Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo teisių laikymas Airijoje

Sveikos 4u.gif ,

user posted image

saziningai isziurejau VISA skyreli, visus 26 puslapius, bet tokios ar pansios temos tikrai neradau schmoll.gif

Tad bandysiu idet temele, gal atsiras kas patars, apsvies, ar prisijungs prie norinciu issilaikyt teises Airijoje bigsmile.gif ????
Papildyta:
Taigi blush2.gif

pradejau mokytis teorijos, turiu diska butent teorijai mokytis. Mokausi saziningai, kolkas neblogai sekasi, bet siaubingai jaudinuosi, kaip bus per tikraji teorijos testa?

Gal kuri laikete, kaip sekesi? Is disko suprantu klaideliu galima padaryt tik 4, is 40 klausimu ? kiek kainuoja issilaikyt teises? kiek trunka, kaip vyksta visas tas procesas, tarkim as ateinu i ta ofisa, ar kokia ten ta klase, kur laikomi testai, ar ten dar papildomai ko klausineja ar tik sedi prie kompo ir laikai teises? o kaip tame kompe tie klausimai paruosiami, ar ten tie patys klausimai kaip ir tose knygelese, ir diskuose buna??? Bijau kad as cia mokaus mokaus is to disko, o kai nueisiu paduos man visai kitus klausimus blush2.gif .... Kiek laiko trunka issilaikyti, kada tau pasako rezultatus, ar iskart kaip kompe namie, bus tiesiog PASS ??? Nu o tada kas, kas apsiims su manimi teises man isduot?

Oi labai atsiprasau uz tuos kalusimus bet nenoriu nuejus nieko nezinot blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LadyAgne: 29 lapkričio 2009 - 18:32
tai negi as busiu pirmoji kuri laikys teises airijoje biggrin.gif tongue.gif ???
Atsakyti
QUOTE(LadyAgne @ 2009 11 30, 19:21)
tai negi as busiu pirmoji kuri laikys teises airijoje  biggrin.gif  tongue.gif ???

Nu turbut kad ne ... Gal dar nieks nemate, kantrybes .. Tikrai turetu atsiliepti kas nors 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyAgne @ 2009 11 29, 17:39)
Sveikos  4u.gif ,


pradejau mokytis teorijos, turiu diska butent teorijai mokytis. Mokausi saziningai, kolkas neblogai sekasi, bet siaubingai jaudinuosi, kaip bus per tikraji teorijos testa?

Gal kuri laikete, kaip sekesi? Is disko suprantu klaideliu galima padaryt tik 4, is 40 klausimu ? kiek kainuoja issilaikyt teises? kiek trunka, kaip vyksta visas tas procesas, tarkim as ateinu i ta ofisa, ar kokia ten ta klase, kur laikomi testai, ar ten dar papildomai ko klausineja ar tik sedi prie kompo ir laikai teises?  o kaip tame kompe tie klausimai paruosiami, ar ten tie patys klausimai kaip ir tose knygelese, ir diskuose buna??? Bijau kad as cia mokaus mokaus is to disko, o kai nueisiu paduos man visai kitus klausimus  blush2.gif .... Kiek laiko trunka issilaikyti, kada tau pasako rezultatus, ar iskart kaip kompe namie, bus tiesiog PASS ??? Nu o tada kas, kas apsiims su manimi teises man isduot?

Oi labai atsiprasau uz tuos kalusimus bet nenoriu nuejus nieko nezinot  blush2.gif

Mano vyras siu metu pradzioje issilaike teorija, o kitu metu pradzioje jau planuoja ir praktika laikyti biggrin.gif
Klausimai buvo visi is disko, tik paziurek, kad diskas butu pats naujausias, nes jei senesni gausi, tai kai kuriu klausimu gali nezinoti.
Patarciau eiti laikyti tik tada, kai namie ant kompo bent kelias dienas is eiles atsakysi visus klausimus be klaidu. Tada nesijaudinsi klaseje.
Vyras pasakojo taip, kad kai ateini i ta klase, kur reikia laikyti egza, pradzioje tave nufotkina (kad netycia kazkas kitas nebutu uz tave atejes laikyti tu egzu). Viskas vyksta prie kompo, tik kiek supratau, tai buvo 'touch screen' kompai.
Kai atsakai visus klausimus, parodo 'pass' arba ne ir is teisu negali suzinoti kiek ir kokiu klaidu padarei.
Kiek kainuoja as jau nebepamenu, bet maniskis registravosi on-line. Ten buvo kainos ir susimokejo kortele.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aghedo: 02 gruodžio 2009 - 22:25
QUOTE(LadyAgne @ 2009 11 29, 19:39)
Sveikos  4u.gif ,

user posted image

saziningai isziurejau VISA skyreli, visus 26 puslapius, bet tokios ar pansios temos tikrai neradau  schmoll.gif 

