Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo teisių laikymas Airijoje

QUOTE(REER @ 2013 09 30, 17:12)
Lietuvoj vairavau (taip pat mokiausi, bet tas buvo pries kokius 4 m.), o Airijoj dar nei karto neteko  ax.gif Tai kaip ir visiska naujoke  biggrin.gif

vieną kartą išmokus manau nebepamirši tau manau tik prisimint tereiks ir gal kiek įprast prie skirtingos kelio pusės smile.gif

QUOTE(Ethan @ 2013 09 30, 17:18)
Oi nzn, kuriam tu laikei? As is Dublin 3, bet dirbu Dublin 18, ar idomu paimtu mane tavo instruktorius? Ar is pirmo karto islaikei? Jetau man baisu… Ar reikejo dar papildomu pamoku? Ar su savo m asina mokinaisi, ar jo? Sorry, tiek klausimu smile.gif

as laikiau raheny, nors man tiek tas tiek finglo laikymo centras buvo vienodu atstumu. Dėl paėmimo, tai jei iš D3 (Clontarfas?) tai jokių problemų, mes ten mokęsi daug esam, vieni siauriausių kelių! o jei D18 tai nemanau, nes ten jau visiškai pietuose..
Aš pradėjau mokytis su jo mašina, bet kadangi egzaminą galvojau laikyt su savo, tai po poros pamokų persėdau prie savo mašinos. Jei visiškai kaip sakai nemoki nieko tai tas 12 pamokų tik visiškas startas bus.. Aš išlaikiau iš trečio karto, bet su juo baigiau važinėt prieš pirmąjį egzamino bandymą, nes jaučiau, kad jis visko mane išmokė ir man tiesiog reikėjo trupučio daugiau praktikos nusišlifuot. Tarp pamokų su juo važinėdavau su mb, praktiškai kiekvieną rytą prieš darbą - kuo daugiau intensyvios praktikos tuo greitesnis tobulėjimas. Aš ir neišlaikiusi užsibookindavau iškart kitą egzaminą, kad nedingtų akstinas mokytis, o svarbiausia, kad visa ką išmokau nepasimirštų. Pirmąjį egzaminą laikiau gal tik po mėnesio praktikos, o teises gavau po kažkur 8 mėn nuo pradėjimo mokytis - visai prieš pat antrosios dukrytės gimimą bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikinu gimus dukrytei smile.gif As raheny visai nepazistu.. Nzn reikes man gal ir paskambinti sitam instruktoriui, jai sakai kad jis l. geras. As Fairview gyvenu. Reikia man tu teisiu, bet kaip pradeti sad.gif Ujujuj
Atsakyti
QUOTE(Ethan @ 2013 10 01, 13:12)
Sveikinu gimus dukrytei smile.gif As raheny visai nepazistu.. Nzn reikes man gal ir paskambinti sitam instruktoriui, jai sakai kad jis l. geras. As Fairview gyvenu. Reikia man tu teisiu, bet kaip pradeti sad.gif Ujujuj

ačiū 4u.gif

aš raheny irgi nepažinojau, bet jis kur tai mielesnis rajonas nei finglas tarp kurių turėjau rinktis, tai likau su raheny, ten daugiausia todėl ir važinėdavom, nors laikymas raheny nereiškia, kad egzaminas bus tik tam rajone, raheny centras padengia patį raheny, clontarf'ą, coolock'ą, beaumont'ą, na vienu žodžiu kas aplinkui, tai gali tekt laikyt net visai netoli fairview.

jei dvejoji dėl instruktoriau, tai pasiimk porą pamokų ir pažiūrėk ar tau jis tinka ir patinka mirksiukas.gif aš tiesą pasakius jį 'radau' per deal'us nusipirkau už pusę kainos pora pamokų būtent pasižiūrėt kas per žmogus, nesitikėjau, kad iš pirmo karto pataikysiu bigsmile.gif nes šiaip tai nėra vieno geriausio instruktoriaus, reikia susirast tą, kuris tinka būtent tau.
Atsakyti
Munyt, aciu uz patarimus smile.gif Reikia pradeti ziuretis info.
Atsakyti
QUOTE(Ethan @ 2013 10 02, 10:01)
Munyt, aciu uz patarimus smile.gif Reikia pradeti ziuretis info.

Sveikos ,gal atsiras tokiu kurios nelabai kalba angliskai ir vazinejot su airiu instruktorium ,kaip susikalbejot? Labai bijau ,bet reiks vaziuoti blush2.gif galvoju kad vienas kito nesuprasim ir bus sunku ,negana to kad vairuot mokintis reiks o dar kalbos barjeras kisa koja blink.gif
Atsakyti
QUOTE(nuna200 @ 2013 11 20, 18:10)
Sveikos ,gal atsiras tokiu kurios nelabai kalba angliskai ir vazinejot su airiu instruktorium ,kaip susikalbejot? Labai bijau ,bet reiks vaziuoti  blush2.gif  galvoju kad vienas kito nesuprasim ir bus sunku ,negana to kad vairuot mokintis reiks o dar kalbos barjeras kisa koja  blink.gif

O juk yra uzsienieciu instruktoriu smile.gif Bet siaip patarciau imti airi, ir kalba ismoksi ir vairuoti pramoksi smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nuna200 @ 2013 11 20, 18:10)
Sveikos ,gal atsiras tokiu kurios nelabai kalba angliskai ir vazinejot su airiu instruktorium ,kaip susikalbejot? Labai bijau ,bet reiks vaziuoti  blush2.gif  galvoju kad vienas kito nesuprasim ir bus sunku ,negana to kad vairuot mokintis reiks o dar kalbos barjeras kisa koja  blink.gif

na žiūrint kiek tas nelabai, nes jei tik kalbėt sunku, bet supranti neblogai tada tikrai imčiau airį, iš tikro, gal ir pramoktum kalbos bevažinėdama, bet jei visiškai prastai tada gali būt pinigai išmesti į balą... 4u.gif

Ethan, ar jau pradėjai mokintis?
Atsakyti
Munytm geda, bet dar ne sad.gif Buvau isvykusi is salies, o dabar darbai + mokslai smile.gif Gal po svenciu sakau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ethan @ 2013 11 21, 12:51)
Munytm geda, bet dar ne sad.gif Buvau isvykusi is salies, o dabar darbai + mokslai smile.gif Gal po svenciu sakau smile.gif

niu anokia čia gėda, tokių dalykų gal ir geriausia imtis kai tam yra laiko, nes kitaip su dideliais tarpais greičiau viskas pasimiršta ir todėl užtrunka ilgiau.
Atsakyti
smile.gif aciu
Atsakyti
As jau p[o pirmo pravaziavimo thumbup.gif man sunkiau ka nors pasakyti,suprasti viska daug maz supratau ka sake galu gale ne as pirma tokia ,supratingas geras instruktorius nuramino sake ,viskas gerai .Tik dabar sunku taisyti blogus vairavimo iprocius bigsmile.gif teks jei noresiu vazineti ,seip labai patenkinta antras vaziavimas pirmadieny smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nuna200 @ 2013 11 21, 17:42)
As jau p[o pirmo pravaziavimo  thumbup.gif  man sunkiau ka nors pasakyti,suprasti viska daug maz supratau ka sake galu gale ne as pirma tokia ,supratingas geras instruktorius nuramino sake ,viskas gerai .Tik dabar sunku taisyti blogus vairavimo iprocius  bigsmile.gif  teks jei noresiu vazineti ,seip labai patenkinta antras vaziavimas pirmadieny  smile.gif

Kaip faina, saunuole. O kas per mokyklla?
Atsakyti