Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek kainuoja namo statybos?! 3 tema

QUOTE(Pelius18 @ 2009 12 08, 10:34)
O kur cia stebuklas? Taip, namo kvadratas siuo metu yra zymiai pigesnis nei buto. Pardavus buta Vilniuje, galima statyt dvigubai didesni nama (pagal jusu statybos standarta). Jeigu imti karkasine ekonomine statyba, tuomet iseis ir 3 kart (LABAI pasistengus net 4) didesnis namas. Maniau, kad diskutuojantiems sitoj temoj, tai yra akivaizdus faktas smile.gif

Tiesa, yra vienas labai didelis "bet"... Reikia tureti sklypa. Arba pasitenkinti sklypu 20 km nuo miesto uz kokius 20tukst...

Musu vienas is argumentu, kodel pradejom statybas ir buvo, kad saves neribodami tegalejom ipirkti ekonomine klases 50-60 kv butus miesto kraste... O ju pirkt visiskai nesinorejo. Tiesa, sklypa turejom...

blink.gif blink.gif blink.gif Dvaro dydzio namas uz buto kaina,fainai tiesiog lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sindea: 08 gruodžio 2009 - 09:49
QUOTE(bruonius @ 2009 12 08, 10:05)
Vokietijoje tokiu "namu" nesu mates! Lietuvai tiktu, bet Vokietijoje?? mnau, kad cia kazkokia eksperimentine isimtis

Karkasine statyba yra puiki alternatyva butui.

"Fingerhaus" šiandienai (nuo skaitykim 2000 m.- nors "tikrąją galią" įgavo tik 2008 m.) savo "sąskaitoje" turi 6.500 pastatytus individualius namus Vokietijoje (ne tik). Priminsiu, kad ši įmonė tik viena iš daugelio, ir nėra koks tai po EU ir Rusiją "išsikerojęs monstras"- kaip pvz. "Weberhaus" (net sugabenti ką tai ir į JAV eksportuoti). Palyginimui: per metus Vokietijoje pastatoma virš 16.000 vienbučių.

Kodėl gi ne. Ir tik dėl vienos priežasties- paprasčiau tvarkytis pačiam, nei bandyti įkalbėti kaimynus, kad susitvarkyti (renovuoti) daugiabutį (čia apie senos statybos).
Atsakyti
Ieskantiems nuolaidu ir ispardavimu:

Mano "ispardavimu pirkimo karjera" prasidejo nuo tos dienos kai pirkau klinkeri Moki Vezi. Nuejau i didmenos skyriu ir suderejau tais laikais gera kaina (uzsakymo suma kaip suprantate buvo nemaza), o toliau kai ko reikedavo, eidavau i didmenos skyriu ir gaudavau pastoviai nuolaida (nes kazkada buvau uzsakes uz nemenka suma ir buvau jau ivestas sistemoje), toliau buvo putplascio pirkimas, skiedinys, cementas ir kiti produktai (is to kiek pirkau tik pora kartu buvo kad pasiulydavo "pigiau pa blatu" kitoje vietoje - bet tai budavo fiziniai asmenys). Siulau ir tiems kurie planuoja ar statosi panasiu principu daryti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sindea @ 2009 12 08, 10:04)
Evoy tiradu isvis neskaitau,nes tingiu gilintis

bet kiek supratau zmogus pastoviai liaupsina skydinius ar tai karkasinius namus Dirba ir duona uzsidirba butent toj sferoj g.gif Tai turetu but interesas taip kalbet.

Teisingai darote- rašinėju tik planuojantiems statybas. Pasistačiusiems ar besistatantiems- iš mano "tiradų" tikrai nebus jokios naudos.

Niekad to ir neslėpiau, ar tuo labiau- nesimaskavau laimingu klientu (kaip dažnokai mėgstama SM). Gal tik su akcentu į Taupų namą. O karkasinė statyba- tik kaip pigiausias būdas tai pasiekti.
Atsakyti
QUOTE(Paliukas @ 2009 12 08, 09:53)
Ieskantiems nuolaidu ir ispardavimu:

