Įkraunama...
Įkraunama...

Council House gavimas UK

Sveikos mamites as turiu tokia beda mus nori isvarit is namo ne tik mus ir kitus giventojus delto kad jo pazistamas nedapriziurejo namo ir nemokejo uz nama dabar cia skola virs 1500 svaru ir tikras seimininkas atvaziavo ir pasake kad iskeldins visusAs net nekalbejau su juo man kaiminas pasake.bandisiu sneket nors nezinau kaip surast,as net dar nespejau susitvarkit pasalpas tai ira dar nesumokejau uz self-employed ir dabar nezinau ka darit nes neturim pinigu,ir sutarties kambariui neturim.patarkit kur kreiptis turiu vaika 3 menesiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo busima mamite: 29 birželio 2010 - 21:07
QUOTE(busima mamite @ 2010 06 29, 22:05)
Sveikos mamites  as turiu tokia beda mus nori isvarit is namo ne tik mus ir kitus giventojus delto kad jo pazistamas nedapriziurejo namo ir nemokejo uz nama dabar cia skola virs 1500 svaru ir tikras seimininkas atvaziavo ir pasake kad iskeldins visusAs net nekalbejau su juo man kaiminas pasake.bandisiu sneket nors nezinau kaip surast,as net  dar nespejau susitvarkit pasalpas tai ira dar nesumokejau uz self-employed  ir dabar nezinau ka darit nes neturim pinigu,ir sutarties kambariui neturim.patarkit kur kreiptis turiu vaika 3 menesiu    blush2.gif

i gatve neisvarys su vaiku,jis turi tureti teismo sprendima apie iskeldinima 4u.gif

pati esu tokioj situacijoj ,ir niekas nekeldina nes nera teismo sprendimo,pats cauncilas liepe niekur nesikraustyt ir laukti teismo sprendimo
Atsakyti
QUOTE(Žūžū @ 2010 05 31, 11:34)
Sveikos, norejau paklausti gal kas susidure self-employdai kokius darbo irodymus turi pateikti? Ar uztenka laisko is darbdaviu? Ar invoisu reik? Formoje raso kad payslipu reik bet kad as dabar galvoju selfemploydai lyg payslipu negauna g.gif
Aciukas 4u.gif

reikia invoisu.
galima paciam nusipirkti invoice book, ten rasyt viska kiek pvz kokia diena zdirbai,kokiam adrese....
numeracija BUTINAI turi islikti originali,islpesineti lapu is jos negalima
Atsakyti
QUOTE(katherine2 @ 2010 06 29, 23:55)
i gatve neisvarys su vaiku,jis turi tureti  teismo sprendima apie iskeldinima  4u.gif

pati esu tokioj  situacijoj ,ir niekas nekeldina  nes nera teismo sprendimo,pats cauncilas liepe niekur nesikraustyt ir laukti teismo sprendimo

Esam buvę ir mes panašioje situacijoj, tikrai nevaro į gatvę, gasdinti gali, bet išmesti be teismo sprendimo tikrai ne, o tik gavus iš teismo laišką reik eit pas konsulą ir tada kažkaip bandys padėti. Gatvėje su vaiku tikrai nepaliks.
Atsakyti
pagaliau as jus atradau biggrin.gif gal galit man suteikti siokios tokios informacijos? blush2.gif ax.gif 1.jai turi rental agreament juk to jo negali nutraukti o tau jau siulo gera nama ir atsisakyti negali kas tada buna?
2.kaip su apmokejimais ar jei skaiciuoja toliau tik kitam namui/butui ar reik is naujo viska tvarkyti?
3.girdejau yra pasalpa kad jai neturi pinigu susipirkti skalbimo masina saldytuva ir t.t. jie suteikia pasalpa nuo ko ta pasalpa priklauso ir kaip ji vadinasi?
4.jai pasiule nama ir as buvau trecia (juk tai nesiskaito atsisakymas jai pasiemi pirmo zmones) renkuosi toliau ar man yra kakzokia pirmenybe nes jau viena karta buvau apziureti nes siule buta.ar toliau laukti belekiek laiko.man zmogus is hausingo sake kad atseit jau gausi greitai menesio laikotarpi bet as nesirenku buto koris man enpatinka o renkuosi kazka normelesnio.
atleiskit jai isiverziau is karto su klausimais bet man jie rupi. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2010 07 01, 16:00)
pagaliau as jus atradau biggrin.gif gal galit man suteikti siokios tokios informacijos? blush2.gif  ax.gif    1.jai turi rental agreament juk to jo negali nutraukti o tau jau siulo gera nama ir atsisakyti negali kas tada buna?
          2.kaip su apmokejimais ar jei skaiciuoja toliau tik kitam namui/butui ar reik is naujo viska tvarkyti?
          3.girdejau yra pasalpa kad jai neturi pinigu susipirkti skalbimo masina saldytuva ir t.t. jie suteikia pasalpa nuo ko ta pasalpa priklauso ir kaip ji vadinasi?
          4.jai pasiule nama ir as buvau trecia (juk tai nesiskaito atsisakymas jai pasiemi pirmo zmones) renkuosi toliau ar man yra kakzokia pirmenybe nes jau viena karta buvau apziureti nes siule buta.ar toliau laukti belekiek laiko.man zmogus is hausingo sake kad atseit jau gausi greitai menesio laikotarpi bet as nesirenku buto koris man enpatinka o renkuosi kazka normelesnio.
atleiskit jai isiverziau is karto su klausimais bet man jie rupi.  4u.gif  4u.gif  4u.gif




