Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vaiko pasas Airijoje
Supermamų klubas > Mamų bendravimas, susitikimai, akcijos > Mamos užsienyje
Pages: 1, 2, 3, 4
simoska
QUOTE(mazuliukeee23 @ 2009 12 09, 10:42)
Sveikute! mirksiukas.gif  airisko paso vaikuciui neduos tikrai.sunku pasakyti,koki pasa jum daryt latviska ar lietuviska.bet pirma tau reik padaryti vaiko gimimo liudijomo apostille,reik siusti i Londona.
The Legalisation Office
Norfolk House (West)
437 Silbury Boulevard
Milton Keynes
MK9 2AH
kainuoja 28 svarai apostille ir plius 6 svarai kai atgal ji sius tiek kainuja deliverio pristatymas.po to kai gausit gimimo liudijima reik kreiptis i ambasada Lietuvos arba Latvijos,siusti prasyma,nuotraukytes,legalizuota gimimo liudijimo kopija is abieju pusiu,tevu pasu kopijas,tada gausit vaio laikina keliones dokumenta,su kurio per 10 dienu,jei neklystu,tiksliau jei nieks nepasikeite reiks savoj sali padaryti vaikiukuj pasa. smile.gif
Papildyta:
ir kiek laiko to paso laukt reikes?
jeigu darysit pasa ne skubos tvarka,tai apie 4-5 sav.,jei skubos tvarka,damokat pinigeliu ir padaro per kiek laiko jum jo reik.o pries tai reiks dar issimt lietuviska arba latviska gimimo liudijima,zodziu daug labai to poperizmo. doh.gif
*

sveikutes merginos, nu tokios nesamones kaip kad reikia gimimo liudijima siusti i anglija kad uzdeti apostile dar niekur negirdejau ir vargu ar isgirsiu, tai dabar taip iseina kad airijoj neimanoma apostiles uzsideti? as airijoje jau 9 metus gyvenu ir galiu pasakyti kad cia didziausias juokas koki esu girdejusi. pas mane 2 vaikuciai. pirmas dalykas yra tas kad airijoje reikia buti pragyvenus atitinkama laika kad gauti airiska pasa, kai as dariausi pirmam vaikui tai buvo 2005 metais tai airijoje reikejo buti isbuvus 2 metelius kaip yra dabar tiksliai nezinau nes 2 vaikuciui dar netvarkiau. tai va paneles biggrin.gif  patariu nueiti i citizen information ten galima butu suzinoti daugiau apie airiska pasa,o del lietuvisko tai tik patarciau i ambasada pasukti,bet jei pasa noresit darytis lietuvoj tai apostile butina, cia adresiukas dubline: Department of Foreign Arrairs(cia pavadinimas) adresas: 80 St. Stephens Green, Dublin 2