Tad bandysiu idet temele, gal atsiras kas patars, apsvies, ar prisijungs prie norinciu issilaikyt teises Airijoje  bigsmile.gif  ????
Papildyta:
Taigi  blush2.gif

pradejau mokytis teorijos, turiu diska butent teorijai mokytis. Mokausi saziningai, kolkas neblogai sekasi, bet siaubingai jaudinuosi, kaip bus per tikraji teorijos testa?

Gal kuri laikete, kaip sekesi? Is disko suprantu klaideliu galima padaryt tik 4, is 40 klausimu ? kiek kainuoja issilaikyt teises? kiek trunka, kaip vyksta visas tas procesas, tarkim as ateinu i ta ofisa, ar kokia ten ta klase, kur laikomi testai, ar ten dar papildomai ko klausineja ar tik sedi prie kompo ir laikai teises?  o kaip tame kompe tie klausimai paruosiami, ar ten tie patys klausimai kaip ir tose knygelese, ir diskuose buna??? Bijau kad as cia mokaus mokaus is to disko, o kai nueisiu paduos man visai kitus klausimus  blush2.gif .... Kiek laiko trunka issilaikyti, kada tau pasako rezultatus, ar iskart kaip kompe namie, bus tiesiog PASS ??? Nu o tada kas, kas apsiims su manimi teises man isduot?

Oi labai atsiprasau uz tuos kalusimus bet nenoriu nuejus nieko nezinot  blush2.gif



sveikute

as rugsejo menesi issilaikiau teises dubline wink.gif

testa uzsisakiau internetu man tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku. leidau sau mokytis 3 menesius. uzpildzius viska internetu gauni patvirtinima elektroniniu pastu, paskui pries pora dienu iki testo gauni dar viena priminima i pasta. testo kaina lyg 36.5e.

paskirta diena vyksti i pasirinkta vieta, ten papraso tavo paso ir sutikrina duomenis. pakeliui i testo laikymo patalpa padaro tavo nuotrauka. testo laikymo patalpoje stovi apie 20 kompiuteriu su touch screen. pirmas 15 min gali praleisti skaitydama paaiskinimus kaip atlikti testa, kiek klaidu gali padaryti ir pan. (gali pasirinkti: tik skaityti ar skaityti ir klausyti kaip tau kazkas skaito, nes yra ausines). kai nusprendi pradet testa tau bus duotos 45 min. gali baigti anksciau. yra 40 klausimu is kuriu turi atsakyt 36 teisingai jei nori islaikyti. atsakinejant klausimus juo gali pazymet jei nesi tikra del atsakymo paskui gali grizti atgal ir pagalvoti wink.gif

po testo kompiuteryje tau neparodo nieko. paraso aciu uz testa. tada grizti atgal kur tikrino pasa ir lauki savo rezultatu. ten atspausdins pazymejimus. jei neislaikei gauni lapa kad prasome bandyti dar karta. o jei islaikai gauni pazymejima ir kita lapa kad sveikiname, kiek teisingai atsakei ir kokiose srityse dar reiktu kaupti zinias.

jei islaikei turi 2 metus kad islaikytum vairavimo egzamina, jei ne-vel teks laikyti teorija.

kai islaikai teorija vaziuoji i vietini tax office (kur uz kelius reikia moket ir pan.) ten nunesi savo dokumentus sumoki man atrodo 10e ir gauni po keliu dienu laiska su savo LEARNER PERMIT. su juo gali eit mokytis vairuoti.

sekmes wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Aghedo @ 2009 12 02, 23:24)
Mano vyras siu metu pradzioje issilaike teorija, o kitu metu pradzioje jau planuoja ir praktika laikyti  biggrin.gif




