Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Daugiavaikė šeima-valstybės parama
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Socialinių reikalų labirintuose
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
donateja
Man rodos is mokesciu inspekcijos reik nest pazyma apie pajamas ten juk viskas kaip ant delno matosi
Natuke
Na juk vyro darbovietes mokėjo už jį į sodrą?

Aš tvarkiausi Vilniuje o dirbau kaime prie Šilutės, man buvo nepatogu važiuoti į darbą, aš savo pažymą apie pajamas imiau iš sodros, viskas ten matėsi, ir uždarbis ir pašalpa
Niktė
Nereikia nešti jokių pažymų Pati tvarkiausi sausio mėnesį, tai irgi nuėjau su pažymom. Sako mums nereikia, mokesčiai vistiek matys. Tik patys žinokit kad neviršijat 4u.gif
vilke_ziema
QUOTE(*Širdelė* @ 2010 02 05, 17:27)
Nereikia nešti jokių pažymų Pati tvarkiausi sausio mėnesį, tai irgi nuėjau su pažymom. Sako mums nereikia, mokesčiai vistiek matys. Tik patys žinokit kad neviršijat  4u.gif
*

Kodel tada vieniem reikia, o kitiem ne, tuomet tos darbuotojos zioplos, nezino...nes kai skambinau, ta dar balsa pakele, "taip, taip is visu darbovieciu, uz visus metus, kiek gavot..." gun_bandana.gif
3Meida3
QUOTE(*Širdelė* @ 2010 02 05, 17:27)
Nereikia nešti jokių pažymų Pati tvarkiausi sausio mėnesį, tai irgi nuėjau su pažymom. Sako mums nereikia, mokesčiai vistiek matys. Tik patys žinokit kad neviršijat  4u.gif
*

As taippat patvirtinu SIRDELES zodzius nereikejo man jokiu pazymu socialiniam jos pacios viska rado kompe ir issispauzdine suskaiciavo mano ir vyro visu metu pajamas thumbup.gif bet kaip idomiai kitoms reikia kazkas idomaus lyg kiekvienam rajone kitaip g.gif
neriuxxx
tiesa, sakant temos neskaiciau, atleiskit, bet noriu pasitikslinti , tai jei zmogui iseina po 525lt., tai negausim visai? net vaikas iki 3m. ? blink.gif , nes kol kas pinigeliu dar nera verysad.gif
donateja
Priklauso nuo pajamu uz 2009metus jei visus metus buvo virs 525lt vienam zmogui,pinigeliu negausite.
Ramsius
QUOTE(timotey @ 2010 02 12, 12:19)
Priklauso nuo pajamu uz 2009metus jei visus metus buvo virs 525lt vienam zmogui,pinigeliu negausite.
*

O jei ne visus metus?
Mano atveju pvz darban išėjau tik 05.26. Tai iki to laiko tikrai mum neišėjo tie 525 ...Kaip tada?
jurgute86
man atrodo kad jei nesigavo po 525 lt tai priklauso,be to daugiavaikem seimom kiek girdejau priklauso!? g.gif
kristyyynyte
yra tokia 5 vaiku seima ( mama ir 5 vaikai ) vaiku amzius :
pirmajai 8 metai
antrajam 7 metai
treciajam 5 metai
ketvirtajam 2 metai
penktajai 5 menesiai.

keturiu vaiku nesutvarkytos tevystes ( vietoj tevo irasyta bruksnelis ) , si men mama gavo 351 lt viso pasalpos , kita men gaus tik 200 lt ( uz du vaikus po 52 lt , uz mazaja 97 lt ) ....viskas ! daugiau jooookiu pajamu blink.gif kaip gyvent ? as nesuvokiu niekaip ? .... kaip taip gali but ?

