Įkraunama...
Įkraunama...

Sloga!

QUOTE(Šypsenėlė24 @ 2007 09 20, 08:28)
Sveikutės, mano sūneliui mėnuo, ir užkrėčiau jį sloga  verysad.gif Tai dabar taip gaila žiūrėt, kai taip sunkiai šnopuoja vargšiukas  verysad.gif Valom snargliukus, lašinuPhysiomer, kad geriau išvalyti nosiuką, gal galit patarti, ką dar galima daryti tokia mažam leliukui?

Mano irgi sirgo , osusirgo dar mažesnė tik 5-ių dienelių buvo, aš lašinau physiomer, ir savo pienelį, ir lištraukdavau su rhinomer šlangute, jei neturi būtinai įsigyk, labai geras daikčiukas thumbup.gif , daug geriau nei kriaušytė.
Papildyta:
QUOTE(Šypsenėlė24 @ 2007 09 20, 10:10)
ačiū 4u.gif
man dabar dar vienas klausimas iškilo - jei temp. nėra, ar galima mažių vežt į lauką, ar geriau susilaikyti g.gif


Ne tik galima, bet ir būtyina, žinoma jei nedidelis vėjas , ir oras gražus, lauke jiems lengfviau kvėpuoti.
Atsakyti
QUOTE(anerit @ 2007 09 21, 07:48)
Mano irgi sirgo , osusirgo dar mažesnė tik 5-ių dienelių buvo, aš lašinau physiomer, ir savo pienelį, ir lištraukdavau su rhinomer šlangute, jei neturi būtinai įsigyk, labai geras daikčiukas thumbup.gif , daug geriau nei kriaušytė.
Papildyta:
Ne tik galima, bet ir būtyina, žinoma jei nedidelis vėjas , ir oras gražus, lauke jiems lengfviau kvėpuoti.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Sar_a @ 2007 09 20, 16:43)
Gyvunu kambariuose nera, o namuciuose silta, pakuriam, bet centralinis sildymas, negi galetu nuo to buti...? Nors gerai pagalvojus, tie garsai nosyteje panasiai sutampa su kurenimo pradzia...

Žinok gali būti,kad per sausas oras mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, tikrai pritariu toms mamytems, kurios gydo savo vaikucius PHysiomer. kai pirma karta drauge rekomendavo si purskikli, kito nebandom , nes puikiai padeda sis smile.gif smile.gif smile.gif o kadangi artėja SLOGOS sezonas, tai aktualu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wirga @ 2007 09 24, 14:25)
Na, tikrai pritariu toms mamytems, kurios gydo savo vaikucius PHysiomer. kai pirma karta drauge rekomendavo si purskikli, kito nebandom , nes puikiai padeda sis smile.gif  smile.gif  smile.gif  o kadangi artėja SLOGOS sezonas, tai aktualu smile.gif


taip tikrai puikus vaistai, nes jų yra ir kūdikiams, ir vaikams bei mums mamytems ir tėveliams suaugusiems kartu. nereikia pirktti atskirai mes vartojame visa seima.
Atsakyti
QUOTE(Wirga @ 2007 09 24, 14:25)
Na, tikrai pritariu toms mamytems, kurios gydo savo vaikucius PHysiomer. kai pirma karta drauge rekomendavo si purskikli, kito nebandom , nes puikiai padeda sis smile.gif  smile.gif  smile.gif  o kadangi artėja SLOGOS sezonas, tai aktualu smile.gif

Reiks tada ir mums pasidomėti! mirksiukas.gif
Atsakyti
Yra ir kūdikiams physiomer sol.5ml jis tinka nuo gimimo, maziukui leliukui labai gerai ir nosytes higienai ir akytes ryte pvz pavalyti su vatyte.
Atsakyti
sveiki, mano mergytei 8men, sloga jau savaite- valau juros vandeniu ir lasinu vibrocil..nepadeda, teka iki keliu verysad.gif Ka dar galima daryt? Kas tas infucid? Kaip tas tabletes suduoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzada @ 2007 09 26, 09:56)
sveiki, mano mergytei 8men, sloga jau savaite- valau juros vandeniu ir lasinu vibrocil..nepadeda, teka iki keliu  verysad.gif Ka dar galima daryt? Kas tas infucid? Kaip tas tabletes suduoti? g.gif

Influcid -tai homeopatinis vaistas vartojamas peršalimo ligoms,kurių metu karščiuojama (pvz.gripui ir kitoms ūminėms virusinėms infekcinėms kvėpavimo takų ligoms ),gydyti ir jų profilaktikai.Jos burnoje labai greitai tirpsta ir yra visai neblogo skonio.Vaikams iki 3 metų amžiaus tab.ištirpinamos vandenyje.vrtojamos pusę valandos prieš valgį ar pusę val. po valgio.
Liaudiškas patarimas ,supjaustyti riekutėmis česnaką ir išdėlioti ant lėkštutės ,padėti tame kambaryje,kur yra vaikas,česnakas yra natūralus antibiotikas,jis naikina virusus ir bakterijas,aš per dieną keisdavau maždaug tris kartus.
Atsakyti
mes slogą gydom su jūros vandeniu, praplaudami nosytę, ir sinupretu ( gamtiniai lašiukai), o vyresniajai visada aflubinas ir sinupretas, jai į nosiį nieko, su šiais vaistukais reikia ,,žaisti" , labai laikytis grafiko, kad skrandis būt tuštesnis, bet padeda
Atsakyti
Pas mus ir dabar yra slogyte,snargliukas bega tad juros vandeniu isvalau ir po to ilasinu Vibrocil ir mums padeda snargliukus sukietina ir maziau bega upeliais (bet juk sakoma sloga ne liga),i lauka einame kiekviena dienele jei salciau apsirengiam silciau ir visvien einam i kiema pas draugus.
Atsakyti
QUOTE(vaivai @ 2007 09 15, 19:34)
Ta baisioji sloga  verysad.gif 
Gydytoja nusiuntė pas LOR , tai pasirodo labai paraudusi gerklytė, bet giliai kažkur.
Išrašė umckalor, tai tą slogą kad pramušo, teka pastoviai, čiaudi, tai net burbulai iš nosies taškosi, skambinau gydytojai, sakė gerai, tegul išbėga.
O aš jau trečia para ant rankų ją nešioju, nes dar ant rankų pusiau stačia pasnaudžia, o lovytėj, kad ir ant didelės pagalvės - ne , sprinsta ir tada verkia labai.
Dar ašaroja viena akytė labai.
O kitą šeštadienį planuojam krikštyti, tai reikia kad būtinai pasveiktų.
Reikės turbūt dar česnakų visuose kambariuose pridėti, kad vyresniajam nekibtų.

O kaip klykia kai valau nosį, ir taip gailiai žiūri į akis, kad net pačiai verkti noris


o kaip tau siuos vaistukus patare vartoti Lor? nes juos man israse mano seimos gydytoja ir pasake kad jie truputi kaip ir prie antibiotiku priskiriami bet pasake kad duoti po nedaug po 3 lasiukus 3 kar dienoje tai galvoju ar gerai? nu mus ta sloga irgi uzpuole nelaiku doh.gif turime isvykti i kelione uz savaites tai labai bijau kad mazoji nepasveiks wub.gif be to kaip tau tie vaistukui suveike ar greit padejo?
Atsakyti