Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kada pradėjot duoti karvės pieną?
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Vaikų mityba > Mažylio iki 1 metų meniu
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
jolax
VA ir as is tu kur niekaip nesiryztu duoti parduotuvinio pienuko. Atrodo na jau nuo kito menesio pradesiu ir vel stop.Na va jau nuo kito..... Bet beskaitant nusprendziau siandien nupirksiu pienuka ir balinsiu juo vakarine kosyte. Jei neisbers po truputi jau duosiu ir gerti, uzteks tuos misinelius pirkti (labai jau brangu blush2.gif ).Ir siaip pastebejau, kad misinelio jis ir nebelabai noriai gerai, gal su pienuku reikalai pasitvarkys. Oi kaip bijau pradet..... doh.gif Na bet jei isbers, pirksiu liesesni arba isvis nustosiu duoti. Bet kazkada tai reikia juk pradeti (cia nuraminau save) biggrin.gif .
augute
Dukryte karves piena pradejo gerti,kai nujunkiau nuo kruties,t.y nuo pusantru metu.
Nemanau,kad karves piena reiktu duoti anksciau nei vaikuciui sueis vieni metukai.
Mamos pienas skatina nervu sistemos vystymasi,o karves pienas - kaulu ir raumenu mases augima.kiekvienam savo.
Gal ir nelabai graziai palyginau kudikeli su verseliu ax.gif ,bet kai mokiausi vaiku ligas,apie tai buvo rasoma medicininej literaturoj smile.gif
veba
Pirmagimiui nuo 7 men. pradejau duoti pirktini 2.5% riebumo piena, maziukui nuo 6 men., o i koses pilti nuo 5.5 men. Niekada nevirinu, tik pasildau.
zana313
Aš tai savus maitinau savo pienu tik pora mėn., po to valgėme Hipp, o nuo 5 mėn. sėkmingai gėrėme karvės pieną. tik pirkdavome ne turguje, o pas pažįstamus žmones, kad tikrai butu švarus. Pradžioje tai dar virindavau, bet po mėn. nustojau, tik palaukdavau kelias val., kad nusistotų grietinė (kad nebutu toks riebus). O dėl Coca-Colų tai buvau griežta- neduodavau, iki dabar nieko su burbuliukais negeria, vaikams 4 ir 8 metai. ax.gif
rasiukss
Daug rašo apie karvės pieną, bet visos perka pardutuvinį. O jeigu mes duodame ne iš parduotuvės, tai kaip jį duoti, ar skiesti ar ne?????? Aš visą laiką nugriebdavau nusistovėjusią grietinę ir duodavaui tada negriebtą (jau 2 savaites kaip mano 10,5 men. mergytė jį pradėjo gerti). Bet mama šaukia kad reikia negriebti, bet tada gal skiesti reikia, na visai susimakalavua, patarkit ką daryti???
rasiukss
Tai gal niekas neduoda karves pieno vaikams? Tik pirktini....????
vaivora
As tai savo maziui perku pienuka is perduotuves, nes net nezinau kur galima gauti ne pirktinio blush2.gif

Nors kai buvau kaime duodavu ir tikros karves pienuko. Daviau nenudriebto, tai is kart suviduriavo, daviau nugriebto irgi viduriavo, tai ir nebeduodu tokio.

Bet jei viskas gerai ir vaikas neviduriuoja nuo pienuko, tai skiesti tikrai nereikia ax.gif
Nes jei nuo pienuko vaikiukas viduriuoja reiskiasi per reibus.
O jei skiesi, tai skiesk tik virintu vandenuku. Bet jei pati nematai butinybes skiesti, ir viskas gerai, tai neskiesk biggrin.gif
grazina37
QUOTE(rasiukss @ 2006 11 11, 00:15)
Daug rašo apie karvės pieną, bet visos perka pardutuvinį. O jeigu mes duodame ne iš parduotuvės, tai kaip jį duoti, ar skiesti ar ne?????? Aš visą laiką nugriebdavau nusistovėjusią grietinę ir duodavaui tada negriebtą (jau 2 savaites kaip mano 10,5 men. mergytė jį pradėjo gerti).  Bet mama šaukia kad reikia negriebti, bet tada gal skiesti reikia, na visai susimakalavua, patarkit ką daryti???
*