Mano "ispardavimu pirkimo karjera" prasidejo nuo tos dienos kai pirkau klinkeri Moki Vezi. Nuejau i didmenos skyriu ir suderejau tais laikais gera kaina (uzsakymo suma kaip suprantate buvo nemaza), o toliau kai ko reikedavo, eidavau i didmenos skyriu ir gaudavau pastoviai nuolaida (nes kazkada buvau uzsakes uz nemenka suma ir buvau jau ivestas sistemoje), toliau buvo putplascio pirkimas, skiedinys, cementas ir kiti produktai (is to kiek pirkau tik pora kartu buvo kad pasiulydavo "pigiau pa blatu" kitoje vietoje - bet tai budavo fiziniai asmenys). Siulau ir tiems kurie planuoja ar statosi panasiu principu daryti wink.gif

na va, mūsų situacija nupasakojot mirksiukas.gif tiek, kad visas statybines medžiagas pirkom iš ermitažo, šiai dienai brangiausi yra senukai, antroje vietoje moki veži, čia mūsų analizė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelius18 @ 2009 12 08, 10:34)
O kur cia stebuklas? Taip, namo kvadratas siuo metu yra zymiai pigesnis nei buto. Pardavus buta Vilniuje, galima statyt dvigubai didesni nama (pagal jusu statybos standarta). Jeigu imti karkasine ekonomine statyba, tuomet iseis ir 3 kart (LABAI pasistengus net 4) didesnis namas. Maniau, kad diskutuojantiems sitoj temoj, tai yra akivaizdus faktas smile.gif

Tiesa, yra vienas labai didelis "bet"... Reikia tureti sklypa. Arba pasitenkinti sklypu 20 km nuo miesto uz kokius 20tukst...

Musu vienas is argumentu, kodel pradejom statybas ir buvo, kad saves neribodami tegalejom ipirkti ekonomine klases 50-60 kv butus miesto kraste... O ju pirkt visiskai nesinorejo. Tiesa, sklypa turejom...

Vienareiksmiskai namas yra geriau nei butas! Bent jau lietuviui tai tikrai, kai gali ryte iseit ant pievutes ir pasirazyti pries tekancia saulute... net ir 20km uz miesto saule sviecia taip pat, ir zole tokio pat zalumo kaip mieste smile.gif Todel niekaip nesuprantu kodel vis dar zmones nepardavineja savo kartoniniu butu siaures miestelyje ar perkunkiemyje ir nepuola statyti namu uz ta pacia pinigu suma? Isties nesuprantu! Perki zemes sklypa uz 20.000Lt, 20km uz miesto ir nama susilieji uz 140.000Lt ir bus jums ir namas, ir zolyte, ir pauksciukai.. stebuklai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bruonius @ 2009 12 08, 01:09)
Medinis namas yra is vargo - lietuviai visuomet buvo vargsu tauta. Parodykit man medini nama vokietijoje.. paziurekit i lietuviu namus is salies - ta pati nuolatine ubagyste, visi pavarge, apgriuve, aptriuse. ir viskas todel, kad statomi 20ciai metu i prieki. Man uzteks, o kas bus paskui - neidomu. uztat pries 20 metu statyti namai VISI be isimties atrodo tragiskai!
Linkiu statyt namus, kurie stoves ne 20, o 200 metu ir atrodys taip pat graziai, kaip atrodo siandien.
..sekmingu statybu....

zmogau.... man toks vaizdas kad paciam uzpakalis svyla del sumos namui isleistos, todel daba eini per pasauli ir skelbi kad tik tavo statybos yra teisingos, vikas kas pigiau - ubagynas, kas brangiau - jau geris. jomajo kaip uzkniso skaityti. zinai kai zmogus bando kazkuo labai itikinti, jau isitikinau kad ten kazkokia gilesne problema buna...
isijungiu foruma, lieku isvadinta vargse... nu blyn kad visi lietuvos vargsai taip gyventu....

QUOTE(Sindea @ 2009 12 08, 11:04)
Evoy tiradu isvis neskaitau,nes tingiu gilintis, bet kiek supratau zmogus pastoviai liaupsina skydinius ar tai karkasinius namus rolleyes.gif Dirba ir duona uzsidirba butent toj sferoj g.gif Tai turetu but interesas taip kalbet.

o reiketu kartais paskaityti, i broniaus sapaliones apie protinguosius vokiecius Evoy atsake argumentuota informacija.
Atsakyti
QUOTE(bruonius @ 2009 12 08, 10:33)
Vienareiksmiskai namas yra geriau nei butas! Bent jau lietuviui tai tikrai, kai gali ryte iseit ant pievutes ir pasirazyti pries tekancia saulute... net ir 20km uz miesto saule sviecia taip pat, ir zole tokio pat zalumo kaip mieste smile.gif Todel niekaip nesuprantu kodel vis dar zmones nepardavineja savo kartoniniu butu siaures miestelyje ar perkunkiemyje ir nepuola statyti namu uz ta pacia pinigu suma? Isties nesuprantu! Perki zemes sklypa uz 20.000Lt,  20km uz miesto ir nama susilieji uz 140.000Lt ir bus jums ir namas, ir zolyte, ir pauksciukai.. stebuklai smile.gif

man taip niekaip nesuvokiama, esate suaugęs žmogus, o tyčiojatės čia iš visų kaip nebrendyla. Jums aiškiai žmonės parodė ir pasakė, ką pasidarė už tam tikrą sumą, net namo projektus įdėjo. Koks tikslas būtų ateiti čia ir meluoti.
O niekas nepardavinėja tų butų, nes niekas jų neperka, štai Jums ir atsakymas.

