Įkraunama...
Įkraunama...

Daugiavaikė šeima-valstybės parama

QUOTE(mijaxxx @ 2011 03 15, 16:23)
bent jau as tai turiu is spcentro rastiska atsakyma, kad reikia skaiciuoti uz 12 praejusiu menesiu, jei tavo pajamos dabar pasikeite.

tai ir paciam prasime yra,bet sako zymeti ta,kur is praeitu metu skaiciuoja.
Atsakyti
Man tai neidomu, ka jinai sakys, tegul sako ka tik nori, nes net ir istatyme yra parasyta, kad galima ir is paskutiniu 12 menesiu skaiciuoti.
Atsakyti
QUOTE(mijaxxx @ 2011 03 16, 16:31)
Man tai neidomu, ka jinai sakys, tegul sako ka tik nori, nes net ir istatyme yra parasyta, kad galima ir is paskutiniu 12 menesiu skaiciuoti.

na aisku kad parasyta,bet jie daro savaip smile.gif
Atsakyti
Pasakysiu, kad vaziuosiu i spcentra su ta konsultante aiskintis, kodel jie man vienaip raso, o ji sako kitaip, jei nepades, tai jau nepades, bet rizikuoti galima.
Atsakyti
QUOTE(mijaxxx @ 2011 03 16, 22:55)
Pasakysiu, kad vaziuosiu i spcentra su ta konsultante aiskintis, kodel jie man vienaip raso, o ji sako kitaip, jei nepades, tai jau nepades, bet rizikuoti galima.

Aisku rizikuokit,geriau pakovot nei tylet.
Atsakyti
QUOTE(mijaxxx @ 2011 03 16, 22:55)
Pasakysiu, kad vaziuosiu i spcentra su ta konsultante aiskintis, kodel jie man vienaip raso, o ji sako kitaip, jei nepades, tai jau nepades, bet rizikuoti galima.

Parašyk, kaip sekėsi. 4u.gif
Atsakyti
Man tie musu istatymai kuo toliau tuo labiau "patinka" doh.gif Abu esam siuo metu bedarbiai, pajamu 0, socialine pasalpa priklausys po 6 men. lotuliukas.gif vaiko pinigai geriausiu atveju po metu. absurdas kazkoks. Kazko nebestebina isvaziuojanciu didejancios gretos, zinau kad ten nera saldus gyvenimas, bet lyginant su siuo unsure.gif tai tikrai saldesnis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knielita: 24 kovo 2011 - 17:46
QUOTE(knielita @ 2011 03 24, 18:45)
Man tie musu istatymai kuo toliau tuo labiau "patinka"  doh.gif Abu esam siuo metu bedarbiai, pajamu 0, socialine pasalpa priklausys po 6 men.  lotuliukas.gif vaiko pinigai geriausiu atveju po metu. absurdas kazkoks. Kazko nebestebina isvaziuojanciu didejancios gretos, zinau kad ten nera saldus gyvenimas, bet lyginant su siuo  unsure.gif tai tikrai saldesnis  ax.gif

o kodel vaiko pinigai tik po metu? jei jums seniau virsijo pajamos 525lt/men, o dabar nulis- jus issiveskite vidurki, kad metu laikotarpyke atbuline data nuo prasymo pateikimo jums vidurkis gautusi ne didesnis 525 vienam asmeniui ir kreipkites anksciau- NELAUKITE METU. nes 5 asmenims 0lt - tai po kokiu 4-5 menesiu manau metu vidurkis jau susidarys reikiamas rolleyes.gif

susitvarkykit maisto paketus, kurie jau dabar priklauso mirksiukas.gif
Atsakyti
Labadiena, pasiskaičiau ir nebesuprantu tai ar priklauso kas šeimoms auginantiems 3 ir daugiau vaikų ar ne? Suprantu tik tai, priklauso tik tada kai 1 asmeniui nesigauna 525 Lt?
Atsakyti
QUOTE(giedre-marija @ 2011 04 04, 09:03)
Labadiena, pasiskaičiau ir nebesuprantu tai ar priklauso kas šeimoms auginantiems 3 ir daugiau vaikų ar ne? Suprantu tik tai, priklauso tik tada kai 1 asmeniui nesigauna 525 Lt?

Taip ei vienam asmeniui neiseina po 525 lt,tai maisto paketai priklauso,vaiko pinigai,kompensacijos,tai pat ir uz darzeli,lygtais 50%.
Jei nevirsijat 350 lt zmogui,tai dar ir soc.pasalpa.
Atsakyti
Laba, turiu toki klausimeli, kuris neduoda man ramybes...
Mums buvo paskirta soc.pasalpa iki balandzio men., darbo uzmokestis ir kt. musu pajamos nesikeite, bet i vyro saskaita pervede pirkejas avansa uz parduota sodyba, bet pirkimo-pardavimo sutarties dar nera( pasirasem tik tarp saves avanso sutarti), ar as turiu dabar pranesti i spc, kad pasikeite pajamos si men. ar jie patys mato?
Atsakyti
Labukas 4u.gif .Reikia patarimo ax.gif Penkiu asmenu seima,vyras darbo birzoje registruotas,as auginu vaikuti iki 3m.Pajamos nulines,gaunam soc.pasalpa.Socialine pas.sutvarkyta iki balandzio 1d.Vyras isidarbins balandzio 20 d.Panasiai tokia diena turiu eiti tvarkytis socialines trims menesiams.Zinau kad reikia pristatyti pajamas uz paskutinius tris menesius ir t.t Tai ka man dabar daryti tuos tris menesius?Aisku,vyras gaus po menesio alga,kokius 800lt doh.gif
Atsakyti