Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vairavimo teisių laikymas Airijoje
Supermamų klubas > Mamų bendravimas, susitikimai, akcijos > Mamos užsienyje
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
Cool Mama
Sveikos 4u.gif ,

user posted image

saziningai isziurejau VISA skyreli, visus 26 puslapius, bet tokios ar pansios temos tikrai neradau schmoll.gif

Tad bandysiu idet temele, gal atsiras kas patars, apsvies, ar prisijungs prie norinciu issilaikyt teises Airijoje bigsmile.gif ????
Papildyta:
Taigi blush2.gif

pradejau mokytis teorijos, turiu diska butent teorijai mokytis. Mokausi saziningai, kolkas neblogai sekasi, bet siaubingai jaudinuosi, kaip bus per tikraji teorijos testa?

Gal kuri laikete, kaip sekesi? Is disko suprantu klaideliu galima padaryt tik 4, is 40 klausimu ? kiek kainuoja issilaikyt teises? kiek trunka, kaip vyksta visas tas procesas, tarkim as ateinu i ta ofisa, ar kokia ten ta klase, kur laikomi testai, ar ten dar papildomai ko klausineja ar tik sedi prie kompo ir laikai teises? o kaip tame kompe tie klausimai paruosiami, ar ten tie patys klausimai kaip ir tose knygelese, ir diskuose buna??? Bijau kad as cia mokaus mokaus is to disko, o kai nueisiu paduos man visai kitus klausimus blush2.gif .... Kiek laiko trunka issilaikyti, kada tau pasako rezultatus, ar iskart kaip kompe namie, bus tiesiog PASS ??? Nu o tada kas, kas apsiims su manimi teises man isduot?

Oi labai atsiprasau uz tuos kalusimus bet nenoriu nuejus nieko nezinot blush2.gif
Cool Mama
tai negi as busiu pirmoji kuri laikys teises airijoje biggrin.gif tongue.gif ???
Lotyna
QUOTE(LadyAgne @ 2009 11 30, 19:21)
tai negi as busiu pirmoji kuri laikys teises airijoje  biggrin.gif  tongue.gif ???
*

Nu turbut kad ne ... Gal dar nieks nemate, kantrybes .. Tikrai turetu atsiliepti kas nors 4u.gif
Aghedo
QUOTE(LadyAgne @ 2009 11 29, 17:39)
Sveikos  4u.gif ,

pradejau mokytis teorijos, turiu diska butent teorijai mokytis. Mokausi saziningai, kolkas neblogai sekasi, bet siaubingai jaudinuosi, kaip bus per tikraji teorijos testa?

Gal kuri laikete, kaip sekesi? Is disko suprantu klaideliu galima padaryt tik 4, is 40 klausimu ? kiek kainuoja issilaikyt teises? kiek trunka, kaip vyksta visas tas procesas, tarkim as ateinu i ta ofisa, ar kokia ten ta klase, kur laikomi testai, ar ten dar papildomai ko klausineja ar tik sedi prie kompo ir laikai teises?  o kaip tame kompe tie klausimai paruosiami, ar ten tie patys klausimai kaip ir tose knygelese, ir diskuose buna??? Bijau kad as cia mokaus mokaus is to disko, o kai nueisiu paduos man visai kitus klausimus  blush2.gif .... Kiek laiko trunka issilaikyti, kada tau pasako rezultatus, ar iskart kaip kompe namie, bus tiesiog PASS ??? Nu o tada kas, kas apsiims su manimi teises man isduot?

Oi labai atsiprasau uz tuos kalusimus bet nenoriu nuejus nieko nezinot  blush2.gif
*

Mano vyras siu metu pradzioje issilaike teorija, o kitu metu pradzioje jau planuoja ir praktika laikyti biggrin.gif
Klausimai buvo visi is disko, tik paziurek, kad diskas butu pats naujausias, nes jei senesni gausi, tai kai kuriu klausimu gali nezinoti.
Patarciau eiti laikyti tik tada, kai namie ant kompo bent kelias dienas is eiles atsakysi visus klausimus be klaidu. Tada nesijaudinsi klaseje.
Vyras pasakojo taip, kad kai ateini i ta klase, kur reikia laikyti egza, pradzioje tave nufotkina (kad netycia kazkas kitas nebutu uz tave atejes laikyti tu egzu). Viskas vyksta prie kompo, tik kiek supratau, tai buvo 'touch screen' kompai.
Kai atsakai visus klausimus, parodo 'pass' arba ne ir is teisu negali suzinoti kiek ir kokiu klaidu padarei.
Kiek kainuoja as jau nebepamenu, bet maniskis registravosi on-line. Ten buvo kainos ir susimokejo kortele.
engels
QUOTE(LadyAgne @ 2009 11 29, 19:39)
Sveikos  4u.gif ,

user posted image

saziningai isziurejau VISA skyreli, visus 26 puslapius, bet tokios ar pansios temos tikrai neradau  schmoll.gif 

