Įkraunama...
Įkraunama...

4 mėn. kūdikio dienos meniu

Auginu dukrytę, kuriai greitai bus keturi mėnesiai, valgo tik mamos pienelį, pakanka, bet norėčiau duoti arbatėlės. Nuo kokių arbatėlių ir kokio kiekio pradėjote savo vaikučiams pasiūlyti atsigerti?
Atsakyti
QUOTE(audryta @ 2011 03 19, 13:25)
kaip suprantu-pirmas vaikelis?
man kaip ir nebuvo problemu su pirmaja, nes, galimaa sakyti, pati uzauginau 3brolious ir 2seseris ax.gif  daug maz jau zinojau ka gali duoti ir nuo kurio amziaus
mama misiniu nepirko(as pirkau, nes nenorejau duoti 1men kudikiui pieno), o dave piena arba klijukus, maitindavo kosele jau nuo 4men

na taip, cia mano pirmagime, tai kasdiena man po naujiena blush2.gif uztat ir klausineju, gal kam atrodytu ir kvailu klausimu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(paukshte @ 2011 03 21, 20:10)
na taip, cia mano pirmagime, tai kasdiena man po naujiena blush2.gif  uztat ir klausineju, gal kam atrodytu ir kvailu klausimu blush2.gif

oi dar bus visokiu akimirku smile.gif
nieko, iprasi. cia turbut visoms tauip buna pirma karta gimdziusioms user posted image
Atsakyti
QUOTE(audryta @ 2011 03 21, 21:16)
oi dar bus visokiu akimirku smile.gif
nieko, iprasi. cia turbut visoms tauip buna pirma karta gimdziusioms user posted image

na turbut taip blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(paukshte @ 2011 03 17, 20:26)
as tai su karves pienuku, tiksliau su parduotuviniu darau grudines kosytes. cia irgi su gydytojos palaiminimu rolleyes.gif 


rimtai gydytoja leido duoti karves pieno?... blink.gif Man, kai pirma auginau, pasake, kad bent jau iki 2m nereiketu duoti karves pieno. tai nuo 2 metuku tik ir pradejom duoti Dobilo pieniuka. Nors, kai pagalvoji, o kaip mus augindavo mamos, jei MP neturedavo?... g.gif Misinuku tai nebudavo.
Jo, mes tai valgom labai daznai, palyginti su tuo, ka cia paskaiciau... MP valgom kas 3 val... kartais, kai iminga, gaunasi ir 4 val tarpas, o kartais, kai isalkusi pyksta, ir po 2 val gauna... ax.gif Zodziu, kazkur 7-8 maitinimai paroje. ir po truputi obuoliuka pediatres rekomendavimu valgom. Dukrytei beveik 5 men. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pina colada @ 2011 03 25, 11:06)
rimtai gydytoja leido duoti karves pieno?...  blink.gif Man, kai pirma auginau, pasake, kad bent jau iki 2m nereiketu duoti karves pieno. tai nuo 2 metuku tik ir pradejom duoti Dobilo pieniuka. Nors, kai pagalvoji, o kaip mus augindavo mamos, jei MP neturedavo?...  g.gif Misinuku tai nebudavo.

taip ax.gif
bet cia gal daugiau nuo pacios pediatres priklauso.
augino mus su visokiais klijukais ir piena gerem, uzaugom ir nieko nenutiko ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pina colada @ 2011 03 25, 12:06)
rimtai gydytoja leido duoti karves pieno?...  blink.gif Man, kai pirma auginau, pasake, kad bent jau iki 2m nereiketu duoti karves pieno. tai nuo 2 metuku tik ir pradejom duoti Dobilo pieniuka. Nors, kai pagalvoji, o kaip mus augindavo mamos, jei MP neturedavo?...  g.gif Misinuku tai nebudavo.
Jo, mes tai valgom labai daznai, palyginti su tuo, ka cia paskaiciau... MP valgom kas 3 val... kartais, kai iminga, gaunasi ir 4 val tarpas, o kartais, kai isalkusi pyksta, ir po 2 val gauna...  ax.gif Zodziu, kazkur 7-8 maitinimai paroje. ir po truputi obuoliuka pediatres rekomendavimu valgom. Dukrytei beveik 5 men.  wub.gif

