Įkraunama...
Įkraunama...

Puošiame namus Kalėdoms

QUOTE(skirmule @ 2009 12 08, 23:03)
mergičkos, plyyyz, snaigių šablonų pvz... ax.gif žinau kad turbūt yra nuorodų bet jei turit po ranka...ar kaip ten...mestelkit. Noriu tokių užuolaidų iš snaigių ax.gif

Ir as susidomejau tokiom uzuolaidom, tai ka radau kol kas:
http://www.craftladi...aiges-vt236.htm
http://snowflakes.barkleyus.com/
http://highhopes.com/snowflakes.html
Atsakyti
rodau biggrin.gif tongue.gif

vaikų kambariui:
user posted image

virtuvei:
user posted image
Atsakyti

 ! 
Žinutė ištrinta, nes joje cituota nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 09 gruodžio 2009 - 10:25
Va, dar tokių snaigių galima pasigaminti pačiai:

user posted image

http://klk.pp.ru/200..._iz_bumagi.html

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silsta: 09 gruodžio 2009 - 08:33
QUOTE(*Drugelis* @ 2009 12 04, 14:31)
Tiek grožių prisižiūrėjau, kad net dar didesnis įkvėpimas atėjo puošti namus jau savaitgalį smile.gif
Bet labai norėčiau jūsų patarimo. Planuoju pasidaryti Kalėdinę kompoziciją (jei taip galima išsireikšti) iš šakų. Bandžiau aš jas nupurkšti sniegeliu, bet labai daug jo neprikimba prie šakų, o nusėda aplinkui. Gal žinote kokių nors efektyvesnių būdų, kaip nudažyti šakas baltai?  Gal guašą pabandyti?  g.gif

as darau apsarmojusias sakas:
imu stiklini inda. Pripilu daug druskos ir vandens. Vanduo turi apsemti druska. Imerkiu sakas. Mazdaug po 2 sav sakos ir indas apserksnija wub.gif Nuostabus vaizdas wub.gif Tik foto neturiu. Taip pat ir tokiu tauriu pasidarau.
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2009 12 09, 00:16)

Labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
:
QUOTE(Never been @ 2009 12 09, 11:01)
as darau apsarmojusias sakas:
imu stiklini inda. Pripilu daug druskos ir vandens. Vanduo turi apsemti druska. Imerkiu sakas. Mazdaug po 2 sav sakos ir indas apserksnija wub.gif Nuostabus vaizdas wub.gif Tik foto neturiu. Taip pat ir tokiu tauriu pasidarau.


Sveikos darbštuolės,
Labai sudomino šis aprašymas. Gal galėtum patikslinti, šakas merki kaip gėles į druską, ar jas turi panaridinti pilnai???
Tikiuosi aiškiai palausiau g.gif
Mes su drauge prisinėrėm varpelių, tik niekaip neprisiruošiu iškrakmolyti..... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(alvijaxx @ 2009 12 09, 12:49)
:
Mes su drauge prisinėrėm varpelių, tik niekaip neprisiruošiu iškrakmolyti..... doh.gif

Kokios jūs šaunuolės - nusinėriau vakar vieną mažytę snaigę, tai jaučiuosi didvyrė. Nerimas man ne prie širdies ir man labai sunkiai sekasi. Kažkaip nelabai draugauju su kabliuku, paprasčiau su virbalais. Nelabai suprantu tas schemas, neturiu tokios patirties. Labai pavydžiu kad mokat nerti ir dar taip gražiai. Turiu snaigių schemų labai daug, bet tai man neįveikiamas darbas. Labai jau lėtai jis man vyksta.

Beje, gal žinot kaip burbulus daryti iš siūlų ant baliono? Na kaip tiksliai daryti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo argus: 09 gruodžio 2009 - 11:03
QUOTE(argus @ 2009 12 09, 11:55)
Kokios jūs šaunuolės - nusinėriau vakar vieną mažytę snaigę, tai jaučiuosi didvyrė. Nerimas man ne prie širdies ir man labai sunkiai sekasi. Kažkaip nelabai draugauju su kabliuku, paprasčiau su virbalais. Nelabai suprantu tas schemas, neturiu tokios patirties. Labai pavydžiu kad mokat nerti ir dar taip gražiai. Turiu snaigių schemų labai daug, bet tai man neįveikiamas darbas. Labai jau lėtai jis man vyksta.

Beje, gal žinot kaip burbulus daryti iš siūlų ant baliono? Na kaip tiksliai daryti?


Draugė tai užsikabino pamačiusi pas mane vrpelius. Kelis kartus pamokiau, tai dabar kai nesuprantam schemų bendrai pasitariam kaip nert. tongue.gif
Aš nedažnai neriu....
O Siūlus ant baliono daro skirtingai: Kai kas balioną tepa ir vynioja, bet taip nelabai patogu (bent man).
Aš darau taip: Įveriu siūlą į adatą ir ją perveriu per lipalo buteliuką. Tik aišku perverti reikia kur nors buteliuko viršuj.Tada adatą išveri ir vynioji siūlą ant baliono. Truputį limpa rankos, nes siūlas jau su klijais, bet nepasidaro jokios plėvelės, kaip lieka jei tepi balioną klijais ir vynioji (Aišku vynioji ant pripūsto baliono)rolleyes.gif
Taigi varijantai du, daryk kaip patogiau biggrin.gif
Atsakyti
O kokius siūlus geriau naudoti?
Atsakyti
labutis mamytes, kiek prisiziurejau visokiausiu rozybiu net akys raibsta ir nezinau net kuom noreciau pasipuosti namus savo, uzsikreciau nuo jusu, iks susigriebi ir jau puosti namus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(argus @ 2009 12 09, 12:50)
O kokius siūlus geriau naudoti?


Jeiburbulas mažas, tai kuo plonesni tuo gražiau. Bet jei didelis reikėtų kažkiek storesnių
Atsakyti