nesiblaskyk tarp nuomoniu,jei jau gere pienuka 2savaites bandyk duoti negriebta jei nesuviduriuos tai ir gerkite i sveikata,ji jau kosytes valgyti turetu ir gal nebutina tas riebus pienelis doh.gif
rasiukss
Aciu uz atsakymus smile.gif
tai bandysiu duot dabar negriebto ir net neskiesiu, paziuresiu kaip reguos, siaip niekada nebuvo suviduraivus.
Mes vis MP geriam, bet jauciu gal neuztenka, o misinuku jokiu niekada neimdavo i burna, todel ir pradejom karves pienuka gerti.... Dziaugiuos kad ima i burnyte nes tik vandenuka ir teimdavo smile.gif
Ingulik
QUOTE(rasiukss @ 2006 11 11, 01:15)
Daug rašo apie karvės pieną, bet visos perka pardutuvinį. O jeigu mes duodame ne iš parduotuvės, tai kaip jį duoti, ar skiesti ar ne?????? Aš visą laiką nugriebdavau nusistovėjusią grietinę ir duodavaui tada negriebtą (jau 2 savaites kaip mano 10,5 men. mergytė jį pradėjo gerti).  Bet mama šaukia kad reikia negriebti, bet tada gal skiesti reikia, na visai susimakalavua, patarkit ką daryti???
*

oh uz tos mamkes doh.gif
Savo vaikus isaugino ir dabar nori dar ir anukus auginti mirksiukas.gif

As tai jokiu nuomoniu neklausau, darau kaip mano sirdis sako ir ziuriu i mazyles reakcija. Manau, tik pati mama zinos, kas jo vaikelius gerai, o kas blogai.
EArvelo
Mamytes, nuo kiek laiko pradejot duoti karves piena?(parduotuves ar tikra)
Ingulik
Mums greit 8 , o as dar neduodu.
Koseles dariau su misinuku. Anksciau tekdavo primaitinti mazyle ir liko misiniukai, tai ir naudojome jas 4u.gif
Bet greit jau baigsim ir teks pieno duoti. Tai bus apie 8,5 - 9 men.
petelne
Taigi i parduotuves ta pati karves piena veza,tik gerokai atskiesta.As savo mazyliu jau nuo 2men daviau pieno atskiesto kruopu nuoviru,bet va po men mus pradejo bert,bet gal per mazai atskiedziau.Dabar duodu su liesu pienu,tai manau,kad viskas susitvarkys g.gif O mums gydytoja sake jog nepatartina su misinukais nieko maisyt g.gif Ingulik,ar ilgai koseles su misinuku darei?Gal ir man reiktu bandyt g.gif
EArvelo
As saviskiai nuo 5 men. pradejau duoti manu kose.Puse puodelio lieso pieno,saukstas kruopu.Gaunasi mazdauk 140ml iki 220ml ipilu vandens ir pora sauksteliu formules(misinelio).Pats megstamiauses maistas. Aisnu daktare ispeike ,nes piena galima duoti tik nuo metu. Daugelis is musu esam uzauginti karves pienu ir... Beje ir misinukai su karves pienu. Zinoma isimtis elergija .
zara**
Mums dabar 8men.bandziau duoti manu kose,ir viriau su pirktiniu pienuku!Ir nieko neatsitiko!Aisku manu kose nepiknaudziausiu,bet i savaite karta duosiu!
mantienė
ash tai piena zadu nuo metu duot, nes skaiciau, kad is visu pieno produktu jis sunkiausiai virskinamas. nuo 10mėn. duosiu varskyte ir jogurta.
Augustina
QUOTE(rasiukss @ 2006 11 11, 18:11)
Tai gal niekas neduoda karves pieno vaikams? Tik pirktini....????
*

