Įkraunama...
Įkraunama...

Veterinarai - 3

QUOTE(ta_is @ 2010 11 06, 23:43)
Sveikos panelės,
atsiprašau,bet perskaičiau tik truputį, kažkaip neradau patarymų dėl katytės sterelizacijos. Prašau patarkit gero, atsakingo veterinaro Vilniuje, kad sterelizuotų katę be jokių blogių pasiekmių? Baisu pasidarė,kai perskaičiau čia apie Pilaitės kliniką, manau ji ne viena tokia - ne duok Dieve į tokią patekti.... unsure.gif

O kas blogai dėl tos Pilaitės? g.gif Rekso gydykloj esu sterilizavus porą kačių pas veterinarę Birutę, viskas gerai buvo, jokių blogų pasekmių. Nežinau, ar šitą kliniką turėjot omeny, bet regis ji vienintelė Pilaitėj. Savo katę sterilizavom Udraitės klinikoj, viskas buvo ok. Teta savo katytes sterilizavo Bafo klinikoj, irgi viskas ok. Tai nėra jau tokia sudėtinga operacija, kad reikėtų pasekmių bijoti. Nors aišku niekada negali žinoti, visko pasitaiko, ir nebūtinai dėl gydytojo aplaidumo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ayaan: 06 lapkričio 2010 - 22:22
QUOTE(Ayaan @ 2010 11 06, 23:20)
O kas blogai dėl tos Pilaitės?  g.gif Rekso gydykloj esu sterilizavus porą kačių pas veterinarę Birutę, viskas gerai buvo, jokių blogų pasekmių. Nežinau, ar šitą kliniką turėjot omeny, bet regis ji vienintelė Pilaitėj. Savo katę sterilizavom Udraitės klinikoj, viskas buvo ok. Teta savo katytes sterilizavo Bafo klinikoj, irgi viskas ok. Tai nėra jau tokia sudėtinga operacija, kad reikėtų pasekmių bijoti. Nors aišku niekada negali žinoti, visko pasitaiko, ir nebūtinai dėl gydytojo aplaidumo.

nuuu.....gal ir nesunki geram gydytojui...bet dėja ne visi tokie schmoll.gif
Apie Pilaitės kliniką čia kažkur perskaičiau,rašo kad tenai mirė ne vienas gyvvunas, ir ne PO operacijos , o prieš, tiesiog nuo narkozės perdozavimo. Beje,gal sutapimas, bet apie Bafo kliniką tą patį pasakojo.Tiesa,tik apie vieną katytę,bet man ir to užtenka......
Girdėjau,kad kažkur Fabijoniškėse yra gera klinika.Bet adreso nežinau,ji tenai turbūt ne viena blush2.gif ....Gal kas nors žino apie ją?
Atsakyti
Būtent taip ir aš netekau kalytės pilaitės klinikoj cray.gif Net nepradėjo operuot, nuo narkozės kalytė numirė. O po visko ir pati gydytoja paklausta ar tikrai viską darytų taip pat, pripažino, kad leistų mažesnėm dozėm.. Nei už ką nepatikėčiau daugiau kalytės tai gydytojai. Aš irgi anksčiau galvojau, kad paprastutė operacija bet koks gydytojas turi sugebėt, bet dabar vedant ciuciką pas vet ir kai reikialinga gydymui narkozė kiekvieną kartą širdis dreba iš siaubo. Šiaip man patiko jeruzalės klinikoj narkozės atlikimas. Darė tik displazijos tyrimą, todėl narkozė buvo nedidelė. Šuo ganėtinai greitai ir lengvai atsigavo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnejaz @ 2010 11 06, 23:53)
Šiaip man patiko jeruzalės klinikoj narkozės atlikimas. Darė tik displazijos tyrimą, todėl narkozė buvo nedidelė. Šuo ganėtinai greitai ir lengvai atsigavo mirksiukas.gif

o jeruzalėje ne šita klinika?user posted image
Atsakyti
QUOTE(Agnejaz @ 2010 11 07, 00:53)

