Įkraunama...
Įkraunama...

Daugiavaikė šeima-valstybės parama

Nekomentuosiu, nes tikrai liudna situacija musu salyje... tiesiog skaiciau IS STIKLO posta ir...

QUOTE(Iš Stiklo @ 2012 07 14, 14:26)
Nu juokingai tas Jūsų skamba TURTINGAI GYVENAT doh.gif  doh.gif  doh.gif  Man pajamos viršyjo lygiai 6 Lt. ir aš NIEKO negavau vaikams, nors auginu juos 4.


Ziuriu jau 5vaikuciai po pusmecio krykstaus Jusu namuose wub.gif wub.gif wub.gif Saunuoliai teveliai 4u.gif
Papildyta:
prabegom123 ir Jums daug daug, kad viskas susitvarkytu, rupesciai netemdytu dziaugsmo 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2012 07 14, 15:26)
Nu juokingai tas Jūsų skamba TURTINGAI GYVENAT doh.gif  doh.gif  doh.gif  Man pajamos viršyjo lygiai 6 Lt. ir aš NIEKO negavau vaikams, nors auginu juos 4. Taip, tiesa- mažiausiai pusę kainos darželis priklauso. Juokingai ta valstybė -pajamas skaičiuoja o išlaidų ne. Lai paskaičiuoja kiek iš tų pajamų kas antra, trečia jauna daugiavaikė šeima sumoka paskolų o paskui kiek lieka. Dar sako žmonės kad vaikus gimdo dėl pašalpų. Cha... AŠ IŠ SAVO VALSTYBĖS NEGAUNU NĖ LITO. Jai geriau kai žmogus aria kaip arklys, gauna grašius, ,,sėdi'' skolose už butus ir dar antstoliams moka. Juk taip valstybė gauna pinigėlių.

tiesiog cia parasiau,kaip skaito valstybe.jei ir virsytumet 1 lt jau nieko negautumet.taip jie paskaiciave ir nieko mes nepadarysim,o kas liecia apie paskolas,kita tema.as vazineju su sena masina (gelda) o noreciau naujos,paimciau paskola is banko,reiktu kas menesi atiduoti dali pinigu...vaikai butu nedavalge ir basi....ir sakyciau neuztenkam pinigu nes atiduodam paskola.analogiska situacija su butu.bankai ir valstybe apsuko zmonems galvas su tom paskolom.galeciau ir daugiau parasyti...bet nesinori.
Atsakyti
QUOTE(Bruknelyte @ 2012 07 14, 15:48)
Nekomentuosiu, nes tikrai liudna situacija musu salyje... tiesiog skaiciau IS STIKLO posta ir...
Ziuriu jau 5vaikuciai po pusmecio krykstaus Jusu namuose  wub.gif  wub.gif  wub.gif Saunuoliai teveliai  4u.gif


Ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif Tai va, kaip aš sakau, mūsų valstybėj atsiranda durniukų kurie gimdo vaikus ne dėl pašalpų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2012 07 14, 11:58)
kai man sunku, as visad pagalvoju apie tuos kam dar sunkiau  g.gif  bet jusu situacija tai apskritai nepavydetina console.gif
jei butu vaikuciai jaunesni uz maniskius galeciau paremti rubeliais ...
o kodel jus negaunate paramos ? jusu turitas tai tikrai niekinis? ir pajamos kaip suprantu negausios?



kaip suprantu, kad gautum paramą, turi pajamos neviršyti 525 lt asmeniui. Mūsų šeimai tai būtų 2625. Kol vyras pusę metų gavo bedarbio pašalpą, bendros šeimos pajamos viršijo. Gal net kokiais 60 lt.
Butą Vilniuje nuomavomės. Vyrui praradus darbą, apie nuomą jau jokios kalbos - Vien nuomai ir įvairiems mokesčiams gaudavos 2000 lt.
Išvykom į kadaise nusipirktą namuką ant ratų. Jis nuo Vilniaus - apie 37 km. Tat mano kelionės į darbą atima nemažai šeimos pajamų. Prie viso to nesinori mesti mokslų - šiemet papuoliau į valstybės finansuojamas magistrantūros studijas.
Vyrui tinkamesnio darbo neatsiranda - pažįstamų neturim, darbo biržos siūlomų darbų, kur žada minimumą, negalim imti, nes to atlyginimo tik iki darbo važinėt teužtektų...
Esam įsirašę į daugiavaikių šeimų eilę socialiniam būstui... Bet eilė prieis gal po kokių 10-20 metų...

