Įkraunama...
Įkraunama...

Nekenčiu Kalėdų, kamuoja slogus prisiminimai

Ar yra tokiu, kuriems Kaledos ir liudnu prisiminimu metas?
Atsakyti
man taip pat kaledos nera viena megstamiausiu svenciu, ir galeciau isvardyti ne viena priezasti. nu gal keliomis apsiribosiu
1. esu gimus gruodzio 26 diena, todel dazmnai zmones net pamirsta kad as dar svenciu ir gimtadieni, arba kaip, kad siemet noriu pasidaryti gimtadieni (nes 25 jau) bet nera kaip suvisais suderinti nes kaledos ir po kaledu zodziu daug kas isvazeve ir panasus dalykai....
2. pas mano vyra seimoje yprasta visiems vaikams pirkti dovanas, bet seis laikais jau visu siknos pilnos ir net patys nezino ko nori, tai tampa lyg prievole.
3. mane erzina tas visas bumas per kaleda ka kam pirkti dovanoti, pilnos parduotuves slamsto ir pan.
4. visada reikia aplankyti ir savo ir vyro tevus, kazkaip nenori nei vienu nuskriausti tai man visuomet galvos skausman, pas kuriuos nuvaziuoti pries priet, pas kuriouos vakara ir t.t. ir pan. zodziu persiplesk,
5. seis laikais nebebuna sniego per kaledas. o vet kai as jauna buvau..... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2009 11 29, 17:50)


drinks_cheers.gif
dar prie visu siu punktu prideti:
ka skanaus pagamint, iskept, kad visiems patiktu
ir atitinkamai- kaip nesustoret doh.gif
o dar kaip nugalet posventine bloga nuotaika dry.gif
Atsakyti
na man kucios,tai tokia diena,nzn kaip ir ramybe,bet tuo paciu kazkokia tustuma,tokia nerami busena,lyg kazkas atsitiks,o kaledos,na eilinis baliukas,jei noro yra.Turbut tokioje aplinkoje as visada,kad niekas tokiu svenciu nesureiksmina.gaila is tiesu,norisi linksmos pakiletos nuotaikos,norisi sniego,kazko ypatingo
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2009 11 29, 16:50)
man taip pat kaledos nera viena megstamiausiu svenciu, ir galeciau isvardyti ne viena priezasti. nu gal keliomis apsiribosiu
1. esu gimus gruodzio 26 diena, todel dazmnai zmones net pamirsta kad as dar svenciu ir gimtadieni, arba kaip, kad siemet noriu pasidaryti gimtadieni (nes 25 jau) bet nera kaip suvisais suderinti nes kaledos ir po kaledu zodziu daug kas isvazeve ir panasus dalykai....
2. pas mano vyra seimoje yprasta visiems vaikams pirkti dovanas, bet seis laikais jau visu siknos pilnos ir net patys nezino ko nori, tai tampa lyg prievole.
3. mane erzina tas visas bumas per kaleda ka kam pirkti dovanoti, pilnos parduotuves slamsto ir pan.
4. visada reikia aplankyti ir savo ir vyro tevus, kazkaip nenori nei vienu nuskriausti tai man visuomet galvos skausman, pas kuriuos nuvaziuoti pries priet, pas kuriouos vakara ir t.t. ir pan. zodziu persiplesk,
5. seis laikais nebebuna sniego per kaledas. o vet kai as jauna buvau..... biggrin.gif

Tai juk kaip tik lengva iseitis - pakvieti be jokiu derinimu visus i gimtadieni per Kaledas (na kad lengviau butu kitiems 26d) ir prisistato visi draugai, tevai (nereiks vaziuot nei pas vienus), vaikams nuperki tik saldainiu (na juk tavo gimtadienis, tai tik simboliskai)...
Pas mus gruodis baisus gimtadieniu prasme, tai as savo daznai nukeliu savaite ir pasikvieciu per Kaledas.
Tik ka su sniegu daryti neisivaizduoju 000189.gif
Atsakyti
o man prieš kalėdas būna sesija, tai kažkaip nei šventinio pasiruošimo nesijaučia... bet ir šiaip man kalėdos atrodo per daug sukomercintos, jau nuo spalio pabaigos visur eglutės... na ir paskutinė priežastis - kažkokia amžina skuba ruošiant vaišes
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2009 11 29, 17:50)
man taip pat kaledos nera viena megstamiausiu svenciu, ir galeciau isvardyti ne viena priezasti. nu gal keliomis apsiribosiu
1. esu gimus gruodzio 26 diena, todel dazmnai zmones net pamirsta kad as dar svenciu ir gimtadieni, arba kaip, kad siemet noriu pasidaryti gimtadieni (nes 25 jau) bet nera kaip suvisais suderinti nes kaledos ir po kaledu zodziu daug kas isvazeve ir panasus dalykai....
2. pas mano vyra seimoje yprasta visiems vaikams pirkti dovanas, bet seis laikais jau visu siknos pilnos ir net patys nezino ko nori, tai tampa lyg prievole.
3. mane erzina tas visas bumas per kaleda ka kam pirkti dovanoti, pilnos parduotuves slamsto ir pan.
4. visada reikia aplankyti ir savo ir vyro tevus, kazkaip nenori nei vienu nuskriausti tai man visuomet galvos skausman, pas kuriuos nuvaziuoti pries priet, pas kuriouos vakara ir t.t. ir pan. zodziu persiplesk,
5. seis laikais nebebuna sniego per kaledas. o vet kai as jauna buvau..... biggrin.gif