Aš dar kartelį nepasikuklinsiu ir paprašysiu, kad įdėtumėte savo namą, gal iš tiesų mūsų namai su tamstos tėra tik šuns būdos g.gif Kalbėti galima daug ką, ką tamsta ir darot, bet parodyti žiūriu nelabai linkęs unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sindea @ 2009 12 08, 10:44)
blink.gif  blink.gif  blink.gif Dvaro dydzio namas uz buto kaina,fainai tiesiog lotuliukas.gif

deja, deja... kad taip butu, tai visi UMIAI parduotu savo butukus ir pultu statyti namus! O namo kaina rinkoje prasidetu nuo 160.000Lt, o gal net nuo 120.000Lt, kaip kazkas minejo, kad nama galima drasiai susiliet uz tokia suma! Imant ta pacia proporcija, zemes sklypas turetu kainuot apie 20.000Lt, ir dar liktu 10-20.000Lt uzsidirbti smile.gif
Atsakyti
Smagi si poteme biggrin.gif

Vieni kitiems gerkles tik griauzia ir griauzia thumbup.gif
Gal supraskime jog "teisingo namo" kaip ir nera? Man ir broniui teisingas murinukas, pvz aistuzelei ir evoy karkasiukas, kazkam rastinukas, del to ir kaina skiriasi doh.gif

Geriau grizkim prie temos kiek kainuoja, o ne prie temos "tu asilas nes per pigiai statai" arba "tu asilas nes nemoki pinigu leisti" huh.gif

P.S. Jei kam reikia zemes - vis dar negaliu parduodi, uz tu paciu 25km nuo Vilniaus, panasia kaina kaip bronius rase biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paliukas: 08 gruodžio 2009 - 10:46
QUOTE(Paliukas @ 2009 12 08, 11:41)
Smagi si poteme biggrin.gif

Vieni kitiems gerkles tik griauzia ir griauzia  thumbup.gif
Gal supraskime jog "teisingo namo" kaip ir nera? Man ir broniui teisingas murinukas, pvz aistuzelei ir evoy karkasiukas, kazkam rastinukas, del to ir kaina skiriasi  doh.gif

Geriau grizkim prie temos kiek kainuoja, o ne prie temos "tu asilas nes per pigiai statai" arba "tu asilas nes nemoki pinigu leisti"  huh.gif

Sutinku. Isileidom i pievas lankas. siulau nesigincyti kiek yra GERAIUSIA ir PROTINGIAUSIA isleisti namo statybai, bet kiek realiai kas yra isleides.. kiek isleidau as jus jau zinot lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Gorada @ 2009 12 08, 11:37)
zmogau.... man toks vaizdas kad paciam uzpakalis svyla del sumos namui isleistos, todel daba eini per pasauli ir skelbi kad tik tavo statybos yra teisingos, vikas kas pigiau - ubagynas, kas brangiau - jau geris. jomajo kaip uzkniso skaityti. zinai kai zmogus bando kazkuo labai itikinti, jau isitikinau kad ten kazkokia gilesne problema buna...
isijungiu foruma, lieku isvadinta vargse... nu blyn kad visi lietuvos vargsai taip gyventu....
o reiketu kartais paskaityti, i broniaus sapaliones apie protinguosius vokiecius Evoy atsake argumentuota informacija.

as stebiuosi is kur ta antipatija mano asmens atzvilgiu?? "Bruoniaus sapaliones" As sutinku, kad as sapalioju, bet manau, kad neteisinga, kai apie is tiesu protingus vokiecius kalbama su ironija. Mums iki ju koks 100 metu...
Atsakyti
QUOTE(aistuzele @ 2009 12 08, 11:07)
na va, mūsų situacija nupasakojot  mirksiukas.gif  tiek, kad visas statybines medžiagas pirkom iš ermitažo, šiai dienai brangiausi yra senukai, antroje vietoje moki veži, čia mūsų analizė  biggrin.gif



Sveiki, kiek % nuo pradinės vertės pavyksta nusiderėti? Pasidalinkit patirtimi!
Atsakyti