Įkraunama...
Įkraunama...

4 mėn. kūdikio dienos meniu

QUOTE(milagrosa @ 2010 07 27, 12:41)
p.s mums sake kad pirktiniu morku negalima paciai virti, o ziuriu daugelis duoda  g.gif  sake, kad jei morkos tai tik indeliuose gatavos jau  g.gif o visa kita galima paciai virti  ax.gif


Hm.. o man kaip tik sake vaiku gydytoja, jog naudokites proga, jog visko sviezio darze yra ir morka paminejo. tai bandysiu virti.. mums taip pat kita savaitele bus 4,5 men ir bandysim pratintis prie nauju dalyku smile.gif
Atsakyti
nuo pirktiniu morku mano maziui kieteja viduriukai o nuo naminiu ne. Tai siuo metu tik namines verdu...ir tikrai reikia naudotis svieziom, pas babules uzaugintom darzovem...ir tik tokiom mirksiukas.gif
Papildyta:
mes pradejom primaitinti nuo 4 men...ir 3 kartus per diena...ryte vaisines tyreles, per pietus darzovienes, o vakare kruopu kosyte kokia nors...kadangi MP neturejau teko misinuka naudoti, kuri noriu kuo greiciau pakeisti...bet mazasis kolkas po nedaug visko valgo, tai tenka dar ir misinuko duoti atsigerti po kosyciu,,,,bet aisku jau visos normos nebeisgeriam, o tik puse...tikiuosi kai prades jau normaliai valgyti, nebesikelsim naktim...ir atsisakysim dar vieno misinuko.... nes siuo metu valgom 7 kartus per para
Atsakyti
QUOTE(Latikaa @ 2010 06 03, 21:56)
Sveikutes  smile.gif
Siandien 4 menesiu proga buvom pas gydytoja, tai sake pradeti jau paildoma maisteli, nors sveriam 8kg doh.gif  smile.gif
O pradeti primygtinai siule nuo kosyciu, geriausiai nuo avizu, virti butinai paciai, matyt papuolem pas naturaliste, nes darzoves ir vaisius siule duoti veliau ir tik paciu isaugintus. Na man tas poziuris visai tinka, tik bulvyciu ir morkyciu tada tektu  dar palaukti  ax.gif

Tą patį ir mums gydytoja liepė nuo 4 mėn pradėti duoti. Jokių vaisių, jokių daržovių, jokių tyrelių. O avižų košę balinti su mišinuku. Šiaip mes valgom vien mišinukus. Labai nustebau dėl kruopų košės, nes kiek visur skaitau, tai pradedama primaitinti daržoviene g.gif
Atsakyti
QUOTE(SauleleRu @ 2010 07 26, 18:27)
Tai jei mama mane nuo 6 mėn. cepelinais maitino, tai ir man taip reik??? Jei norite žinoti, per tiek metų jau seniai pasikeitė rekomendacijos dėl papildomo maistelio. Vaikus primaitinti rekomenduojama nuo 6 mėn, kartais ir nuo 8-9, nes vaikelio žarnyne dar nėra tinkamų bakterijų virškinti papildomą maistą. Ir primaitinant apskritai pirma reik savo pienuku maitinti, o tik po jo duot ragaut naujo maistelio, dėl to tai ir yra PRImaitinimas. Nieks ir nesako, kad kažkas nutiko, bet po to nereik stebėtis, jei išlenda visokios alergijos, gastritai ir kitokios ligos...


Labai dėkui už jūsų nuomonę, bet tos rekomendacijos ir lieka tik rekomendacijom, gal po dešimties metų bus dar kitokios? O kas dėl alergijų ir t.t., tai galiu pasakyt, kad esu kur kas sveikesnė už daugelį dabartinių vaikų, augintų "pagal rekomendacijas" mirksiukas.gif

QUOTE(milagrosa @ 2010 07 27, 12:41)
norejau pakomentuoti jusu posta, bet ziuriu jau jums parase kita mamyte  mirksiukas.gif  tiesiog keistas poziuris, kad jei anksciau taip dare tai ir dabar taip reikia  doh.gif  anksciau ir klijukus virdavo, o dabar misinukus duoda  4u.gif