Tad bandysiu idet temele, gal atsiras kas patars, apsvies, ar prisijungs prie norinciu issilaikyt teises Airijoje  bigsmile.gif  ????
Papildyta:
Taigi  blush2.gif

Gal kuri laikete, kaip sekesi? Is disko suprantu klaideliu galima padaryt tik 4, is 40 klausimu ? kiek kainuoja issilaikyt teises? kiek trunka, kaip vyksta visas tas procesas, tarkim as ateinu i ta ofisa, ar kokia ten ta klase, kur laikomi testai, ar ten dar papildomai ko klausineja ar tik sedi prie kompo ir laikai teises?  o kaip tame kompe tie klausimai paruosiami, ar ten tie patys klausimai kaip ir tose knygelese, ir diskuose buna??? Bijau kad as cia mokaus mokaus is to disko, o kai nueisiu paduos man visai kitus klausimus  blush2.gif .... Kiek laiko trunka issilaikyti, kada tau pasako rezultatus, ar iskart kaip kompe namie, bus tiesiog PASS ??? Nu o tada kas, kas apsiims su manimi teises man isduot?

Oi labai atsiprasau uz tuos kalusimus bet nenoriu nuejus nieko nezinot  blush2.gif
*

sveikute

as rugsejo menesi issilaikiau teises dubline wink.gif

testa uzsisakiau internetu man tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku. leidau sau mokytis 3 menesius. uzpildzius viska internetu gauni patvirtinima elektroniniu pastu, paskui pries pora dienu iki testo gauni dar viena priminima i pasta. testo kaina lyg 36.5e.

paskirta diena vyksti i pasirinkta vieta, ten papraso tavo paso ir sutikrina duomenis. pakeliui i testo laikymo patalpa padaro tavo nuotrauka. testo laikymo patalpoje stovi apie 20 kompiuteriu su touch screen. pirmas 15 min gali praleisti skaitydama paaiskinimus kaip atlikti testa, kiek klaidu gali padaryti ir pan. (gali pasirinkti: tik skaityti ar skaityti ir klausyti kaip tau kazkas skaito, nes yra ausines). kai nusprendi pradet testa tau bus duotos 45 min. gali baigti anksciau. yra 40 klausimu is kuriu turi atsakyt 36 teisingai jei nori islaikyti. atsakinejant klausimus juo gali pazymet jei nesi tikra del atsakymo paskui gali grizti atgal ir pagalvoti wink.gif

po testo kompiuteryje tau neparodo nieko. paraso aciu uz testa. tada grizti atgal kur tikrino pasa ir lauki savo rezultatu. ten atspausdins pazymejimus. jei neislaikei gauni lapa kad prasome bandyti dar karta. o jei islaikai gauni pazymejima ir kita lapa kad sveikiname, kiek teisingai atsakei ir kokiose srityse dar reiktu kaupti zinias.

jei islaikei turi 2 metus kad islaikytum vairavimo egzamina, jei ne-vel teks laikyti teorija.

kai islaikai teorija vaziuoji i vietini tax office (kur uz kelius reikia moket ir pan.) ten nunesi savo dokumentus sumoki man atrodo 10e ir gauni po keliu dienu laiska su savo LEARNER PERMIT. su juo gali eit mokytis vairuoti.

sekmes wink.gif
Cool Mama
QUOTE(Aghedo @ 2009 12 02, 23:24)
Mano vyras siu metu pradzioje issilaike teorija, o kitu metu pradzioje jau planuoja ir praktika laikyti  biggrin.gif

*

QUOTE(engels @ 2009 12 04, 11:09)
sveikute

as rugsejo menesi issilaikiau teises dubline wink.gif

sekmes wink.gif
*

Sveikos,
Dekui kad nelikot abejingos 4u.gif viskas labai aisku, tikrai nebusiu kaip is medzio nukritusi doh.gif hihihi.gif

O kai gauni LEARNER PERMIT, tai jau ar galima vaziuot uzsikabinus L zenkla? Siaip gatveje matau laaabai daug su L besivazinejanciuju g.gif ax.gif .
Aghedo
QUOTE(LadyAgne @ 2009 12 04, 14:41)
Sveikos,
Dekui kad nelikot abejingos  4u.gif  viskas labai aisku, tikrai nebusiu kaip is medzio nukritusi  doh.gif  hihihi.gif

O kai gauni LEARNER PERMIT, tai jau ar galima vaziuot uzsikabinus L zenkla? Siaip gatveje matau laaabai daug su L besivazinejanciuju  g.gif  ax.gif .
*

Su Learner Permit gali vazineti L uzsikabinus, bet butinai turi salia sedeti kazkas, kas turi Full License. Jei gatveje matai kazka su L raide ir salia jo nesedi kitas zmogus, tai zinok, kad ten as vazineju su savo vyro masina, nes turiu EU Permit jau 12 metu lotuliukas.gif
nuostabi mamyte
Man si tema irgi lb aktuali 4u.gif
Noriu valdyti transporto priemone,tik siaip zadejau LT,kol B nepradejo patarinet cia laikytis.Man siaip su anglu sudetnga,bet B suzinojo,kad Ashburne yra lietuviu kalba.Aisku kaip ir visi,dar nk konkretesnio nezino,na bet priversiu,kad ryt surinktu tel nr ir suzinotu tiksliai g.gif