Ar dar kokios ismokos priklauso siai mamytei ? kodel jai nuima daugiavaikes pasalpa ?
MALUMA
QUOTE(jurgute86 @ 2010 02 12, 15:26)
man atrodo kad jei nesigavo po 525 lt tai priklauso,be to daugiavaikem seimom kiek girdejau priklauso!? g.gif
*

sveikos mamytes 4u.gif
musu pajamos gerokai virsija ta 525[net virsija ir 700 bet siandien gavau 156 [kiekvienam maziukui po 52 blush2.gif
taip kad daugiavaikem paliko mirksiukas.gif [nors po tiek blush2.gif
Lapelokė
QUOTE(MALUMA @ 2010 02 12, 21:15)
sveikos mamytes  4u.gif
musu pajamos gerokai virsija ta 525[net virsija ir 700 bet siandien gavau 156 [kiekvienam maziukui po 52  blush2.gif
taip kad daugiavaikem paliko  mirksiukas.gif [nors po tiek  blush2.gif
*

Kai aš skambinau į seniūniją ir teiravausi, sakė, daugiavaikėms išimčių nebėr... jus išsiaiškinkit iki galo, kad netektų vėliau visko grąžint, beje, taip vienai mano pažįstamai buvo - pernai buvo skyrę, metus mokėjo, vėliau atsiuntė raštą - jums nepriklausė, grąžinkit... per metus tūkstantukas per du vaikus susidaro, tai, jei tų pinigučių lietum nelyja, tai pikta išties tiek atiduot... doh.gif
Ramsius
Hmmm...aš gaudavau po 14 dienos....tai lauksiu ir žiūrėsiu kaip čia bus....
Niktė
QUOTE(vilke_ziema @ 2010 02 05, 20:59)
Kodel tada vieniem reikia, o kitiem ne, tuomet tos darbuotojos zioplos, nezino...nes kai skambinau, ta dar balsa pakele, "taip, taip is visu darbovieciu, uz visus metus, kiek gavot..." gun_bandana.gif
*

Išsikalinėja ir tiek. Nereikia jokių pažymų, nes visur tvarka vienoda. Kitos tiesiog iš nežinojimo reikalauja mirksiukas.gif
jurgixe
QUOTE(kristyyynyte @ 2010 02 12, 16:22)
yra tokia 5 vaiku seima ( mama ir 5 vaikai ) vaiku amzius :
pirmajai 8 metai
antrajam 7 metai
treciajam 5 metai
ketvirtajam 2 metai
penktajai 5 menesiai.

keturiu vaiku nesutvarkytos tevystes ( vietoj tevo irasyta bruksnelis ) , si men mama gavo 351 lt viso pasalpos , kita men gaus tik 200 lt ( uz du vaikus po 52 lt , uz mazaja 97 lt ) ....viskas ! daugiau jooookiu pajamu  blink.gif  kaip gyvent ? as nesuvokiu niekaip ? .... kaip taip gali but ?

Ar dar kokios ismokos priklauso siai mamytei ? kodel jai nuima daugiavaikes pasalpa ?
*

priklauso socialine pasalpa,bet tik vaikam,kadangi ne visiem sutvarkyta tevyste.jei tevyste butu nustatyta visiem ir priteisti alimentai,tada,jai tevelis alimentu nemoketu,juos moketu is islaikymo fondo,o soc.pasalpa pasalpa prikausytu ne tik vaikam,bet ir mamai.
kristyyynyte
QUOTE(jurgixe @ 2010 02 13, 14:40)
priklauso socialine pasalpa,bet tik vaikam,kadangi ne visiem sutvarkyta tevyste.jei tevyste butu nustatyta visiem ir priteisti alimentai,tada,jai tevelis alimentu nemoketu,juos moketu  is islaikymo fondo,o soc.pasalpa pasalpa prikausytu ne tik vaikam,bet ir mamai.
*

na ziuresim ,jai su dok sutvarkymais yra sudetinga , kt sav zurnalistai zadejo nuvaziuot i ta seima smile.gif
agurčikas
QUOTE(MALUMA @ 2010 02 12, 19:15)
sveikos mamytes  4u.gif
musu pajamos gerokai virsija ta 525[net virsija ir 700 bet siandien gavau 156 [kiekvienam maziukui po 52  blush2.gif
taip kad daugiavaikem paliko  mirksiukas.gif [nors po tiek  blush2.gif
*

