Įkraunama...
Įkraunama...

Veterinarai - 3

QUOTE(pupkis @ 2011 03 15, 08:05)
na bet gal čia aš toks katinas Leopoldas, noriu gyventi draugiškai, problemas taip pat spręsti draugiškai. blush2.gif

Labai teisingai rašai, bet ar visgi veterinarų ne toks darbas, kad jie turi būti pasirengę viskam? Juk kalba eina apie pagalbą, gydymą, apie mirtis klinikose. Jie ne tik gydytojai, bet ir psichologai turi būti. Na taip jau yra, tokia specialybė. Patys juk ją pasirinko... Ne šeimininko malonumas ar isterikos turėtų jiems imponuoti, o gyvūnas, gyvūnas, kuris yra auka.
Atsakyti
QUOTE(Zenenhundas @ 2011 03 12, 11:03)
Rašau skundą tam, kad kiti nepakliūtų į neprofesionalių veterinarų rankas. Vežiau savo šunį daryti kojos operaciją į Antakalnio veterinarijos gydyklą Vilniuje. Šunį operavo du neva tai veterinarai Darius Tamulevičius ir Vytautas Gumbaravičius. Po dviejų dienų nuo operacijos šuo nugaišo, nes jam buvo suleista per daug narkozės. Veterinarai sakė, kad šuo nugaišo dėl įgimtos širdies ligos, bet atlikus NACIONALINIAME MAISTO IR VETERINARIJOS RIZIKOS VERTINIMO INSTITUTE patologinės medžiagos patologinį anatominį tyrimą paaiškėjo, kad jokios įgimtos ligos šuo neturėjo. Jis mirė dėl tų dviejų veterinarų kaltės. Atsargiai kad ir jums taip nenutiktų.


schmoll.gif nesamone,nereikia smeizti .Taip,suo nugaiso,bet tik del to,nes turejo sirdies liga.
Savo akimis maciau skrodimo protokola,kuriame aiskiai parasyta(''suo nugaiso issivyscius poumei plauciu edemai ir hiperemijai del sirdies funkcijos nepakankamumo")
tai kur cia smeiztas? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramioji: 15 kovo 2011 - 20:47
Gal atrodys kaip reklama, tačiau Klaipėdoje, Varpų g. 19 (prie PC BIG) esanti klinika pakeitė iškabą ir dabar skelbiasi kaip socialinė klinika "Ekovet" ir žado "40% pigesnes paslaugas ir prekes senjorams, neįgaliesiems, daugiavaikėms ir socialiai remtinoms šeimoms".

Įtariu, kad žymesnių pokyčių ten neįvyko, kaip buvo Lino vet.klinikos filialu, taip ir yra, tiesiog gal kažkam yra proga kažkiek sutaupyti. Svetainę jie irgi turi, kam reikia platesnės info.
Atsakyti
Na, tai, kad jie atsisakė gydyti po to, kai gyvūnas buvo kitoje klinikoje gan įprasta. Niekas nenori prisiimti kito žmogaus atsakomybės, veterinaras nežino, kas ir kaip buvo daryta kitoje klinikoje. Jie nematė kačiuko po apsinuodijimo, net apžiūrėti normaliai nebeturėjo galimybės, kai kita klinika jau pradėjo gydymą. Retai tarp skirtingų klinikų pasitaiko toks bendradarbiavimas, kai kita klinika galėtų būti pilnai informuota apie priimto gyvūno būklę, išvadas ir naudotus preparatus, dėl to aplamai geriausia turėti pastovų veterinarą, kuris prisimins gyvūną ir padėti galės remdamasis ne tik tuo, ką mato šiuo momentu, bet ir visa ligos istorija. Be to, ir malonu kai veterinaras priima gyvūną jau kaip savą, o ne eilinį pacientą.
Atsakyti
QUOTE(Ramioji @ 2011 03 15, 21:46)
schmoll.gif nesamone,nereikia smeizti .Taip,suo nugaiso,bet tik del to,nes turejo sirdies liga.
Savo akimis maciau skrodimo protokola,kuriame aiskiai parasyta(''suo nugaiso issivyscius poumei plauciu edemai ir hiperemijai del sirdies funkcijos nepakankamumo")

