Įkraunama...
Įkraunama...

Kada pradėjot duoti karvės pieną?

mes nuo 2mėn nebeturim MP.. nuo 2 mėn geriam NAN H.A.1, mažulei suėjus 6mėn pradėjom duot NAN H.A.2, esu labai nepatenkinta! mad.gif kažkoks šudas ne mišinukas.. milteliai normaliai neišsiplaka niekaip schmoll.gif bandžiau ir karštam vandenį, ir šaltam, i dideliam kiekyje vandens, ir mažam. visalaik tas pats.. mergytė geria vos ne vandenį su milteliais. tai noriu pradėt duot KP. tik bijau alergijos.. nors valgom pieniškas Nestle košytes ir nieko.. happy.gif jei nebus jokios neigiamos reakcijos, tai aš tik už pieną, nes mišinukais pasibaisėjau... dry.gif
Atsakyti
QUOTE(TimbaLimba @ 2007 08 27, 12:42)
mes nuo 2mėn nebeturim MP.. nuo 2 mėn geriam NAN H.A.1, mažulei suėjus 6mėn pradėjom duot NAN H.A.2, esu labai nepatenkinta!  mad.gif  kažkoks šudas ne mišinukas..  milteliai normaliai neišsiplaka niekaip  schmoll.gif  bandžiau ir karštam vandenį, ir šaltam, i dideliam kiekyje vandens, ir mažam. visalaik tas pats..

as perku SEMPER, zinok liuks, visai skanus, bent man pasirode smile.gif O del gumuliuku parasyta taip, kad reik miltelius subert i salta vandeni, pamaisyt sauksteliu, tada sildyt mikrobangu krosnelej, ir tada tie like gumuliukai istirpsta. Pabandyk wink.gif Aisku po to kai pasildai dar karta suplak wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Alaplaja @ 2007 08 27, 15:53)
as perku SEMPER, zinok liuks, visai skanus, bent man pasirode smile.gif O del gumuliuku parasyta taip, kad reik miltelius subert i salta vandeni, pamaisyt sauksteliu, tada sildyt mikrobangu krosnelej, ir tada tie like gumuliukai istirpsta. Pabandyk wink.gif Aisku po to kai pasildai dar karta suplak wink.gif


kad beda ne gumuliukuose.. schmoll.gif tiesiog misinys issiplaka, bet tie milteliai iki galo neistirpsta.. ir vaikas geria miltukus..
Atsakyti
QUOTE(Alaplaja @ 2007 08 27, 15:53)
as perku SEMPER, zinok liuks, visai skanus, bent man pasirode smile.gif O del gumuliuku parasyta taip, kad reik miltelius subert i salta vandeni, pamaisyt sauksteliu, tada sildyt mikrobangu krosnelej, ir tada tie like gumuliukai istirpsta. Pabandyk wink.gif Aisku po to kai pasildai dar karta suplak wink.gif


Kur čia taip rašo? blink.gif
Kiek žinau, jokių mišinių negalima ruošti mikrobangėj unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2007 08 27, 23:29)
Kur čia taip rašo? blink.gif
Kiek žinau, jokių mišinių negalima ruošti mikrobangėj unsure.gif


Cituoju Semper Mild Valling:
"Ruosimas mikrobangu krosneleje: buteliuke saltame vandenyje ismaisykite misinio miltelius. Gerai suplakite, kol milteliai istirps. Pasildykite buteliuka be dangtelio ir ciulptuko mikrobangu krosneleje. Suplakite."
Va taip va smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2007 08 28, 00:29)
Kur čia taip rašo? blink.gif
Kiek žinau, jokių mišinių negalima ruošti mikrobangėj unsure.gif


nu ir kas kad raso.. man tai nesamone cia visiska, tipo saugot savo vaika kaip muilo burbule, o po to kaip cia daug kas sako, bac 1 metukai ir jau viskas galima doh.gif lotuliukas.gif absurdas, toks smarkus luzis tikrai nebus geriau vaikui, negu kad po truputi pratint prie viso to brudo, kuri valgom ar geriam...
Atsakyti
QUOTE(Alaplaja @ 2007 08 28, 10:50)
Cituoju Semper Mild Valling:
"Ruosimas mikrobangu krosneleje: buteliuke saltame vandenyje ismaisykite misinio miltelius. Gerai suplakite, kol milteliai istirps. Pasildykite buteliuka be dangtelio ir ciulptuko mikrobangu krosneleje. Suplakite."
Va taip va smile.gif


mikrobangėj šildant pienuką dingsta vitaminai ir vaikui niekad nešildyčiau schmoll.gif net sau nelabai šildau
Bet kiekviena mama atsirenka kas ir kaip mirksiukas.gif
Atsakyti
Praskiesta virintu siltu vandeniu pienuka vaikas gali gerti ir nuo 6 men.
Puikiai tinka koselems, daug geriau nei misinukai (aisku tiems, kas nealergiski)
Atsakyti
mamosdienorastis.lt skaiciau,kad galima nuo 10men.pradeti po 50ml.ziureti kaip reaguos,as pradziai bandysiu varskytes duoti su jogurtu,p o po to pienelio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mariux @ 2007 08 29, 10:42)
Praskiesta virintu siltu vandeniu pienuka vaikas gali gerti ir nuo 6 men.
Puikiai tinka koselems, daug geriau nei misinukai (aisku tiems, kas nealergiski)


o kokiu santykiu skiesti pieneli? beje ar tokiems mazulyciams nereikia geriant pienuka duoti papildomu vitaminu? ar uztenka mesytes, darzoviu, vaisiu ir kruopu?
Atsakyti
as manau, kad gerai yra pradeti nuo ozkos pieno smile.gif
Atsakyti
Mums uz keliu dienu bus 9 men,ir trecia para kai geriam karves pienuka.Misineliu visiskai nenorejo gerti,o mano pienukas i pabaiga.Tai pabandziau virinto karves pieno ir per pus atskiedziau su virintu vandeniu.Tai net ausys linko,kaip skaniai gere bigsmile.gif .Kas kart vis mazinu vandens kieki.Nezinau,kaip bus toliau,bet po kolkas alergines reakcijos nepastebejau biggrin.gif
Atsakyti