Apache
O,kokia gera temuke thumbup.gif as irgi domiuosi del teisiu laikymo. siaip planavau vaziuot i lt ir externu laikyti,bet paskiau pazistami pradejo sakyti,kad kodel nebandau cia... tai ir mastau,cia gal kiek pigiau butu,nes teorija kaip suprantu iskart valstybinis laikomas,jokiu ten mokykliniu kaip lt nera. tai vadinasi ir moketi dukart nereikia. rolleyes.gif mano siaip kalba nera jau itin gera,bet tai kaip suprantu,jei iskali ta cd tai jau kaip ir gali eiti laikyti? o kas del pravaziavimu... ar sunku isalikyti? o ar galima islaikius teorija airijoj,pravaziavima laikyti lt? nes pvz as zinau toki dalyka,kad jei turi lt teorija islaikes,gali pravaziavima laikyti bet kurioje ES salyje... o tai gal kas galit imesti nuoroda,kur ten galima uzsireg ir pan... kaip ta instancija vadinasi?
nuostabi mamyte
Nu va moteros,turiu info ax.gif Gavom internetini puslapi,tik gaila kad kainu neraso...Siaip reik 290 e susimoket,tik dar man neaisku uz ka cia tiksliai doh.gif Daug dar reiks issiaiskint,bet jauciu,kad reik cia laikyt,nes lt laikant biudzetas lb jau smarkiai apsikarpys g.gif doh.gif Taigi www.vairuok.ie
oriinta
Tikriausiai niekur nera taip lengva issilaikyti teises kaip Airijoje..
Nusiperki knyga ar cd iskali mintiNai ( nebutina net moketi kalba) ir eini laikyt.
beto dar vienas pliusas, kad gali arba imti vairavimo pamokas arba neimti, nes praktini testa gali atlikti su nuosava masina. tik vienas minusas, kas reikia laukti puse metu po teorijos islaikymo doh.gif
apple tree
labai malonu,kad cia pas jus uzklydau...as irgi noreciau issilaikyti teises,bet truputi ir bijau...okur jus tuos vairavimo taisykliu cd perkate,kazkaip neteko matyti,tiesa ta nuoroda www.vairuok .ie man jokios info neduoda...kazin kodel?norejau daugiau suzinot apie laikyma lietuviu kalba
sokoladinuke
Sauni tema 4u.gif man ji taip pat labai aktuali.Noriu issilaikyti teises, padariau pirmaji zingsni-nusipirkau knygute blush2.gif belieka ja ismokti ax.gif , o kaip manote lengviau mokintis is cd ar knygutes?Ir kokio sudetingumo pravaziavimo egzaminas? blush2.gif
edutukas
Nu as teorija isilaikius LT bet niekur negirdejau kad vairavima gali laikyti cia ..Butu labai gerai jei taip galima
edutukas
QUOTE(apple tree @ 2010 01 16, 22:31)
labai malonu,kad cia pas jus uzklydau...as irgi noreciau issilaikyti teises,bet truputi ir bijau...okur jus tuos vairavimo taisykliu cd perkate,kazkaip neteko matyti,tiesa ta nuoroda www.vairuok .ie man jokios info neduoda...kazin kodel?norejau daugiau suzinot apie laikyma lietuviu kalba
*

nu as pasiskambinau i sita kontorele ir gavau info .Vienu zodziu ju paslaugos kainuoja 290 euru.Pirma nueini i banka ir i ju sas pervedi puse sumos 140 euru.Tada gauni ceki ir ji kartu su savo pavarde pps numeriu adresu telefonu ir kitais duomenim siunti jiems i ju kontora .Jie tada uzregistruoja tave ir atsiuncia atsakyma .Po dar po 2 sav kaskur paskambins ir pranes kada tavo mieste bus kursai tavo kalba .Jie trunka 5 val ir vyksta sestad ar sekmad.Jie tau duoda 2 diskus su vertimu tavo kalba ir tu mokiniesi namie .Po to jie atsiuncia kada tau bus egzaminas .Eini isilaikai egzamina lietuviu kalba gauni teises L.Po to registruojiesi pravaziavimui ir sake galima pasiimti verteja i ta pravaziavima (jie neduoda pati turi).Tai tiek .Net nezinau ar bandyti kad nebutu cia kokia afiora kad pervedi pinigus ir ate.Idomu butu suzinot gal kas laike sitoje programoje teisias .?
lemurka
laaaabai gera tema.as ir lb noriu issilaikyti teises.o kur jus perkate tuos cd?mane lb sudomino.vyras neturi teisiu ir jau ilgai ilgai negales ju airijoj turet tai reikia man laikytis, o ir pati lb noriu bet nieko nezinau kaip cia kas.nes is kekvieno zmogaus cia skirtingai girdziu.o kas laikesi nieko nepazystu.
ie_va
QUOTE(edutukas @ 2010 01 19, 14:25)
nu as pasiskambinau i sita kontorele ir gavau info .Vienu zodziu ju paslaugos kainuoja 290 euru.Pirma nueini i banka ir i ju sas pervedi puse sumos 140 euru.Tada gauni ceki ir ji kartu su savo pavarde pps numeriu adresu telefonu ir kitais duomenim siunti jiems i ju kontora .Jie tada uzregistruoja tave ir atsiuncia atsakyma .Po dar po 2 sav kaskur paskambins ir pranes kada tavo mieste bus kursai tavo kalba .Jie trunka 5 val ir vyksta sestad ar sekmad.Jie tau duoda 2 diskus su vertimu tavo kalba ir tu mokiniesi namie .Po to jie atsiuncia kada tau bus egzaminas .Eini isilaikai egzamina lietuviu kalba gauni teises L.Po to registruojiesi pravaziavimui ir sake galima pasiimti verteja i ta pravaziavima (jie neduoda pati turi).Tai tiek .Net nezinau ar bandyti kad nebutu cia kokia afiora kad pervedi pinigus ir ate.Idomu butu suzinot gal kas laike sitoje programoje teisias .?
*

