Įkraunama...
Įkraunama...

Council House gavimas UK

[quote=Ixsiul,2010 10 01, 01:33]Laba vakara, ko tai nesimiega, tai nutariau paklausti jusu patarimo, del dabar stipriai kamuojancios problemos. Tai va, mes su vyru ir dviem vaikais dabar gyvenam 1 bedroom'o flat'e, iki sutarties pabaigos liko 2 men, bet mes jau pasakeme seimininkams, kad po termino iseinam, nes tokioje kiseneje daugiau negalime gyventi, nes tai toks mazutis butukas, kad net nera kur apsisukti ir dabar kai prasidejo vesesni orai cia saltoka ir visos sienos apipelijo ir kvapas, kad net nosi riecia, bijom, kad vaiku sveikatai tai neatsilieptu, taciau pinigu 2 bedroom'u flat'ui tikrai nesukrapstysim, nebent eiti vel i toki pat mazuti, tik gal nesupelijusi, bet kad niekas mums gali ir nenuomoti, nes juk seima su 2 vaikais, dirba tik vyras. Mes padave  del council house, bet kai nuejom pasiteirauti kaip ten visas procesas, pasake, kad jie dar nesvarste, nes daug norinciu. Sake jei jei ateitume su laisku, kur parasyta, kad seiminkai praso issikraustyti, tai duotu dar kazka uzpildyti ir tada gal jau svarstytu. Bet musu seiminkai nenori rasyti jokio laisko, sako likite cia, kam jums eiti. Zinoma jiems gerai, laiku sumokam ir, kaip jau supratom, daugiau nei vertas sitas butas, nors kam rupi kad sukrapstom paskutines kapeikas ir ka jie dabar surastu kas moketu uz pelesius. Nezinom ka dabar daryti  g.gif gal kas galetu patarti, butu didelis Aciu  4u.gif
Ir kaip kazin butu jei mes neisgaletume moketi nuomos? Seimininkas turbut paduotu i teisma, o kas ir kaip toliau?

sveika, na pirmiausia, kiek supratau sutarti turit,
tai kreipkites del housing benefit, jums padengs nuoma, gal ne visa, bet bent kiek, tada ieskosit didesnio buto, kai rasit, pranesit councilui, jums pakeis adresa ir toliau mokes, tik netemkit, nueikit , uzpildykit forma, ko truks, jie pasakys ar parasys. mes irgi gyvenam 4 vieno bedroomo bute, dirba tik vyras, as su mazylem namie, mums apmoka visa nuoma, nes pajamu neuztenka. dabar irgi ieskom didesnio busto, tik musu dabartinis butas neblogas mirksiukas.gif
jei ka, rasykit, bandysiu padet, patart, ka zinau. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lirina: 01 spalio 2010 - 12:38
QUOTE(Ixsiul @ 2010 10 01, 13:10)
O kas tas CAB?  blush2.gif aa, jau radau smile.gif Aciu  4u.gif


Nera uz ka 4u.gif kad tik gelbetu ir viskas butu gerai 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,
pas mus yra tokia padetis ir nezinau ka daryti gal galite padeti:gyvenam mes vienam kambaryje su teta ir mano 9 metu sunum o as dar ir besilaukiu antrojo, su seimininku konfliktai istisi,grasina mane paduoti i vaiku teises kad as atseit nepriziuriu vaiko.....na vienu zodziu bando kazkuom ikasti....kreipiausi i konsula bet pagal sutarti nuomos man dar 2 men kaip reikia cia atgyventi jis aisku rastiskai nepasirase bet konsule yra uzfiksuota kada jis sake mum issikelti..kazin kokia tikimybe gauti kazka is konsulo????? gal yra kas is mamyciu tvarkesi canning town arba newham konsuluose? aciu labai uz patarimus..
Atsakyti
as irgi noreciau patarymo. nuejau i consula paemiau alicaision forma uzpilditi. esu vienisa mama ,ar tiesa kad jei gauni consulini buta ar nama vistiek reikia uz ji moket tik maziau nei nuomojos .?
Atsakyti
QUOTE(aliona2225 @ 2010 10 02, 15:24)
as irgi noreciau patarymo. nuejau i consula paemiau alicaision forma uzpilditi. esu vienisa mama ,ar tiesa kad jei gauni consulini buta ar nama vistiek reikia uz ji moket tik maziau nei nuomojos .?

..o tai kapi kitaip doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo patranka: 02 spalio 2010 - 18:39

QUOTE(aliona2225 @ 2010 10 02, 15:24)
as irgi noreciau patarymo. nuejau i consula paemiau alicaision forma uzpilditi. esu vienisa mama ,ar tiesa kad jei gauni consulini buta ar nama vistiek reikia uz ji moket tik maziau nei nuomojos .?

4u.gif
sveika, zinoma reik, suma priklauso nuo busto dydzio ir vietos, apie 60 - 90 svaru i sav., bent jau musu mieste. galima paciai nuomotis buta su sutartimi, tada kreiptis i councila del housing benefit, labiau apsimoka, nes jei truksta pajamu, jie padengia didele dali nuomos arba net visa. sekmes!
Atsakyti
tai ar atsiras mamyciu galinciu man kuom nors patarti?
Atsakyti
QUOTE(ynde123 @ 2010 10 02, 22:32)
tai ar atsiras mamyciu galinciu man kuom nors patarti?

na man teko gyventi virs metu su vaikais viename kambaryje ,ir pastovus councilo lankymas nelabai kam idomu tavo situacija,bet aciu dievui viskas isisprende siuometu
svarbiausia nenuleisti ranku kad ir kaip butu sunku
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katherine2: 03 spalio 2010 - 14:43
nevisada daznai apmoka viska taip pat kaip concil house .va draugei reikejo 80/weak svaru moketi tai jai viska apmokejo
Atsakyti
aciu uz atsakyma......tai sansu kaip ir mazai...o jei seimininkas liepe issikraustyti bet nera kur ka tada daryti?....zodziu pirkt uz paskutinius palapine ....
Atsakyti
QUOTE(ynde123 @ 2010 10 03, 17:48)
aciu uz atsakyma......tai sansu kaip ir mazai...o jei seimininkas liepe issikraustyti bet nera kur ka tada daryti?....zodziu pirkt uz paskutinius palapine ....


Praneskit council`ui ;]
Uzpildzius forma, jus turetu pakviesti i pokalbi, ir ten viska turetumete papasakoti, kokia jusu padetis, mmm..dar, gali sakyti kraustytis kuriam laikui i nakvynes namus, iki kol jie suras, (jei busit waiting list`e) tinkama jum gyvent buta
Atsakyti
QUOTE(ynde123 @ 2010 10 03, 16:48)
aciu uz atsakyma......tai sansu kaip ir mazai...o jei seimininkas liepe issikraustyti bet nera kur ka tada daryti?....zodziu pirkt uz paskutinius palapine ....

4u.gif
seimininkas turetu parasyti laiska, kad jus turite issikraustyti, nuo tos dienos jus turesite du men. susirasti busta, anksciau jis neturi teises jus isvaryt. kreipkites i councila, jums siaip ar taip priklauso atskiras kambarys vaikui ir kitas jums, tik kokia tikimybe ji gauti greitai, cia jau priklauso nuo vietoves.
Atsakyti