simoska
sveikutes paneles, as airijoj jau 9 metai,cia gimdziau 2 vaikucius. jei norite imtis airiska pasa turite irodyti kad airijoje gyvenate tam tikra laiko tarpa, koks jis yra dabar tai as net nezinau 2005 buvo tik 2 metai. tai va 2005 man gime dukrele ir as issiunciau dokumentus kad issimti airiska pasa, mazdaug apskaiciavusi nusipirkau bilietus i lietuva,galvojau pasas per ta laika ateis,bet neatejo nes as buvau uzregistruota kad gyvenu airijoje tik kai sulaukiau 16, nors istikro gyvenu jau nuo 14, matot man buvo pps numeris padarytas kai man suejo 16 blush2.gif tai man truko 3 menesiu iki 2 metu isbuvimo pagal ju apskaiciavimus, nors is tikro as jau netoli 4 metu gyvenau airijoj. as tikrai galejau ta airiska pasiuka issikovot bet man nebebuvo laiko nes uz poros dienu jau turejau isskristi. na tai man beliko kreiptis i ambasada lietuviu, ten jie israse keliones dokumentus,ir liepe uzsidejus apostiles stampa ant gimimo liudijimo skristi i lt ir ten issiimti pasa. tai dabar panos klausykit cia prasideda visas idomumas, kai nuejau issiimti to paso man pasake visu pirma issiimti lietuviska gimimo liudijima, na cia ne tokia jau ir problema cia tai greitai. sugryzus i pasu poskyri pridavus visus dokumentus, man pasako na panele simona dabar laukite biggrin.gif as paklausiu ko man laukti as sakau sumokesiu daugiau pinigeliu man per savaite padarykit ta pasiuka. tai ta moteris ziuri i mane su sypsena ir sako kokia savaite, mergaite mes galime svarstyti ar duoti vaikui pilietybe ar neduoti iki puses metu, juk vaikas gimes uzsienyje, o ne lietuvoj blink.gif tai viena laime kad pas mane buvo pazystamu dirbanciu pasu poskyri, bet tiek lituku sukisau kad ojojoj. na ir padare galu gale man ta pasa gal po poros savaiciu. todel patarciau visom pirmiausia susizinoti visa informacija per lietuvos ambasada kokiu dokumentu reikia kiek laiko laukti reikes ir t.t. taip kad sekmes!
Aghedo
QUOTE(simoska @ 2010 02 26, 21:35)

*

Nu cia gi kazkam klaidele gavosi. Sumaise Airija su Siaures Airija. Pasitaiko mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(simoska @ 2010 02 26, 22:02)
sveikutes paneles, as airijoj jau 9 metai,cia gimdziau 2 vaikucius. jei norite imtis airiska pasa turite irodyti kad airijoje gyvenate tam tikra laiko tarpa, koks jis yra dabar tai as net nezinau 2005 buvo tik 2 metai. tai va 2005 man gime dukrele ir as issiunciau dokumentus kad issimti airiska pasa, mazdaug apskaiciavusi nusipirkau bilietus i lietuva,galvojau pasas per ta laika ateis,bet neatejo nes as buvau uzregistruota kad gyvenu airijoje tik kai sulaukiau 16, nors istikro gyvenu jau nuo 14, matot man buvo pps numeris padarytas kai man suejo 16 blush2.gif  tai man truko 3 menesiu iki 2 metu isbuvimo pagal ju apskaiciavimus, nors is tikro as jau netoli 4 metu gyvenau airijoj. as tikrai galejau ta airiska pasiuka issikovot bet man nebebuvo laiko nes uz poros dienu jau turejau isskristi. na tai man beliko kreiptis i ambasada lietuviu, ten jie israse keliones dokumentus,ir liepe uzsidejus apostiles stampa ant gimimo liudijimo skristi i lt ir ten issiimti pasa. tai dabar panos klausykit cia prasideda visas idomumas, kai nuejau issiimti to paso man pasake visu pirma issiimti lietuviska gimimo liudijima, na cia ne tokia jau ir problema cia tai greitai. sugryzus i pasu poskyri pridavus visus dokumentus, man pasako na panele simona dabar laukite  biggrin.gif  as paklausiu ko man laukti as sakau sumokesiu daugiau pinigeliu man per savaite padarykit ta pasiuka. tai ta moteris ziuri i mane su sypsena ir sako kokia savaite, mergaite mes galime svarstyti ar duoti vaikui pilietybe ar neduoti iki puses metu, juk vaikas gimes uzsienyje, o ne lietuvoj blink.gif  tai viena laime kad pas mane buvo pazystamu dirbanciu pasu poskyri, bet tiek lituku sukisau kad ojojoj. na ir padare galu gale man ta pasa gal po poros savaiciu. todel patarciau visom pirmiausia susizinoti visa informacija per lietuvos ambasada kokiu dokumentu reikia kiek laiko laukti reikes ir t.t. taip kad sekmes!
*

