Įkraunama...
Įkraunama...

Veterinarai - 3

QUOTE(juruliutuke @ 2010 09 07, 08:47)
O as tai noreciau, kad issakytumet tokia nuomone:
Ar turi veterinarijos gydytojas zmogui pasakyti, kad suniukas, kuri jis nusipirko yra visai ne tos veisles, kokios jam sake? Netgi sakyciau gal ne veisles, o tiesiog misrunas keliu veisliu, nors parduoda kaip uz veislini?


Aš tai sakyčiau, kad jei tikrai žino ką kalba, žinoma, gali pasakyti. Galiausiai, jei žmogus ateina ir tvirtina, kad turi konkrečios veislės šunį, o žmogus mato, kad tai netiesa.
Atsakyti
Rida_R, o jus turit suniuko kilmes dokumentus? Ar tiesiog pirkot pagal skelbims "parduodami be dokumentu, tevai-kilmingi, parodu cempionai"?
Atsakyti
QUOTE(tigronia @ 2010 09 06, 19:48)
Labai nusivyliau Udraitės veterinarijos klinika  schmoll.gif  nesusigaudo ką parduoda, vaistu proporcijas netas davė, o aptarnavimas... doh.gif niekada daugiau ten ir kojos nekelsiu

Man ten aptarnavimas irgi šiaip sau, teko ne vieną kartą lankytis, tiesa su nelabai didelėm problemom. Pas Udraitę tiesa niekada nebuvom, buvom pas kitas veterinares.

QUOTE(juruliutuke @ 2010 09 07, 10:47)
O as tai noreciau, kad issakytumet tokia nuomone:
Ar turi veterinarijos gydytojas zmogui pasakyti, kad suniukas, kuri jis nusipirko yra visai ne tos veisles, kokios jam sake? Netgi sakyciau gal ne veisles, o tiesiog misrunas keliu veisliu, nors parduoda kaip uz veislini?

Nežinau iš tikrųjų, man kadangi tos veislės apskritai neaktualu ir tikrai neįtakotų mano apsisprendimo tą gyvūną auginti, tai turbūt norėčiau, kad būtų pasakyta tiesiai šviesiai, kas ir kaip. Bet jei matot, kad žmogui labai svarbu, kad būtų veislinis, tai gal geriau ir nutylėti, kad tikrai, kaip minėjo prieš tai, nesugalvotų atsisakyti to gyvūno. Tik įtariu turėtų būti sunku atspėt taip iškart, koks yra šeimininko požiūris į tai. Bet kokiu atveju aš vis dėlto būčiau labiau už nevyniojimą į vatą.

O kas dėl veterinarų, tai teko susidurti su keliais, iš tikrųjų gan sunku yra taip objektyviai pasakyti, kas yra geras vetas, o kas blogas, nes skirtingi žmonės pagal skirtingus kriterijus vertina priklausomai nuo situacijos. Tfu tfu tfu mums neteko susidurti su labai didelėm problemom, kurių sprendimui reiktų tikrai gero, sugebančio greitai diagnozuoti susirgimą veterinaro, todėl kol kas sutiktus veterinarus vertinu pagal jų bendravimą, požiūri į klientą ir gyvūną, nes kitą kartą tenka susidurti jau su tokiais abejingais, be nuotaikos, nesakau, kad noriu, jog man šypsotųsi visą laiką ar gyvūną niurkytų, bet tiesiog turi būti kažkokia teigiama energija, kad negailėtų pasidalinti informacija, susidomėjimas būtų ir pan.
Rekomenduočiau Birutę iš Rekso gydyklos Pilaitėje, dirba berods pati viena, tikrai skiria pakankamai dėmesio šeimininkui ir gyvūnui, gauni patarimų, jei reikia. Katinas mano ten kastruotas buvo, pora katyčių sterilizuota, jokių problemų nebuvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ayaan: 07 rugsėjo 2010 - 10:12
QUOTE(Rasamargarita @ 2010 09 07, 09:52)
Rida_R, o jus turit suniuko kilmes dokumentus? Ar tiesiog pirkot pagal skelbims "parduodami be dokumentu, tevai-kilmingi, parodu cempionai"?