Jau geriau viską išsiaiškinkit, nes tikrai dabar jau nesvarbu ar esi daugiavaikė ar ne. Nes gali būti po to kebliau, kai reikės viską grąžinti.
Ramsius
Labukas,

QUOTE(Ramsius @ 2010 02 12, 21:43)
Hmmm...aš gaudavau po 14 dienos....tai lauksiu ir žiūrėsiu kaip čia bus....
*

Iki šiol negavau, tai manau jau ir negausiu. Na ką, gal taip ir geriau, nereiks eiti aiškintis... g.gif
DANIELE22
QUOTE(agurčikas @ 2010 02 17, 13:05)
Jau geriau viską išsiaiškinkit, nes tikrai dabar jau nesvarbu ar esi daugiavaikė ar ne. Nes gali būti po to kebliau, kai reikės viską grąžinti.
*

tikrai taip 4u.gif vakar buvau soc .skyriuje..daugiavaikėm niekas nepriklauso jei pajamos viršija 525lt.per mėn kiekvienam šeimos nariui,tokių kaip vaikų pinigų irgi nebėra,nebent pajamosmažiau525...o jei yra vaikas iki dviejų metų irgi niekas nepriklauso nebent mamos pajamos už praėjusius metus neviršyjo 500lt doh.gif kadangi aš buvau dekrete ir gaudavau pinigėlius mums niekas nepriklauso ...taigi nors esam daugiavaikė su vaikiuku iki 2metų,negausim nei lito doh.gif čia sakė tipo laikinasis įstatymas kuris gali tęstis belekiek..
tik vieno nesuprantu ,ar ilgai valstybė tyčiosis iš paprasto žmogaus,argi nieko negalima padaryti...pyktis ima ,nes mokesčiai tai baisūs...seime sėdi mulkiai ir nejaugi negalima tokio seimo atstatydinti blink.gif nežinau,gal yra protingesnių,bet aš čia Lietuvoj jau beveik nebematau ,kad kas pasikeistų į gerą...sorry,kad truputį nusigrybavau ne į temą blush2.gif
Lapelokė
QUOTE(DANIELE22 @ 2010 02 18, 10:35)
tik vieno nesuprantu ,ar ilgai valstybė tyčiosis iš paprasto žmogaus,argi nieko negalima padaryti...pyktis ima ,nes mokesčiai tai baisūs...seime sėdi mulkiai ir nejaugi negalima tokio seimo atstatydinti blink.gif nežinau,gal yra protingesnių,bet aš čia Lietuvoj jau beveik nebematau ,kad kas pasikeistų į gerą...sorry,kad truputį nusigrybavau ne į temą blush2.gif
*

drinks_cheers.gif ... tai skyreli - "daugiavaike seima - valstybes parama" kaip ir galima būtų uždaryti... nes šiuo metu daugiavaikės ko gera neremiamos niekaip...
nebent aš kažko nežinau...

ai, norėjau pasiklaust, man, kaip dirbančiai ne visa savaitę neaktualu, bet MB nuo rudens išeis į darbeli (jei tik apskritai bus kur grįžt g.gif ), tai ar dar nepanaikino dviejų apmokamų laisvadienių per mėnesį tris ir daugiau vaikų turintiems?

ir jei dar kokių nors lengvatų yra tris ir daugiau vaikų auginantiems, galbūt kas nors nepatingėtumėt čia surašyt... maža kas - kai tų statymų įstatymų neskaitom, gal ko nors ir nežinom g.gif

ir jei ne į temą ir juokais - daugiavaikės mamos, aš kai skaitau šios temos pavadinimą, tai visada šypsausi... nes aš sau jį kiek perintrepetuoju...

daugiavaikė šeima - valstybės parama...
Tikrai, mamos - juk augindamos savo vaikiukus dorais piliečiais, kaip mum bebūtų sunku, auginam būsimus lietuvos mokesčių mokėtojus... iš tos pačios vienos algos, iš kurios kiti arba tik patys gyvena, arba vieną vaikiuką augina...
vat, ir remiam mes valstybę, iš jos špygą tegaudamos...
Ir tik vaikų juokas ir linksmas šurmulys namuos leidžia dūšiai džiaugtis ir tuom syk negalvot apie tokią neteisybę Lietuvoj...