Atsakyti
QUOTE(karinna @ 2011 03 16, 07:18)
Na, tai, kad jie atsisakė gydyti po to, kai gyvūnas buvo kitoje klinikoje gan įprasta. Niekas nenori prisiimti kito žmogaus atsakomybės, veterinaras nežino, kas ir kaip buvo daryta kitoje klinikoje. Jie nematė kačiuko po apsinuodijimo, net apžiūrėti normaliai nebeturėjo galimybės, kai kita klinika jau pradėjo gydymą. Retai tarp skirtingų klinikų pasitaiko toks bendradarbiavimas, kai kita klinika galėtų būti pilnai informuota apie priimto gyvūno būklę, išvadas ir naudotus preparatus, dėl to aplamai geriausia turėti pastovų veterinarą, kuris prisimins gyvūną ir padėti galės remdamasis ne tik tuo, ką mato šiuo momentu, bet ir visa ligos istorija. Be to, ir malonu kai veterinaras priima gyvūną jau kaip savą, o ne eilinį pacientą.

Vilniaus Jeruzalės vet. gydyklą aš pasirinkai todėl kad šiame forume atsiliepimai buvo geresni negu apie kitas vet.gydyklas, aš norėjau ten rast pastovų veterinarą, o ne būti eiliniu pacientu kaip Jūs sakote. Aš nuvažiavau su kačiuku į apžiūrą, ištikruju prieš apsinuodijimą mes toj gydykloj buvome 2 kartus. Aš jais pasitikėjau.

Neostomazaną panaudojau vakare, kai supratau, kad įvyko apsinuodijimas buvo jau vėlyvas vakaras ir tik venintelė gydykla Vilniuje dirbo. Man reikėjo laukti iki paryčių..? Nemanau, kad gyvūnas išgyventų.

Aš jiems tiesiai šviesiai pasakiau į kurią gydyklą buvau nuvežus kačiuką naktį, jei norėtų tai paskambintų ir paklaustų kokia buvo būklė ir kokie vaistai buvo suleisti. Matyt jiems tai buvo neįdomu, nebuvo suinterisuoti.
Tai nebuvo atvėjis kai "patepk tepalu ir viskas praeis", kačiukui buvo reikalinga profesionali pagalba, kurios jie nenorėjo suteikti. Mano manymu toks jų elgesys nedera daktarams.

Jūs rašote apie atsakomybę už kitų gydytojų pradėtą gydymą, dėl to nesiginčioju, bet.. kodėl jie nenorėjo prsiimti atsakomybes už savo veiksmus, patarimus?
Prieš tą įvykį aš net nežinojau apie Neostomazano egzistavimą.
Aš šiek tiek pasidomėjau apie Neostomazano poveikį mažiems kačiukams, mano apsinuodijimo atvėjis toli gražu ne vienitelis.
Atsakyti
QUOTE(Bubysia @ 2011 03 16, 09:34)
Vilniaus Jeruzalės vet. gydyklą aš pasirinkai todėl kad šiame forume atsiliepimai buvo geresni negu apie kitas vet.gydyklas, aš norėjau ten rast pastovų veterinarą, o ne būti eiliniu pacientu kaip Jūs sakote. Aš nuvažiavau su kačiuku į apžiūrą, ištikruju prieš apsinuodijimą mes toj gydykloj buvome 2 kartus. Aš jais pasitikėjau.

Neostomazaną panaudojau vakare, kai supratau, kad įvyko apsinuodijimas buvo jau vėlyvas vakaras ir tik venintelė gydykla Vilniuje dirbo. Man reikėjo laukti iki paryčių..? Nemanau, kad gyvūnas išgyventų.

Aš jiems tiesiai šviesiai pasakiau į kurią gydyklą buvau nuvežus kačiuką naktį, jei norėtų tai paskambintų ir paklaustų kokia buvo būklė ir kokie vaistai buvo suleisti. Matyt jiems tai buvo neįdomu, nebuvo suinterisuoti.
Tai nebuvo atvėjis kai "patepk tepalu ir viskas praeis", kačiukui buvo reikalinga profesionali pagalba, kurios jie nenorėjo suteikti. Mano manymu toks jų elgesys nedera daktarams.

Jūs rašote apie atsakomybę už kitų gydytojų pradėtą gydymą, dėl to nesiginčioju, bet.. kodėl jie nenorėjo prsiimti atsakomybes už savo veiksmus, patarimus?
Prieš tą įvykį aš net nežinojau apie Neostomazano egzistavimą.
Aš šiek tiek pasidomėjau apie Neostomazano poveikį mažiems kačiukams, mano apsinuodijimo atvėjis toli gražu ne vienitelis.