tai 290 euru tik uz teorija blink.gif as skaitau nesamone,net ir kalbos nemokant gali iskalti tuos atsakymus ir anglu kalba,juk tas pats teste buna kas ir diske.Tai jai is pirmo karto islaikai nesigauna nei 100 euru ax.gif
Frida mama
Labas mamytes. Tai kur ta cd pirkti? i Easons eiti? O as net nemoku vairuoti... sad.gif Bet turiu dideli nora ismokti. Keliu eismo taisykles zinau, bet kelyje tai baisu!!!! Airiai isviso nekokie vairuotojai blink.gif nereikia nei posukiu rodyt, nei i veidrodelius paziuret... Kiek kartu buvo sudare avarines situacijas tai negaliu apsakyti, tfu tfu tfu vyras geras vairuotojas blush2.gif
O aplamai ar yra nors viena kuri viska nuo nulio pradejo, net nezinant kaip masina uzvesti? 4u.gif
edutukas
QUOTE(ie_va @ 2010 01 20, 14:20)
tai 290 euru tik uz teorija  blink.gif as skaitau nesamone,net ir kalbos nemokant gali iskalti tuos atsakymus ir anglu kalba,juk tas pats teste buna kas ir diske.Tai jai is pirmo karto islaikai nesigauna nei 100 euru  ax.gif
*

Nu o ta teorija viena diena bus 5 val sedet reikes tipo joje.O jie ima gal us tuos visus registravimus(juk jie tave visur registruoja) us diskus su vertimais ,us paslaugas savo(juk atvaziuoja i tavo miesta O ju kontora Dubline ir Likerike).O visiskai kalbo nemokant tikrai neiskalsi mintinai bilietu .
vairavimo instruktorius
Nuo Sausio 1-osios dienos 2009 isejo naujas istatymas. Visi kurie neislaiko 3 egzaminu neturi teises toliau mokint vairuoti. Nerizikuokit. Visi instruktoriai turi turret RSA – ADI number. Mano ADI numeris – F35906
Masina Opel Corsa 2008 metu su dvigubais pedalais.
Pamokos vyksta Lietuviu, Rusu bei Anglu kalbomis.
Edvard - 087 268 4193
Esu kvalifikuotas vairavimo instruktorius.
Masinuos nuoma egzaminui, Pre-Test.
Viskas apdrausta ir legaliai!!!
edutukas
QUOTE(vairavimo instruktorius @ 2010 02 03, 17:52)
Nuo Sausio 1-osios dienos 2009 isejo naujas istatymas. Visi kurie neislaiko 3 egzaminu neturi teises toliau mokint vairuoti. Nerizikuokit. Visi instruktoriai turi turret RSA – ADI number. Mano ADI numeris – F35906
Masina Opel Corsa 2008 metu su dvigubais pedalais.
Pamokos vyksta Lietuviu, Rusu bei Anglu kalbomis.
Edvard - 087 268 4193
Esu kvalifikuotas vairavimo instruktorius.
Masinuos nuoma egzaminui, Pre-Test.
Viskas apdrausta ir legaliai!!!
*

O kokiam jus mieste ?
Aghedo
Mano vyras kita sestadieni jau vairavimo egza laiko. Eme pamoku pas tokia aire moterele. Siaip ji gerai uzsirekomendavusi, bet pinigeli megsta bigsmile.gif Kol vyras sutiko su jos siulomu pamoku kiekiu, tai santykiai buvo puikus, bet kai ji pasake, kad jam dar reiketu pora papildomu pamoku paimti ir jis atsisake, tai ji pradejo atsaukineti jau sutartas pamokas. Nu bet maniskis sako, kaip nors istvers ta likusia savaite ir bus matyt. Visi zino, kad tas egzas yra laimes dalykas.
Judita Lukosiene
sveikos,
as naujoke priimsit>?
sendiena as gausiu taip pat diska teisiu is www.vairuok.ie tai bus matyt kaip seksis doh.gif
Aghedo
QUOTE(edutukas @ 2010 01 19, 15:25)
*

