Įkraunama...
Įkraunama...

Sloga!

Jei jau surietė rimta sloga, yra dar toks stebuklingas vaistas "Sinupret" (žolelių pagrindu, berods, iš pelargonijos), tik jau tokio britkumo, kad nėra kaip aprašyt.... sad.gif Jį galima praskiesti trupučiu vaiko mėgstamo gėrimo (tik atsargiai, jei pajus, kad kažkas ne taip, gali to gėrimo apskritai atsisakyti schmoll.gif ) O šiaip tai Sinupret'as labai gerai valo daubas ir visus sinusitus išvaro lauk, kaip ir priklauso. Pati dabar jau kelintą dieną savo mažiesiems duodu (nes jau nebebuvo kur trauktis su 4 savaičių slogom, ir gydytoja griežtai liepė), tai rezultatą pati matau thumbup.gif
Atsakyti
Mūsų slogytė buvi tik prasidėjusi. Inhaliacijos su ramunėlėmis ir soda, jūros vanduo, mamytės pienukas į nosytę ir slogytė neparklupdė mūsų, o jau buvau išsigandusi. Tiesa, labai svarbu, manau, vėdinti patalpas. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Vanille* @ 2005 10 14, 13:04)
Vat ir aš labai susirūpinau- mano vaikinui vis nesiliauja "bėgusi" sloga- vasarą dar nieko, bet visą pavasarį ir dabar, jau atvėsus orams, prasidėjo "upelis". Tiesa, maniškiui pavasarį operavo adenoidus, tai gal kas susidūrėt su panašia situacija ir galit patart? Vaistų tai labai vengiu, bet gal būna dar stebuklingų- nekenksmingų...

Mes irgi adenoidus operavomės, bet tikrai operacija padėjo. Dabar slogą gydomės homeopatiniais arba kartais Vibrocil prireikia. Anksčiau sloga pereidavo į ausų uždegimą o tada - antibiotikai. Gal tavo vaikinui alergija?
Atsakyti
cry.gif cry.gif Sveikos, slogiuku mamytes,
mano mazylei 5 menesiukai, keleta kartu sirgom lengva slogyte, issisukom su Sterimaru ir atsiurbeju.
Taciau dabar vyresne sese is darzelio atnese kazkokia pikta sloga: mazute serga penkta diena, snargliukai pasidare gelsvai zali, istraukiu ju neitiketina kieki, kai siurbiam nosyte. Daktarai dirbs tik treciadieni, tai bijau iki to laiko bus ir kosulys ar ausu uždegimas sad.gif Gal mamytes zinot ka tokiu atveju geriau lasint? purkst? verysad.gif
Tiesa, vyresnele pati nuo to užkrato pasveiko tik su antibiotikais. cry.gif
Atsakyti
Labas,

Labai pritarsiu dėl Sinupret, maniškė tai tą vaistą be problemų išgeria. O ir pačiai kai buvo riesta, tai Sinupret tabletes gėriau, tai varė nosį šnypšti, padėjo.
Ir mums dar geri vaistai Colargol arba panašiai, tokie juodi, daromi vaistinėse. Arba lašinu jei neturiu laiko arba dedu tamponėlius jei turiu kokį pusvalanduką laiko. Tiesa, jau ant ko užlaša, tai sunkiai atsiplauna doh.gif
Atsakyti
Apie paleistuvę irgi žinau, bet tokios gėlės neturiu namuose, o eiti į gėlių saloną ir pirkti neprisiruošiu. Auginu treti metai alijošių, bet dar nė šakelės nenupjoviau pabandymui. Kai prispirs sloga reikės pabandyti ir jį.

