Įkraunama...
Įkraunama...

4 mėn. kūdikio dienos meniu

geriausia maitinti savo pienuku, tai nera vargo ir problemu 4u.gif smile.gif o su tuo primaitinimu neriaikia skubeti smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nosyte_ @ 2010 12 27, 19:14)
Mūsų vyrukas irgi dar nieko neragavo, maitinu pati ir iki 5.5men nežadu nieko duoti  ax.gif

Siandien turejau proga pasiskaityti apie primaitinima:)Primaitinti pradedama nuo 3-6 menesiu,bet neverta temti guma,nes vaikui bus sunkiau mokintis kramtyti ir ryti mirksiukas.gif
Atsakyti
mano maziukui 4men ir jau kaip 3diena bandom valgyti bulvyte,bet svarbiause kad 1ma diena valde tuos 3saukstelius skaniai net cepsejo o paskui kitas vakar nevalge spjove ir siandien tas pats doh.gif pilu kosyte MP nes da pati maitinu nzn sakaiu bandysiu rytoj deti morkytes mazu valgys smile.gif bent viliuosi biggrin.gif biggrin.gif ir sakiau bandysiu duoti obuoliuko po biski pratinti smile.gif istikruju dar vaikam nieko negalima ir anksti nieko negalima duoti,bet kaip pagalvoji viska valgem mes patys ir uzaugom sveiki kaip ridikai bigsmile.gif
Atsakyti
as nesilaikau tos teorijos kad vaika primaitinti kietu maistu tik nuo 6men. aisku jei vaikiukas is MP priauga labai daug svorio tada jau kita kalba. mes budamos be keliu dienu 4men bandem valgyti bulvyte, mes jos nevalgem, o spjaudem. siandien valgem cukinija, ji mums super patiko. ziuresim kaip bus veliau smile.gif
Atsakyti
Jusu valia, bet ben jau turekit minty, kokios to gali buti pasekmes..

primaitinti nuo 4 men rekomenduoja nepriauganchius svorio, turinchius rachito ir mazakraujystes pozymiu kudikius..tai net tyreliu gamintojai savo bukletuose mazomis raidelemis, bet visgi mini..
o kokia perspektyva tokio ankstyvo primaitinimo sveiko, gerai besivystanchio kudykio?
Vyresniame amziuje, o gal net kiek ankschiau..ji gali varginti nutukimas ir ivairios su virskinimo problemomis susijusios ligos..tik kazi ar tai kam nors idomu bus..nes zmogus tai jau bus kokiu 50-70 metu..niekas net neprisimins 'geriechiu " mamu, kurios savo sviesaus proto ir uolumo deka tiesiog isigalvos, kad tai kazkokia teorija turinti blogu keslu ta vaika primaitinti taip velai..tik nuo 6 menesiu..O juk mediciniskai viskas labai paprasta- 4 men kudikis nera pilnai subrendes virskinti kietesni maista, nepakankamai isskiria maisto fermentu, dar ne visai moka liezuviu stumti maista tolyn gomuriu, o labiau zindo,na ir su sedejimu dar pas ji ne viskas gerai...Paprastai juk..jau gerai sedintis kudikis ir yra primaitinamas..laikoma, kad jis ir galvyte nusukti nuo jam nepatinkancio maisto moka..tuo isreiksdamas savo nora - nenora..ne tik kad fiziologiskai pasiruoses..ir pati primaitinimo pradzia jam yra tik susipazinimas su naujais skoniais..kur Mp ar misinukas dar kuri laika islieka pagrindinis jo maistas..

QUOTE(vikce333 @ 2011 01 21, 18:06)
as nesilaikau tos teorijos kad vaika primaitinti kietu maistu tik nuo 6men. aisku jei vaikiukas is MP priauga labai daug svorio tada jau kita kalba. mes budamos be keliu dienu 4men bandem valgyti bulvyte, mes jos nevalgem, o spjaudem. siandien valgem cukinija, ji mums super patiko. ziuresim kaip bus veliau smile.gif

Papildyta:
kai Jus ir Jusu bichiuliai sulauks garbingo amziaus - tada ir pamastykit, kiek Jus uzaugot Sveiki ir kiek esat ridikai...nes KA IDESI, TA IR TURESI...
o dabar kol jaunyste dirba Jums ir kunelis dar del to kazkiek paveza..tol zinoma bepigu svilpauti ir galvoti, kad PRASLYDAU..NIEKO PANASHAUS ATEITIS PARODYS..