Aš tai tik pirktinį duodu nuo 8 mėnesių, bet irgi tik košėms. Gryno gerti dar neduodu. O dėl nepirktinio, tai girdėjau, kad prieš duodant, nuverda tris kartus (t.y. tris kartus užkyla putos), bet čia tik girdėjau. Ir duoda nugriebtą.
Eziuke
papasakosiu savo patirtį... kaip pasakė mūsų daktarė: mes jums patariam, o jus darot kaip norit smile.gif
taigi maitinu vaiką (iki šiol) MP, vieną kartą jis paragavo mišinį, tai baisiai suviduriavo sad.gif
kaip buvo 9 mėn., pradėjau į košes pilti karvės pieną. mums atveža kaimišką. žinoma, aš jį virinu. ir nieko, praėjo geriausiai, nors ir pilvukas jautrus, ir alergija. vieną kartą pritruko kaimiško pieno, tai daviau parduotuvinį smile.gif irgi praėjo smile.gif
gerti neduodu, o 100 g per dieną nekenkia lotuliukas.gif
dresuotoja
QUOTE(EArvelo @ 2006 11 15, 00:50)
Mamytes, nuo kiek laiko pradejot duoti karves piena?(parduotuves ar tikra)
*

Visi skelbia kad karves piena galima duot nuo metu.Kai kurois mamos pradede duot vaikams nuo pusmecio.Mano dukrytei dabar puse metu,bet as jai dar karves pieno neduodu.gal veliau ir pabandysiu.
rasiukss
Tai as taip ir darau, duodu nugriebta, bet nuverdu tik viena karta smile.gif
As suprantu kad karves pienas sunkiai virskinasi, bet ka daryt kad mamos pieno neuztenka, o misinuko JOKIO neima? Gal kam nors irgi taip yra nutike? Ir is buteliuko negeria....
SIEMENS
O kokios firmos geriausiai pirkt piena? g.gif
emiline
mes nuo 7men.karves piena pradejom gert,nieka viskas gerai buvo.
piena virinu nors mums jau 1m.9men unsure.gif
Kentė
Mes piena duodam au nuo 4men (i koses) o taip nuo 10 men. (baigiau pati maitinti) tai pirkau piena is pardos,arba namini.

Papildyta:
O dabar pieno is parduotuves net nebevirinu,nebent naminis tada virinu.
la vita
Maitinau MP iki metukų, bet košes balindavau karvės pienuku nuo kokių 7 mėnesių (su mišinuku nevalgydavo)
dabar sėkmingai geriam karvės pienuką ir nieko.
mamuliukaz
Aš pirmagimei karvės pieną pradėjau duoti nuo 8 mėn. Turėjom bėdų nes pradėjo kietėti viduriai. Nesupratau nuo ko, kol nepapuolėm pas alergologę, pasirodo užkietėję viduriai alergijos požymis. O normaliai tuštintis pradėjo tik 5 metų kuomet nustojo pieną gerti, iki tol nepadėjo niekas.
idommi
As pradejau duoti nuo 1 metuku. Ir jam dar labiau patiko nei misinukas. bigsmile.gif Iki siol dar geria 2 kartus per diena ir jokiu problemu
liseklis
pienuka duodu nuo 9men., pati gydytoja pasule ir nieko baisaus neatsitiko ax.gif