4. na man tai sake, kad - jei atsisakysiu siulomo, nebesiulys daugiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Uuoga @ 2010 07 03, 23:12)
4. na man tai sake, kad - jei atsisakysiu siulomo, nebesiulys daugiau  4u.gif




5. ar tu tuo tikra?man darbuotojai sake kad tris kartus jie tau siulo buta/nama.daugiau nebesiulo.
Atsakyti
....labai tiksliai žinau,kad nevalia atsisakyti pirmo,kurį pasiūlo,reikia imti..o paskui jau gali prašyti sąlygų pagerinimo.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katherine2 @ 2010 06 29, 23:55)
i gatve neisvarys su vaiku,jis turi tureti  teismo sprendima apie iskeldinima  4u.gif

pati esu tokioj  situacijoj ,ir niekas nekeldina  nes nera teismo sprendimo,pats cauncilas liepe niekur nesikraustyt ir laukti teismo sprendimo


aciukas tikrai padejai,nes snekejau su tuom zmigum kuris nedapriziurejo namo tai surado mum kambari.bet vat nezinau ka darit nes tvarkausi dikumentus del pasalpu ir jiem sakit nauja adresa nesinori nes jieskomes kitam rajone kambari,nes nesinori nuo to zmogaus priklausit kad vel tas pats nesigautu schmoll.gif ,bet kas kart 8 km eit laisku pasiimt ir nesinori.ir poliklinika toli o su vaiku toki kelia neprivaiksiosi,nezinau ka ir darit jug negaliu kas kelis menesius registruot vaika vis i nauja poliklinika. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(busima mamite @ 2010 07 05, 16:10)
aciukas tikrai padejai,nes snekejau su tuom zmigum kuris nedapriziurejo namo tai surado mum kambari.bet vat nezinau ka darit nes tvarkausi dikumentus del pasalpu ir jiem sakit nauja adresa nesinori nes jieskomes kitam rajone kambari,nes nesinori nuo to zmogaus priklausit kad vel tas pats nesigautu schmoll.gif ,bet kas kart 8 km eit laisku pasiimt ir nesinori.ir poliklinika toli o su vaiku toki kelia neprivaiksiosi,nezinau ka ir darit jug negaliu kas kelis menesius registruot vaika vis i nauja poliklinika. doh.gif

siaip tvarkantis pasalpas reikia adreso patvirtinimo,tokiu kaip banko steitmentai ir t.t zodziu kad atitiktu

gal kas daugiau zino g.gif jau susitvarkius tada gali pakeisti adresa

cia as sakau kaip man buvo
Atsakyti
sveikutes noreciau jusu pasiklaust:jaigu givenu su vaikinu ir dukrite 3 men abudu dirbam ant self-employed,givensim mazam kambarelije,namas 3 kambariu,name gyvena dar 3 zmones ar gauciau consilini nama creiciau nei po metu?ar geriau prasit hausing benefit? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(busima mamite @ 2010 07 05, 16:32)
sveikutes noreciau jusu pasiklaust:jaigu givenu su vaikinu ir dukrite 3 men abudu dirbam ant self-employed,givensim mazam kambarelije,namas 3 kambariu,name gyvena dar 3 zmones ar gauciau consilini nama creiciau nei po metu?ar geriau prasit hausing benefit? ax.gif

tkrai taip greitai negausi g.gif

ne taip lengvai cia duoda 4u.gif
Atsakyti