Kada cia taip nutiko? Kuriais metais?
azuolaite
QUOTE(Saulytaie @ 2010 02 23, 17:18)
Sveikos:)
P.S.Jei grize i lt tvarkotes vienkartine pasalpa, butinai issiimkite ir lietuviska pasa, nes jei jo neturesit vienkartine pasalpa reiks grazit.Nes mes ketinom pasa isimti grize vasara, bet socialiniam skyriuj papasakojo, jei neturesim lietuvisko paso reiks grazin pasalpa.O kodel tos pasalpos nesusitvarkyt , juk lt nieko daugiau nepasiule:)
*

o cia nuo kada taip reikia daryti? g.gif nes mes turim tik airiska pasa,o lt esam pasieme ta vienkartine pasalpa,ir mums reikejo tik lietuvisko gimimo liudijimo jai gauti.
o del dvigubos pilietybes,tai man atrodo leis musu vaikam tureti abi pilietybes iki ju pilnametystes,o tada jau vaikas tures apsispresti pats kuria pasilikti doh.gif
skrabaliuke
mes airiska pasiuka be problemu gavom per 2sav lapkriti, o dabar sausi grisus pasidarem ir lietuviska. dokumentus del pilietybes davimo pridaviau 3dieni o5dieni jau buvo atsakymas ir po savaites pasiukas. bet ten motereles sake kad cia taip duoda dviguba iki liepos po to neaisku kaip bus.
mums irgi reikejo uzsideti cia apostile ant airisko gimimo liudijimo. lietuvoj ji visa issiversti issiimti nauja lietuviska. o tada i pasu poskyri(na mirma i migracine pagal registracijos vieta, del pilietybes suteikimo) su jau lietuvisku gimimo luidijimu, airisku pasiuku, tevu pasais ir nuotraukytem, dar jie prase kokio dokumento irodancio musu statusa airijoj. bet neturejau tai ir taip buvo gerai.
CarpeDiem
QUOTE(DijaDeima @ 2010 02 26, 01:35)
Bet,tai argi gali jie pakeist istatyma tiem kam jau dave g.gif tada teks lietuvaiciam LT pilietybes atsisakyt,nes airiskos kiek zinau negalima atsisakyt unsure.gif
*

Ir man pasidare idomu... g.gif Kaip buvo pamineta auksciau, sulaukius 18m vaikas pats gales nuspresti kokia pilietibe is dveju (LT, IE) pasilikti. Bet jei airiskos nebegalima atsisakyti, reiskia ja ir tures??? Ar tikrai veliau reiks rinktis viena is dveju?
Dduusskkee
merginos as truputi ne i tema, bet gal zinote, ar apostile reikia deti ant airisko gimimo liudijimo, ar ant isversto?
cia del asmens grizimo pazymejimo.
ambasadoj nebepaklausiau, o jau geda ir beskambint ax.gif
meya
Apostile reikia deti ant airisko gimimo liudijimo, versti nereikia, jei del AGP kreipsites i ambasada. Issiversit gryze i LT. smile.gif
Dduusskkee
QUOTE(meya @ 2010 03 04, 21:31)
Apostile reikia deti ant airisko gimimo liudijimo, versti nereikia, jei del AGP kreipsites i ambasada. Issiversit gryze i LT.  smile.gif
*

tai kad ambasadoj, sake, kad reikia isversti g.gif nu vistiek aciukas 4u.gif
Aghedo
QUOTE(Dduusskkee @ 2010 03 05, 08:52)
tai kad ambasadoj, sake, kad reikia isversti  g.gif  nu vistiek aciukas 4u.gif
*

Isversti reikia jau po apostiles.
Apostile - tai toks anspaudas, kuri airiai deda ant nugarines dokumento puses, patvirtinantis, kad tas dokumentas tikras. Tas antspaudas yra anglu kalba. Todel po to, reikia isversti gimimo liudijima ir ta apostile i lietuviu kalba, Nes Lietuvos pareigunai nieko nelietuvisko nepripazista.
meya
QUOTE(Dduusskkee @ 2010 03 05, 07:52)
tai kad ambasadoj, sake, kad reikia isversti  g.gif  nu vistiek aciukas 4u.gif
*