O druskos-sodos turpalą tai darau mažą kiekį, ir lašinasi dukra į nosį, gerai viską išdezinfekuoja. Netgi kai nėra slogos, ryte, kad pasivalytų nosis.
Atsakyti
Sveikos mamytes, nezinau ar tai sutapimas, ar is tiesu atradimas slogai gydyti. Mano mazulis irgi pasigavo sloga. Nebuvo labai didele, bet pastoviai kliurksejo nosyteje. Keleta dienu lasinau vibrocil, ploviau su sterimaru, kuri jau baigiau po 3 d., nes plaudavau nosyte labai daznai ir daug bei ilgai purskdavau, kol snargliai pradedavo pro burnyte begti. As ji pasiguldydavau ant keliu zemyne galva ir purksdavau. Aisku vaikas klykia, bet bent jau nosis budavo mazumele svaresne. Pamaciau, kad sloga nesitraukia, nupirkai adrenalono+furacilino, po keletos dienu sloga vis dar nesibaigia (neblogejo, bet...). Tada prisiminiau, kad pries pora metu is Druskininku parsiveziau Grozio saltinio vandens. Na jis ziauriai surus, toks surus, kad net kartu burnoj. Man LOR gydytoja patare (butent man) juo skalauti (neskiestu) gerkle ir jei reikia su skiestu plauti nosi. Tai as savo leliukui, labai stipriai praskiedziau, kad vos suru, pritraukiau i svirksta ir ploviau jam nosyte, padetis plovimo kaip auksciau parasyta (kai plaudavau su Humeriu). Plaunu, tol kol snragliai su vandeniu bega. Na ir sloga lyg ir trauktis pradejo! Tfu, kad tik iki galo ji pasirauktu. Zodziu Humeris tik praplauna, o tas surus vanduo ne tik plauna bet ir stipriai gydo. Na atrodo viska surasiau.
Atsakyti
Na, ne visai tiesa. Aš savo dukrai irgi pernai plaudavau panašiu būdu, tik su paprastu mineraliniu vandeniu. Humeris, Sterimaras labiau išplauna sinusus, o švirkštu švirkščiamas vanduo - adenoidus, ta prasme, skirtingi plovimo būdau išplauna skirtingas nosies vietas. Tokį paaiškinimą radau šioje temoje ankstesniuose puslapiuose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ad23 @ 2005 12 02, 10:47)
gerai na pasiskaiciau!Tik dar pora klausimu kilo, ten nerasau, nes  gal mazai kas beskaito!Cia tom kas naudojo humer mes turim tu flakonesius po 5ml, tai norit pasakyt, kad tuos 5ml i viena nosyte reikia ir supilt?tai jei vaikas ikveps jis neuzdus?

Nereikia viso flakonelio, trupuciuka tik, o tas pradarytas flakonelis tinkamas naudoti yra para laiko smile.gif Nusipirk snargliukams traukt toki aparaciuka kur pati su burna trauki, man tai jis labai gerai issiurbia. Siuo metu kaip tik abu vaikai sloguoja tai aktuali tema man.
Atsakyti
Siaip tai reikia ziureti, kokia ta slogyte. Jei nuolat varva skystas vandenelis, tai tikrai nebutina nieko i ta maza nosyte pilti ir lasinti, nes taip tik dar daugiau ja dirginsi. Be to, tokio mazylio nei ant pilvo ileliau nepaguldysi, kad vandenukas isbegtu, ir stipriai siurbiant gali suzaloti gleivine. Tada reikia lasint sutraukiancius vaistukus, kad palengvint kvepavima ir mazius galetu issimiegot biggrin.gif Taciau jei slogyte tirsta, prilimpa prie sieneliu, tai tada reikia vandenuka i nosyte lasint ar purksti, kad suskystetu ir tada istraukt mirksiukas.gif

O su pompom tai tikrai sudetinga schmoll.gif Nusipirk Kaip minejau Rinomer ar kitoki atsiurbeja, kur galesi pati su burna siurbti, tik reikia tampriai prispaust antgali prie sieneliu, kad sudaryt vos ne vakuma ir siurbt. Taciau vel gi - mums loriste sake, kad jei niekas nesisiurbia, tai ir nereikia siurbt, nes galima pazeisti ausyte!!!

O nusipirkt tikrai verta, nes mazyliui sloga turbut prikibs dar ne karta, kol pats ismoks pusti nosyte smile.gif
Atsakyti
Sulasinus juros vandeni butinai reikia issiurbt, jis skirtas sekretui suminkstinti, bet ne palikti nosyteje.
Atsakyti
Sveiki.Mano džiaugsmui dar tik ketvirta savaitė, o jau spėjom pasigauti slogą, ačiu už patarimus, tikrai padeda sterimar vanduo, bet dabar norėčiau maudyti ir nežinau kaip elgtis, kad nepadaryt meškos paslaugos,ką patartumėt
Atsakyti