Ziauriai brangu. Mano nuomone - labai neapsimoka.
Papildyta:
QUOTE(Frida mama @ 2010 01 27, 11:13)
Labas mamytes. Tai kur ta cd pirkti? i Easons eiti? O as net nemoku vairuoti... sad.gif Bet turiu dideli nora ismokti. Keliu eismo taisykles zinau, bet kelyje tai baisu!!!! Airiai isviso nekokie vairuotojai  blink.gif  nereikia nei posukiu rodyt, nei i veidrodelius paziuret... Kiek kartu buvo sudare avarines situacijas tai negaliu apsakyti, tfu tfu tfu vyras geras vairuotojas  blush2.gif 
O aplamai ar yra nors viena kuri viska nuo nulio pradejo, net nezinant kaip masina uzvesti?  4u.gif
*

Gali pirkti online
http://dttstore.prometric.com/

Beje, lietuviai zymiai prastesni vairuotojai uz airius. Airiai daug mandagesni (Lietuvoje vairavau 10 metu, Airijoje 2).
Papildyta:
QUOTE(Judita Lukosiene @ 2010 03 12, 14:16)
sveikos,
as naujoke priimsit>?
sendiena as gausiu taip pat diska teisiu is www.vairuok.ie tai bus matyt kaip seksis doh.gif
*

Sekmes tau!

Beje, mano vyras siandien vairavima laike, tai pramete ji, bet del nedideliu trukumu ir sake, kad is antro karto turetu issilaikyti.
*didi*
cd galit nusipirkti easone ar bet kokiam knygyne ax.gif
o del tos lietuviskos imones vairuok.ie keita 290euru tik uz teorija doh.gif apiplesimas diena blink.gif prasysiu vyro,jog mokintu g.gif
raudona26
Nu nejaugi lietuviai nera issiverte i savo kalba ta bilietu knygute unsure.gif g.gif ????Vat,lenkai tai turi issiverte tuos bilietus,tai visi ir naudojasi tuo vertimu thumbup.gif .Vat mano pazistama lenke irgi nulis anglu,nu gal kazkiektais,su tuo vertimu ir issilaike,nes buvo uzsisakius lenku verteja per tuos testus,ir turi L ant masiniuko thumbup.gif
almyna
aciuks.gif sveikos merginos!ar priimsit?nu cia gal as ne i tema g.gif as vokietijoje laikiausi teises,isejo man uz viska(ir teorija ir vairavima is pirmo sykio islaikiau)isejo 2.600e uz teises.labai gera mokytoja turejau ir as pradejau viska nuo nulio,bet sunkumu neturejau schmoll.gif ir jau du metai kaip vairuoju,faina viska ir visur speji su masina,laimingai kurios zada jas laikyti drasos ir daug nervu!as pamenu visa slapia budavau per vairavima.ir as nelaikiau lietuviskai,nes nebuvo ar kas ten nutiko graiku kalba as laikiau teorija,bet liuks!laimes dalykas.
papa sin catsup
Aš jau užsiregistravau, gavau diską ir laukiu kol pareis laiškas su registracijos patvirtinimu.Man nepatiko, kad teorijos egzamino metu, vertėjas vers žodžiu viską. Kaži ar ten realiai bus įmanoma išklausyt ką jis sako ir atsakyt į klausimus per 40 min. g.gif Juk jei sunkesnis klausimas tai ir pagalvot truputį reikia. Guodžiuosi tik tuo, kad nesu visiškai žalia anglų kalboj.... nu bet tikiuosi vasaros gale jau būsiu 'loozeris' ax.gif
ron_olivera
Idomi tema.
Taigi , kad butu aisku JOKIAIS BUDAIS nesinaudokite lietuviu kontoru (ypac ta aferistu kontora vairuok.ie ar kaip ten) geriau man 10 euru duokit ant papildymo pasakysiu viska nuo iki 4u.gif NES VISU PIRMA jos nelegalios arba pusiau legalios. Nes RSA (Road Safety Authority) Turi labai grieztus nustatymus kas gali buti instruktorius ir kam isduodami leidimai ir tt.

