Įkraunama...
Įkraunama...

4 mėn. kūdikio dienos meniu

QUOTE(milla22 @ 2011 02 23, 09:56)
Na o mes tai jau valgom gan rimtai, bet viduriukai nesitvarko  unsure.gif  verysad.gif  (snd eisim pas gyd tai prasysiu kad padarytu zarnyciu echo)
Na apie 11 valgom avizine kose su slyvom , po to per pietukus bulve su kopustu trinta , po to vel avizine kose ir tada jau vakare desertui arba slyvu tyrele arba obuoliu. Bet visas sitas maistas nepramusa, mazai priauga ir kakoja jau tik su klizma (paprasto vandenuko) kas  4 dienas baisu. Juk taip organizmas nuodijasi,jau snd gyd prasysiu kad darytu ka nors blyn, juk taip neturi buti sad.gif

cia geriausiai patartu gydytojas, bet kas 4d.kakinti dar normalu...bandykit nenaudot klizmutes, visai organizmas nebemokes susidoroti...Bandykit pakeist koses, duokit daugiau skysciu, vietoj bulves cukinija, kopusta...
Maniskiui slyvu tyrele tai padejo.Pradejus damaitinti irgi kakina kas 2-3 dienas, o iprastai kakindavo po kelis kartus per diena blink.gif
Atsakyti
QUOTE(elenuxus @ 2011 02 23, 10:25)
cia geriausiai patartu gydytojas, bet kas 4d.kakinti dar normalu...bandykit nenaudot klizmutes, visai organizmas nebemokes susidoroti...Bandykit pakeist koses, duokit daugiau skysciu, vietoj bulves cukinija, kopusta...
Maniskiui slyvu tyrele tai padejo.Pradejus damaitinti irgi kakina kas 2-3 dienas, o iprastai kakindavo po kelis kartus per diena  blink.gif

greiciausiai labai gberai isisavina maisto medziagas ir del to reciau daro rimtewsni reikala ir tiek
dar vietoj klizmutes gerai mkaziukui sulenkti kojytes
Atsakyti
QUOTE(audryta @ 2011 02 23, 11:31)
greiciausiai labai gberai isisavina maisto medziagas ir del to reciau daro rimtewsni reikala ir tiek
dar vietoj klizmutes gerai mkaziukui sulenkti kojytes



Aha, gali ir del to buti ax.gif Kojyciu sulankstymas irgi padeda.Mes saviski taip nuorindavom, kai pilvuka pute, draugai taip ir nukakindavo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elenuxus: 23 vasario 2011 - 10:41
QUOTE(audryta @ 2011 02 23, 11:31)
greiciausiai labai gberai isisavina maisto medziagas ir del to reciau daro rimtewsni reikala ir tiek
dar vietoj klizmutes gerai mkaziukui sulenkti kojytes


na mes jau irgi valgome nemazai, va siandiena jau duosiu paragauti grikiu kosytes, nusipirkau is Hipp... ziuresme kaip cia reguosme, siaip tyrelrs valgome skaniai, darzuoviene irgi, va tik moliugas mums nelabai skanus schmoll.gif tai jei jau buna ideto moliugo tai valgo taip kaip atbulais dantimis (beje ju dar neturime) lotuliukas.gif
o rimta reikala padarome kasdiena kiekviena ryta, o buna ir kad dub kartus i diena. Tiesa, kakutis siek tike kietesnis nie buvo kai vien misinuku maitinomes, bet, tikrai dar neuzkietejes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(paukshte @ 2011 02 23, 12:05)
na mes jau irgi valgome nemazai, va siandiena jau duosiu paragauti grikiu kosytes, nusipirkau is Hipp... ziuresme kaip cia reguosme, siaip tyrelrs valgome skaniai, darzuoviene irgi, va tik moliugas mums nelabai skanus schmoll.gif  tai jei jau buna ideto moliugo tai valgo taip kaip atbulais dantimis (beje ju dar neturime) lotuliukas.gif
o rimta reikala padarome kasdiena kiekviena ryta, o buna ir kad dub kartus i diena. Tiesa, kakutis siek tike kietesnis nie buvo kai vien misinuku maitinomes, bet, tikrai dar neuzkietejes ax.gif


va gera nuoroda apie kakucius http://mama.balsas.l...das-su-vaizdais
Atsakyti
QUOTE(paukshte @ 2011 02 23, 11:05)
na mes jau irgi valgome nemazai, va siandiena jau duosiu paragauti grikiu kosytes, nusipirkau is Hipp... ziuresme kaip cia reguosme, siaip tyrelrs valgome skaniai, darzuoviene irgi, va tik moliugas mums nelabai skanus schmoll.gif  tai jei jau buna ideto moliugo tai valgo taip kaip atbulais dantimis (beje ju dar neturime) lotuliukas.gif
o rimta reikala padarome kasdiena kiekviena ryta, o buna ir kad dub kartus i diena. Tiesa, kakutis siek tike kietesnis nie buvo kai vien misinuku maitinomes, bet, tikrai dar neuzkietejes ax.gif

moliugo dar nebandziau, bet siaip manoji irgi viska valgo ka paduodu.
buvau pabandymui sulciu nupirkusi,. tai ir jas godziai isgere rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(audryta @ 2011 02 23, 12:29)
moliugo dar nebandziau, bet siaip manoji irgi viska valgo ka paduodu.
buvau pabandymui sulciu nupirkusi,. tai ir jas godziai isgere rolleyes.gif

maniskis sulciu negeria...susiraukia, nusipurto ir basta, nebeikisi buteliuko doh.gif Tik misinuka ir MP ax.gif
Papildyta:
QUOTE(paukshte @ 2011 02 23, 12:27)

gerulis straipsnis...o as jau galvojau, kad uzkietejo viduriukai, pasirodo normalu, kad nuo misinio ir dar plius kieto maisto ir pamperio turinys visai kitoks... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(audryta @ 2011 02 23, 11:04)
jeigu tik kas 4d tai dar nieko, bet jei kietoki visada tai prastokai. Gal skysciu pabandyk daugiau kokiu duoti....
Nezinau net ka patarti



