Įkraunama...
Įkraunama...

Veterinarai - 3

Gal kuri parekomenduos kur pigiai galima paskiepyti šuniuką? Reikia kompleksinio skiepo wink.gif Ir dar domina, kur pigiausia skiepyti triušiuką? VILNIUJE smile.gif
Atsakyti
Gal kas žinote kokią kliniką Kaune kur priimtu ir gydytu Degu?
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 03 18, 11:45)
kur pigiai galima paskiepyti šuniuką?

Pigiausia, berods, Buivydiškėse būtų.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 03 18, 13:51)
Pigiausia, berods, Buivydiškėse būtų.


Tai apie ten ir galvoju, pasiskambinau, kompleksinis skiepas 46, tai matyt pigiau jau ir nerasiu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 03 18, 12:45)
Gal kuri parekomenduos kur pigiai galima paskiepyti šuniuką? Reikia kompleksinio skiepo wink.gif Ir dar domina, kur pigiausia skiepyti triušiuką? VILNIUJE  smile.gif


Man tai keista, kai zmones iesko kur pigiausiai...Juk svarbu ne kiekybe, bet kokybe...suprantu...skiepas visur vienodas, bet pries vakcinacija gyvunui buna atliekama klinikine apziura. Kita karta, kai gyvunas susirgs vargu ar vaziuosit ji gydyti ten kur buvo pigiausia (na gal jus isimtis)...
Mano nuomone tai geriausia susirasti viena, labiausiai patinkanti veta ir jei juo pasitikit, tai visada ir vykti pas ji...bet cia tik mano nuomone tongue.gif sekmes pigumo besivaikant... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 03 18, 13:48)
tai matyt pigiau jau ir nerasiu wink.gif

Turbūt kad ne.
Išimtis - socialiai remtini, sunkiai besiverčiantys asmenys, kurie kovo ir balandžio mėn. gali pasinaudoti akcija ir paskiepyti savo augintinius (tik) už 35 Lt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 18 kovo 2010 - 14:11
Sveikos,
Kokia jusu nuomone apie Justiniskiu vet. klinika?
Jau greit reikes mano kiciuka skiepyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciba @ 2010 03 18, 14:02)
sekmes pigumo besivaikant...

Ne visuomet kaina nulemia kokybę irnesakyk.gif

QUOTE(Braskiautoja @ 2010 03 18, 14:10)
Kokia jusu nuomone apie Justiniskiu vet. klinika?

Nemažai atsiliepimų yra ankstesnėje temoje.
Atsakyti
QUOTE(Ciba @ 2010 03 18, 15:02)
Man tai keista, kai zmones iesko kur pigiausiai...Juk svarbu ne kiekybe, bet kokybe...suprantu...skiepas visur vienodas, bet pries vakcinacija gyvunui buna atliekama klinikine apziura. Kita karta, kai gyvunas susirgs vargu ar vaziuosit ji gydyti ten kur buvo pigiausia (na gal jus isimtis)...
Mano nuomone tai geriausia susirasti viena, labiausiai patinkanti veta ir jei juo pasitikit, tai visada ir vykti pas ji...bet cia tik mano nuomone  tongue.gif sekmes pigumo besivaikant... 4u.gif


doh.gif o kur pigu, tai jau reiškia, kad blogai kažkas ten bus?
Vieno susiradusi neturiu, nors šuniukas jau senukas, todėl ir žiūriu kur dabar važiuoti
Atsakyti
QUOTE(Braskiautoja @ 2010 03 18, 16:10)
Sveikos,
Kokia jusu nuomone apie Justiniskiu vet. klinika?
Jau greit reikes mano kiciuka skiepyt smile.gif


Kaip senesnėj temoj jau minėjau, nuomonė pati geriausia smile.gif Tais daktarais galiu absoliučiai pasitikėti, niekad nenuvilia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2010 03 18, 14:14)
Gal kas žinote kokią kliniką Kaune kur priimtu ir gydytu Degu?



geriausiai tai apziures ir pasirupins akademjos klinikoje, gydytojas J.Zamokas.
Atsakyti
Sveiki,
Norejau pasiteraut, gal galit rekomenduot veterinara Klaipedoje del klubo sanario suniukui? Padarem foto, pasirodo "isejes is vietos" liaudiskai tariant klubo sanarys. Kol kas neskauda, tik koja keistai stato. Rekomenduoja operuot, kol dar neskauda. Ir siulo vezt pas Vaitku V., pasidomejau, kad labai geri atsiliepimai kaip apie chirurga. Bet sakau, gal ir Klaipedoje kas gali rekomenduot tokios srities veterinara. Pas mus sarpuke.
Atsakyti