Taigi toliau tesiam... Teorijos testas berots 35Eurai - jokiu verteju jums nereikes Laikymo centruose yra ausines ir jusu paklaus ar lenku ar rusu kalba laikysite (gal jau ir lietuviu kalba yra) viskas vyksta su touch screen (atsakinejate spausdami ant ekrano) kai baigiate uzpildote (jeigu norite) tokia apklausele apie ju paslaugas. TYLIAI iseinate ir zmogus uz stiklo jums atspausdins kompetencijos sertifikata kuriame Bus PASS (Islaikyta) arba FAIL (Neislaikyta) ir klaidos. As asmeniskai i visus klausimus be klaidu atsakiau per 4minutes kazkur - tas zmogelis net issigando kai priejau lotuliukas.gif ir kelis kart per stikla paziurejo ar tikrai jau isejau lotuliukas.gif

Su tuo popieriuku vaziuojate i tax ofisa (dazniausiai savivaldybeje buna)susimokate 10-15euru (nepamenu sorry) duodate uzpildyta forma (visos formos tam paciam ofise yra) beje turit pasitikrinti regejima su forma (geriausia formas is ofiso pasiimti is anksto ir uzpildyti ir akis pasitikrinti is anksto) turi buti priduota forma akiu tikrinimo (jeigu jums nustatys regos sutrikimus ir tarkim israsys akinius jums reikes vairuoti su akiniais,jei jus sustabdys ir jus be akiniu atitinkama bauda) ir kelias foto,atrodo viskas nebepamenu. Ai jo formas taipogi galima pasiimti is Garda Shiohana stoties - jeigu ju bus tuo metu ten zinoma,bet dazniausiai buna. Beje del visa ko tapatybe patvirtinancius dokumentus turekite su savimi kai i centra vaziuosite ir BUTINAI su savimi turekite ta laiska kuri gausite uzsiregistrave teorijai,ten bus jusu registracijos nr ir tt.

Kai gausite savo Learner permit (seniau provisional license) neskubekite vaziuoti - vairuoti be lydincio asmens kuris privalo tureti pilnas tos pacios kategorijos teises ne maziau 2 metu jus negalite. Bauda uz vairavima be lydincio asmens (sedincio salia jusu) NUO 1000Euru + teismas ir jo islaidos ir tt. Jeigu nebus L raidziu uzdetu velgi papildoma bauda prasidedanti nuo 1000Euru (RSA tokias baudas nustate 2009 metu pabaigoje,kad kovoti su piktnaudziaujanciais)

Taigi gavote teises einate i RSA svetaine ir registruojates jusu praktiniam egzaminui kuris kainuoja berots 75 eurus ir ji galesite laikyti po 6 menesiu ne anksciau,nebent jau antra syki teorija laikete tada greiciau priklauso nuo vietu.

Praktika laikote su savo masina, geriau nusisamdyti instruktoriu airiu (Butinai turi buti patvirtintas RSA - uzsiregistravus praktikai jums atsius visu legaliu instruktoriu jusu regione kontaktus ir info) kam jums reikia instruktoriaus?

1) Instruktorius pasakys kokiais marsrutais vyksta vairavimas (pati praktika apie puse valandos) marsrutu buna apie 12. beto su juo dazniausiai tuos marsrutus pravaziuoji ir visus reikalavimus pasako ir kaip geirau juos ivygdyt zodziu paruosia.

2) Jis pasakys kokiu klausimu jusu klaus testuotojas ir ka gali tekti parodyti masinoje (taip jusu vel kamantines teorijos apie 7-8 klausimai is 36 kategoriju) poto lieps parodyti kur tepalai ir pan, paklaus kaip ranku gestais parodyti posukius ir pan.

Jeigu ka visada pasiruoses padeti lietuviams airijoje ivairiais klausimais thumbup.gif drinks_cheers.gif
papa sin catsup
Paskaičiau, kad tos vairuok.ie nebėra, bet tipo nebijokite vistiek galėsit laikyt teorijos egzaminą, nes už registraciją esam sumokėję. blink.gif Nes tipo ta kontora persivadino ir dabar turi kitą adresą. Ir registracijos laišką kai gavau ant voko buvo tas naujasis adresas ir firmos pavadinimas. g.gif Nu žiūrėsim kaip čia baigsis.
Kaip viskas vyksta žinau, nes informaciją susiradau airiškuose tinklapiuose, bet va angliškai laikyt teoriją pabijojau. doh.gif
Judita Lukosiene
QUOTE(papa sin catsup @ 2010 04 07, 14:50)
Paskaičiau, kad tos vairuok.ie nebėra, bet tipo nebijokite vistiek galėsit laikyt teorijos egzaminą, nes už registraciją esam sumokėję. blink.gif  Nes tipo ta kontora persivadino ir dabar turi kitą adresą. Ir registracijos laišką kai gavau ant voko buvo tas naujasis adresas ir firmos pavadinimas. g.gif Nu žiūrėsim kaip čia baigsis.
Kaip viskas vyksta žinau, nes informaciją susiradau airiškuose tinklapiuose, bet va angliškai laikyt teoriją pabijojau. doh.gif
*

pasakyk nauja adresa ir man ens as laukiu laisko schmoll.gif ir firmos pavadinima g.gif
papa sin catsup
QUOTE(Judita Lukosiene @ 2010 04 10, 14:27)
pasakyk nauja adresa ir man ens as laukiu laisko schmoll.gif ir firmos pavadinima g.gif
*