WildWildWest
Dabar po truputi ivedineju pienuka 4u.gif Viena maitinima gauna pienuko,kita misinuko biggrin.gif Aisku valgo ir kosiu,bet vis dar nemazai ir misinio geria... unsure.gif Kol kas jokiu alergijos pozymiu nepastebejau,tik kaksis baltas pasidare g.gif Kazin ar tai blogai g.gif Pilvuko nekauda...
Lainusia
Aš gyvenu ne Lt, ir mums taip pat liepiama vaikučiui iki 1metų jokiu būdu neduot karvės pieno. Po pirmojo gimtadienio jie rekomenduoja po truputį pratinti, žiūrėt, kaip reaguoja vaikas...
Taip, aš sutinku, mes visi užaugom su mišinukais su karvės tikru pienu skiestais ryžiais, grikiais ir manų kruopomis ar tirpintais sausainiukais šiltam piene... bet juk medicina nestovi vietoj... Ir, manyčiau, reikia atsižvelgt i gydytojų patarimus. Kitas dalykas dėl pieno riebumo: vaikui negalima duot nuriebinto pieno. Jis turi būti natūralus. Nebent, jei jau vaikas 3m amžiaus, ar turi viršsvorį... Bent jau taip Amerikoj propoguojama pediatrų... taip, kad kiekviena mama, manau, jaučia , kaip ji nori auklet ir maitinti vaikelį...Ar senais metodais, mamų patarimais, ar remiantis gydytojų nurodymais, ar tiesiog sava širdim remiantis...
ax.gif
Baau
kosyte skiedziame karves pienu 2,5 procentu nuo 4 menesiu, o pries kelias dienas pradejome gerti virinta, nes misinukus atpilame. ir vaikas daug geriau jauciasi, zvalesnis, geriau miega, nes skrandukas geriau dirba. thumbup.gif
2006
Kad ta piena galima duoti, tai tiesa, mes apie tai galvojam, o kad jisai visiskai nereikalingas kudikio organizmui, apie tai mes nezinom ir zinot nenorim, svarbiausiai mums: ALERGIJOS NERA! geriau iki 1 met. duoti misynuka, ten daug daugiau naudingu medziagu negu piene, (as nieko nesakau apie tevus, kurie negali sau leisti tai)
Sandrozka
O maniskei tai negeria nei pieno nei kefyro nei kokio jogurto jai neikisi TAi duodu pieno mineralu tabletes Nes kazkaip tai reikia kompensuoti pieno trukuma
Metėlė
Fuuu, kas per temos pavadinimas - "... tikrą pieną". Vienintelis tikras pienas vaikui yra jo mamos pienas. Karvės pienas yra skirtas veršeliui cool.gif .
zara**
Mes geriam misinuka, kuris tinka iki 2 metu. SMA Lietuvoje tokio kiek zinau nera, bet pabandysim ir pienuka.
-Nika-
Mano mazyliui nuo 3 menesiu eme trukti MP. Emiau sukti galva, kuo cia vaika primaitinti, nes rekia is bado nesustodamas ir jokie "daznesni dejimai prie kruties" nepadeda. Kadangi su vyru skaitome etiketes ir bandome patys sveikai maitintis, pradejau gilintis kokia misinuku sudetis. Pasibaisejau. Rezultate nusprendziau pabandyti karves piena. Perku parduotuvini, "Dvaro", naturalu. Kaitinu, bet nevirinu, nes virinant keiciasi baltymo struktura, paskui vesinu ir maitinu. Ir taip jau 2 savaites. Visa laika tikejausi alergines reakcijos. Galvojau, kad jei netoleruos, teks tada ta chemija girdyt. Kazkaip raminau save, kad simtai kartu ant karves pieno be misiniu uzaugo ir viskas bus gerai. Apie ketvirta diena, vakare, pabere viena kojyte. Na va, galvoju, teks atsisakyti. Bet ryte jau vos vos matesi, ir netrukus isnyko. Gal tiesiog organizmas prisitaiko. O visa kita puiku kol kas tfu tfu. Noriai valgo, gerai tustinasi ir puikiai jauciasi. Ziuresim kaip bus toliau. Labai tikiuosi, kad kaip nors iki darzovinio - kosinio primaitinimo datrauksiu (nedaug beliko smile.gif ) be visu tu cheminiu misinuku.
ginga
Man kažkaip irgi mišinėliai ne prie širdies schmoll.gif . Auginu trečią vaikelį, tai nei vienas mišinio ir neparagavo. Pirmus du matinau 10 mėn., o paskui pilnai perėjom prie pieno. Trečiąją irgi maitinu MP ir nuo kokių aštuonių mėnesių pradėsiu pratinti prie pieno.
Aišku, kai mama negali ar nenori maitinti savo pieneliu visai mažo kūdikėlio, gal ir geriau ta chemija nei karvės pienas g.gif Ypač jei tėvai alergiški kam nors unsure.gif
oriste
duodu nuo 6men,misinuko nebegeriam.Viduriai buna visokie.
Žana B
as tai dar pieno gert neduodu dar misinuka geriam bet i koses jau su pienu darau nuo 10men
slonko
pienuka pradejom duoti nuo 8 menesiu, bet paragaves buvo ir anksciau blush2.gif
Baau
MES PIENUKA GERIAME NUO 4,5 MENESIU ID DAUG GERIAU JAUCIAMES NEI SU VISAIS TAIS MISINUKAIS
raimule
Nu mums tai iš viso joks pienas netinka,t.y pageria kelis gurkšniukus ir vsio schmoll.gif ,tik MP,bet košes jau senokai darau su karvės pieneliu,kadangi mišinuko neperku,o karvės pieno visada yra doh.gif
Valedy
Sveiki 4u.gif Aš saviškei pieno daviau kai tik pradėjau košes įvairias gaminti,o tai vyko palaipsniui nuo 4mėn,o kai nuo 7mėn duodavau atsigerti vietoj mišinio,tai ji man iškart sureagavo ir sėkmingai pradėjo išvemti košes darytas su pienu.Nuo to laiko apribojau,juk neveltui sakoma,kad karvės pienas rekomenduojamas tik nuo metukų ax.gif 4u.gif
Saulės gėlė
perskaičiau pavadinimą ir doh.gif tikras pienas kūdikiui yra jo mamos, o ne karvės, veršeliui karvės pienas yra tikras pienas. taigi, niekas nepakeis mamos pieno. na bet, kad taip jau yra, kad vartojam karvės pieną, tai jau nuo 1 metų galima vaikui duoti liesą karvės pieną (virintą). dabar literatūros yra labai daug-domėkitės 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(raimule @ 2007 02 19, 21:04)
Nu mums tai iš viso joks pienas netinka,t.y pageria kelis gurkšniukus ir vsio schmoll.gif ,tik MP,bet košes jau senokai darau su karvės pieneliu,kadangi mišinuko neperku,o karvės pieno visada yra doh.gif
*

