Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame tunikas

QUOTE(Eveliūkštė @ 2010 01 12, 22:12)
sveikos merginos darbštuolėlės. Nuostabųs Jūsų darbeliai, susižavėjau ir aš paskutinia tunika, kaip pateikė  mezgėjėlė barbora. Tik va nežinau kaip megzti viduryje esančią dalį, kur tarp pynių yra. g.gif  Labai prašau pagalbos. Išnanksto dėkoju


vidurineje dalyje taip pat pynutes, ten kriziuojasi kryziuojasi ( sukeiciamos)2*2 ,bloga akis, 2*2 ,bloga ,2*2, bloga,2*2. gal bus kiek aiskiau g.gif .
Atsakyti
Rodziausi jau pagyru puode, bet kadangi cia tokia tema, ikeliu ir cia, mano a la tunikute vasarai:
user posted image
smile.gif
user posted image
Atsakyti
Groooožis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Enary @ 2010 01 14, 16:55)
Rodziausi jau pagyru puode, bet kadangi cia tokia tema, ikeliu ir cia, mano a la tunikute vasarai:
user posted image
smile.gif
user posted image


nerealiai grazu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aciu, mergaites 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Enary @ 2010 01 14, 16:55)
Rodziausi jau pagyru puode, bet kadangi cia tokia tema, ikeliu ir cia, mano a la tunikute vasarai:

labai grazu ir tau labai tinka - gerai parinkai spalvas 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(simuonele @ 2010 01 14, 20:09)
labai grazu ir tau labai tinka - gerai parinkai spalvas  4u.gif  thumbup.gif

Aciux 4u.gif
Spalvu, galima sakyti, nesirinkau, siulus pirkau is vienos SM mamytes biggrin.gif Kokie buvo, tokie, bet pasirodo, kartais is mazesnio pasirinkimo pavyksta prisitaikyti geriau, nei is didelio rolleyes.gif
Aciu dar kart mirksiukas.gif
Atsakyti
labai prašau pagalbos mezgėjėlės, esu tik pradedančioji mezgėja, esu numezgusi keleta liemenių sau ir dukrai, bei kiauraraščiu šaliką. dabar norėčiau imtis kiek didesnio mezginio - tunikos, ir norėčiau sužinoti iš kokių siūlų geriau megzti (turiu omenyje siūlų sudėtį), kad mezginys neišsitampytų, nuo sėdėjimo, ir nesitrauktų skalbiant, bei labai nesiveltų. Gaila bus įdėto darbo jei ilgai negalėsiu džiaugtis darbeliu. Siūlų parduotuvių pardavėjomis nelabai pasitikiu, nes jos manau (tegu neįsižeidžia) neturi mezgimo praktikos tiek kaip Jūsų šio puslapio lankytojos.
Ačiukas.
Atsakyti
gal turite sito rasta?
file:///C:/Documents%20and%20Settings/arvydas/Desktop/monika/tunikai/621b6d7f6960.jpg
Atsakyti
QUOTE(monikute15 @ 2010 01 15, 19:42)
gal turite sito rasta?
file:///C:/Documents%20and%20Settings/arvydas/Desktop/monika/tunikai/621b6d7f6960.jpg

Man tai sita nuoroda neveikia... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Enary @ 2010 01 17, 14:54)
Man tai sita nuoroda neveikia... ax.gif


ji ir negali veikti pagal nurodyta adresa smile.gif
Atsakyti
oj tai kaip ikelti ft? cia
Atsakyti