Įkraunama...
Įkraunama...

Kada pradėjot duoti karvės pieną?

As duodu pirktini karves piena nuo 9 men. Perku 1.5 proc. riebumo su sumazintu laktozes kiekiu. pries duodant nevirinu, tik pakaitinu mikrobangeje. thumbup.gif
Atsakyti
Mazei beveik 11 men, ir koshes su pienu darau jau kokius du menesiu,ir ji jas lengvai pernesha. Tik gryno pieno nemegsta (gal neskanu...nes raukosi, ir negeria sad.gif )...o varshles desertus ir jogurtus taip pat jau pora menesiu valgom thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglute: 26 gegužės 2004 - 23:20
Maniškei irgi 11 mėnesių. Jau mielai duočiau jai paprasto pienuko, bet nemėgsta... Mamos skanesnis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (marge @ 2004 04 30, 05:17)
Nu as tai kaip mama ragana pasirodysiu.
Nnuo septyniu menesiu pradejom isisvedinet karves pienuka

laugh.gif as irgi tokia pati ragana, kai pradejau po truputi duoti kruopu kose, virdama truputi pieno ipildavau. blink.gif O kai atsirado atopinis dermatitas, ir padarem po kiek laiko meginius, paaiskejo, kad jis pieno baltymui alergiskas blink.gif Nors jis siaip gryno karves pieno nemegsta, namie net nesiulau, o darzely aukletojos sako, kad tik i puoduka liezuvi ikisa ir stumia nuo saves puoduka laugh.gif Taigi, manau, pakankamai to pieno gauna su kosem.
Atsakyti
As jums galiu pasakyti, kad mano vyresnioji dukra budama kokiu 5 m. turejo dideliu alerginiu problemu del pieno (vartoti buvome pradeje mazdaug nuo 1metu). Tai gydytoja is viso buvo uzdraudusi ji gerti visam gyvenimui blink.gif . Dabar jau vel pradejome vartoti, nes ji labai megsta, bet zinau, kad grynas pienas labai alergizuoja visa virskinimo sistema, taigi is jo ne tiek daug gero...

savo mazesniajai dar neduodu ir kol kas neketinu duoti - nebent kada ka pabalinsiu, bet ne daugiau. Jei dabar alergija neislindo, tai dar nereiskia, kad ji neislis veliau - tad kam tampyti liutui uz usu?
Atsakyti
Cia daktarai sako piena duoti tik nuo metu, tai as taip ir dariau su savo vaikiukais. O, kad anytos ir mamos zyzia, kad cia negerai vaikus maitinam, dabar, tais misinukais, tai klausyti nereikia. Juk musu vaikiukai ne versiukai, karves piene truksta daug medziagu kuriu reikalauja augantis mazylio organizmas, kaip gelezies ir daug visokiu vitaminu. Na nebent mamytes papildomai vitaminais dar mazylius maitintu... O geriausia mazyliams, tai mamytes pienukas, bent jau metus, o jei nera pienuko tai misinukas tikrai geriau nei karves pienas.
Atsakyti
Californiagirl, pienas ne del to blogai, kad jame truksta vitaminu ar kazkokiu mineraliniu medziagu, bet blogai del to, kad jame yra sunkiai skalsomo pieno cukraus-laktozes, mazuju virskinimo sistemai sunku laktoze suskaldyt. Na, dar aisku ir alergija karves pieno baltymui. Tai del to to pienuko siuloma neduoti. As dar irgi nieko saviskiui nedaviau, nes vis dar maitinu pati. bet jei pradeti nuo pieno produktu, tai tik jau ne nuo pieno. geriau nuo kazkokiu raugintu, pvz jogurto. Varskyte irgi blogiau, nes ten didele baltymu koncentracija. Geriausia butu pradet nuo jogurto, kefyro, rugpieno, o tada jeigu jau maziukas toleruoja, tik tada ivedinet pati pienuka. Aisku vaikas vaikui nelygu, kitas kuo puikiausiai suvirskina ir budamas jau kokiu 6 men lapnoja pieno produktus ir nieko, bet kaip kazkuri rase,-kam tampyti liuta uz usu? wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Zydriausia @ 2004 06 24, 14:59)
Californiagirl, pienas ne del to blogai, kad jame truksta vitaminu ar kazkokiu mineraliniu medziagu, bet blogai del to, kad jame yra sunkiai skalsomo pieno cukraus-laktozes, mazuju virskinimo sistemai sunku laktoze suskaldyt. Na, dar aisku ir alergija karves pieno baltymui. Tai del to to pienuko siuloma neduoti. As dar irgi nieko saviskiui nedaviau, nes vis dar maitinu pati. bet jei pradeti nuo pieno produktu, tai tik jau ne nuo pieno. geriau nuo kazkokiu raugintu, pvz jogurto. Varskyte irgi blogiau, nes ten didele baltymu koncentracija. Geriausia butu pradet nuo jogurto, kefyro, rugpieno, o tada jeigu jau maziukas toleruoja, tik tada ivedinet pati pienuka. Aisku vaikas vaikui nelygu, kitas kuo puikiausiai suvirskina ir budamas jau kokiu 6 men lapnoja pieno produktus ir nieko, bet kaip kazkuri rase,-kam tampyti liuta uz usu? wink.gif

