Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko pasas Airijoje

QUOTE(#ANDROMEDA# @ 2010 10 04, 11:41)
nu va musu dokumetai jau issiusti lieka tik laukt, o reikejo: kudikio gimimo liudijomo originalo, nuotrauku kudikio, paso formos uzpildytos ir patyvirtinos gardoje, tevo arba mamos p60 4 paskutiniu, po to form A uzpildytos ir patvirtintos gardos ar gp, ir vienos is tevu ID. ir rodos viskas.

O santuokos liudijimo nereikejo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Domke @ 2010 10 04, 10:07)
O santuokos liudijimo nereikejo?  4u.gif

mums ne nes mes nesusituoke blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes.
Sakykit gal kas zino kaip bus, ka daryti jei padariau klaida gimimo liudijime unsure.gif Ar istaisytu ? Tik siandien apsiziurejau, ne taip pavarde parasiau, ne su ta galute.. oi,koks zioplupas! sad.gif Db labai neramu laukti pirmadienio..
Atsakyti
Mamytes 4u.gif, gal kuri gali pasakyti ar reikia isversti santuokos liudijima i anglu kalba prasant airiska pasa? g.gif
Atsakyti
QUOTE(CarpeDiem @ 2010 10 13, 12:04)
Mamytes 4u.gif, gal kuri gali pasakyti ar reikia isversti santuokos liudijima i anglu kalba prasant airiska pasa?  g.gif

man rodos, jog santuokos liudijimo nereikia darant vaikui pasa. mums nereikejo, nes reikia gimimo liudijimo, o ten abieju tevu vardai surasyti.
man reikejo santuokos liudijima parodyti pasu skyriuje, kai dariau vyriausios pasa, bet tik todel, kad jos gimimo liudijime mano mergautine pavarde buvo irasyta (dar nebuvau pasikeitus i vyro) , tai jie norejo issitikinti, kad cia ta pati mama mirksiukas.gif
Atsakyti
Dekui! 4u.gif Tai gal tikrai tada nera butinas jis! Bandysiu siusti be santuokos liudijimo! rolleyes.gif aciuks.gif
Atsakyti
Sveikutes, gal kas galit atsakyti ar registruojant mergaite airiai pripazysta musu sulietuvintas galunes -iute,-yte ir pan.?
Atsakyti
QUOTE(angeber @ 2010 10 21, 15:54)
Sveikutes, gal kas galit atsakyti ar registruojant mergaite airiai pripazysta musu sulietuvintas galunes -iute,-yte ir pan.?

kokią pavardę užrašysi, tokią ir gausit wink.gif
Atsakyti
sveikos, va as susiduriau su tokiu dalyku, kad vienuose miestose kai pildai pasui vaiko jie reikalauja kad tevai butu isgyvene airjoj 4 metus, o kituose uztenka 3metu, gal is cia esanciu ir susidure su tuom? Idomu , na airijoj visur viskas skirtingai, bet noretusi zinot jai kam uzteko ir 3 metu prabuvimo tai is kokio miesto g.gif
Net suaugusiam gavus pilietybe Dubline sake kad paso reiks laukti 6 men ir eiti dar i teisma, tai zmogus nuvvaziavo i Monahana ir ten jam iskart isdave pasa be jokiu laukimu ar teismu
Atsakyti
QUOTE(Milux @ 2010 10 21, 17:51)
sveikos, va as susiduriau su tokiu dalyku, kad vienuose miestose kai pildai pasui vaiko jie reikalauja kad tevai butu isgyvene airjoj 4 metus, o kituose uztenka 3metu, gal is cia esanciu ir susidure su tuom? Idomu , na airijoj visur viskas skirtingai, bet noretusi zinot jai kam uzteko ir 3 metu prabuvimo tai is kokio miesto g.gif
Net suaugusiam gavus pilietybe Dubline sake kad paso reiks laukti 6 men ir eiti dar i teisma, tai zmogus nuvvaziavo i Monahana ir  ten jam iskart isdave pasa be jokiu laukimu ar teismu

kad vaikas gautu airiska pilietybe, iki gimimo vienas is tevu turi buti pragyvenes 3 metus airijoje. gali buti prierasas, kad tie trys metai per paskutinius 4 metus, todel ir praso dokumentu uz 4 paskutinius metus.
kai suauges gauna certificate of naturalisation (jis duodamas jau praejus teisma ir davus priesaika, ir susimokejus pinigus), tada tereikia priduoti dokumentus del pacio paso ir ten jau per 10 dienu gali pasa gauti, jei per express passport service pastu. buvo cia periodas, kai visi pasu norejo, streikai buvo, tai ir uztrukdavo pati pasa pasidaryti keleta menesiu. bet dabar vel viskas greitai.
ar taip supratau klausimus?
Atsakyti
Juozuke, na del suaugusio paso dabar ka tik tai ivyko ir pasakojo vyro pazystamas,, smulkmenu nezinau, faktas kad Dubline butu reikeje laukti puse metu o kitam mieste isdave iskarto.
O del vaikisko paso, na del ko as klausiu, Mano dukra kai gime cia as nebuvau 3 metus pragyvenusi, o mano vyras buvo, pas ji jau tada buvo 3 work pwrmitai ir paso jai nedave, o zinau berods is Corko kad ten net vos tris istempe ir pasus vaikai gavo
Atsakyti
QUOTE(Milux @ 2010 10 21, 18:42)
*Juozuke, na del suaugusio paso dabar ka tik tai ivyko ir pasakojo vyro pazystamas,, smulkmenu nezinau, faktas kad Dubline butu reikeje laukti puse metu o kitam mieste isdave iskarto.
**O del vaikisko paso, na del ko as klausiu, Mano dukra kai gime cia as nebuvau 3 metus pragyvenusi, o mano vyras buvo, pas ji jau tada buvo 3 work pwrmitai ir paso jai nedave, o zinau berods is Corko kad ten net vos tris istempe ir pasus vaikai gavo

tai ten tuos 6men turbut reikejo laukti iki priesaikos, nes dubline tik vienas teismas yra, ir tas vasaros men nedirba, ir siaip eiles dideles. o 'kaimuose' eiles mazesnes, ten galima priesaika duoti net appointmento nepasidarius.
tai turbut tavo vyrui truko iki 3 metu. nes skaiciuoja ne pagal darbo leidimus , ar kada atvykai, bet butent pagal pacius anstpaudus. tai jei buvo kur koks tarpas, tai nesiskaiciavo... tai gal ir pritruko... pvz leidimas baigesi sausi, o vyras tarkim prasitese tik kovo men, tai tie 2 men ir nesiskaiciuoja...
Atsakyti