ir šaunuolė dukrytė, kad žino, kad MP-pats skaniausias. aš košes balinau nuo 10 mėnesio ir tik kruopų, nes košes, kur yra mėsos negalima pienu balinti-trukdo pasisavinti geležį. pagardinu alyvuogių aliejumi 4u.gif
jumakavec
Mes pieną pradėjome gerti nuo pusės metų. Ir reakcija gavosi - prasidėjo bėrimas. gavome siuntimą į Klaipėdą, tai uždraudė pieną, ir visus pieniškus produktus vartoti tik nuo metų. Dabar, kai jau vartojame sėkmingai, ir nebėra jokių bėrimų, nevalgo košės balintos su pienu. Jai yra nematyta, kokia čia košė ne tokios spalvos, ir neįduosi. O kai išverdu vandenyje, tai valgo sėkmingai. Dabar jei turėčiau antrą vaiką, tai pieną duočiau tik nuo metų. bigsmile.gif smile.gif
SANDRI
Mes piena vartojam tik kosem virt, o rytais dar duodu misinuko, manau tai daug geriau negu pienas ax.gif
zuasta
Mums 1m4men., bet vakare vis dar geriam misinuka.O piena naudoju kosems nuo 5 men.
laimav
mes tai pienuka pradejom gerti nuo 5 men bet duodavau is pradziu parduotuvini ji atvirindavauo o jau 7 men pradejom gerti karves virinta pienuka ir ji virinau iki metu ir dvieju menesiu o dabar tik pasildau
raudoniuke
smile.gif Mes karvutes pienuka paragavom jau 4 menesiu kai viriau klijukus ir jai net labai patiko.Dabar esame 7 menesiu ir gereme karvutes pienuka atvirinta ir jai labsi patinkas o as manau kad vaikiui ir daug sveikiau nei tie misinukai.Na bet kiekvienam juk vaikiui individualiai priima organiszmas ta pienuka bigsmile.gif
keas
Nuo kokių 9 mėn pradėjau daryt košes su karvės pienuku (2,5% virintu ir 1:1 skiestą su virintu vandeniu). Po kokių 2sav 2 dalys pienuko ir 1 dalis vandens. dar po savaitės tik pienukas. Po tuputį duodu atsigert. Manau kad uz kokios savaitės duosiu paragaut nevirinto pieno ax.gif
Gilute
As pradejau pienuka nuo metu duoti. Kadangi manoji valge tik mano pienuka, misinuko nera net ragavusi. As manau, kad sveikam, nealergiskam vaikui karves pienukas geriau nei misinukai (kai mama negali pati maitinti). Juk mes visi su pienu isaugome. O tie misinukai - tikra sintetika. Zinoma, kai vaikas alergiskas pieno baltymams, nieko nepadarysi...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.