Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemų paieška

QUOTE(Toli @ 2009 12 08, 16:24)
Gal matete nedideliu peledu?  ax.gif

gal kažkas iš šių patiks? http://zouza-elabass...eature=mainlist
Atsakyti
QUOTE(tyli_tyla @ 2009 12 08, 16:41)


Oi, Tyli_Tyla, tu cia kaip feja-as panorejau, tu kaip feja su stebuklinga lazdele most-ir yra. Aciu labai, radau, ko ieskojau. 4u.gif
Atsakyti
Toli, nėra už ką bigsmile.gif iškart šiuos pelėdžiukus prisiminiau, kai tik parašei. labai man jie faini thumbup.gif
Atsakyti
Labas,
reikalingos schemutės gimtadienio proga. Nedidelio formato.

sangrija023@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Safira023: 08 gruodžio 2009 - 16:45
Labai nėra laiko ieškoti,atsiprašau,žinau,kad įkyri tie patys prašymai.Bet tikrai nebėra juodai laiko,o reikia pabaigti darbelį ir išsųsti.Prašau gal kas galite įmesti raides lietuviškas,kad galima būtų kryželiu išsiūvinėti.Galima į a.ž..Iš anksto ačiū. blush2.gif
Atsakyti
ieškau THE TRILOGY CROMWELL THE SNOWMAN
TRALALA Mini coeur de roses

JA@dtiltas.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurginėlis: 08 gruodžio 2009 - 17:07
QUOTE(jurginėlis @ 2009 12 08, 17:06)
ieškau  THE TRILOGY  CROMWELL THE SNOWMAN
TRALALA Mini coeur de roses

JA@dtiltas.lt

gal paveiksliuką turi?
Atsakyti
dar viena orchidėja juodame fone
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2009 12 08, 18:06)
ieškau  THE TRILOGY  CROMWELL THE SNOWMAN
TRALALA Mini coeur de roses

JA@dtiltas.lt


Besmegenis yra cia toks didelis ir aiskiai nufotografuotas, kad galima be schemos siuvineti )
http://home-and-gard...036264359PjcmTX
Atsakyti
QUOTE(Laurukasr @ 2009 12 07, 19:18)
A į kur siųsti?



Aciu uz schemutes thumbup.gif jos puikios thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes, darbstuoles!
labai prasyciau,gal kuri turite chemu juodai kanvai? Mane domina realistiski zmones, ju profiliai ar siaip kunai... (turiu issisiuvinejusi leliuko portreta profiliu, like medziagu, tai noreciau prie to pacio komplektelio dar kazka pasiuvinet)

ziurejau rusu forumuose , yra paveiksliuku kurie man patiktu , nu bet su tais downloadais ir t.t.t. zalias miskas! parsiisunciau ir is sio forumo patern maker viewer, ir is to rusisko kazkokia programa... man kaip susibalamutino viskas....
Gal yra kantri supermamyte, kuri padetu ir sia problema issprest? (nu as beviltiska tam reikale, jei esu be niekeno pgalbos) verysad.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karenina @ 2009 12 09, 19:00)
sveikutes, darbstuoles!
labai prasyciau,gal kuri turite chemu juodai kanvai? Mane domina realistiski zmones, ju profiliai ar siaip kunai... (turiu issisiuvinejusi leliuko portreta profiliu, like medziagu, tai noreciau prie to pacio komplektelio dar kazka pasiuvinet)


Gal yra kantri supermamyte, kuri padetu ir sia problema issprest? (nu as beviltiska tam reikale, jei esu be niekeno pgalbos) verysad.gif

4u.gif

Aš turiu tik tokią user posted image ir dar vieną labai jau panašią į šią smile.gif
Atsakyti