Na, mes rudeni emem dukrytei asmens grizimo pazymejima, tai tikrai nereikejo gimimo liudijimo issiversti. Reikejo tik apostiles. O grize i LT, issiverteme gimimo liudijima kartu su apostile ir tada kreipemes del lietuvisko.
Dduusskkee
QUOTE(Aghedo @ 2010 03 05, 11:04)
Isversti reikia jau po apostiles.
Apostile - tai toks anspaudas, kuri airiai deda ant nugarines dokumento puses, patvirtinantis, kad tas dokumentas tikras. Tas antspaudas yra anglu kalba. Todel po to, reikia isversti gimimo liudijima ir ta apostile i lietuviu kalba, Nes Lietuvos pareigunai nieko nelietuvisko nepripazista.
*

labai aciu uz info smile.gif
Aghedo
QUOTE(Dduusskkee @ 2010 03 06, 09:32)
labai aciu uz info smile.gif
*

Labai prasom... As tik info ir galiu susteikti, nes pati atsidurusi nepavydetinoj padety: mes dokumentus (su visais vertimais ir apostilem) pries 5 men ambasadoje pridave, bet paso vis dar negaunam. O po 2 savaiciu turim bilietus visai seimai i LT atostogoms. Nezinau ka reikes daryti, jei iki to laiko mazosios pasas neateis.
Mullan
Labas vakaras 4u.gif
Norejau pasiteirauti ar reikia dar kokius nors dokumentus uzpildyti, ar kur uzsiregistruoti vaikucio gimima pries pildant dokumentus airiskam pasui gauti?
Is anksto dekoju 4u.gif
Mullan
QUOTE(aujan @ 2010 04 15, 19:16)
Labas vakaras  4u.gif
Norejau pasiteirauti ar reikia dar kokius nors dokumentus uzpildyti, ar kur uzsiregistruoti vaikucio gimima pries pildant dokumentus airiskam pasui gauti?
Is anksto dekoju  4u.gif
*

Jau issiaiskinau thumbup.gif
alinux987
sveikos mamytes! mano mazajai baigesi paso galiojimas, o vasarai taip noretusi gryzti atostogu i Lietuva. ar ilgai uztrunka susitvarkyti keliones dokumenta, o gal tiek pat uztrunka ir naujo paso isemimas. dar viena problema yra ta, kad mes gyvenam tolokai nuo Dublino, Kerry. gal kas neseniai tvarketes ir galit patarti!?
Aghedo
QUOTE(alinux987 @ 2010 05 30, 18:21)
sveikos mamytes! mano mazajai baigesi paso galiojimas, o vasarai taip noretusi gryzti atostogu i Lietuva. ar ilgai uztrunka susitvarkyti keliones dokumenta, o gal tiek pat uztrunka ir naujo paso isemimas. dar viena problema yra ta, kad mes gyvenam tolokai nuo Dublino, Kerry. gal kas neseniai tvarketes ir galit patarti!?
*

Sveika! Skaiciau, kad dabar ambasadoje pasus padaro zymiai greiciau, nes nebereikia duomenu sutikrinti su Lietuva. Pasiskambink i ambasada ir pasiklausk. Jie patars kaip geriau elgtis siuo atveju. O keliones dokumenta tai padaro ta pacia diena.
alinux987
QUOTE(Aghedo @ 2010 05 30, 21:42)
Sveika! Skaiciau, kad dabar ambasadoje pasus padaro zymiai greiciau, nes nebereikia duomenu sutikrinti su Lietuva. Pasiskambink i ambasada ir pasiklausk. Jie patars kaip geriau elgtis siuo atveju. O keliones dokumenta tai padaro ta pacia diena.
*