Panasumu turiu su ketvirtuoju punktu. Tevai visad vyksta pas savo tevus ( musu mociutes) - tai tradicija. Tuomet ir mes vykstam pas jas. O mociutes - viename kaime gyvena. Tai nors isprotek - pas vienus 2 val, pas kitus 2 val... taip ir lakstai kaip durnelis...
O siaip - svente vis tik grazi.... smile.gif
Atsakyti
jei gyvenat atskirai nuo tevu tai kucias praleiskit tik savo seimoje (Jus , vyras ir vaikai) uzdekit daug daug zvakuciu , pasigaminkit lengvu sumustiniu , zuvytes su salotom ir isssivirkit karsto vyno , riesutai ir vaisiai ir pasikalbekit dviese ,pasvajokit o rytojus viska sudelios ant i . kadangi mociutes gyvena vienam kaime tai dienu sventiniu yra 2 tai vienai paskirkit viena diena kartu pabusit ir su tevais ,o kita diena kitai ,gal nepilna diena bet nuo ryto iki pavakario tikrai uzteks

del dovanu kodel atrodo ,kad dovanos turi buti brangios vertingos?- juk cia ne gimtadienis o Kaledos- tai reiskia -kad sirdies dovanos . Koki sekmadieni su vyru prikepkit mieduoliu , juos papuoskit supokuokit ir bus jusu dovanos pacios brangiausios ...
Atsakyti
Sveikos. Deja, bet as ir visai nelaukiu Kaledu, galetu ju ir nebuti. Pati augau seimoje, kur giliai buvo saugoms tradicijos: per Adventa kas vakara (tiesa vyrai ne, tik mes su mama) melsdavomes prie Advento vainiko (vainiko viduryje degamos 4 zvakes, kurios Kuciu vakara baigiamos degint), Kuciu vakarienei stalas dengiamas butinai su sienu po staltiese, butinai 12 patiekalu, paskui burimai, zaidimai. Eglute puosdavome tik Kuciu vakara - tai buvo tecio ir broliu preiga, o as padedavau mamai ruost Kuciu vakariene. Vaziuodavom i baznycia, i misias, o kai issausdavo Kaledu rytas, tai jausdavom, kad atejo svente. Viskas buvo tikrai laukiama ir dvasinga. Deja, savo vyrui per 10 niekaip neistengiau iskiepyti jokiu tradiciju-jam viskas juokinga ir neturi reiksmes (aciu ju seimai). Kaledos pas mus dabar, kaip kazkas minejo, eilinis balius... siemet dar tokia situacija, kad visi tarpusavyje persibare (aciu anytai eilini karta) tai as keli men nesilankau pas jo tevus, jis pas mano. Zodziu visai nesventiskos sventes. schmoll.gif
Atsakyti
Nueikit i baznycia kaledu ryta, paaukokit kam nors, ir iskart geriau pasijusit. Nebus vien balius eilinis persivalgymo, kai atsikeli dovanas apziuri ir eini esti. Mane kazkaip nuejimas i baznycia ryta gerai nuteikia. Siaip i ja nevaikstau bet per kaledas daznai. Uzdegu zvekele uz mirusius smile.gif
Atsakyti
Siaubas kei pesimisciu cia, visosm tik blogai, o jus ka nors grazaus Kaledos duoda? nepaisant to kad persivalgai ir jau nuo lapkricio menesio parduotuves puosiasi?
Maziau ziureti i neigiamus dalykus, praleisti pro akis kas nepatinka ar netinka, daugelis pamirso tikraja Kaledu prasme, tuo tarpu ir jus visos merginos 4u.gif nepykit bet reikia dziaugtis kiekviena grazia akimirka, o ne dejuoti 4u.gif
Atsakyti
Nera sniego - nera ir Kaledu verysad.gif
be to, sesija visa nuotaika gadina, iki pat Kuciu mokytis teks... verysad.gif
Atsakyti