Įkraunama...
Įkraunama...

Kada pradėjot duoti karvės pieną?

QUOTE(gupija @ 2007 09 19, 18:36)
Nuo 8 mėn su karvės pienu pradėjau ruošt kruopų košes. Labai patiko mažiui. Jokių problemų nepastebėjau- nei pilvuko, nei alergijos.

mano mažiukui 8 mėn. bandžiau kartą virt košytę su pienu,nepastebėjau ,kad būtų netikę,nors šiaip jis alergiškas..gal reiks dažniau pamėgint g.gif
viriau su MŪ pienu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo breira: 27 kovo 2008 - 11:18
Sveikos mamytės,
turiu tokia problemėlę - mano dukrytė negeria jokio pieno mišinio. Išbandėme visas mišinukų rūšis, ji tik žiaukčiojo, spjaudėsi ir purtėsi, nė vienas nepatiko schmoll.gif Iki 9 mėnesio maitinau pati, todėl nebuvo problemos, bet po to pienelis dingo, o mažylė mišinuko taip ir nepamėgo. Daktarė patarė pabandyti duoti karvės pieną, bet aš kažkaip suabejojau unsure.gif Skaičiau nemažai apie tai, yra įvairių nuomonių, bet pagrindinė ta, kad vaikučiui iki vienerių metų, karvės pieno duoti nerekomenduojama. g.gif Na ir nedaviau. Todėl mano mažoji visą tą laiką (jau daugiau nei 1,5mėn) nieko pieniško negėrė ir nevalgė. Vakar vistik pabandžiau duoti bent paragaut karvės pieno. Ir buvau nustebusi, kad ji visai skaniai gėrė bigsmile.gif Neleidau piknaudžiauti, visgi skrandukas dar nepratęs. Atrodė, kad viskas gerai, jos neišbėrė, nebuvo jokios reakcijos... iki šiandien ryto. Ryte tik pabudus vėl daviau atsigerti šiek tiek pienuko. O valgydama rytinę košytę mažoji viską atpylė verysad.gif Tiksliau pasakius išvėmė unsure.gif Ar tai galėjo būti nuo pieno? Gal reikėjo pieną skiesti vandeniu kol pripras.
Ką manote, mamytės? Ar niekada nesate susidūrusios su tokia problema? Ar tikrai karvės pienas kategoriškai netinka mažyliams iki metų? Juk daugelis iš mūsų tik tokį pieną gerdamos ir augom g.gif
Atsakyti
O mūsų gydytoja sakė kad galim jau pratintis prie karvės pieno g.gif Mažius košių su mišinuku nevalgo, o praskiedžiau su parduotuviniu pienu tai thumbup.gif Gryno gert dar nedaviau, nes geriam MP, bet ir tas baiginėjas kaži ar iki metų ištemsiu g.gif
Atsakyti
vyresnioji nuo vienerių metukų geria karvės pieną (iki tol gėrė mišinį). nebuvo jokių problemų. dabar jai dveji su puse ir kas vakarą (prieš miegą) išgeria po stiklinę pieno. na o rytas prasideda stikline kefyro..
Atsakyti
sveikos,
na pagaliau isbandziau karves pienuka savo maziui smile.gif nes kefyro taip ir nenorejo biggrin.gif
vakar diena pradejau duoti,nevirinau tik pasildziau g.gif nes esu skaicius kad nevirino kai kurios mamytes,tai ir as pabandziau duot taip. atrodo viskas ok,nei pabere,nei viduriukus paleido,ramus,geria skaniai thumbup.gif
vakare misinuko vistiek daviau,manau gal nakciai misinuko iki metu vistiek duosiu, jame vitaminu daug.

beje daviau pieno zvaigzdziu MŪ 2,5rieb. (zalias "")
maziui 16d bus 10men


g.gif laukiu jusu nuomoniu smile.gif
Atsakyti
tiek karves, tiek ir ozkos pieno nerekomenduojama duoti iki metu ir ilgiau. Netgi isiveliau i diskusija su viena pagyvenusia dama, kuri mane bande itiknti, kad vaikui butinai reikia duoti karves pieno - neva taip augs stipresnis ir sveikesnis. Tai senieji stereotipai. dabar rekomenduojama misineliu maitinti net iki 2 metu (jeigu neturi savo pienelio).
Atsakyti
QUOTE(salvadore @ 2008 04 17, 08:02)
dabar rekomenduojama misineliu maitinti net iki 2 metu (jeigu neturi savo pienelio).


Kiekviena mama nusprendžia, ar jai naudotis tokiomis "rekomendacijomis"..Man čia kvepia gryna komercija..Mišinėliai tikrai brangūs, o jei pirkti juos vaikui iki 2 metų, tai.. doh.gif Negi mišinukų gamintojai skelbs, kad galima duoti vaikui karvės pieną anksčiau nei nuo metukų, taip prarasdami dalį savo gaminio pirkėjų.. doh.gif
Geriausios rekomendacijos - mamos nuojauta, vaiko sveikata ir patikimo gydytojos patarimai..

Aš grūdines košes pradėjau mažei virti karvės piene nuo 8 mėnesių, beveik po mėnesio, daviau paragauti ir pačio pieno, paskui pamažu didinau porcijas ir dabar jinai jau geria pieną triskart per dieną vietoj mišinuko.. 4u.gif
Atsakyti
Aš tai jau kokių 7 mėn.duodu mažiukei ragauti košyčių,virtų su karvės pienuku.Tiesiog,kai verdu vyresniam,tai ir jai duodu šaukštą vieną kitą suragauti...Ir nieko,viskas liuks mirksiukas.gif Vat gerti karvės pienuko dar nebandėm,bet jau neužilgo gersim .Nematau tragedijos,o jau kad iki 2 metų vaikus girdyti mišinėliais doh.gif - nesąmonė schmoll.gif .
Atsakyti
Maziukui 1 ir 2 men.karves pienuko neduodam.Geria misinuka.
Atsakyti
karves pienuko duodu tik siaip keliems gurksniams, neberia, o kosytes tai balinu su karves pienuku ax.gif
Atsakyti
sakykit, o kam dar pienuka is parduotuves uzvirinti, juk jis ten jau virintas buna g.gif , ar ne taip? Dar nebandem gerti karves pienuko, vis misinukus duodu, bet jau greitai metukai, manau jau reiketu pabandyti...
Atsakyti
Man ir idomu, nuo kada...? Dabar tik manu kose verdu piene, daugiau neduodu. Jam jau 11 men. Gal bandyt duot gert g.gif Bet , kad jis dar Mp geria? thumbup.gif
Atsakyti