DASI Ireland International, The Atlantis building South Cumberland ST, Dublin2. tel 014433705, mob. tel 0860239084; 0852407179
ron_olivera
g.gif g.gif
papa sin catsup
Kaži per kiek laiko turi ateit laiškas su egzamino data? g.gif Registracijos laiškas atėjo kovo 25d.
nuostabi mamyte
Sveikos ax.gif
As vakar jau issilaikiau teorija,tikrai lb lengvair vertimas atitinka pagal kompaktus,kuriuos dave vairuo.ie.Na zodziu esu patenkinta ir be galo laiminga,pagaliau....
almyna
QUOTE(nuostabi mamyte @ 2010 04 29, 16:42)
Sveikos ax.gif
As vakar jau issilaikiau teorija,tikrai lb lengvair vertimas atitinka pagal kompaktus,kuriuos dave vairuo.ie.Na zodziu esu patenkinta ir be galo laiminga,pagaliau....
*

sveikinu islaikiusi 4u.gif 4u.gif 4u.gif teorija........stiprybes ir kantrybes praktikoj.....
nuostabi mamyte
Mergaites,kam reik kompaktu lietuviu kalba rasykit i AZ,del kainos susitarsim mirksiukas.gif
Judita Lukosiene
QUOTE(nuostabi mamyte @ 2010 04 29, 14:42)
Sveikos ax.gif
*

sveika sveikinu sakyk o kai kompakta gavai per kiek laiko atejjo kad bus egzaminas tau? as jau 2 menesius laukiu g.gif
nuostabi mamyte
QUOTE(Judita Lukosiene @ 2010 05 06, 12:17)
sveika sveikinu sakyk o kai kompakta gavai per kiek laiko atejjo kad bus egzaminas tau? as jau 2 menesius laukiu  g.gif
*

Oi cia lb ivairiai,kazkur irgi apie 2 men is musu miesto laukia visi ir dar ne visi sulauke doh.gif
*Laurusha*
TURIU ISVERTUS TEORIJOS BILIETUS I LIETUVIU KALBA. B, C IR D KATEGORIJAS. JEI KAS SUSIDOMEJOT IR NORETUMETE NUSIPIRKTI, RASYKIT MAN I AZ 4u.gif
papa sin catsup
Gal ir ne į temą klausimas, bet kaži kiek panašiai kainuoja draudimas turintiems laikinąsias teises? g.gif
*Laurusha*
Labai priklauso nuo automobilio klases, variklio turio, vairuotojo amziaus ir pan. Yra daug saitu kur gali suvesti duomenis ir tau parodys kiek kainuos smile.gif
Orintiukste
Sveikos paneles.Man si tema kaip tik siuo metu labai aktuali.Pati esu is Siaurines Airijos.Man labai keista pasirode,kad kai kurios merginos rase jog issilaikius cia teorija reikia uzpildyti kazkokia forma ir sumoketi ten kazkiek euru uz keliu mokescius...Na pas mus cia tikrai tokio dalyko nera.As pati teorija issilaikiau pries dvi sav,tikrai nebuvo sunku smile.gif (patarimas: jeigu bent kiek mokate anglu kalba,tai tik angliskai kokinkites,nes paskui egzamine labai maisysites) ir dabar jau pradejau mokytis vairuotis su instruktoriumi,man jis tikrai neminejo nieko panasaus apie tuos mokescius...
Dar skaiciau siame forume,kad issilaikius teorija,praktini vairavimo egzamina galima laikytis tik po puses metu,tas tai tikrai ne tiesa,gali laikytis kad ir po sav,jei tik moki vairuoti tongue.gif Mano vyras cia teises issilaike pries pusantru metu.Issilaikes teorija,jau po keliu sav issilaike ir praktini egzamina.Taigi,nieko nera neimanomo smile.gif Sekmes visoms besipraktikuojancioms! thumbup.gif thumbup.gif Jei kyla kokiu klausimu susijusiu su teorija,kreipkites rolleyes.gif
Judita Lukosiene
sveikos gelbekite rolleyes.gif sakykite kur pasinaikino tas www.vairuok.ie kur kazkas mminejo persikele kitur adresa dave o emeila gal turite kas ar telefono numeri?? kaip kitos ar sisilaiket kur lauket vis kompaktu? as kompakta turiu jau 3 menesiai bet vis jokio laisko negaunu g.gif bukite geros padekite isprest sita problema
ie_va
QUOTE(Orintiukste @ 2010 05 25, 19:37)
Sveikos paneles.Man si tema kaip tik siuo metu labai aktuali.Pati esu is Siaurines Airijos.Man labai keista pasirode,kad kai kurios merginos rase jog issilaikius cia teorija reikia uzpildyti kazkokia forma ir sumoketi ten kazkiek euru uz keliu mokescius...Na pas mus cia tikrai tokio dalyko nera.As pati teorija issilaikiau pries dvi sav,tikrai nebuvo sunku smile.gif  (patarimas: jeigu bent kiek mokate anglu kalba,tai tik angliskai kokinkites,nes paskui egzamine labai maisysites) ir dabar jau pradejau mokytis vairuotis su instruktoriumi,man jis tikrai neminejo nieko panasaus apie tuos mokescius...
Dar skaiciau siame forume,kad issilaikius teorija,praktini vairavimo egzamina galima laikytis tik po puses metu,tas tai tikrai ne tiesa,gali laikytis kad ir po sav,jei tik moki vairuoti tongue.gif  Mano vyras cia teises issilaike pries pusantru metu.Issilaikes teorija,jau po keliu sav issilaike ir praktini egzamina.Taigi,nieko nera neimanomo  smile.gif Sekmes visoms besipraktikuojancioms! thumbup.gif  thumbup.gif Jei kyla kokiu klausimu susijusiu su teorija,kreipkites  rolleyes.gif
*