Ramsius
QUOTE(Lapelokė @ 2010 02 18, 12:46)
drinks_cheers.gif ... tai skyreli - "daugiavaike seima - valstybes parama" kaip ir galima būtų uždaryti... nes šiuo metu daugiavaikės ko gera neremiamos niekaip...
nebent aš kažko nežinau...

ai, norėjau pasiklaust, man, kaip dirbančiai ne visa savaitę neaktualu, bet MB nuo rudens išeis į darbeli (jei tik apskritai bus kur grįžt  g.gif ), tai ar dar nepanaikino dviejų apmokamų laisvadienių per mėnesį tris ir daugiau vaikų turintiems?

ir jei dar kokių nors lengvatų yra tris ir daugiau vaikų auginantiems, galbūt kas nors nepatingėtumėt čia surašyt... maža kas - kai tų statymų įstatymų neskaitom, gal ko nors ir nežinom  g.gif

ir jei ne į temą ir juokais - daugiavaikės  mamos, aš kai skaitau šios temos pavadinimą, tai visada šypsausi... nes aš sau jį kiek perintrepetuoju...

daugiavaikė šeima - valstybės parama...
Tikrai, mamos - juk augindamos savo vaikiukus dorais piliečiais, kaip mum bebūtų sunku, auginam būsimus lietuvos mokesčių mokėtojus... iš tos pačios vienos algos, iš kurios kiti arba tik patys gyvena, arba vieną vaikiuką augina...
vat, ir remiam mes valstybę, iš jos špygą tegaudamos...
Ir tik vaikų juokas ir linksmas šurmulys namuos leidžia dūšiai džiaugtis ir tuom syk negalvot apie tokią neteisybę Lietuvoj...
*

dar nepanaikino, tik kiek pamenu iki 12 metų turi būt vaikai. Jei tik du vaikai iki 12, tai berods 1 laisvadienis...MB taip gauna...
Lapelokė
QUOTE(Ramsius @ 2010 02 18, 15:16)
dar nepanaikino, tik kiek pamenu iki 12 metų turi būt vaikai. Jei tik du vaikai iki 12, tai berods 1 laisvadienis...MB taip gauna...
*

Ačiukas. Tai kai mano vyriausiam dar tik penki metai, tai dar negreit, jei įstatymo nepakeis lotuliukas.gif ... ir dar norėjau paklaust... o tai jei dirbi ne visas dienas, na, pvz mano atveju - dirbu pilnu krūviu, bet tik tris dienas savaitėj - na, nuo aštuonių ryto iki devynių vakaro... tai tokiom laisvom apmokamom dienom man kaip ir nėra kaip pasinaudot? Juk manęs kaip ir nebūtų kam pavaduoti... Ar man vistiek priklausytų - jei prireiktų kokios dienos, galėčiau rašyt prašymą, ir dvi darbo dienas, prireikus, galėčiau pasiimt laisvas? g.gif ... Šiaip, būna viena savaitė, kai dirbu tik dvi dienas ir taip thumbup.gif ... žodžiu, laisvadieniais dar nė karto nepasinaudojau, bet ar jie man apskritai priklausytų... g.gif
Ramsius
QUOTE(Lapelokė @ 2010 02 18, 13:25)
Ačiukas. Tai kai mano vyriausiam dar tik penki metai, tai dar negreit, jei įstatymo nepakeis  lotuliukas.gif ... ir dar norėjau paklaust... o tai jei dirbi ne visas dienas, na, pvz mano atveju - dirbu pilnu krūviu, bet tik tris dienas savaitėj - na, nuo aštuonių ryto iki devynių vakaro... tai tokiom laisvom apmokamom dienom man kaip ir nėra kaip pasinaudot? Juk manęs kaip ir nebūtų kam pavaduoti... Ar man vistiek priklausytų - jei prireiktų kokios dienos, galėčiau rašyt prašymą, ir dvi darbo dienas, prireikus, galėčiau pasiimt laisvas?  g.gif ... Šiaip, būna viena savaitė, kai dirbu tik dvi dienas ir taip  thumbup.gif ... žodžiu, laisvadieniais dar nė karto nepasinaudojau, bet ar jie man apskritai priklausytų...  g.gif
*

