Įkraunama...
Įkraunama...

Kefyro dieta

QUOTE(Ingakalnis @ 2009 12 01, 22:32)
ir sibuvai 7dienas tik ant vandens?
o kaip veliau? ar grizo  zaibiskai?

Po badavimo negalima valgyt bet ko ir bet kiek, maistą reikia rinktis labai kruopščiai ir po truputį grįžti prie buvusios mitybos, o dar geriau pakeisti mitybos įpročius į sveikuoliškus (ką aš ir norėjau įgyvendinti).
Man svoris grįžo, aišku, nes nesugebėjau visiškai pakeisti savo įpročių doh.gif
Be to po kelių dienų nutraukus badavimą atsiranda didžiulis apetitas, vat su juo sunkiausia susidoroti, reikia geležinės valios, nes pradėjus šlamšti bet ką galima ne tik kad visą organizmo valymo naudą sudergti, bet dar ir pakenkti sau. Mat visi virškinimo organai būna pristabdę savo veiklą ir po to į normalų režimą grįžtama palaipsniai. Vis tik man pavyko išsigydyti sinusitą ir tuo pačiu pasidžiaugiau liekna figūra (nors ir nelabai ilgai). Per kitus badavimus svoris mažiau krisdavo, čia per pirmąjį tik 7 kg. praradau ax.gif
Atsakyti
na as dabar nuo spalio atleidau vadeles ir tikrai i nauda butu issivalymas, dvieju dienu badavima dariau, tikrai sekesi puikiai bet 7... nors dabar galvoju gal meginti bent 3dienas, tai butu neblogas issukis sau.
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2009 12 02, 08:18)
na as dabar nuo spalio  atleidau vadeles ir tikrai i nauda butu issivalymas, dvieju  dienu badavima dariau, tikrai  sekesi puikiai bet 7... nors  dabar galvoju gal meginti  bent 3dienas, tai butu neblogas issukis sau.

Aš pastaruoju metu irgi apsileidau. Dabar pati stebiuosi iš kur tiek valios turėjau...
Kiekvieną sezoną darydavau tokius valymus. O dabar ir vieną dieną pabadaut sunkiai beprisiruošiu, stiprios motyvacijos pritrūkau. Noras patenkint skonio pajūčius nugali doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Cheeky_B @ 2009 12 01, 22:11)
nunu..pagalvok per kiek laiko tau viskas gris, ypac su tokiais mitybos iprociais?  g.gif
ar tu galvoji, kad po tokio soko organizmas gyvens kaip gyvenes..?
na tikrai gal ir kaip extra dieta ji gera, kaip cia kazkas rase kai reikia pries baliu pasitempt, bet kaip svorio metimo (tikru riebalu, nes dabar cia bus vanduo/kakutis/na gal kilas riebalu) yra visiskai netinkama..ziurek nesusigadink  sau sveikatos  unsure.gif

Prieš balius badaut jokiu būdu nepatarčiau, nes ten pagundų būna labai daug, o jei neatsilaikysit ir persivalgysit netinkamo maisto gali ir ligoninėj baigtis blink.gif
Atsakyti
vat mat irgi sunku prisiversti badavimui nors jausmas tas lengvumo nepakartojamas buna po keliu dienu...
Atsakyti
QUOTE(Cherry_S @ 2009 12 01, 18:20)
Na apie sia dieta-org. valyma skaiciau nemazai ir ji nera priskiriama prie alinanciu dietu .  Siaip esu megeja prisivalgyt visko, ypatingai vakarais. Bet kazkaip nera taip, kad ziauriai noreciau valgyt smile.gif tik kvapai labai vilioja kazkaip, ypas juodos duonos  su sviestu g.gif  nors siaip as duonos beveik nevalgau  schmoll.gif
Ryt sversiuosi  4u.gif

Būtent, kad badavimas tai ne dieta drinks_cheers.gif
Dažniaiusiai jis taikomas gydymo tikslais.
O duona su sveistu yra geras derinys. tik aišku, nelabai gerai vėlai vakare valgyt, aš irgi tą pačią bėdą turiu doh.gif
Net nežinau kuo tą burną užrišti, kad vakare nevalgyt per daug ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristaline @ 2009 12 02, 10:00)


