Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemų paieška

QUOTE(Princesė @ 2009 12 21, 18:11)
As turiu is triju paveiksliuku: rozes pumpura, besiskleidziancia roze ir issiskleidusia roze.  (reminasi i atskirus remelius bet kabinasi salia-kaip trio)
parasykite e'meila- galiu persiusti mirksiukas.gif

Papildyta:
Issiunciau i e'meila. pasitikrinkite. tikuos patiks mirksiukas.gif
iki 4u.gif


Labai aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(grasimm @ 2009 12 22, 23:12)
issiunciau mirksiukas.gif

Ačiū.
Atsakyti
sveiki gal turite user posted imagepajuris
Papildyta:
ir paveiksliuko sone nuorodele
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2009 12 22, 15:40)


Dekiukas 4u.gif
QUOTE(grasimm @ 2009 12 23, 00:12)
issiunciau mirksiukas.gif



Ir as noriu siu nykstuku anzelika9@wll.com
Atsakyti
QUOTE(justess22 @ 2009 12 21, 15:39)
Dar labai norėčiau paprašyti pagalbos. Gal kas turit geresnės kokybės šią schemą:

user posted image
Summertime
Radau tik tokios kokybės schemą. Tačiau atsispausdinus nelabai ką įmanoma suprasti schmoll.gif Būčiau labai dėkinga, jei kas atsiųstų schemą adresu justess22@gmail.com


QUOTE(Arveda @ 2009 12 21, 16:11)
Virs shemos ten yra ZOOM  parasyta, pasispausk ir ismes normaliai schema. Viskas labai aiskiai matosi wink.gif


Dėkui, mačiau aš tą zoom, ir užsisaugojau padidintą schemą. Tačiau atsispausdinus nelabai kas matosi schmoll.gif Kai kurie simboliai visiškai neįžiūrimi (ypač tie, kur panašūs tarpusavyje). Todėl ir prašau pagalbos...jei kas turit iš kažkur kitur užsisaugoję kokybiškesnį šios schemos variantą, būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif Prasau jusu pagalbos. Broliui dovanu noriu issiuvineti zirgu paveiksla, taciau reikia paciai pasidaryti schema. Kadangi pati su kompiuteriu nedraugauju ir su programom nepasidarysiu, tai gal kas darot ar zinot kas tokias schemas daro (kad ir uz pinigelius). Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(justess22 @ 2009 12 23, 14:25)
Dėkui, mačiau aš tą zoom, ir užsisaugojau padidintą schemą. Tačiau atsispausdinus nelabai kas matosi schmoll.gif Kai kurie simboliai visiškai neįžiūrimi (ypač tie, kur panašūs tarpusavyje). Todėl ir prašau pagalbos...jei kas turit iš kažkur kitur užsisaugoję kokybiškesnį šios schemos variantą, būčiau labai dėkinga 4u.gif


Aš parsisiunčiau tą schemą ir galiu tau rekomenduoti skelti kiekvieną lapą pusiau ir po to išsididinti tą lapą. Paveiksliuko taškų skaičius didelis,todėl galima taip sužaisti: vieną schemos lapą padalinti pusiau. tą puselę padidinti iki A4 formato ir vieną originalios schemos lapą spausdinti ant dviejų lapų. Tada daug aiškiau matosi simboliai.Tokiam dalykui net wordą gali panaudoti. Jei reikia detalesnės konsultacijos, rašyk į AŽ, padėsiu.
Papildyta:
QUOTE(buckizs @ 2009 12 23, 14:31)
Sveikutes  smile.gif  Prasau jusu pagalbos. Broliui dovanu noriu issiuvineti zirgu paveiksla, taciau reikia paciai pasidaryti schema. Kadangi pati su kompiuteriu nedraugauju ir su programom nepasidarysiu, tai gal kas darot ar zinot kas tokias schemas daro (kad ir uz pinigelius). Aciu  smile.gif


Pažiūrėk šitame forume, gal kas tiks:
http://club.osinka.r...47133?&start=15

jei dar reikės pagalbos, rašyk
Atsakyti
grasimm, buciau ir as labai dekinga uz nykstuku schemute
vilmine.k@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Dowi @ 2009 12 19, 11:59)
labai labai reikia šios schemos  wub.gif  4u.gif
user posted image

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2009 12 23, 11:44)
Aš parsisiunčiau tą schemą ir galiu tau rekomenduoti skelti kiekvieną lapą pusiau ir po to išsididinti tą lapą. Paveiksliuko taškų skaičius didelis,todėl galima taip sužaisti: vieną schemos lapą padalinti pusiau. tą puselę padidinti iki A4 formato ir vieną originalios schemos lapą spausdinti ant dviejų lapų. Tada daug aiškiau matosi simboliai.Tokiam dalykui net wordą gali panaudoti.

drinks_cheers.gif Aš ir tą patį darau. Schema tikrai gera. Kai kurie simboliai iš tiesų labai panašūs, bet kai labai labai nori, tai imi ir siuvinėji. Aš bet kokia ryškia spalva iš karto išsispalvinu vienos rūšies simbolius, kuriuos ruošiuosi siuvinėti, tada aiškiai matosi, kur jie išsibarstę ir kaip patogiau juos surinkti ir nereikia tikrintis kiekvieną kryželį dedant, ar tikrai tas ir kur jų daugiau yra. O kai nevisai labai nori... tiesiog susirandi kitokią, dar gražesnę schemą biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės, atėjau su dideliu prašymu. Man reikia kokio nors paveiksliuko kuris atitiktų šį posakį: "Meilė – kai tavo šuniukas laižo tavo veidą net po to, kai tu jį buvai palikęs visą dieną."
Nežinau gal kažkas turėtų būti kai šuniukas laižo veiduką vaikui ar suaugusiam žmogui.
blizgutis11@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(blizgutis11 @ 2009 12 23, 20:50)
Sveikos mamytės, atėjau su dideliu prašymu. Man reikia kokio nors paveiksliuko kuris atitiktų šį posakį: "Meilė – kai tavo šuniukas laižo tavo veidą net po to, kai tu jį buvai palikęs visą dieną."
Nežinau gal kažkas turėtų būti kai šuniukas laižo veiduką vaikui ar suaugusiam žmogui.
blizgutis11@gmail.com


Jei būtų kačiukas tai pasiūlyčiau tokį:
user posted image

Schema yra mano albume.
Atsakyti