Tai kad galima susitrumpint tokiu atveju darbo diena
214 straipsnis. Papildomos lengvatos asmenims, auginantiems vaikus

Darbuotojams, auginantiems [...] du vaikus iki dvylikos metų, suteikiama viena papildoma poilsio diena per mėnesį (arba sutrumpinamas darbo laikas dviem valandomis per savaitę), o auginantiems tris ir daugiau vaikų iki dvylikos metų – dvi dienos per mėnesį (arba atitinkamai sutrumpinamas darbo laikas keturiomis valandomis per savaitę), mokant darbuotojui jo vidutinį darbo užmokestį

taip kad tu gali pasitrumpint....Arba kasdien po valanda nukasti arba kažkaip kitaip mirksiukas.gif
Lapelokė
QUOTE(Ramsius @ 2010 02 18, 17:14)
Tai kad galima susitrumpint tokiu atveju darbo diena
214 straipsnis. Papildomos lengvatos asmenims, auginantiems vaikus

Darbuotojams, auginantiems [...] du vaikus iki dvylikos metų, suteikiama viena papildoma poilsio diena per mėnesį (arba sutrumpinamas darbo laikas dviem valandomis per savaitę), o auginantiems tris ir daugiau vaikų iki dvylikos metų – dvi dienos per mėnesį (arba atitinkamai sutrumpinamas darbo laikas keturiomis valandomis per savaitę), mokant darbuotojui jo vidutinį darbo užmokestį

taip kad tu gali pasitrumpint....Arba kasdien po valanda nukasti arba kažkaip kitaip mirksiukas.gif
*

kaip besuku galvą, na, niekaip šia valstybės sugalvota parama negaliu pasinaudot... nes esu mokytoja - man moka už pamokas... negaliu juk išeiti iš pamokų, porai klasių nepravedus... doh.gif

vilimute
laba diena 4u.gif
ilindau ir as paskaitinet apie vaiku pinigelius,tai susidariau jau nuomone,kadangi negavau uz sausi ax.gif
gal jus zinot,jei vyras turi imone,bet praeitu metu pelnas buvo 0,ar galiu [retenduoti i vaiko pinigus,aisku ,reik pasiklaust pas soc.paramos skyriu,bet dar ir cia noriu pasiteiraut,nes rik pirmadieni pateksiu i soc.rupyba 4u.gif
Niktė

! 
Paskutiniu metu labai dažnai įžeidinėjami nepasiturintys, mažai uždirbantys tėveliai, daugiavaikės šeimos ir besilaukiančios moterys, vieni auginantys vaikus tėveliai,  todėl  grubaus ir neetiško turinio žinutės trinamos be jokių perspėjimų, o nariams taikomos griežtos nuobaudos
RasaP
QUOTE(Lapelokė @ 2010 02 18, 18:52)
kaip besuku galvą, na, niekaip šia valstybės sugalvota parama negaliu pasinaudot... nes esu mokytoja - man moka už pamokas... negaliu juk išeiti iš pamokų, porai klasių nepravedus...  doh.gif
*

Jei teisingai suprantu mokytojų atlyginimų sandarą, jiems yra mokama ne tik už pamokų laiką, bet ir pasiruošimą joms. Juk mokytojų atlyginimas ne valandinis - pamokei/uždirbai.. - tai, vadinasi, galite trumpiau joms ruoštis...
Lapelokė
QUOTE(RasaP @ 2010 02 22, 17:45)
Jei teisingai suprantu mokytojų atlyginimų sandarą, jiems yra mokama ne tik už pamokų laiką, bet ir pasiruošimą joms.  Juk mokytojų atlyginimas ne valandinis - pamokei/uždirbai.. - tai, vadinasi, galite trumpiau joms ruoštis...
*

Teoriškai gal ir taip, bet praktiškai... Negaliu eiti į pamoką, jai nepasiruošus schmoll.gif ... Taip ir išeina, kad faktiškai kaip ir negaliu ta lengvata pasinaudot...