QUOTE(engels @ 2009 12 04, 11:09)
sveikute

as rugsejo menesi issilaikiau teises dubline wink.gif

sekmes wink.gif


Sveikos,
Dekui kad nelikot abejingos 4u.gif viskas labai aisku, tikrai nebusiu kaip is medzio nukritusi doh.gif hihihi.gif

O kai gauni LEARNER PERMIT, tai jau ar galima vaziuot uzsikabinus L zenkla? Siaip gatveje matau laaabai daug su L besivazinejanciuju g.gif ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(LadyAgne @ 2009 12 04, 14:41)
Sveikos,
Dekui kad nelikot abejingos  4u.gif  viskas labai aisku, tikrai nebusiu kaip is medzio nukritusi  doh.gif  hihihi.gif

O kai gauni LEARNER PERMIT, tai jau ar galima vaziuot uzsikabinus L zenkla? Siaip gatveje matau laaabai daug su L besivazinejanciuju  g.gif  ax.gif .

Su Learner Permit gali vazineti L uzsikabinus, bet butinai turi salia sedeti kazkas, kas turi Full License. Jei gatveje matai kazka su L raide ir salia jo nesedi kitas zmogus, tai zinok, kad ten as vazineju su savo vyro masina, nes turiu EU Permit jau 12 metu lotuliukas.gif
Atsakyti
Man si tema irgi lb aktuali 4u.gif
Noriu valdyti transporto priemone,tik siaip zadejau LT,kol B nepradejo patarinet cia laikytis.Man siaip su anglu sudetnga,bet B suzinojo,kad Ashburne yra lietuviu kalba.Aisku kaip ir visi,dar nk konkretesnio nezino,na bet priversiu,kad ryt surinktu tel nr ir suzinotu tiksliai g.gif

Atsakyti
O,kokia gera temuke thumbup.gif as irgi domiuosi del teisiu laikymo. siaip planavau vaziuot i lt ir externu laikyti,bet paskiau pazistami pradejo sakyti,kad kodel nebandau cia... tai ir mastau,cia gal kiek pigiau butu,nes teorija kaip suprantu iskart valstybinis laikomas,jokiu ten mokykliniu kaip lt nera. tai vadinasi ir moketi dukart nereikia. rolleyes.gif mano siaip kalba nera jau itin gera,bet tai kaip suprantu,jei iskali ta cd tai jau kaip ir gali eiti laikyti? o kas del pravaziavimu... ar sunku isalikyti? o ar galima islaikius teorija airijoj,pravaziavima laikyti lt? nes pvz as zinau toki dalyka,kad jei turi lt teorija islaikes,gali pravaziavima laikyti bet kurioje ES salyje... o tai gal kas galit imesti nuoroda,kur ten galima uzsireg ir pan... kaip ta instancija vadinasi?
Atsakyti
Nu va moteros,turiu info ax.gif Gavom internetini puslapi,tik gaila kad kainu neraso...Siaip reik 290 e susimoket,tik dar man neaisku uz ka cia tiksliai doh.gif Daug dar reiks issiaiskint,bet jauciu,kad reik cia laikyt,nes lt laikant biudzetas lb jau smarkiai apsikarpys g.gif doh.gif Taigi www.vairuok.ie
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuostabi mamyte: 16 sausio 2010 - 04:01
Tikriausiai niekur nera taip lengva issilaikyti teises kaip Airijoje..
Nusiperki knyga ar cd iskali mintiNai ( nebutina net moketi kalba) ir eini laikyt.
beto dar vienas pliusas, kad gali arba imti vairavimo pamokas arba neimti, nes praktini testa gali atlikti su nuosava masina. tik vienas minusas, kas reikia laukti puse metu po teorijos islaikymo doh.gif
Atsakyti
labai malonu,kad cia pas jus uzklydau...as irgi noreciau issilaikyti teises,bet truputi ir bijau...okur jus tuos vairavimo taisykliu cd perkate,kazkaip neteko matyti,tiesa ta nuoroda www.vairuok .ie man jokios info neduoda...kazin kodel?norejau daugiau suzinot apie laikyma lietuviu kalba
Atsakyti