Aciu Aghedo! 4u.gif gal prisiversiu sia savaite jiems pasiskambinti ir isklausinet ju ten. ar reiktu vaika i Dublina tempt ar ne g.gif
Aghedo
QUOTE(alinux987 @ 2010 05 31, 09:06)
Aciu Aghedo!  4u.gif  gal prisiversiu sia savaite jiems pasiskambinti ir isklausinet ju ten. ar reiktu vaika i Dublina tempt ar ne  g.gif
*

Ka ten daug prisiruosineti? Ciupk telefona ir skambink. Jie konsultacijas teikia tik nuo 14 iki 17 val., tad kartais reikia gerai pasistengti, kad prisiskambintum. Be to, juk kalbesi lietuviskai - tai daug lengviau, nei pvz. skambinti del maternity ar child benefito mirksiukas.gif
alinux987
QUOTE(Aghedo @ 2010 05 31, 15:00)
Ka ten daug prisiruosineti? Ciupk telefona ir skambink. Jie konsultacijas teikia tik nuo 14 iki 17 val., tad kartais reikia gerai pasistengti, kad prisiskambintum. Be to, juk kalbesi lietuviskai - tai daug lengviau, nei pvz. skambinti del maternity ar child benefito  mirksiukas.gif
*

kitais airiskais reikalais vyras skambina, jis ten profas su jais ax.gif as ta laika zinau, bet vis praziopsau. per anksti, arba per velai prisimenu kad reik skambint blush2.gif
Aghedo
QUOTE(alinux987 @ 2010 05 31, 17:59)
kitais airiskais reikalais vyras skambina, jis ten profas su jais  ax.gif  as ta laika zinau, bet vis praziopsau. per anksti, arba per velai prisimenu kad reik skambint  blush2.gif
*

Zadintuva uzsistatyk biggrin.gif (cia mano vyras taip daro lotuliukas.gif )
alinux987
QUOTE(Aghedo @ 2010 05 31, 23:12)
Zadintuva uzsistatyk  biggrin.gif  (cia mano vyras taip daro  lotuliukas.gif  )
*

jei rytoj vel praziopsosiu doh.gif nu jau tada taip ir reikes daryt biggrin.gif
ELWOOD
labas meragites,mes gyvenam Airijoj tai as dabar gavau vaikuciui ta gimimo liudijima ka man su juo daryt, kur siust pastu ar vezt kad uzdetu man ta apostile?bukit gerutes parasykit, ner laiko kada internete sedet ir ieskot nes pupa visa laiak ie demesi siuo metu pasiima.. smile.gif
Aghedo
QUOTE(#ANDROMEDA# @ 2010 06 04, 13:40)
labas meragites,mes gyvenam Airijoj tai as dabar gavau vaikuciui ta gimimo liudijima ka man su juo daryt, kur siust pastu ar vezt kad uzdetu man ta apostile?bukit gerutes parasykit, ner laiko kada internete sedet ir ieskot nes pupa visa laiak ie demesi siuo metu pasiima.. smile.gif
*

Reikia vezti i uzsienio reikalu ministerija Dubline. Ten kainuos 20 euriuku ir uzdes antspaudeli smile.gif
ingridutee_
o gyvenant siaures airijoje irgi vaziuot i dublina ar cia jau i londona siust?(turiu adresa londono)bet tai dabar nzn ka daryt taip paprastai paimta ta gimimo liudijima ir siust ar kaip nebesuprantu kur cia kreiptis....aciu uz pagalba... 4u.gif 4u.gif
Aghedo
QUOTE(ingridutee_ @ 2010 06 08, 13:51)
o gyvenant siaures airijoje irgi vaziuot i dublina ar cia jau  i londona siust?(turiu adresa londono)bet tai dabar nzn ka daryt taip paprastai paimta ta gimimo liudijima ir siust ar kaip nebesuprantu kur cia kreiptis....aciu uz pagalba... 4u.gif  4u.gif
*

