Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame namus Kalėdoms

QUOTE(babiele @ 2009 12 04, 12:42)

gal kas galit patart, kaip tokias eglutes išlankstyt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 07 gruodžio 2009 - 14:57
QUOTE(Raganiute @ 2009 12 07, 00:00)
gal kas galit patart, kaip tokias eglutes išlankstyt?


Man atrodo ji iš 6 dalių (po 2 vienodas) ir kraštukai ikirpti ar įpjauti ir visos įmautos viena į kitą. wink.gif Kaip vienai eglutei nemažai darbo. ax.gif Nors pasidarius detalių trafaretus ir atsispausdinus darbas pagreitėtų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 06 gruodžio 2009 - 23:25
bet ten kur jau uždegtos lemputės tai liuks atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(index @ 2009 12 04, 22:52)
Sveikos auksarankės, štai  baigiau savo "eglutę".
4u.gif



Nu suuuper. thumbup.gif Labai liuksiškai atrodo. Kiti rankdarbiai irgi labai šaunūs. wink.gif

Mane irgi domintų langų puošimas... Nesugalvoju, ką virtuvėj galėčiau pakabinti. Tie visi elniukai, tigriukai man tikras kičas. schmoll.gif Prisisėmiau čia įdėjų, pradėjau irgi dekoracijas gaminti. Greitu metu parodysiu kaip pavyko. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 07 gruodžio 2009 - 14:58
Sveikos 4u.gif
As visada vis skaitydavau ir skaitydavau ta mamyciu foruma, bet tik sendien sugalvojau kad ir paciai reiketu prisiregistruoti wink.gif labai grazus jusu visu darbeliai, saunuoles thumbup.gif
na kai as paskaitinesiu kaip ideti foto cia, tai ir as ikelsiu namu papuosima Kalėdoms ax.gifuser posted image
Papildyta:
berods pavyko thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tomulike: 07 gruodžio 2009 - 02:32
QUOTE(pinkClarin @ 2009 12 06, 21:13)
labai orginalu biggrin.gif

Orginalu, bet tokios namuos eglės iš skardinių, ar nuo alaus bonkių nenorėčiau unsure.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(tomulike @ 2009 12 07, 03:31)

Labai grazu bigsmile.gif. Gal galima gauti daugiau info - is kur cia tas grozis, gal pati kurete ar galima kur isigyti? ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Tomulike swoon.gif Aš apakus. Nu nerealiai gražu wub.gif Jei turi parodyk daugiau savo darbeliu 4u.gif
Atsakyti
Labai gražu, kaip dailiai apvyniotos tos lemputės ir tie džiovinti papuošaliukai labai gražiai atrodo. Nuostabu 4u.gif
Atsakyti
aciu visoms 4u.gif
na šitą eglutę labiau mano mama darė, as tik padejėja buvau smile.gif bet šiaip turiu papuošimų iš ankstesnių metų, tik reikėtų nuotraukytes surasti, na šiais metais su mama dar puošime kiemą, tai kai turėsiu nuotraukyčių būtinai idėsiu ir jums pažiūrėt smile.gif
O šiaip ta eglutė darosi tai nesunkiai reikia tik karštų klijų, plaušo, kartono, lempučių ir papuošimui apelsinų riešutukų ir kitų niekučių wink.gif ant susuktos tūtos iš kartono reikia lemputes apsukti (laidukus su lipnia juosta kloijavom) tada apsukom plaušu ir suklijavom visus papuošaliukus eglutės smile.gif na dar ta eglute tvirtinome ant pagalio, kad į vazelę būtų galima įstatyti thumbup.gif
tai ka, bėgu ieškot kitų nuotraukyčių wink.gif
Atsakyti
QUOTE(tomulike @ 2009 12 07, 15:25)
aciu visoms  4u.gif
na šitą eglutę labiau mano mama darė, as tik padejėja buvau smile.gif bet šiaip turiu papuošimų iš ankstesnių metų, tik reikėtų nuotraukytes surasti, na šiais metais su mama dar puošime kiemą, tai kai turėsiu nuotraukyčių būtinai idėsiu ir jums pažiūrėt smile.gif
O šiaip ta eglutė darosi tai nesunkiai reikia tik karštų klijų, plaušo, kartono, lempučių ir papuošimui apelsinų riešutukų ir kitų niekučių wink.gif ant susuktos tūtos iš kartono reikia lemputes apsukti (laidukus su lipnia juosta kloijavom) tada apsukom plaušu ir suklijavom visus papuošaliukus eglutės smile.gif na dar ta eglute tvirtinome ant pagalio, kad į vazelę būtų galima įstatyti  thumbup.gif
tai ka, bėgu ieškot kitų nuotraukyčių wink.gif

Nu kai kurybingas zmogus, tai is beleko grozi padaro bigsmile.gif thumbup.gif . Ziauriai skoninga, originalu, o pasirodo nelabai ir sunkiai kai kam padaroma mirksiukas.gif. Laaabai lauksim kitu nuotraukyciu ir ideju, kaip pasigrazinti savo namucius wub.gif .
Atsakyti

 i 
Labai prašau nesituokite nuotraukų!

Nepykite, bet ateityje nebekoreguosiu tokių žinučių, o iškart trinsiu visas žinutes, kuriose bus cituojamos nuotraukos.

Moderatorė Svajūnė
Atsakyti