SUTINKU, dar ir del to smile.gif
Atsakyti
Mano suneliui jau 2 metai, bet vis dar geria misinuka biggrin.gif Cia turbut mes vieni tokie. Pieno gryno neduodu, tik koses verdu su juo, ar dar ka. Jis truputi alergiskas, tai bijau, kad nebertu, be to labai nevalgus, todel manau, kad su misinuku jis gauna reikiamu vitaminu. O piene vis tiek tiek vitaminu nera. O misinukai yra ir gelezim praturtinti, visokie. Be to yra kur net parasyta, kad misinukas skirtas iki 3 metu. Nezinau, kada pradesiu piena duot, kol kas man su misinuku paprasciau. Greit uzpili ir viskas, o piena virint, kol atves paskui...
Atsakyti
Papasakosiu viena keista dalyka. Mano dukra nuo gimimo alergista karves pienui- negalejo valgyti jokiu misiniu su karves pieno baltymais, berdavo baisiai. Dabar ji pas mano mama jau gal 2 menesius, geria ten kaimiska karves piena, valgo kaimiska grietine saukstais, varske, ir nera jokiu berimu! Tuo tarpu, pries tai, buvo labai baisiai isberta nuo jogurto...
Atsakyti
Paprastai vaikuciai iki metu isauga alergija pienui. As pati krutim metus maitinau Dominyka, kol geriau pati piena vaikas kraujingom ismatom kakojo. Kai pati visiskai nustojau naudoti pieniskus produktus, kraujas dingo. Bet nuo metuku jis geria paprasta karves piena ir jokiu komplikaciju thumbup.gif
Simba, o kodel Tu galvoji kad 2 metuku vaikeliui dar reikia piena virinti???? As ne kart nevirinau, kai pradejau duoti nuo metu.
Atsakyti
Jau nežinau, kur čia teisybė, kas čia geriau - mišinys ar pienas, bet mano dukros atveju buvo taip: 11 mėn. baigiau maitint (ir pati nebenorėjo, tai atitinkamai ir pieninė užsidarė), tai prisiklausius teorijų apie pieno žalą ir mišinukų privalumus, bandžiau pritaikyt mazgei mišinėlį. Išbandžiau gal 5, bet netiko nė vienas: nuo NAN2 - vėmė, HIPP - nė į burną, Aptamil - išbėrė, Tutteli - atpylinėjo ir dar šiek tiek viduriavo. Tai su tais bandymais ir prasikankinom visą 12-ąjį mėnesį, kol galų gale man atsibodo ir daviau mazgei KP (BiFiDo 2,5 proc.).Tai kad patiko blink.gif Susiurbia butelką per minutę ir dar alkanom akim žiūri. Ir jokių alergijų, vėmimų, bėrimų, viduriai normalūs. Tai ir geriam sau toliau thumbup.gif Kaip bus ateity - nžn, tikėsimės nieko blogo neatsitiks.Galų gale, mišinukai mano zuikiui vis tiek nepraėjo.
Mano nuomone, mišiniai - vis tiek chemija, taigi natūralu, kad nuo jų visokios alergijos kimba. O karvės pienas - jeigu tinka, tai ko blogai? Ir vis vien mažiau chemijos. Matyt, mano (ir ne tik ) vaiko arganizmas pasirinko natūralumą, o chemijos nepripažino wink.gif
Atsakyti