Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame tunikas

PILNATIS13, geroj pusėj viską mezgi pagal schemą, išvirškčiąją pusę - tik blogomis ( išvirksčiomis ) akimis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juodauoga @ 2011 02 21, 21:48)
PILNATIS13, geroj pusėj viską mezgi pagal schemą, išvirškčiąją pusę - tik blogomis ( išvirksčiomis ) akimis  4u.gif


aciu uz greita atsakyma. ax.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ANETELE: 21 vasario 2011 - 20:52
sveikutes, kiek cia grozybiiu thumbup.gif thumbup.gif kad ir as uzsinorejau nusimegzti reikes pirkti siuliuku ir pameginti megzti, tik viena bedele jei db nusimegsiu tai rudeniop jau bus didoka nes db laukiu leliuku... bet laaaabai noriu sau nusimegzti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(juodauoga @ 2011 02 21, 21:48)
PILNATIS13, geroj pusėj viską mezgi pagal schemą, išvirškčiąją pusę - tik blogomis ( išvirksčiomis ) akimis  4u.gif

Suklydot, mezgiau šį raštelį. Blogas akis,mezgam blogom , geras- gerom.
Atsakyti
QUOTE(leitutė @ 2011 02 25, 14:00)
Suklydot, mezgiau šį raštelį. Blogas akis,mezgam blogom , geras- gerom.


Tikrai taip 4u.gif , dabar tik pamačiau, kad ten aprašymas lietuvių kalba ir viskas aiškiai surašyta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(diudas @ 2011 02 13, 21:26)
Mano tunika - suknelė

user posted image

Labai fainas darbelis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Matilda1 @ 2011 02 21, 12:14)
Ačiū  "netikėtai"  thumbup.gif 

Dar vienas klausimelis  blush2.gif 
aprašymas kinietiškai gal yra bandžiusiu mezgzti šią tuniką.. Ar teisingai suprantu, kad reikia numegzti atskirus stačiakampius ir paskui juos siusiųti.

as kaip tik dabar mezgu sia tunika,tai pradejau nuo apatinio staciakampio,tik mezgu ne staciakampi,o ratu. Ilgai einasi,nes akiu daug ir dukryte demesio reikalauja,bet jau tuoj baigsiu. Tada viduriuka griebsiu ir tt. O veliau siusiu ir nersiu. Tik rankoves pakeisiu.
Atsakyti
QUOTE(sherry @ 2011 03 03, 22:05)
as kaip tik dabar mezgu sia tunika,tai pradejau nuo apatinio staciakampio,tik mezgu ne staciakampi,o ratu. Ilgai einasi,nes akiu daug ir dukryte demesio reikalauja,bet jau tuoj baigsiu. Tada viduriuka griebsiu ir tt. O veliau siusiu ir nersiu. Tik rankoves pakeisiu.


Lauksim rezultatu thumbup.gif
Aš dabar mezgu paltuką, o paskui bandysiu narplioti šitą tuniką.
Atsakyti
Mano paprasti darbeliai ax.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Labai grazus mezginiai smile.gif
Ech, kada as mokesiu taip graziai megzti ... g.gif

Rodau savo tunika :
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Cika @ 2011 03 06, 22:17)
Mano paprasti darbeliai  ax.gif

user posted image
user posted image


labai grazus darbeliai, tokie mieli
o siulai kokie, atrodo taip ypatingai.
Atsakyti