Įkraunama...
Įkraunama...

Council House gavimas UK

sveikutes visoms,as cia naujoke tai dar visai zalia. ax.gif noreciau paklausti patarimu jusu smile.gif
mano seima sudaro 5 asmenys as ,vyras ir 3 vaikiukai biggrin.gif .noreciau bandyti stoti y eile bet pirmiausia bijau kad gali netikti nuomos sutartis nes ji pusiau rasyta su kompu puse su ranka,nuomojames nama tiesiogiai is babajaus ,mane yra 3 kambariai neskaiciuojant virtuves ir sitingu,as su vaikiukais miegam viename kambaryje susigrude rolleyes.gif vyras irgi perejo y 2metrai ant 2metru kambariuka kur telpa vos lova,dideliame kambaryje niekas negyvenam nes ten ziauriai viskas pradejo pelyti spintoj rubai ,sienos...neymanoma dregme ....o maqno vienas vaikiukas serga astma tai jam cia labai negerai, unsure.gif viskas pelyka koridoriuje sienos visada slapios prie duru laukiniu ir ant ju vien pelesiai net langai apacioj ir tie pelyja verysad.gif bet kai cia pasiskaiciau kad jiems y ta pelesy visai dzin tai kas tada jiems yra blogai?
aciukas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dzeine99 @ 2010 11 18, 13:31)
sveikutes visoms,as cia naujoke tai dar visai zalia. ax.gif noreciau paklausti patarimu jusu  smile.gif
mano seima sudaro 5 asmenys as  ,vyras ir 3 vaikiukai biggrin.gif .noreciau bandyti stoti y eile bet pirmiausia bijau kad gali netikti nuomos sutartis nes ji pusiau rasyta su kompu puse su ranka,nuomojames nama tiesiogiai is babajaus ,mane yra 3 kambariai  neskaiciuojant virtuves ir sitingu,as su vaikiukais miegam viename kambaryje susigrude rolleyes.gif  vyras irgi perejo y 2metrai ant 2metru kambariuka kur telpa vos lova,dideliame kambaryje niekas negyvenam nes ten ziauriai viskas pradejo pelyti spintoj rubai ,sienos...neymanoma dregme ....o maqno vienas vaikiukas serga astma tai jam cia labai negerai, unsure.gif viskas pelyka koridoriuje sienos visada slapios  prie duru laukiniu ir ant ju vien pelesiai net langai apacioj ir tie pelyja verysad.gif bet kai cia pasiskaiciau kad jiems y ta pelesy visai dzin tai kas tada jiems yra blogai?
aciukas ax.gif


...bėda tai bėda..paimat ir išsinuomojat kitą namą....nes konsulinį dar baisesnį galite gauti...
Atsakyti
As irgi bandziau del dregmes ir pelesio kreiptis, bet nelabai jiems idomu.... O kita nama nuomotis brangu nes sutartis nesibaigusi - iseinant prarastume depozita. Nusipirkom Dehumidifier dregmei sugerti. Lyg geriau siek tiek...
Atsakyti
QUOTE(dzeine99 @ 2010 11 18, 13:31)
sveikutes visoms,as cia naujoke tai dar visai zalia. ax.gif noreciau paklausti patarimu jusu  smile.gif
mano seima sudaro 5 asmenys as  ,vyras ir 3 vaikiukai biggrin.gif .noreciau bandyti stoti y eile bet pirmiausia bijau kad gali netikti nuomos sutartis nes ji pusiau rasyta su kompu puse su ranka,nuomojames nama tiesiogiai is babajaus ,mane yra 3 kambariai  neskaiciuojant virtuves ir sitingu,as su vaikiukais miegam viename kambaryje susigrude rolleyes.gif  vyras irgi perejo y 2metrai ant 2metru kambariuka kur telpa vos lova,dideliame kambaryje niekas negyvenam nes ten ziauriai viskas pradejo pelyti spintoj rubai ,sienos...neymanoma dregme ....o maqno vienas vaikiukas serga astma tai jam cia labai negerai, unsure.gif viskas pelyka koridoriuje sienos visada slapios  prie duru laukiniu ir ant ju vien pelesiai net langai apacioj ir tie pelyja verysad.gif bet kai cia pasiskaiciau kad jiems y ta pelesy visai dzin tai kas tada jiems yra blogai?
aciukas ax.gif






aisku kreipkis butinai!!! 3 kambariai 5 zmonem? absurdas.o jai ir negausi nieko (taip nebuna gausi,tik gali reiketi gal metus gal 10 biggrin.gif palaukti) juk per galva niekas neduos jai kreipsiesi.
as nesuprantu kodel kiti raso kad nesikraipk negauisi del pelesio ir t.t... jai negavot jus vadinasi engaus ir kiti???? pas mane kaimynai atsikrauste kreipesi kad name pelesis neimanoma gyventi ir gavo.vieni atsizvelgia i tai kiti ne ,bet nereiskia kad jau neik nes vistiek negausi.Eik mergyt ir bandyk flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(patranka @ 2010 11 18, 15:27)
...bėda tai bėda..paimat ir išsinuomojat kitą namą....nes konsulinį dar baisesnį galite gauti...