Prieš balius badaut jokiu būdu nepatarčiau, nes ten pagundų būna labai daug, o jei neatsilaikysit ir persivalgysit netinkamo maisto gali ir ligoninėj baigtis  blink.gif


na tai aisku kad nesveika! bet jei jau taip "neshti" tilpti o kazkokia tai suknele tai sis metodas bus efektingas (jokiu budu nesakau kad sveikas schmoll.gif ), bet svoris grish ypac su tokiais mitybos iprociais kaip pas autore.
Atsakyti
smile.gif Na va, snd minus 1,5 thumbup.gif jauciuosi gerai ir neisjauciu alkana,nes nuolat gurksnoju arbata smile.gif

O kazkas klause del svorio grizimo- tai nemanau,kad man turetu grizti, nes nezadu prisiesti kaip kiaulaite po to wink.gif stengsiuosi valgyti darzoviu daugiau, liesos varskytes, virtos mesytes ir pan smile.gif ir siaip as sportuoju 3-4 kartus per sav. Tai tiesiog man proceso pagreitinimas cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cheeky_B @ 2009 12 02, 00:11)
nunu..pagalvok per kiek laiko tau viskas gris, ypac su tokiais mitybos iprociais?  g.gif
ar tu galvoji, kad po tokio soko organizmas gyvens kaip gyvenes..?
na tikrai gal ir kaip extra dieta ji gera, kaip cia kazkas rase kai reikia pries baliu pasitempt, bet kaip svorio metimo (tikru riebalu, nes dabar cia bus vanduo/kakutis/na gal kilas riebalu) yra visiskai netinkama..ziurek nesusigadink  sau sveikatos  unsure.gif



Nemanau, kad geriau yra sedeti kaip karvei ir niekoisvis nedaryti. Be to tai nera sokas organizmui, jeigu tai yra net ne grynai dieta o organizmo valymas.
Jeigu butu geriamas tik kefyras tai taip, sutinku, tai butu sokas organizmui, o cia kiekviena diena galima tai vistienos, tai zuvies valgyti.
Vnz jei kazkam cia atrodo sokas organizmui, tai galiu pasakyt, kad toks "sokas" geriau negu kavos gerimas, arbata su cukrum, bandeliu rijimas, karbonadu valgymas su majonezu ir tomatais, bulvytes ir pan.
Atsakyti
na man tai negaila, kudinkis kaip nori, mano nuomone (niekam jos nepersu), jei tu dar ir sportuoji tai tau reikia kur kad daugiau nei per sita "dieta" ir kaip suprantu ne siaip kojas pakilnoji o normali jegos ir kardio treniruote. Linkiu, kad kilai negrishtu.
Atsakyti
QUOTE(Kristaline @ 2009 12 01, 13:39)
O galima būtų mėsą pakeisti riešutais kokiais.
Nemėgstu mėsos, bet šiaip įdomu būtų šią dietą išbandyti.
Papildyta:
Man 7 kg per 7 dienas vienintelį kartą buvo nukritę, kai visai nieko nevalgiau, tik vandenį gėriau  ax.gif



o per kitas 7 neataugo? man per pora savaiciu reiktu atsikratyt kokiu 5 kg ax.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLITUKAS14 @ 2009 12 02, 21:17)
o per kitas 7 neataugo? man per pora savaiciu reiktu atsikratyt kokiu 5 kg ax.gif




Vien vandeni gerti nepatarciau, nes tai kiek zinau galima daryti tik su mediku prieziura smile.gif organizmas gali labai nusilpti,atsidursi ligoninej, susilpnes imunitetas o dabar gripas siaucia.. tai va ax.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLITUKAS14 @ 2009 12 02, 19:17)
o per kitas 7 neataugo? man per pora savaiciu reiktu atsikratyt kokiu 5 kg ax.gif

Aš irgi nepatarčiau, jei nesi tvirtai nusprendus keisti gyvenimo būdo, tuo pačiu ir mitybos, nes po badavimo pagerėja maisto įsisavinimas ir nors valgysi mažiau, svorį numest bus dar sunkiau. Geriau jau kefyro dietą išbandyk 4u.gif
Aš irgi vis pagalvoju, bet nepradėjau dar laikytis, tik mėsą keisčiau kažkuo kitu, aš jos beveik nevalgau schmoll.gif .
O svoris man ne pats aktualiausias dalykas buvo, tai net nežinau per kiek laiko sugrįžo ax.gif Apetitas be galo geras pasidarė, be to jautrumas kvapams ir skoniams irgi labai pagerėja per badavimą ir po jo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristaline: 04 gruodžio 2009 - 13:12