na mes to pienuok i para tesunaudojam 200 ml, virinto kosytei, daugiau geriam misinuka (tai ryte tik pabudus apie 6h ir vakare pries miegiuka) ir du kartus valgome kosyte, apie 11-12 h grudine kosyte, ir apie 17-18 h darzoviene, tarp kosyciu atsigeriam ar tai sulciu ar tai arbatytes, pagriauziam kokia barankyte ar obuoliuka, ar siaip pasmaguriaujame vaisine tyrele ax.gif tai per diena su misinuku valgome 4 rimtus kartus, daugiau manes jo nepraso....nors kazkaip reiktu i meniu iterpti ir trecia kosyte g.gif
Atsakyti
tai Jus dar neskubekit 4u.gif Paaugs lelyte, iterpsit ir 3 kosyte. As pirmagime savo prie rimtesnio maisto is viso tik nuo puses metu pradejau pratinti. ir gal tik 7-8 men ji pora kartu valgydavo darzovienes, ne piena.
Jusu gi dar mazulyte wub.gif
Atsakyti
QUOTE(paukshte @ 2011 03 25, 14:48)
na mes to pienuok i para tesunaudojam 200 ml, virinto kosytei, daugiau geriam misinuka (tai ryte tik pabudus apie 6h ir vakare pries miegiuka) ir du kartus valgome kosyte, apie 11-12 h grudine kosyte, ir apie 17-18 h darzoviene, tarp kosyciu atsigeriam ar tai sulciu ar tai arbatytes, pagriauziam kokia barankyte ar obuoliuka, ar siaip pasmaguriaujame vaisine tyrele ax.gif  tai per diena su misinuku valgome 4 rimtus kartus, daugiau manes jo nepraso....nors kazkaip reiktu i meniu iterpti ir trecia kosyte g.gif

jei nepraso tai ir neduok, vadinasi jai pakanka tiek kiek gauna wink.gif
manoji turbut valgytu ir valgytu koses doh.gif duodu tris kartus jau kosyte ir tai mazoka jai doh.gif
na cia ne i tema jau as su savo 7men lelka blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audryta: 25 kovo 2011 - 15:38
QUOTE(raibuole @ 2011 03 20, 16:48)
Auginu dukrytę, kuriai greitai bus keturi mėnesiai, valgo tik mamos pienelį, pakanka, bet norėčiau duoti arbatėlės. Nuo kokių arbatėlių ir kokio kiekio pradėjote savo vaikučiams pasiūlyti atsigerti?


Sveika raibuole, o kodel sugalvojai kad vaikiui reikia duoti atsigerti ir kad jis valgydamas pienuko neatsigeria? Valgydama tavo piena pirmiausia gauna lieso pienelio kuris yra saldesnis ir skystesnis ir skirtas atsigerti, o tada jau buna rimtesnis valgymas- riebesnio pienelio.. Tai nepamainomas ir is niekur kitur negaunamas sveikiausias tavo vaikui maistas...
Jei ketini maitinti is kruties ir toliau, tai jokios arbatos duoti nereikia.
Atsakyti
Sveikos, gal sutiktų kuri šeima pasifilmuoti reportažui apie kūdikių maisto etikečių perženklinimą. Esmė tame, kad Europos parlamentas nori, kad ant maisto pakuočių nebūtų moksliškai nepagrįstos informacijos apie sintetinės DHR rūgšties teigiamą poveikį. Man reikėtų šeimos (mamos ar tėčio), kuri maitina vaiką mišinėliu ir domisi tuo, kas parašyta ant pakuotės.
Lauksiu asmeninių žinučių.
Atsakyti
QUOTE(ŠiaurėsPašvaistė @ 2011 03 28, 12:44)
Valgydama tavo piena pirmiausia gauna lieso pienelio kuris yra saldesnis ir skystesnis ir skirtas atsigerti, o tada jau buna rimtesnis valgymas- riebesnio pienelio.. Tai nepamainomas ir is niekur kitur negaunamas sveikiausias tavo vaikui maistas...
Jei ketini maitinti is kruties ir toliau, tai jokios arbatos duoti nereikia.

Sutinku 100% drinks_cheers.gif
Atsakyti