Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemų paieška

Laba Diena visom...
norejau paprasyti gal galetumete ideti nuorodu kur galeciau rasti angeliu ar angeliuku.. unsure.gif
buciau labai dekinga.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(oxxxy @ 2009 12 05, 17:40)
Laba Diena visom...
norejau paprasyti gal galetumete ideti nuorodu kur galeciau rasti angeliu ar angeliuku.. unsure.gif
buciau labai dekinga.. 4u.gif

paziurek cia, gal rasi kas patiks mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raimukas84: 05 gruodžio 2009 - 15:46
Sveikutės
QUOTE(grazhinute @ 2009 12 04, 17:40)
ziauriai patiko meskiukas, tik schema susilieja. gal kas turi geresnes kokybes? meskiukas

Gal aš čia ir nelabai į temą, bet norėčiau duoti patarimą toms, kurios susiduria su problema imant iš picasa schemas (čia kaip pavyzdyje meškiukas) jo schema kokybiška, tik reikia saugoti, ne per dešinį palės mygtuką, o viršuje virš nuotraukos yra mygtukas Atsisiųsti ir pasirenkame atsisiųsti nuotrauką. Tada išsaugoja teisingai ir chema atsispausdina labai kokybiška. ax.gif Čia aš iš savo patirties. irgi kankinaus, kol atradau, kaip atsispausdinti gražią schemą ax.gif

Taip pat norėčiau paprašyti pagalbos, gal kuri turit va šitos mergos
user posted image
spalvų raktą. Bet man būtent rudos reikia ax.gif
Iš anksto dėkoju lauraringiene@gmail.com
Atsakyti
turiu tokią, bet maniškė yra mėlyno atspalvio rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurukasr @ 2009 12 05, 19:57)
Taip pat norėčiau paprašyti pagalbos, gal kuri turit va šitos mergos
user posted image
spalvų raktą. Bet man būtent rudos reikia  ax.gif
Iš anksto dėkoju lauraringiene@gmail.com

nusiunciau mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki. Labai prasau nukreipti mane kur rasti siuvinetu raidziu abecele(nu kaip siuvineti kokia raide). Is anksto aciu 4u.gif butu dar geriau jei mesteletumet nuoroda i az blush2.gif
Atsakyti
merginos, gal kuriai protas susimaises buvo sita siuvinet? ax.gif

paziureki prasau CIA nes kitaip foto ko tai neisikelia doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raimukas84: 05 gruodžio 2009 - 19:51
Kazžkas lyg laikrodukų ieškojo http://francaise1.narod.ru/clock.htm
Atsakyti
Sveikos merginos GELBĖKIT labai noriu pabandyti lickle ted meškiuką su saulėgrąža išsiuvinėti schema radau prie meškučių nuorodos, betkai ją išdidinu išsilieja sutartiniai ženklai, jau ir medžiagytę turiu ir siūlus, jei negausiu ryškesnės bandysiu iš akies siuvinėti, bet labai jau norisi nesugadinti šitokio grožio. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viskas_bus_gerai @ 2009 12 05, 21:27)
Sveiki. Labai prasau nukreipti mane kur rasti siuvinetu raidziu abecele(nu kaip siuvineti kokia raide). Is anksto aciu  4u.gif  butu dar geriau jei mesteletumet nuoroda i az  blush2.gif

My Webpage

gal cia ka rasi smile.gif
Atsakyti
Sveikos, darbštuolėlės...
jau tokių grožių prisižiūrėjau.... notworthy.gif
Turiu prašymėlį, gal galėtumėte atsiųsti metrikoms mergytėms kokių nors gražių schemelių. Vieną tokį paveikslėlį kaip ir radau, bet nerandu schemutės ir kokių siūliukų reikia... Gal galėtumėte padėti?

http://www.supermama...?...i&img=34645

Lauksiu e-mail: sava.nesava@gmail.com

Labai ačiū 4u.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilytshiukė @ 2009 12 06, 00:11)
Sveikos, darbštuolėlės...
jau tokių grožių prisižiūrėjau....  notworthy.gif
Turiu prašymėlį, gal galėtumėte atsiųsti metrikoms mergytėms kokių nors gražių schemelių. Vieną tokį paveikslėlį kaip ir radau, bet nerandu schemutės ir kokių siūliukų reikia... Gal galėtumėte padėti?

http://www.supermama...?...i&img=34645

Lauksiu e-mail: sava.nesava@gmail.com

Labai ačiū 4u.gif  aciuks.gif

prasyciau ir man, jei galit. aciu ax.gif 4u.gif zaudriuz@gmail.com
Atsakyti