Na, kad Jeruzalėje graužikų veterinaras - profesionalas, tas tiesa, bet apie kitų gyvūnų veterinarus negaliu nei kažko gero, nei kažko blogo pasakyti. Bet, kai buvo gydoma mano kiaulytė, veterinaras iškart įspėjo, kad vaistai labai toksiški ir kad patys jų nesugalvotume naudoti namuose. Nors tereikėjo užlašinšinti kelis lašiukus ant kaklo ir procedūra baigta, tačiau patiems to daryti negalima, nes reikia tikslų kiekį apskaičiuoti ir kiekvienas papildomas lašelis yra mirtinas.
Taigi ir šiuo atveju veterinarė privalėjo įspėti apie vaistų toksiškumą.
Atsakyti
QUOTE(Ramioji @ 2011 03 15, 20:46)
schmoll.gif nesamone,nereikia smeizti .Taip,suo nugaiso,bet tik del to,nes turejo sirdies liga.
Savo akimis maciau skrodimo protokola,kuriame aiskiai parasyta(''suo nugaiso issivyscius poumei plauciu edemai ir hiperemijai del sirdies funkcijos nepakankamumo")
tai kur cia smeiztas? blink.gif

Tai jūsų ir klausė kaip su tokiom ligom tuomet operavot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2011 03 16, 11:32)
Tai jūsų ir klausė kaip su tokiom ligom tuomet operavot? g.gif


Na tai jeigu kiekvienam jaunam gyvunui pries operacijas daktarai darys tyrimus,kurie yra praktiskai tik papildomos islaidos gyvunu augintojams.Tai ka tada aptarinesite forumuose?kokie veterinarai besirdziai ir lupikautojai,nes pinigus lupa uz bet koki tyrima? smile.gif (kardiogramos ir t.t.)
O siaip tai sis suo jau matyt turejo savo pastovu veterinarijos gydytoja,nes i sia gydykla kreipesi tik del operacijos.Gal jis jau turejo itarimu,del tokios sirdeles,bet neperspejo seimininku?
Nepulsiu as aiskinti apie sirdies ligas,ju diagnozavima .
Manau,kad teisybe visvien netrukus nugales 4u.gif
As tik labai prijauciu sios gydyklos kolektyvui,nes ten dirba tikrai nuostabus zmones. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramioji: 16 kovo 2011 - 10:54
QUOTE(Ramioji @ 2011 03 16, 10:53)
Manau,kad teisybe visvien netrukus nugales 4u.gif

Tikėkimės, nes kaltinančioji pusė sako, kad turi kitokias išvadas ax.gif
Atsakyti
Sveiki,
gal kas susidurete su Jonavos veterinarais?kokie atsiliepimai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramioji @ 2011 03 16, 10:53)
Manau,kad teisybe visvien netrukus nugales 4u.gif
As tik labai prijauciu sios gydyklos kolektyvui,nes ten dirba tikrai nuostabus zmones. 4u.gif


Pritariu g.gif

netikiu tuo smeiztu apie Antakalnio veterinarijos gydykla:mmm

ir kas per visuomene, kad pirmiausia norima traukti daktarus baudziamon atsakomyben? O kaip su atsakomybe smeizti komentaruose? Uz tai neturi buti baudziama? g.gif

Zinau, kaip sunku yra netekti mylimo augintinio, bet reikia pripazinti, kad ne visada kalti galvazudziai veterinarai...
Apsmeizti lengva. Suradus kaltininka ir liejant ant jo pagieza trumpam palengveja.
Bet ar visada yra taip, kaip mum atrodo?

Kad ir kaip sunku, turim buti objektyvus ir teisingi. Apkaltinti daktarai tikrai nuostabus zmones, mylintys gyvunus bei savo darba, su puikiu ziniu ir patirties bagazu. Deja, nuo tokiu situaciju apsisaugoti neimanoma unsure.gif
sekmes jiems! 4u.gif Nepulkit teisti ir nebusit teisiami! Visada reikia isigilinti i situacija ir nepulti kaltinti isgirdus tik viena puse... kazi ar isgyvendama gyvuno netekti ji buna labai objektyvi ir viesina visas detales...



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitele7: 16 kovo 2011 - 23:31