Kol kas tokių dienų man neprireikė... Bet jei prireiktų, pvz būtent tos dienos, kai man pamokos, juk,kaip suprantu, galėčiau rašyti direktoriui prašymą suteikti man tą dieną laisva apmokama diena pagal šį punktą? g.gif
Natuke
Lapeloke, o tu jau dirbi?
Jeigi išsiaiškinsi kas ir kaip, parašyk, man taip pat aktualu 4u.gif
Lapelokė
QUOTE(Natuke @ 2010 02 22, 19:46)
Lapeloke, o tu jau dirbi?
Jeigi išsiaiškinsi kas ir kaip, parašyk, man taip pat aktualu 4u.gif
*

Taip, Natuke, aš grįžau darbelin, jau mažiukei puse metukų tebuvo...
Tai be šitų poros laisvų dienų jokių daugiau lengvatų tris ir daugiau auginantiems nėra? g.gif
RasaP
QUOTE(Lapelokė @ 2010 02 22, 16:53)
Teoriškai gal ir taip, bet praktiškai... Negaliu eiti į pamoką, jai nepasiruošus  schmoll.gif ... Taip ir išeina, kad faktiškai kaip ir negaliu ta lengvata pasinaudot...

Kol kas tokių dienų man neprireikė... Bet jei prireiktų, pvz būtent tos dienos, kai man pamokos, juk,kaip suprantu, galėčiau rašyti direktoriui prašymą suteikti man tą dieną laisva apmokama diena pagal šį punktą?  g.gif
*

Jei teisingai suprantu įstatymo prasmę - galite prašyti. Ypač jei tą dieną neturite pamokų. Taigi, viskas įmanoma smile.gif
antrakartmamyte
Laba diena smile.gif
matau čia yra jau daugiavaikių mamyčių su patirtim, o mūsų šeima nesenai tapo daugiavaike. Mudu su vyru auginam mano du vaikučius ir vyro sūnų. Esam kaip ir 5 asmenų šeima. Juk vis tik šeima, nesvarbu kad vaikai skirtingų tėvų. Ar mums priklausytų vaiko pinigai po 52 litukus? Pajamas paskirsčius išeina tik po 460 Lt žmogui g.gif
RasaP
QUOTE(antrakartmamyte @ 2010 02 25, 16:50)
Laba diena  smile.gif
matau čia yra jau daugiavaikių mamyčių su patirtim, o mūsų šeima nesenai tapo daugiavaike. Mudu su vyru auginam mano du vaikučius ir vyro sūnų. Esam kaip ir 5 asmenų šeima. Juk vis tik šeima, nesvarbu kad vaikai skirtingų tėvų. Ar mums priklausytų vaiko pinigai po 52 litukus? Pajamas paskirsčius išeina tik po 460 Lt žmogui  g.gif
*

Jei jūs esate vyro vaiko globėja ar jį įsivaikinote, teisę tokią įgysite. Jei ne - kur vaiko mama? Ar moka alimentus? jei taip - jie irgi įskaičiuojami į šeimos pajamas. jei ne - reiks juos prisiteisti arba kreiptis į Vaiko išlaikymo fondą, kad juos mokėtų valstybė, o paskui išskaičiuotų iš mamos.
antrakartmamyte
QUOTE(RasaP @ 2010 02 25, 17:42)
Jei jūs esate vyro vaiko globėja ar jį įsivaikinote, teisę tokią įgysite. Jei ne - kur vaiko mama? Ar moka alimentus? jei taip - jie irgi įskaičiuojami į šeimos pajamas. jei ne - reiks juos prisiteisti arba kreiptis į Vaiko išlaikymo fondą, kad juos mokėtų valstybė, o paskui išskaičiuotų iš mamos.
*