S.Airija gyvena pagal UK istatymus. Bandyk ieskoti atsakymo UK mergaiciu temose, arba skambinkis i LT ambasada UK.
ingridutee_
nerandu informacijos apie siaures airijoje ar uk gyvenanciu mamyciu patirties su ta apostile...gal yra mamyciu kurios gyvena siaures airijoje ir daresi apostile...?kaip ka siusti kaip sumoketi...padekit... 4u.gif :wub:reiks turbut rytoj skambintis i ambasada...
Aghedo
QUOTE(ingridutee_ @ 2010 06 08, 15:10)
nerandu informacijos apie siaures airijoje ar uk gyvenanciu mamyciu patirties su ta apostile...gal yra mamyciu kurios gyvena siaures airijoje ir daresi apostile...?kaip ka siusti kaip sumoketi...padekit... 4u.gif  :wub:reiks turbut rytoj skambintis i ambasada...
*

Siaures airiukes sioje temoje nesilanko schmoll.gif Vargu ar jos cia tave ras... g.gif Bandysiu pati perzvelgti info internete. Jei ka rasiu - idesiu.
ingridutee_
aciu.... wub.gif 4u.gif tikrai niekur nerandu nesuprantu... doh.gif blush2.gif
Aghedo
QUOTE(ingridutee_ @ 2010 06 08, 20:04)
aciu.... wub.gif  4u.gif tikrai niekur nerandu nesuprantu... doh.gif  blush2.gif
*

Pabandyk sitoje temoje pasiklausineti:

http://www.supermama.lt/forumas/http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=554842
ELWOOD
mamukai, kai daret pasus vaikams, kokisu dokumentus siunter, ar reikai kokiu p60, payslip, ar kokiu proof kad nuoma mokat ir t.t.? aciu 4u.gif is anksto
laurabriunete92
QUOTE(#ANDROMEDA# @ 2010 09 28, 15:05)
mamukai, kai daret pasus vaikams, kokisu dokumentus siunter, ar reikai kokiu p60, payslip, ar kokiu proof kad nuoma mokat ir t.t.? aciu 4u.gif is anksto
*

labukas kaip supratau apie airiska pasa leliukui klausi?ji gauti tikrai nelengva lb daug dokumentu reikalauja as ji pasu skyriui dariaus tai reikejo irodyt kad esi ir dirbi airijoje full time bent 4 metus tai reikes p60 jusu arba vyro visu siu metu gardos,advokato arba gp patvirtinimo uzpildytos formos paso dar vieno is tevu paso leliuko gimimo liudijimo ir nuotraukyciu atrodo viskas sekmes.
Lotyna
Nu man cia tamsus miskas su tais pasais ir gimimo liudijimais doh.gif blush2.gif
Net galva susisuko wacko.gif Nebedaug liko ir man iki situ reikalu tvarkymo rolleyes.gif
ELWOOD
nu va musu dokumetai jau issiusti lieka tik laukt, o reikejo: kudikio gimimo liudijomo originalo, nuotrauku kudikio, paso formos uzpildytos ir patyvirtinos gardoje, tevo arba mamos p60 4 paskutiniu, po to form A uzpildytos ir patvirtintos gardos ar gp, ir vienos is tevu ID. ir rodos viskas.
Lotyna
QUOTE(#ANDROMEDA# @ 2010 10 04, 11:41)
nu va musu dokumetai jau issiusti lieka tik laukt, o reikejo: kudikio gimimo liudijomo originalo, nuotrauku kudikio, paso formos uzpildytos ir patyvirtinos gardoje, tevo arba mamos p60 4 paskutiniu, po to form A uzpildytos ir patvirtintos gardos ar gp, ir vienos is tevu ID. ir rodos viskas.
*