tai siaurineje uk istatymai ax.gif o pietineje Airijos,tai ir skiriasi tvarka mirksiukas.gif deje pas mus tik po 6 menesiu galima laikyt vaziavima ax.gif o su mokytoju ar zmogumi kuris turi ne maziau 2 metu pilnas teises gali vaziuot iskart gaves mokinio teises smile.gif
Aghedo
QUOTE(Orintiukste @ 2010 05 25, 19:37)
Sveikos paneles.Man si tema kaip tik siuo metu labai aktuali.Pati esu is Siaurines Airijos.Man labai keista pasirode,kad kai kurios merginos rase jog issilaikius cia teorija reikia uzpildyti kazkokia forma ir sumoketi ten kazkiek euru uz keliu mokescius...Na pas mus cia tikrai tokio dalyko nera.As pati teorija issilaikiau pries dvi sav,tikrai nebuvo sunku smile.gif  (patarimas: jeigu bent kiek mokate anglu kalba,tai tik angliskai kokinkites,nes paskui egzamine labai maisysites) ir dabar jau pradejau mokytis vairuotis su instruktoriumi,man jis tikrai neminejo nieko panasaus apie tuos mokescius...
Dar skaiciau siame forume,kad issilaikius teorija,praktini vairavimo egzamina galima laikytis tik po puses metu,tas tai tikrai ne tiesa,gali laikytis kad ir po sav,jei tik moki vairuoti tongue.gif  Mano vyras cia teises issilaike pries pusantru metu.Issilaikes teorija,jau po keliu sav issilaike ir praktini egzamina.Taigi,nieko nera neimanomo  smile.gif Sekmes visoms besipraktikuojancioms! thumbup.gif  thumbup.gif Jei kyla kokiu klausimu susijusiu su teorija,kreipkites  rolleyes.gif
*

Airijos Respublikoje po teorijos laikymo, praktini vairavima galima laikyti tik po 6 men.
*Laurusha*
Bet mokintis per tuos 6 men niekas nedraudzia, taigi gali per tuos 6 men issimokinti ir su instruktorium pavazineti, ir paskui is karti issilaikyti egzamina.
Judita Lukosiene
mane jau nervina 3 menesiai laukiu egzo ir niekaip verysad.gif skambinu tam i tas telefonu neatciliepia jau savaite nesuprantu nieko :S sakykite ar dar kas vis laukia apie 3 menesius? as jau manau ,kad mane apgavo
Aghedo
QUOTE(*Laurusha* @ 2010 06 01, 09:22)
Bet mokintis per tuos 6 men niekas nedraudzia, taigi gali per tuos 6 men issimokinti ir su instruktorium pavazineti, ir paskui is karti issilaikyti egzamina.
*

Tie 6 menesiai skirti mokinimuisi. Uzsidedi L raides ir vazineji su instruktoriumi (arba zmogumi, turinciu pilna vairuotojo pazymejima). Aisku, maniskis kai isidrasino, tai pradejo i darba vienas vazineti biggrin.gif Nelegalu, bet jam buvo labai i nauda.
Papildyta:
QUOTE(Judita Lukosiene @ 2010 06 02, 15:28)
mane jau nervina 3 menesiai laukiu egzo ir niekaip verysad.gif  skambinu tam i tas telefonu neatciliepia jau savaite nesuprantu nieko :S sakykite ar dar kas vis laukia apie 3 menesius? as jau manau ,kad mane apgavo
*

Mano vyras irgi labai ilgai lauke pirmojo vairavimo egzo. Gal net apie 4 menesius. Bet uz tai kai po pirmo neislaikymo uzsisake antra egza, tai atsakyma gavo po menesio.
papa sin catsup
QUOTE(Judita Lukosiene @ 2010 06 02, 17:28)
mane jau nervina 3 menesiai laukiu egzo ir niekaip verysad.gif  skambinu tam i tas telefonu neatciliepia jau savaite nesuprantu nieko :S sakykite ar dar kas vis laukia apie 3 menesius? as jau manau ,kad mane apgavo
*

Aš turiu šį nr: 0851911424,laikrastyje reklamoje yra šie nr.: 0860239084; 014433705; 0852407179.
Mano registracijos laiške rašo, kad egzamino datą sužinosiu per 12 savaičių, jei per tą laiką nesulauksiu tada jau jiem skambinsiu.
O vairuot mokinatės pas airius instruktorius? Jei kalba silpna kaži kaip su jais susišnekėt eitų g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.