau bet gal kas atsakytu man.as esu vienisa mama atvyxtu i uk gyventi.teko girdeti kad buna duoda butus.po kiek laiko galima tiketis gauti?sake kad kai 3m isgyvena tada duoda.o kaip yra istikro gal kaskas susidure su tuo ir mane daugiau apsviestu???aciu butu.sakau gal vienisom mamoms duoda greiciau?darbuka jau turiu tai gal pvz reikia kaskiek laiko isdirbti kad gauti kaskur gyvenama vieta?
Atsakyti