O santuokos liudijimo nereikejo? 4u.gif
ELWOOD
QUOTE(Domke @ 2010 10 04, 10:07)
O santuokos liudijimo nereikejo?  4u.gif
*

mums ne nes mes nesusituoke blush2.gif
CarpeDiem
Sveikutes.
Sakykit gal kas zino kaip bus, ka daryti jei padariau klaida gimimo liudijime unsure.gif Ar istaisytu ? Tik siandien apsiziurejau, ne taip pavarde parasiau, ne su ta galute.. oi,koks zioplupas! sad.gif Db labai neramu laukti pirmadienio..
CarpeDiem
Mamytes 4u.gif, gal kuri gali pasakyti ar reikia isversti santuokos liudijima i anglu kalba prasant airiska pasa? g.gif
juozuke
QUOTE(CarpeDiem @ 2010 10 13, 12:04)
Mamytes 4u.gif, gal kuri gali pasakyti ar reikia isversti santuokos liudijima i anglu kalba prasant airiska pasa?  g.gif
*

man rodos, jog santuokos liudijimo nereikia darant vaikui pasa. mums nereikejo, nes reikia gimimo liudijimo, o ten abieju tevu vardai surasyti.
man reikejo santuokos liudijima parodyti pasu skyriuje, kai dariau vyriausios pasa, bet tik todel, kad jos gimimo liudijime mano mergautine pavarde buvo irasyta (dar nebuvau pasikeitus i vyro) , tai jie norejo issitikinti, kad cia ta pati mama mirksiukas.gif
CarpeDiem
Dekui! 4u.gif Tai gal tikrai tada nera butinas jis! Bandysiu siusti be santuokos liudijimo! rolleyes.gif aciuks.gif
angeber
Sveikutes, gal kas galit atsakyti ar registruojant mergaite airiai pripazysta musu sulietuvintas galunes -iute,-yte ir pan.?
laurechka
QUOTE(angeber @ 2010 10 21, 15:54)
Sveikutes, gal kas galit atsakyti ar registruojant mergaite airiai pripazysta musu sulietuvintas galunes -iute,-yte ir pan.?
*

kokią pavardę užrašysi, tokią ir gausit wink.gif
Milux
sveikos, va as susiduriau su tokiu dalyku, kad vienuose miestose kai pildai pasui vaiko jie reikalauja kad tevai butu isgyvene airjoj 4 metus, o kituose uztenka 3metu, gal is cia esanciu ir susidure su tuom? Idomu , na airijoj visur viskas skirtingai, bet noretusi zinot jai kam uzteko ir 3 metu prabuvimo tai is kokio miesto g.gif
Net suaugusiam gavus pilietybe Dubline sake kad paso reiks laukti 6 men ir eiti dar i teisma, tai zmogus nuvvaziavo i Monahana ir ten jam iskart isdave pasa be jokiu laukimu ar teismu
juozuke
QUOTE(Milux @ 2010 10 21, 17:51)
sveikos, va as susiduriau su tokiu dalyku, kad vienuose miestose kai pildai pasui vaiko jie reikalauja kad tevai butu isgyvene airjoj 4 metus, o kituose uztenka 3metu, gal is cia esanciu ir susidure su tuom? Idomu , na airijoj visur viskas skirtingai, bet noretusi zinot jai kam uzteko ir 3 metu prabuvimo tai is kokio miesto g.gif
Net suaugusiam gavus pilietybe Dubline sake kad paso reiks laukti 6 men ir eiti dar i teisma, tai zmogus nuvvaziavo i Monahana ir  ten jam iskart isdave pasa be jokiu laukimu ar teismu
*