Trijų turiu, vieno - ne smile.gif Ir būtent, to vieno nevadinu nei veisliniu, nei grynaveisliu nei dar kokiu nors smile.gif Ir vet. gydytojams neteko aiškinti, kad jis tik panašus į mano mylimą veislę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rida_R: 07 rugsėjo 2010 - 11:37
Skaičiau skaičiau visas tris dalis, bet taip ir nežinau ką rinktis. Šuniukas į Vilnių atvažiuoja konsultacijai (norėtųsi rimtesnių gydytojų, o ne galvas kraipančių veterinarių) daugiau, nei šimtą kilometrų... Jaruzalė, Justiniškės? O gal dar kažkas? (įtariama displazija) Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(indrabela @ 2010 09 13, 18:02)
Skaičiau skaičiau visas tris dalis, bet taip ir nežinau ką rinktis. Šuniukas į Vilnių atvažiuoja konsultacijai (norėtųsi rimtesnių gydytojų, o ne galvas kraipančių veterinarių) daugiau, nei šimtą kilometrų... Jaruzalė, Justiniškės? O gal dar kažkas? (įtariama displazija) Ačiū.



Jeruzalė - ideali vieta gydyti graužikus, dėl šunų gydymo neaišku. Nes veterinarai jau kiti šunis gydo, man rodos.
Atsakyti
QUOTE(indrabela @ 2010 09 13, 19:02)
Šuniukas į Vilnių atvažiuoja konsultacijai (norėtųsi rimtesnių gydytojų, o ne galvas kraipančių veterinarių) daugiau, nei šimtą kilometrų...
<...>
(įtariama displazija)

Aš važiuočiau į Kauną pas V.Vaitkų (berods, antradieniais jis būna Jeruzalės vet.klinikoj).
Atsakyti
Pritariu, Borzikai, aš ir pati vešiu ciuciką daryt displaziją pas doc. Vaitkų. Jei norite Vilniuje galite paskambine telefonu į Jeruzalės kliniką užsirašyti. Tik reikia skambinti iš anksto. Arba kaip sako Borzika važiuokit i Kauną, bet manau pas doc. Vaitkų ir ten reikalingas išankstinis užrašymas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnejaz @ 2010 09 14, 08:40)
Pritariu, Borzikai, aš ir pati vešiu ciuciką daryt displaziją pas doc. Vaitkų.  Jei norite Vilniuje galite paskambine telefonu į Jeruzalės kliniką užsirašyti. Tik reikia skambinti iš anksto. Arba kaip sako Borzika važiuokit i Kauną, bet manau pas doc. Vaitkų ir ten reikalingas išankstinis užrašymas smile.gif

Nuo kada doc. Vaitkus daro displazijos tyrimus??? blink.gif Kiek zinau jis tik gydo nabagus pakirstus sios ligos, o diagnostinius (veisiliams sunims) displazijos tyrimus daro TIK Kvalkauskas.
Atsakyti
QUOTE(Linutas @ 2010 09 15, 12:57)
Nuo kada doc. Vaitkus daro displazijos tyrimus???  blink.gif Kiek zinau jis tik gydo nabagus pakirstus sios ligos, o diagnostinius (veisiliams sunims) displazijos tyrimus daro TIK Kvalkauskas.


Nuo kada nepasakysiu, bet kad daro tai tikrai smile.gif
Atsakyti
Labas smile.gif
Gal yra žinančių, koks Utenoje yra geriausias veterinaras?
Planuoju savo kalytės sterilizaciją, tad norisi išsirinkti patį geriausią unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2010 09 20, 13:32)
Labas smile.gif
Gal yra žinančių, koks Utenoje yra geriausias veterinaras?
Planuoju savo kalytės sterilizaciją, tad norisi išsirinkti patį geriausią  unsure.gif


Audrius Kimontas – tel. 8-685-56880
Atsakyti