Įkraunama...
Įkraunama...

Council House gavimas UK

kas tas cab? g.gif
Atsakyti
QUOTE(titkauk @ 2010 09 17, 22:32)
kas tas cab? g.gif

4u.gif ,
cab tai citizen advice biure, istaiga, kuri padeda zmonems pasalpu labirintuose ir ne tik. atstovauja zmoniu interesams.
Atsakyti
Musu situacija labai negera doh.gif nuomojomes kambari viskas buvo gerai atrode nuomininkai normalus draugiski,bet kai tik atejo is konsulo darbuotojas ir pasake kad per daug zmoniu turim issikraustyt mes nes neturim sutarties,ir negalim turet,nes tik maksimum 3 suauge ir vienas vaikas tegali gyventi bute, o mes gyvenam 5 suauge ir 4vaikai.Pasake kad rasysi savininkui laiska ir dar jie ateis antradieni.Nuo to viskas ir prasidejo nuomininkai nori mus iskaraustyti iki to antradienio,bet neimanoma per 4dienas rast buto kad priimtu su triem vaikais,tiesiog varo i gatve mus.O juk as turiu sulaukt tu zmoniu kaip jie nuspres ar man duoti gyvenama vieta ar ne g.gif Jie man aiskina kad gaus bauda kad mus cia laiko,kas gali pasakyt kaip istikruju vyksta is konsulo namo gavimo procesas g.gif Tikiuosi suprantamai paaiskinau
Atsakyti
QUOTE(laurinute @ 2010 09 19, 15:32)
Musu situacija labai negera doh.gif nuomojomes kambari viskas buvo gerai atrode nuomininkai normalus draugiski,bet kai tik atejo is konsulo darbuotojas ir pasake kad per daug zmoniu turim issikraustyt mes nes neturim sutarties,ir negalim turet,nes tik maksimum 3 suauge ir vienas vaikas tegali gyventi bute, o mes gyvenam 5 suauge ir 4vaikai.Pasake kad rasysi savininkui laiska ir dar jie ateis antradieni.Nuo to viskas ir prasidejo nuomininkai nori mus iskaraustyti iki to antradienio,bet neimanoma per 4dienas rast buto kad priimtu su triem vaikais,tiesiog varo i gatve mus.O juk as turiu sulaukt tu zmoniu kaip jie nuspres ar man duoti gyvenama vieta ar ne g.gif  Jie man aiskina kad gaus bauda kad mus cia laiko,kas gali pasakyt kaip istikruju vyksta is konsulo namo gavimo procesas g.gif Tikiuosi suprantamai paaiskinau

sveika, na labai nesmagi ta situacija, bet nesvarbu, kad neturit sutarties, jus su vaikais i gatve neturi teisiu isvaryt, jie turi parasyt rastu ispejima, kad turit issikraustyti, paprastai pries du menesius, tad tikrai turit tiek laiko, surasti naujus namus. tegu paraso laiska, jus su tuo laisku pirmad. is pat ryto ar kai tik gausit eikit i councila, paaiskinkit situacija, o jau jie spres toliau jusu problema, bet tikrai nepulkit iseit, kad ir kaip jus gasdintu, nes jei pasitrauksit, tai jau ir neturesit svarios priezasties gauti ch busta skubiai. tikiuosi suprantamai parasiau. sekmes.
Atsakyti
QUOTE(Lirina @ 2010 09 17, 21:34)
4u.gif ,
cab tai citizen advice biure, istaiga, kuri padeda zmonems pasalpu labirintuose ir ne tik. atstovauja zmoniu interesams.

