Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo teisių laikymas Airijoje

Mergaites,kam reik kompaktu lietuviu kalba rasykit i AZ,del kainos susitarsim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nuostabi mamyte @ 2010 04 29, 14:42)
Sveikos ax.gif
As vakar jau issilaikiau teorija,tikrai lb lengvair vertimas atitinka pagal kompaktus,kuriuos dave vairuo.ie.Na zodziu esu patenkinta ir be galo laiminga,pagaliau....

sveika sveikinu sakyk o kai kompakta gavai per kiek laiko atejjo kad bus egzaminas tau? as jau 2 menesius laukiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Judita Lukosiene @ 2010 05 06, 12:17)
sveika sveikinu sakyk o kai kompakta gavai per kiek laiko atejjo kad bus egzaminas tau? as jau 2 menesius laukiu  g.gif

Oi cia lb ivairiai,kazkur irgi apie 2 men is musu miesto laukia visi ir dar ne visi sulauke doh.gif
Atsakyti
TURIU ISVERTUS TEORIJOS BILIETUS I LIETUVIU KALBA. B, C IR D KATEGORIJAS. JEI KAS SUSIDOMEJOT IR NORETUMETE NUSIPIRKTI, RASYKIT MAN I AZ 4u.gif
Atsakyti
Gal ir ne į temą klausimas, bet kaži kiek panašiai kainuoja draudimas turintiems laikinąsias teises? g.gif
Atsakyti
Labai priklauso nuo automobilio klases, variklio turio, vairuotojo amziaus ir pan. Yra daug saitu kur gali suvesti duomenis ir tau parodys kiek kainuos smile.gif
Atsakyti
Sveikos paneles.Man si tema kaip tik siuo metu labai aktuali.Pati esu is Siaurines Airijos.Man labai keista pasirode,kad kai kurios merginos rase jog issilaikius cia teorija reikia uzpildyti kazkokia forma ir sumoketi ten kazkiek euru uz keliu mokescius...Na pas mus cia tikrai tokio dalyko nera.As pati teorija issilaikiau pries dvi sav,tikrai nebuvo sunku smile.gif (patarimas: jeigu bent kiek mokate anglu kalba,tai tik angliskai kokinkites,nes paskui egzamine labai maisysites) ir dabar jau pradejau mokytis vairuotis su instruktoriumi,man jis tikrai neminejo nieko panasaus apie tuos mokescius...
Dar skaiciau siame forume,kad issilaikius teorija,praktini vairavimo egzamina galima laikytis tik po puses metu,tas tai tikrai ne tiesa,gali laikytis kad ir po sav,jei tik moki vairuoti tongue.gif Mano vyras cia teises issilaike pries pusantru metu.Issilaikes teorija,jau po keliu sav issilaike ir praktini egzamina.Taigi,nieko nera neimanomo smile.gif Sekmes visoms besipraktikuojancioms! thumbup.gif thumbup.gif Jei kyla kokiu klausimu susijusiu su teorija,kreipkites rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos gelbekite rolleyes.gif sakykite kur pasinaikino tas www.vairuok.ie kur kazkas mminejo persikele kitur adresa dave o emeila gal turite kas ar telefono numeri?? kaip kitos ar sisilaiket kur lauket vis kompaktu? as kompakta turiu jau 3 menesiai bet vis jokio laisko negaunu g.gif bukite geros padekite isprest sita problema
Atsakyti
QUOTE(Orintiukste @ 2010 05 25, 19:37)
Sveikos paneles.Man si tema kaip tik siuo metu labai aktuali.Pati esu is Siaurines Airijos.Man labai keista pasirode,kad kai kurios merginos rase jog issilaikius cia teorija reikia uzpildyti kazkokia forma ir sumoketi ten kazkiek euru uz keliu mokescius...Na pas mus cia tikrai tokio dalyko nera.As pati teorija issilaikiau pries dvi sav,tikrai nebuvo sunku smile.gif  (patarimas: jeigu bent kiek mokate anglu kalba,tai tik angliskai kokinkites,nes paskui egzamine labai maisysites) ir dabar jau pradejau mokytis vairuotis su instruktoriumi,man jis tikrai neminejo nieko panasaus apie tuos mokescius...
Dar skaiciau siame forume,kad issilaikius teorija,praktini vairavimo egzamina galima laikytis tik po puses metu,tas tai tikrai ne tiesa,gali laikytis kad ir po sav,jei tik moki vairuoti tongue.gif  Mano vyras cia teises issilaike pries pusantru metu.Issilaikes teorija,jau po keliu sav issilaike ir praktini egzamina.Taigi,nieko nera neimanomo  smile.gif Sekmes visoms besipraktikuojancioms! thumbup.gif  thumbup.gif Jei kyla kokiu klausimu susijusiu su teorija,kreipkites  rolleyes.gif


tai siaurineje uk istatymai ax.gif o pietineje Airijos,tai ir skiriasi tvarka mirksiukas.gif deje pas mus tik po 6 menesiu galima laikyt vaziavima ax.gif o su mokytoju ar zmogumi kuris turi ne maziau 2 metu pilnas teises gali vaziuot iskart gaves mokinio teises smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Orintiukste @ 2010 05 25, 19:37)
Sveikos paneles.Man si tema kaip tik siuo metu labai aktuali.Pati esu is Siaurines Airijos.Man labai keista pasirode,kad kai kurios merginos rase jog issilaikius cia teorija reikia uzpildyti kazkokia forma ir sumoketi ten kazkiek euru uz keliu mokescius...Na pas mus cia tikrai tokio dalyko nera.As pati teorija issilaikiau pries dvi sav,tikrai nebuvo sunku smile.gif  (patarimas: jeigu bent kiek mokate anglu kalba,tai tik angliskai kokinkites,nes paskui egzamine labai maisysites) ir dabar jau pradejau mokytis vairuotis su instruktoriumi,man jis tikrai neminejo nieko panasaus apie tuos mokescius...
Dar skaiciau siame forume,kad issilaikius teorija,praktini vairavimo egzamina galima laikytis tik po puses metu,tas tai tikrai ne tiesa,gali laikytis kad ir po sav,jei tik moki vairuoti tongue.gif  Mano vyras cia teises issilaike pries pusantru metu.Issilaikes teorija,jau po keliu sav issilaike ir praktini egzamina.Taigi,nieko nera neimanomo  smile.gif Sekmes visoms besipraktikuojancioms! thumbup.gif  thumbup.gif Jei kyla kokiu klausimu susijusiu su teorija,kreipkites  rolleyes.gif

Airijos Respublikoje po teorijos laikymo, praktini vairavima galima laikyti tik po 6 men.
Atsakyti
Bet mokintis per tuos 6 men niekas nedraudzia, taigi gali per tuos 6 men issimokinti ir su instruktorium pavazineti, ir paskui is karti issilaikyti egzamina.
Atsakyti
mane jau nervina 3 menesiai laukiu egzo ir niekaip verysad.gif skambinu tam i tas telefonu neatciliepia jau savaite nesuprantu nieko :S sakykite ar dar kas vis laukia apie 3 menesius? as jau manau ,kad mane apgavo
Atsakyti