Supratau... labai gaila, kad taip nutiko verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ayaan: 07 lapkričio 2010 - 01:35
ta_is, taip šita, nors kai aš buvau pas juos tai minėjo kad planuoja persikelt į naujas pataplas (visai šalia smile.gif ), kur naują techniką visą turės. Šiaip aš ten niekd nebuvau kitais klausimais tik displazijos klausimu pas doc. Vaitkų. Narkozę darė Kęstutis Aleksejūnas. Kodėl sakau, kad man patiko: teko daryt narkozę Jakovo klinikoj ir šioje. Jakovo klinikoj dar tik leidžiant vaistus šuo "atsijungė", paskui kad jį pažadinti buvo leisti spec vaistai (bent jau kaip doc. Vaitkus sakė, tai šie vaistai širdžiai yra tas pats kaip važiuojant automobiliu 4 bėgiu iš karto įsijungti 1mą blink.gif ), net ir po vaistų suleidimo prabuvau Jakovo klinikoj min 3 val. Šuo išejo savom kojom, nešti nereikėjo, bet atsigaudinėjo labai sunkiai - vėmė ir šlapinosi namie, pats nesuprasdamas kodėl. Pilnai atsigavo tik kitą rytą. Jeruzalės klinikoj, leidžiant narkozę šuo po truputį "atsijunginėjo" kol visai užsnūdo, jokių spec. vaistų kad atsibustų greičiau neleido, o kadangi šuo didelis ir tikrai jo nepaneščiau leido palaukt kol jis atsigaus pats ir atsistos ant kojų. Nunešė į stacionarą ir ten su juo laukiau. Po valandėlės jau išėjo pats. Tiesa, vieną kartą apsivėmė, bet tik grįžus namo - gal nuo važiavimo mašina supykino. Tada atsigulė guoly, o aš nuėjau iš šaldiklio jam kito ryto porciją išimt kad atšiltų (šeriu RAW). Tai jis vien išgirdęs kad maistu kvepia jau atsirduliavo į virtuvę ir vizginą uodegą doh.gif tai nuvedžiau atgal į guolį nes sunkiai dar stovėjo. Dar po gerų poros valandų jis visai atsigavo: davėsi po namus, kvietę žaist, tempė žaislus thumbup.gif Tai va tokie mūsų skirtingi patyrimai su narkozėm. Šiaip nors ir nieko daugiau apart displazijos tyrimo nedarius jeruzalės klinikoj, bet man ten visai patiko, malonūs gydytojai bent iš pirmo žvilgsnio pasirodė. Sėkmės randant savo kliniką mirksiukas.gif

Ayaan, ir man labai gaila, svarbiausia kad iki tol šventai tikėjau kad paprastutė operacija ir tikrai buvo didelis šokas kai sužinojau kad kalytės nebėra. Bet vis dėlto buvo pamoka, kad kur yra narkozė visur yra rizika, dabar labai stipriai stengiuosi rinktis vet gydytojus bet kokiam dalykui. Smagu kad tavo katytėm ten viskas gerai praėjo, bet jei kitą katrą prireiks, gal jau geriau kokiam kitam gydytojui patikėk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ta_is @ 2010 11 06, 22:41)
Girdėjau,kad kažkur Fabijoniškėse yra gera klinika.Bet  adreso nežinau,ji tenai turbūt ne viena blush2.gif ....Gal kas nors žino apie ją?

Mes lankomės Ritos Žilinskienės vet.gydykloje. Prieš 2 metus ji iškastravo mano kalaitę (atsiliepimus rašiau ankstesnėje temoje) thumb_yello.gif

Sėkmės renkantis 4u.gif
Atsakyti
Katinus savo kastravau/sterilizavau Udraites klinikoj, viskas tvarkoj, o suni operavom (auglys po isivaizduojamo nestumo+sterlizacija) darem Justiniskiu vet klinikoj, taip pat viskas tvarkoj. Aisku, kainos suns operacijos buvo ohoho, bet turim sveika, laiminga suni. Teiravomes aisku ir Buivydiskese, ten kaina buvo 4 kart zemesne, bet apie kokybe tyliu-tipo, isoperavom, ir vezkis namo. O Justuose suni dar para palaike, ir atidave jau savo kojom einanti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasamargarita: 09 lapkričio 2010 - 12:40
Ačiu už atsiliepimus))Ieškojau, ieškojau ir kol kas pasirinkau žveryno kliniką(Filaretų skirių)
Gal kas nors tenai buvo ?Man ir kaina tinka ir nieko blogo apie ją negirdėjau...)Na beje aš savo katę paemiau iš prieglaudos,tai jos laikinoji šeimininkė pasakojo,kad jie tenai sterelizuoja ir kastruoja daug kačių ir viskas gerai... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ta_is @ 2010 11 09, 22:18)
Ačiu už atsiliepimus))Ieškojau, ieškojau ir kol kas pasirinkau žveryno kliniką(Filaretų skirių)
Gal kas nors tenai buvo ?Man ir kaina tinka ir nieko blogo apie ją negirdėjau...)Na beje aš savo katę paemiau iš prieglaudos,tai jos laikinoji šeimininkė pasakojo,kad jie tenai sterelizuoja ir kastruoja daug kačių ir viskas gerai... smile.gif


Man Filaretuose patiko, bet kainos daug aukštesnės nei Jeruzalėj, o kokybė niekuo nesiskiria. Bet aš apie graužikų gydymą kalbu.
Atsakyti
Man du kartus padėjo Vidmantas Kairevičius. Pirmą kartą vokietei skrandį išoperavo, kitą kartą nepagimdančią Degų ir abu kartus už išties žmonišką kainą ir kokybiškai thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas gali papasakoti apie Aidą Mockevičių iš Kriaučeliūno? Operavo šunę, kojos raiščiai trūkę buvo, bet mane kamuoja prasta nuojauta. Toks jausmas, kad po operacijos tas pats kaip ir prieš. Prieš keletą metų dėl panašios priežasties operavo Kvalkauskas, tai viskas visai priešingai buvo, ir narkozė lengviau praėjo (per kelias val), ir išvis kitaip buvo. Jokiu būdu nemanau, kad visada viskas turi būti idealu, gali ir nepavykti kas nors, bet nu tiesiog nuojauta nekokia. Help g.gif
Atsakyti