Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryželiu schemų paieška

visos ant to dizaino uzsikabino lotuliukas.gif as ir turesiu prasymu kai issirinksiu katra noriu siuvinet biggrin.gif
Atsakyti
ieškau :
http://www.fabyreill...collection.html

gal kuri turit savo lobynuose?
Atsakyti
Sveikutes, gal kuri turite sio drakono schemute? Niekaip nepavyksta man paciai is to puslapio istraukt... verysad.gif

user posted image

...arba kitokiu kokiu panasiu drakonu gal kas turite?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juodakate: 06 sausio 2010 - 12:21
QUOTE(e.meskine @ 2010 01 05, 14:32)
kur siusti?

Laba, man irgi reiktu tokiu schemuciu, jei galima pocrenata@gmail.com. Aciu smile.gif
Papildyta:

Tiesa, gal dar kas gali atsiusti raidziu ir skaiciu schemuciu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renata1986: 06 sausio 2010 - 13:13
QUOTE(juodakate @ 2010 01 06, 13:15)
Sveikutes, gal kuri turite sio drakono schemute? Niekaip nepavyksta man paciai is to puslapio istraukt...  verysad.gif

user posted image

...arba kitokiu kokiu panasiu drakonu gal kas turite?

O ar esi prisijungus tame puslapyje?... Aš esu užsiregistravus tai galiu persiųst... mirksiukas.gif Parašyk į až...
Atsakyti
Sveikos, gal kas galit padeti, labai noreciau susirasti sito Angelo siuvinejimo schemutes. Jeigu kas turit, tai siuskit adresu laimuteausrine@yahoo.com. Buciau labai dekinga 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausriniuks: 06 sausio 2010 - 13:39
Sveikutes 4u.gif
noreciau biskiuka pagalbos is jusu ax.gif labai noriu issiuvineti savo mergytes nuotauka, bet nemoku pasidaryti kokybiskos schemos, gal galetu man kas nors pagelbeti? aisku skolinga nelikciau blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(čiolė @ 2010 01 06, 14:20)
O ar esi prisijungus tame puslapyje?... Aš esu užsiregistravus tai galiu persiųst...  mirksiukas.gif  Parašyk į až...

Nepavyksta man ten prisiregistruot... verysad.gif Parasiau i a.z. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Raudona_Braske @ 2010 01 06, 15:16)
Sveikutes  4u.gif
noreciau biskiuka pagalbos is jusu  ax.gif  labai noriu issiuvineti savo mergytes nuotauka, bet nemoku pasidaryti kokybiskos schemos, gal galetu man kas nors pagelbeti? aisku skolinga nelikciau  blush2.gif  4u.gif


Aš dabar siuvinėju mamytei jos ir anūkėlio nuotrauką (pavėluota dovana) galėčiau atsiųsti parodyti kaip atrodo ir pagelbėti parašiau į až
Atsakyti
as savo sunaus pasidariau taipnuotrauka nuotrauka
Papildyta:
gal kas turite user posted image
Atsakyti
aciu labai isdykele sutiko padeti 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Gal galit kuri nors padėti - nusipirkau siūlus, medžiagą, bet tik tada pastebėjau, kad labai nekokybiška schema. Gal kuri turit geresnę? Jei taip, atsiųskit man el. paštu: jubirute@gmail.com
Iš anksto dėkoju,
Birutė


user posted image
Atsakyti