Vaiko gyvenama vieta priteista pas teva, taip pat priteisti alimentai, bet mama ju nemoka kol kas, na gal mokes, nes viskas neseniai ivyko. As sudedama visas pajamas, jau pridejau vaiku alimentus, nors ir negaunam. Tai kazin ar mums priklausys tie vaiku pinigeliai, vis kazkokia paspirtis finansine blush2.gif
busimi
gal kas pades ir man isspresti viena klausima, ar bent jau paaiskinti kas ir kaip nes jau nebesusigaudom visiskai istatymu labirintuose kas priklauso o kas ne: mano mama uzaugino ir tebeaugina 8vaikus, siuo metu situacija yra tokia kad 4 jau gyvenam savo asmeninius gyvenimus ir esam vyresni nei 22metai. o kiti 4 yra 19, 17, 14 ir 9metu. mama dabar gauna vaiko pinigus uz tris maziausius, negi uz 19-meti nebepriklauso jei jis ir mokosi, ir dirba puse etato?
o seimos pajamos vienam nariui siekia vos po 300lt. taip iseina kad paramos jokios apart vaiko pinigai nebera? doh.gif ar nieks jau nebeskaiciuoja kad vienam nariui iseitu minimalus pragyvenimo lygis? seima yra socialiai tvarkinga.

aciu is anksto uz pagalba!

l'eau
QUOTE(busimi @ 2010 02 28, 13:29)
negi uz 19-meti nebepriklauso jei jis ir mokosi, ir dirba puse etato?

ne. kita informacija - tam skirtoje temoje mirksiukas.gif
busimi
QUOTE(l'eau @ 2010 02 28, 14:53)
ne. kita informacija - tam skirtoje temoje mirksiukas.gif
*

aciu labai uz info.
Wild Pearl
mamytes o man idomu tas laisvas dienas kurios priklauso per menesi darbe kas turi apmoketi?ar darbdavys ar sodra?!gal kas zinotu?aciu smile.gif
@KIMIRK@
QUOTE(0rchideja @ 2010 03 03, 18:04)
mamytes o man idomu tas laisvas dienas kurios priklauso per menesi darbe kas turi apmoketi?ar darbdavys ar sodra?!gal kas zinotu?aciu smile.gif
*

darbdavys.
Kristuks
QUOTE(DANIELE22 @ 2010 02 18, 08:35)
tikrai taip 4u.gif vakar buvau soc .skyriuje..daugiavaikėm niekas nepriklauso jei pajamos viršija 525lt.per mėn kiekvienam šeimos nariui,tokių kaip vaikų pinigų irgi nebėra,nebent pajamosmažiau525...o jei yra vaikas iki dviejų metų irgi niekas nepriklauso nebent mamos pajamos už praėjusius metus neviršyjo 500lt doh.gif  blush2.gif
*

Sveikos,
norėjau paklausti (ko gero, labai naviai 4u.gif ), o apskaičiuodami tuos 525 vienam šeimos nariui, kas nors įvertina, kiek šeima sumoka, sakykim, už būsto paskolą ar pan... 4u.gif smile.gif ir kiek tų pinigėlių tada lieka?
Murčikas
neivertina, isipareigojimai yra deja tik jusu bedos, skaiciuoja tiesiog pajamas, be jusu butinu islaidu 4u.gif
voodou
esam pasiklyde ir mes g.gif
turim 3 vaikucius 6men, 4metuku ir 19metu. pajamos nesigauna 525lt. uz maziausia negaunu nes daunu is sodoros didesnes nei 525lt. ar uz 4 metuku ir 19 metu vaikus kas priklauso? (19metis mokosi ir nedirba)
Aciu uz atsakyma 4u.gif
dangira044
QUOTE(voodou @ 2010 03 04, 23:11)
esam pasiklyde ir mes  g.gif
turim 3 vaikucius  6men, 4metuku ir 19metu. pajamos nesigauna 525lt. uz maziausia negaunu nes daunu is sodoros didesnes nei 525lt. ar uz 4 metuku ir 19 metu vaikus kas priklauso?  (19metis mokosi ir nedirba)
Aciu uz atsakyma  4u.gif
*

Priklauso:
Nuo 2010 m. sausio 1 d. iki 2011 m. gruodžio 31 d.