nera taip lengva su mazais vaikiukais kraustinetis is vieno namo y kita, ir nevisi nori poto atiduoti depozito jei nepragyveni sutarta laika blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(titkauk @ 2010 11 18, 15:59)
aisku kreipkis butinai!!! 3 kambariai 5 zmonem? absurdas.o jai ir negausi nieko (taip nebuna gausi,tik gali reiketi gal metus gal 10 biggrin.gif palaukti) juk per galva niekas neduos jai kreipsiesi.   
as nesuprantu kodel kiti raso kad nesikraipk negauisi del pelesio ir t.t... jai negavot jus vadinasi engaus ir kiti???? pas mane kaimynai atsikrauste  kreipesi kad name pelesis neimanoma gyventi ir gavo.vieni atsizvelgia i tai kiti ne ,bet nereiskia kad jau neik nes vistiek negausi.Eik mergyt ir bandyk flirt.gif

aciu mergyt, uz palaikyma mirksiukas.gif
eisiu ir pabandysiu savo savo laime gal ji mums nusisypsos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dzeine99 @ 2010 11 18, 15:31)
sveikutes visoms,as cia naujoke tai dar visai zalia. ax.gif noreciau paklausti patarimu jusu  smile.gif
mano seima sudaro 5 asmenys as  ,vyras ir 3 vaikiukai biggrin.gif .noreciau bandyti stoti y eile bet pirmiausia bijau kad gali netikti nuomos sutartis nes ji pusiau rasyta su kompu puse su ranka,nuomojames nama tiesiogiai is babajaus ,mane yra 3 kambariai  neskaiciuojant virtuves ir sitingu,as su vaikiukais miegam viename kambaryje susigrude rolleyes.gif  vyras irgi perejo y 2metrai ant 2metru kambariuka kur telpa vos lova,dideliame kambaryje niekas negyvenam nes ten ziauriai viskas pradejo pelyti spintoj rubai ,sienos...neymanoma dregme ....o maqno vienas vaikiukas serga astma tai jam cia labai negerai, unsure.gif viskas pelyka koridoriuje sienos visada slapios  prie duru laukiniu ir ant ju vien pelesiai net langai apacioj ir tie pelyja verysad.gif bet kai cia pasiskaiciau kad jiems y ta pelesy visai dzin tai kas tada jiems yra blogai?
aciukas ax.gif


nieka tu cia neklausyk nieka tu negausi man kaimynka irgi sake kad man priklauso a poto is cia suzinojau infarmacija kad niekas man nepriklauso ot tep vat
Atsakyti
...niekas nesako,NESIKREIPK..sakau tik,kad nuo vilko ant meškos gali užsišokti...o pelėsis,nėra jau tokia svari priežastis,kad tau uždėtų pliusą,gauti konsuliniam butui,reikia susirinkti pažymas iš daktarų ir .t.t....o šiuo atvėju,jai jau taip blogai ir pergyvenat iš tiesų už vaikus,tai idealiausia išeitis,savarankiškai pasikeisti būstą,o ne laukti,sutarties pabaigos,metus ar dešimt konsulinio namo.....sėdi ir verkšlena....sunku su vaikais,sunku vaikams...tai imkit ir veikit,o ne ieškokite sau pasiteisinimų...
Atsakyti


aciu mergyt, uz palaikyma mirksiukas.gif
eisiu ir pabandysiu savo savo laime gal ji mums nusisypsos 4u.gif
[/quote]




aik ir bandyk o avdruk nusisypsos laime ir gausi koki nauja gera nama su keimu arba buta juk visko buna wink.gif neatideliok ir eik smile.gif as va su vienu vaiku stoviu dar tik puse metu o jau gavau 4 pasiulimus kraustytis i butus ir viena nama ( tik kiti paeme man net nesiule tik vaziavau apziureti kaip2 asmuo) bet vistiek vadinasi juda kazkas jai siulo.tarp kitko butai buvo katik suremontuoti nei pelesio nieko;)
Atsakyti
QUOTE(valenka @ 2010 11 18, 18:00)
nieka tu cia neklausyk nieka tu negausi man kaimynka irgi sake kad man priklauso a poto is cia suzinojau infarmacija kad niekas man nepriklauso ot tep vat

O tai tie 3 paundai uz interneta dar nepasibaige???
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(valenka @ 2010 11 18, 17:00)
nieka tu cia neklausyk nieka tu negausi man kaimynka irgi sake kad man priklauso a poto is cia suzinojau infarmacija kad niekas man nepriklauso ot tep vat




jai tu negavai vadinasi niekas nebegaus?biggrin.gif:D:D:D
Atsakyti
QUOTE(siguliukas17 @ 2010 11 18, 21:20)
O tai tie 3 paundai uz interneta dar nepasibaige???
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

pasibaige ale kugelio bleka paskavaradijau tau leido dar pasinaudot bisky

Papildyta:
QUOTE(titkauk @ 2010 11 18, 22:20)
jai tu negavai vadinasi niekas nebegaus?biggrin.gif:D:D:D


tai man ant greicia reikeja ir mane prainfarmavo ka as nieka negausiu o cia ne ant greicia tai misliju ka negaus i tegu negaista laiko moteriske
Papildyta:
QUOTE(titkauk @ 2010 11 18, 17:59)
aisku kreipkis butinai!!! 3 kambariai 5 zmonem? absurdas.


reik vyra pas save in lova guldytis i uzteks vietos, trims vaikams du kambariai mislinu ka daug
mano tai labai padetis bloga ner ne kur raskladuskos padet vaikui kai ant kaledu atvaziuos
Atsakyti
...valenka...jau rimtai,dabar mįslė...arba pasikeiti kiną į 'dundukė"...arba už jumoro jausmą 150 balų thumbup.gif
Atsakyti