zinau kas tai tik nezinojau kad trumpinama taip blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(laurinute @ 2010 09 19, 15:32)
Musu situacija labai negera doh.gif nuomojomes kambari viskas buvo gerai atrode nuomininkai normalus draugiski,bet kai tik atejo is konsulo darbuotojas ir pasake kad per daug zmoniu turim issikraustyt mes nes neturim sutarties,ir negalim turet,nes tik maksimum 3 suauge ir vienas vaikas tegali gyventi bute, o mes gyvenam 5 suauge ir 4vaikai.Pasake kad rasysi savininkui laiska ir dar jie ateis antradieni.Nuo to viskas ir prasidejo nuomininkai nori mus iskaraustyti iki to antradienio,bet neimanoma per 4dienas rast buto kad priimtu su triem vaikais,tiesiog varo i gatve mus.O juk as turiu sulaukt tu zmoniu kaip jie nuspres ar man duoti gyvenama vieta ar ne g.gif  Jie man aiskina kad gaus bauda kad mus cia laiko,kas gali pasakyt kaip istikruju vyksta is konsulo namo gavimo procesas g.gif Tikiuosi suprantamai paaiskinau

i gatve neisvarys ,turi buti teismo sprendimas,o po teismo sprendimo kitas laiskas su urodyta issikraustymo data ir valanda
counsile reikes situ laisku,o teismai taip greitai nevyksta,tik jokiu budu neiseikit is ten kad ir kaip gasdintu,tai jusu paciu labui. sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katherine2 @ 2010 09 19, 16:09)
i gatve neisvarys ,turi buti teismo sprendimas,o po teismo sprendimo  kitas laiskas su urodyta issikraustymo data ir valanda
counsile reikes situ laisku,o teismai taip greitai nevyksta,tik jokiu budu neiseikit is ten kad ir kaip gasdintu,tai jusu paciu labui. sekmes  4u.gif

Nepaeme pinigu uz nuoma,grasino. o antradieni rugsejo 21 ateina is konsulo
Atsakyti
QUOTE(laurinute @ 2010 09 19, 23:15)
Nepaeme pinigu uz nuoma,grasino. o antradieni rugsejo 21 ateina is konsulo



na ir kas , kad ateina is councilo, tai jums dar geriau, jus eikit rytoj is pat ryto i councila, papasakokit situacija, tai kad jus gasdina, tik jiems blogiau, jus neturit jokiu budu iseit, nes isvaryt jusu tikrai neisvarys, tegul paraso laiska, kad turit issikraustyt,tada councile jus skubos tvarka turi apgyvendinti, kaip neturincius kur gyventi. taip skubiai nieks neiskraustys, kol ivyks teismas, jei ivyks, jums vistiek bus duotas laikas susirast kitus namus. jokiu budu neiseikit! o jei gasdins, sakykit kad kreipsites i atitinkamas instancijas. cia ne jusu beda, kad jiems gresia baudos, reikejo galvot, kai nuomavo! tikiu, kad si situacija spaudzia ir gniuzdo, bet stiprybes ir sekmes jums!
Atsakyti
QUOTE(laurinute @ 2010 09 19, 23:15)
Nepaeme pinigu uz nuoma,grasino. o antradieni rugsejo 21 ateina is konsulo


...nepasiduokit,atstovėkit savo poziciją..jiems dupcės dega,užtatai taip ir elgiasi....čia yra teisinė valstybė ir cituaciją tikrai išspręs pakankamai protingai...tik aišku jeigu jūs,kaip minėjom laikysitės savo......sėkmės,kantrybės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Bet jus nepamirskit kad laurinute rase, kad neturi nuomos sutarties, taigi jokiu dokumentu kad ji nuomojasi, mokejo pinigus nera... Tai kaip teisme butu galima kazka irodyt be jokiu dokumentu g.gif
Atsakyti
QUOTE(liolia79 @ 2010 09 20, 09:30)
Bet jus nepamirskit kad laurinute rase, kad neturi nuomos sutarties, taigi jokiu dokumentu kad ji nuomojasi, mokejo pinigus nera... Tai kaip teisme butu galima kazka irodyt be jokiu dokumentu g.gif

kuris ima pinigus jis man i konsula nunesti parase rasta kad as gyvenu tokiu adresu ir jam moku kas savaite
Atsakyti
QUOTE(laurinute @ 2010 09 20, 10:49)
kuris ima pinigus jis man i konsula nunesti parase rasta kad as gyvenu tokiu adresu ir jam moku kas savaite

Aaaa nu tada jau niekur nesikraustykit ir laikykites savo mirksiukas.gif
Atsakyti