Išmoka vaikui

1. Šeimos ar bendrai gyvenančių asmenų auginamam ir (ar) globojamam vaikui nuo gimimo dienos iki 2 metų yra skiriama ir mokama 0,75 bazinės socialinės išmokos dydžio (97,5 Lt) išmoka per mėnesį, jeigu vaiko tėvai ar globėjai pagal Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatymą už tą vaiką negauna socialinio draudimo motinystės (tėvystės) pašalpos arba ją gauna, tačiau ši pašalpa yra mažesnė negu 1,5 valstybės remiamų pajamų dydžio (525 Lt).

2. Šeimos ar bendrai gyvenančių asmenų auginamam ir (ar) globojamam vaikui yra skiriama ir mokama 0,4 bazinės socialinės išmokos dydžio (52 Lt) išmoka per mėnesį, jeigu vidutinės pajamos vienam asmeniui per mėnesį yra mažesnės negu 1,5 valstybės remiamų pajamų dydžio (525 Lt):

- kai vaikas yra nuo 2 iki 7 metų;

- kai vaikas yra nuo 7 iki 18 metų, jeigu šeima ar bendrai gyvenantys asmenys augina ir (ar) globoja tris ar daugiau vaikų. Išmoka vaikui mokama, kol kiekvienam vaikui sukaks 18 metų, jei vyresni kaip 18 metų vaikai mokosi, bet ne ilgiau kaip iki jiems sukaks 24 metai.
rainiukas
QUOTE(Lapelokė @ 2010 02 22, 19:33)
Taip, Natuke, aš grįžau darbelin, jau mažiukei puse metukų tebuvo...
Tai be šitų poros laisvų dienų jokių daugiau lengvatų tris ir daugiau auginantiems nėra?  g.gif
*

Jei trys vaikai lanko darzeli, reikia moketi 50 proc 4u.gif
Lapelokė
QUOTE(rainiukas @ 2010 03 06, 12:21)
Jei trys vaikai lanko darzeli, reikia moketi 50 proc 4u.gif
*

o jei vaikai lanko ne tą patį darželį, ar ši nuolaida galioja?
Ir ar visiems vaikams taikoma, ar antram ir trečiam? ax.gif

Ačiū 4u.gif
artita
QUOTE(Lapelokė @ 2010 03 06, 10:25)
o jei vaikai lanko ne tą patį darželį, ar ši nuolaida galioja?
Ir ar visiems vaikams taikoma, ar antram ir trečiam?  ax.gif

Ačiū  4u.gif
*

negalioja, turi lankyti tą patį darželį du vaikai mirksiukas.gif
Lapelokė
QUOTE(artita @ 2010 03 06, 15:24)
negalioja, turi lankyti tą patį darželį du vaikai  mirksiukas.gif
*

verysad.gif ... na va, taip ir maniau...

ir šia nuolaida nepasinaudosim verysad.gif
norala
QUOTE(artita @ 2010 03 06, 14:24)
*

Na, kodel ... g.gif
Musu darzelyje, jeigu seima daugiavaike, ir uz viena vaika, lankanti darzeli mokam puse sumos smile.gif
Cia gal darzelio vidaus taisykles g.gif
Ramsius
QUOTE(artita @ 2010 03 06, 13:24)
*

QUOTE(norala @ 2010 03 07, 12:48)
Na, kodel ... g.gif
Musu darzelyje, jeigu seima daugiavaike, ir uz viena vaika, lankanti darzeli mokam puse sumos  smile.gif
*

Ne visai taip. Ne darželio taisyklės o savivaldybės. Pas mus Klaipėdoje visai nebūtina kad 2 vaikai tą patį dražą lankytų, va kaip ir Norala sako. Tik kai pradėjom daržą lankyt prašė pažymų iš mokyklos, gal kad pažūrėt ar mokosi kiti du...Nes dičkiui 16 metų...
artita
QUOTE(norala @ 2010 03 07, 12:48)
Na, kodel ... g.gif
Musu darzelyje, jeigu seima daugiavaike, ir uz viena vaika, lankanti darzeli mokam puse sumos  smile.gif
*

gal netiksliai parašiau...taip ir pas mus, jei daugiavaikiai moki pusę kainos...bet jeigu turi du vaikučius, vienas eina į kitą darželį, kitas-į kitą, tada moki pilną kainą mirksiukas.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.