kad vaikas gautu airiska pilietybe, iki gimimo vienas is tevu turi buti pragyvenes 3 metus airijoje. gali buti prierasas, kad tie trys metai per paskutinius 4 metus, todel ir praso dokumentu uz 4 paskutinius metus.
kai suauges gauna certificate of naturalisation (jis duodamas jau praejus teisma ir davus priesaika, ir susimokejus pinigus), tada tereikia priduoti dokumentus del pacio paso ir ten jau per 10 dienu gali pasa gauti, jei per express passport service pastu. buvo cia periodas, kai visi pasu norejo, streikai buvo, tai ir uztrukdavo pati pasa pasidaryti keleta menesiu. bet dabar vel viskas greitai.
ar taip supratau klausimus?
Milux
Juozuke, na del suaugusio paso dabar ka tik tai ivyko ir pasakojo vyro pazystamas,, smulkmenu nezinau, faktas kad Dubline butu reikeje laukti puse metu o kitam mieste isdave iskarto.
O del vaikisko paso, na del ko as klausiu, Mano dukra kai gime cia as nebuvau 3 metus pragyvenusi, o mano vyras buvo, pas ji jau tada buvo 3 work pwrmitai ir paso jai nedave, o zinau berods is Corko kad ten net vos tris istempe ir pasus vaikai gavo
juozuke
QUOTE(Milux @ 2010 10 21, 18:42)
*Juozuke, na del suaugusio paso dabar ka tik tai ivyko ir pasakojo vyro pazystamas,, smulkmenu nezinau, faktas kad Dubline butu reikeje laukti puse metu o kitam mieste isdave iskarto.
**O del vaikisko paso, na del ko as klausiu, Mano dukra kai gime cia as nebuvau 3 metus pragyvenusi, o mano vyras buvo, pas ji jau tada buvo 3 work pwrmitai ir paso jai nedave, o zinau berods is Corko kad ten net vos tris istempe ir pasus vaikai gavo
*

tai ten tuos 6men turbut reikejo laukti iki priesaikos, nes dubline tik vienas teismas yra, ir tas vasaros men nedirba, ir siaip eiles dideles. o 'kaimuose' eiles mazesnes, ten galima priesaika duoti net appointmento nepasidarius.
tai turbut tavo vyrui truko iki 3 metu. nes skaiciuoja ne pagal darbo leidimus , ar kada atvykai, bet butent pagal pacius anstpaudus. tai jei buvo kur koks tarpas, tai nesiskaiciavo... tai gal ir pritruko... pvz leidimas baigesi sausi, o vyras tarkim prasitese tik kovo men, tai tie 2 men ir nesiskaiciuoja...
Milux
drinks_cheers.gif jo jie parase kad jam menesio vieno truko, man tas aisku, bet va zinau kad kitur tai atlaidziau i tai ziuri ir lengviau duoda pasa, galvojau gal kas su tuo susidure g.gif
Lotyna
QUOTE(Milux @ 2010 10 22, 21:01)
drinks_cheers.gif jo jie parase kad jam menesio vieno truko, man tas aisku, bet va zinau kad kitur tai atlaidziau i tai ziuri ir lengviau duoda pasa, galvojau gal kas su tuo susidure g.gif
*

Zinok, nuo darbuotoju velgi priklauso .. Vieni grieztai ziuri, kai nei dienos netruktu iki reikiamo laiko, kiti atlaidziau .. Cia daugiau kaip loterija - ant ko uztaikai ax.gif
Milux
QUOTE(Domke @ 2010 10 22, 21:09)
Zinok, nuo darbuotoju velgi priklauso .. Vieni grieztai ziuri, kai nei dienos netruktu iki reikiamo laiko, kiti atlaidziau .. Cia daugiau kaip loterija - ant ko uztaikai  ax.gif
*

Nu va tai ir yra minciu gal pabandyt per kita miesta unsure.gif nes cia airijoj tikrai sistema viena bet kiekvienas miestas istaiga daro pagal save
Lotyna
QUOTE(Milux @ 2010 10 22, 21:18)
Nu va tai ir yra minciu gal pabandyt per kita miesta unsure.gif nes cia airijoj tikrai  sistema viena bet kiekvienas miestas istaiga daro pagal save
*

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.