Man tas požiūris nekeistas mirksiukas.gif greičiau jau keista, kaip čia visos taip prilipusios prie vienos nuomonės. smile.gif
Atsakyti
Mano druckiui irgi gydytoja rekomendavo valgyti darzoves. Pradeti sake nuo 3.5 men., tai ir pradejom, ir sekmingai valgom darzoviu kosyte. Verdu tik vandenukyje ir su trupuciu alyvuogiu aliejaus(gaunam is Ispanijos, nes giminaiciai savo alyvmedzius augina ir spaudzia). Darzoves stengiuos pirkti is bobuciu turgelyje arba verdu mociutes uzaugintas(jei atveza).
Nuo 5 men.pradesim valgyti jau ir grudus. Tyrele valgom, sultis(40 ml) geriam nuo 4 menesio.Sveriam-8920! O virskini mo problemos, kurias turejom-issisprende pradejus normaliai maitintis.
Atsakyti
Vakar buvom pas gydytoja, mums jau 4 men . gyd. sake duoti ragauti darzovienes po sauksteli....bet man kazkaip dar nesinori,,,maitinu mp, sveriam 7.5 kg. Nuo kokios darzoves pradedat duoti ragauti??
Atsakyti
Emanuel- manau dauguma prada nuo bulves su morka bei slakeliu alyvu aliejaus, kad pasiavintu vitaminus... mirksiukas.gif as pradejau nuo grudiniu kosiu ir siektiek gailiuosi, nes nelabai megsta darzoves dabar.. doh.gif bet po biski pratinames ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VaivaMaciuliene @ 2010 08 05, 11:05)
Emanuel- manau dauguma prada nuo bulves su morka bei slakeliu alyvu aliejaus, kad pasiavintu vitaminus... mirksiukas.gif  as pradejau nuo grudiniu kosiu ir siektiek gailiuosi, nes nelabai megsta darzoves dabar..  doh.gif  bet po biski pratinames  ax.gif


o kaip tas tyreles tikslingiausia ruosti? isvirti viska vandenuke ir sutrinti?
Atsakyti
Mano manymu geriausia yra isgarinti, aisku galima ir virti ir paskui viska sublenderiuoti, nes su sakute ar kita rankine priemone nemanau kad iseis sutrinti kad gautusi vientisa kose, be guziuku g.gif O jei bus guziukai vaikiukas springs ir paskui gali net bijoti valgyti. Maniskis su guziukais sunkiai valgo, nors sako kad veliau jau reikia pratinti, ziuresim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Emanuel @ 2010 08 05, 14:18)
o kaip tas tyreles tikslingiausia ruosti? isvirti viska vandenuke ir sutrinti?

As virdavau, veliau su blenderiu sumaldavau iki vientisos mases, dar to sultinuko ipildavau kur viskas viresi , kad butu skystesne darzoviene, ir slakelis alyvuogiu aliejaus smile.gif
Bet kiek zinau geriausiai garuose troskinti, nes taip islieka daugiausiai vitaminu kiek zinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(ismira @ 2010 07 27, 16:48)
nuo pirktiniu morku mano maziui kieteja viduriukai o nuo naminiu ne. Tai siuo metu tik namines verdu...ir tikrai reikia naudotis svieziom, pas babules uzaugintom darzovem...ir tik tokiom mirksiukas.gif
Papildyta:
mes pradejom primaitinti nuo 4 men...ir 3 kartus per diena...ryte vaisines tyreles, per pietus darzovienes, o vakare kruopu kosyte kokia nors...kadangi MP neturejau teko misinuka naudoti, kuri noriu kuo greiciau pakeisti...bet mazasis kolkas po nedaug visko valgo, tai tenka dar ir misinuko duoti atsigerti po kosyciu,,,,bet aisku jau visos normos nebeisgeriam, o tik puse...tikiuosi kai prades jau normaliai valgyti, nebesikelsim naktim...ir atsisakysim dar vieno misinuko.... nes siuo metu valgom 7 kartus per para


blink.gif tik 4 menesiukai o jau 3 kart dienoj duodat valgyt mazyliui,kad ir po nedaug, bet kam iskart tiek skoniu reikia mazyliui uzkraut g.gif
Atsakyti
O tai patriokinat garuose ir kas tokiau? sublenderiu sumalat, betgi reik kokio vandenuko ipilti kad skystesne kosyte butu?
Atsakyti