QUOTE(elenuxus @ 2011 02 23, 12:25)
cia geriausiai patartu gydytojas, bet kas 4d.kakinti dar normalu...bandykit nenaudot klizmutes, visai organizmas nebemokes susidoroti...Bandykit pakeist koses, duokit daugiau skysciu, vietoj bulves cukinija, kopusta...
Maniskiui slyvu tyrele tai padejo.Pradejus damaitinti irgi kakina kas 2-3 dienas, o iprastai kakindavo po kelis kartus per diena  blink.gif

Na siaip jai ji darytu pati kas 4 dienas tai butu super , bet dariau po 6 dienu klizma , ir po to ji jau po dienos stena rekia ir negali pakakoti, po to jau nelaukiu tu 6 dienu jau jei tik neramesne buna tai ir darau po 4 (beje paprastu vandenuku klizmos 1 karta neuztenka , va po keliu kartu tik pramusa ir tai kietai varo) o siaip ir ant pilvo gulim, ir manksteles darom, ir as kivius, slyvas kapoju, bet rezultato ....nulis verysad.gif
Buvo momenta kai pati dare pries 3 savaites su klyksmais , na toooks kietas kakis kad baisu, ir vaikui skauda ir nezinau ka daryti, baisu.. sad.gif forlaxa po 4 dienu baigiau nes labai ji atpila doh.gif , nu nezinau, va snd pas gyd varysiu prasysiu zarnyciu echo
Atsakyti
sveikos mamytes! esu jauna mama,suneliui 4 menesiai ir 1 savaite,jau davaiu paragauti obuoliuko ir morkytes,dar nelabai supranta ka as jaum ten i burnyte kysu...smile.gif ar galyt man patarti kaip ir kada duoti obuoliuka ir kada morkyte? kiek kartu per diena? ar gali jis kokiu vaikisku sulciu paragauti? ar arbateles? ir kada galma jau pirktines tireles duoti? prasau patarkit man.aciu labai!
Atsakyti
QUOTE(vedastas @ 2011 02 23, 13:57)
sveikos mamytes! esu jauna mama,suneliui 4 menesiai ir 1 savaite,jau davaiu paragauti obuoliuko ir morkytes,dar nelabai supranta ka as jaum ten i burnyte kysu...smile.gif ar galyt man patarti kaip ir kada duoti obuoliuka ir kada morkyte? kiek kartu per diena? ar gali jis kokiu vaikisku sulciu paragauti? ar arbateles? ir kada galma jau pirktines tireles duoti? prasau patarkit man.aciu labai!

o MP ar misinuka valgo?Obuoliuka gal diena geriau, vakare darzoviene sociau g.gif uztenka po karta i diena, kam apkraut virskinima...geriau nuo bulves pradet, ar kartu su morka, bent jau gydytoja sake, kad viena morka sunku kepenims apdorot.Bulve su kopustu galima, su cukinija...
jei yra pakanamai MP tai nebutina ir sulciu jokiu duot ir arbatu.Tik skranduka tampo, o naudos nekazka...nebent yra reikalas duot papildomai skysciu.
Atsakyti
QUOTE(vedastas @ 2011 02 23, 14:57)
sveikos mamytes! esu jauna mama,suneliui 4 menesiai ir 1 savaite,jau davaiu paragauti obuoliuko ir morkytes,dar nelabai supranta ka as jaum ten i burnyte kysu...smile.gif ar galyt man patarti kaip ir kada duoti obuoliuka ir kada morkyte? kiek kartu per diena? ar gali jis kokiu vaikisku sulciu paragauti? ar arbateles? ir kada galma jau pirktines tireles duoti? prasau patarkit man.aciu labai!

Sveika 4u.gif
Na siaip jei gydytoja nepasiule primaitinti, tai manau neverta skubeti, da atsivalgys lelius iki soties mirksiukas.gif , o siaip tai jei jau nusprendei primaitinti tai viena karta duok obuoluko, kita karta duok morkyte (nesumaisyk vienu metu blush2.gif , na as dar nei sulciu nei arbateliu neduodu, geriam MP. o is pirktiniu tyreliu mes jau valgom slyvas ir obuoliuka. Buvau pradejus ankstyvuju morku tyrele, bet pradejo varginti viduriu uzkietejimas mirksiukas.gif Valgom visas tyreles Hipp.
Va taip va rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(milla22 @ 2011 02 23, 12:31)

na ir vakrkstat su mazaja 4u.gif
QUOTE(vedastas @ 2011 02 23, 12:57)
sveikos mamytes! esu jauna mama,suneliui 4 menesiai ir 1 savaite,jau davaiu paragauti obuoliuko ir morkytes,dar nelabai supranta ka as jaum ten i burnyte kysu...smile.gif ar galyt man patarti kaip ir kada duoti obuoliuka ir kada morkyte? kiek kartu per diena? ar gali jis kokiu vaikisku sulciu paragauti? ar arbateles? ir kada galma jau pirktines tireles duoti? prasau patarkit man.aciu labai!

jei daktaryte leido badyti primaitnti tai jau gali
obuoliuka, manau, diena duok, nes vakare gali pusti pivuka. o morkyte gal su bulvyte ir kokia kita darzove pamaisyk iur duok vakarui. tik zinoma aziurek kaip reaguos vaikelis, jei nebers gali ir toliau duoti
o del skysciu tai nezinau net ax.gif
Atsakyti