QUOTE(1986mama @ 2011 01 20, 13:52)
mano maziukui 4men ir jau kaip 3diena bandom valgyti bulvyte,bet svarbiause kad 1ma diena valde tuos 3saukstelius skaniai net cepsejo o paskui kitas vakar nevalge spjove ir siandien tas pats doh.gif  pilu  kosyte MP nes da pati maitinu nzn sakaiu bandysiu rytoj deti morkytes mazu valgys smile.gif  bent viliuosi biggrin.gif  biggrin.gif ir sakiau bandysiu duoti obuoliuko po biski pratinti  smile.gif istikruju dar vaikam nieko negalima ir anksti nieko negalima duoti,bet kaip pagalvoji viska valgem mes patys ir uzaugom sveiki kaip ridikai bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo S.w.a.t: 21 sausio 2011 - 17:57
QUOTE(S.w.a.t @ 2011 01 21, 18:56)
Jusu valia, bet ben jau turekit minty, kokios to gali buti pasekmes..

primaitinti nuo 4 men rekomenduoja nepriauganchius svorio, turinchius rachito ir mazakraujystes pozymiu kudikius..tai net tyreliu gamintojai savo bukletuose mazomis raidelemis, bet visgi mini..
o kokia perspektyva tokio ankstyvo primaitinimo sveiko, gerai besivystanchio kudykio?
Vyresniame amziuje, o gal net kiek ankschiau..ji gali varginti nutukimas ir ivairios su virskinimo problemomis susijusios ligos..tik kazi ar tai kam nors idomu bus..nes zmogus tai jau bus kokiu 50-70 metu..niekas net neprisimins 'geriechiu " mamu, kurios savo sviesaus proto ir uolumo deka tiesiog isigalvos, kad tai kazkokia teorija turinti blogu keslu ta vaika primaitinti taip velai..tik nuo 6 menesiu..O juk mediciniskai viskas labai paprasta- 4 men kudikis nera pilnai subrendes virskinti kietesni maista, nepakankamai isskiria maisto fermentu, dar ne visai moka liezuviu stumti maista tolyn gomuriu, o labiau zindo,na ir su sedejimu dar pas ji ne viskas gerai...Paprastai juk..jau gerai sedintis kudikis ir yra primaitinamas..laikoma, kad jis ir galvyte nusukti nuo jam nepatinkancio maisto moka..tuo isreiksdamas savo nora - nenora..ne tik kad fiziologiskai pasiruoses..ir pati primaitinimo pradzia jam yra tik susipazinimas su naujais skoniais..kur Mp ar misinukas dar kuri laika islieka pagrindinis jo maistas..



o ka jus man dabar siulote daryti, jei mano vaikas per menesi priaugo 400g? pagal jus tai norma? tai taip iseina, kad turiu laikyti alkana vaika, nu ir kad kad jis alkanas, bet turiu primaitinti tik nuo 6men.
kaip cia pasakius, gydytoju as praktiskai neklausau. vaika auginu kaip man atrodo geriausia.
Atsakyti
QUOTE(Mmarisha @ 2011 01 19, 22:58)
Siandien turejau proga pasiskaityti apie primaitinima:)Primaitinti pradedama nuo 3-6 menesiu,bet neverta temti guma,nes vaikui bus sunkiau mokintis kramtyti ir ryti  mirksiukas.gif


netiesa, vaikas fiziologiskai nuo kkokiu 5 men moka nuryti kieta maista, o kramtyti mokosi instinktyviai
Papildyta:
QUOTE(1986mama @ 2011 01 20, 13:52)
mano maziukui 4men ir jau kaip 3diena bandom valgyti bulvyte,bet svarbiause kad 1ma diena valde tuos 3saukstelius skaniai net cepsejo o paskui kitas vakar nevalge spjove ir siandien tas pats doh.gif  pilu  kosyte MP nes da pati maitinu nzn sakaiu bandysiu rytoj deti morkytes mazu valgys smile.gif  bent viliuosi biggrin.gif  biggrin.gif ir sakiau bandysiu duoti obuoliuko po biski pratinti  smile.gif istikruju dar vaikam nieko negalima ir anksti nieko negalima duoti,bet kaip pagalvoji viska valgem mes patys ir uzaugom sveiki kaip ridikai bigsmile.gif


siaip nera labai sveiki zmones apskritai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luttuke: 21 sausio 2011 - 20:56
pagrisk..surask medicinine studija kur taip parasyta...NES TAVO PASAKYMAS..nuo ''kokiu" penkiu..cia sorry, kaip shakem ant vandens..tik zodziai...

be to..vaiko bukle paprastai kalba uz save..darant viska laiku, sveikam mazyliui nebuna problemu su svoriu, viduriu putimu, uzkietejimu..nera butinybes jam kisti fermentu ir kitokiu maisto papildu...

QUOTE(Luttuke @ 2011 01 21, 21:50)
netiesa, vaikas fiziologiskai nuo kkokiu 5 men moka  nuryti kieta maista, o kramtyti mokosi instinktyviai

Atsakyti
QUOTE(donna bella @ 2010 12 19, 20:05)
O jūs nuo ko pradėjote? Ir kiek vaikui buvo mėn., nes kaip suprantu ir jūs tokią pat bėdą turėjote su pilvo pūtimu


pradejom nuo bulviu 5 men., po to buvo pertrauka,nes blogejo su pilvuku, o normaliai jau nuo beveik 6 men.: bulve, po to morka, cukinija, moliugas.
Atsakyti
Siaip svoris ir ugis turi augti tolygiai..
Jei ji nevangi, linksma, tustinasi pakankamai- neklykchiau taip beviltishkai ir nemeginchiau issyk pradeti primaitinti..
Be to uoliai zindant pagal poreiki..kazkaip abejoju ar kiltu toklios problemos...

Gal but yra kitu dalyku, kuriuos cia nepaminejai, kas itakoja toki svorio augima..


quote=vikce333,2011 01 21, 21:05]
o ka jus man dabar siulote daryti, jei mano vaikas per menesi priaugo 400g? pagal jus tai norma? tai taip iseina, kad turiu laikyti alkana vaika, nu ir kad kad jis alkanas, bet turiu primaitinti tik nuo 6men.
kaip cia pasakius, gydytoju as praktiskai neklausau. vaika auginu kaip man atrodo geriausia.
[/quote]
Atsakyti
[quote=S.w.a.t,2011 01 21, 22:17]
Siaip svoris ir ugis turi augti tolygiai..
Jei ji nevangi, linksma, tustinasi pakankamai- neklykchiau taip beviltishkai ir nemeginchiau issyk pradeti primaitinti..
Be to uoliai zindant pagal poreiki..kazkaip abejoju ar kiltu toklios problemos...

Gal but yra kitu dalyku, kuriuos cia nepaminejai, kas itakoja toki svorio augima..
quote=vikce333,2011 01 21, 21:05]
o ka jus man dabar siulote daryti, jei mano vaikas per menesi priaugo 400g? pagal jus tai norma? tai taip iseina, kad turiu laikyti alkana vaika, nu ir kad kad jis alkanas, bet turiu primaitinti tik nuo 6men.
kaip cia pasakius, gydytoju as praktiskai neklausau. vaika auginu kaip man atrodo geriausia.
[/quote]
[/quote]


kad esam sveikos. pirma men priaugom 1kg, antra 700g, trecia 600g, ir dabar 400g. tai as nesuprantu to svorio mazejimo. aisku, sita tema ne apie tai, bet mano galva tai per mazai. turetu daugiau priaugti.
Atsakyti
o ka primaitinant..prikishit kaip kaledine zasi ir tai bus geras sprendimas?

o gal sau uzduokit saziningai klausimus..ar daug laiko skiriate zindymui..ar gauna dar papildomu skysciu, kaip daznai zindo, auga su ciulptuku..ir tt..
misinuku maitinant veikiausiai klausimai butu panasus...



[quote=vikce333,2011 01 21, 22:26]
[/quote]
kad esam sveikos. pirma men priaugom 1kg, antra 700g, trecia 600g, ir dabar 400g. tai as nesuprantu to svorio mazejimo. aisku, sita tema ne apie tai, bet mano galva tai per mazai. turetu daugiau priaugti.
[/quote]
Atsakyti