Jei vyras ir toliau neras darbo, net išlikus mano pajamom tokiom pat, ko gera jau turėsim teisę į kažkokias lengvatas. Bet, kaip suprantu, turim pragyvent metus mažom pajamom. O šiemet net du vaikus reikia išleist į mokyklą... Reikia pasiremontuot namuką, kad peržiemotumėm, senutė mašina vis byra... o atsisakyt jos negalim, nes iš šito Dievo užmiršto krašto kito susisiekimo faktiškai nėr... Ai, žodžiu - visą jaučio skūrą galiu čia prisibėdavot... Bet, kaip ir Jūs rašot - pagalvoju, kad yra ir kam daug blogiau smile.gif. Tikiu, kad viskas susitvarkys, išsikapstysim, nes pastangas dedam ne į tai, kaip gauti paramą, bet į tai, kaip susitvarkyti patiems smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Hmmm... @ 2012 07 14, 14:35)
Nu tai susitvarkykit reikiamus dokumentus ir gausit. Ar čia kažkas už jus tą turėtų padaryt? doh.gif



Tai kad mums NIEKAS NEPRIKLAUSO.
Atsakyti
QUOTE(Lapelokė @ 2012 07 14, 17:38)

Jei vyras ir toliau neras darbo, net išlikus mano pajamom tokiom pat, ko gera jau turėsim teisę į kažkokias lengvatas. Bet, kaip suprantu, turim pragyvent metus mažom pajamom. O šiemet net du vaikus reikia išleist į mokyklą...

Tai kad mums NIEKAS NEPRIKLAUSO.


Neturit gyvent metus. Parama bus skiriama tam laikotarpiui, kol pajamos nepadidės. Padidėjus privalot pranešt.


"1. Mokiniai turi teisę į nemokamą maitinimą ir į paramą mokinio reikmenims įsigyti, jeigu vidutinės pajamos vienam[...] asmeniui [...] per mėnesį yra mažesnės kaip [...] (525 Lt);
2. Savivaldybės tarybos nustatytais atvejai, atsižvelgiant į bendrai gyvenančių asmenų ar vieno gyvenančio asmens gyvenimo sąlygas, mokiniai turi teisę į nemokamą maitinimą, jeigu vidutinės pajamos vienam asmeniui yra mažesnės kaip 2 VRP dydžiai (700 Lt); Reikia pasidomėti Jums priklausančioje savivaldybėje, kokia tvarka pas jus
3. Mokiniams, kurių vidutinės pajamos vienam asmeniui mažesnės nei 1,5 VRP dydžio (atskirais atvejais – 2 VRP dydžiai), gali būti skiriamas nemokamas maitinimas vasaros atostogų metu mokyklose organizuojamose dieninėse vasaros poilsio stovyklose." Pajamos skaičiuojamos iš trijų mėnesių vidurkio.
Šaltinis: socmin.lt


Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2012 07 14, 19:37)

2. Savivaldybės tarybos nustatytais atvejai, atsižvelgiant į bendrai gyvenančių asmenų ar vieno gyvenančio asmens gyvenimo sąlygas, mokiniai turi teisę į nemokamą maitinimą, jeigu vidutinės pajamos vienam asmeniui yra mažesnės kaip 2 VRP dydžiai (700 Lt); Reikia pasidomėti Jums priklausančioje savivaldybėje, kokia tvarka pas jus

Šaltinis: socmin.lt


Ačiū - šios informacijos nebuvau užmačiusi smile.gif. Būtinai pasiklausiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@KIMIRK@ @ 2012 07 14, 15:05)
keista,kad turite 3 vaikucius ir nieko,jokios paramos negaunate.arba nieko netvarkote (gal galvojate atnes ant lekstutes?) arba nesvarbu,kad tiek vaiku,gal pajamos dideles.jei nesigauna 1 zmogui po 525 lt,gauna -nemokama maista mokykloje,kiekvienas vaikas,darzelis puse kainos,vaiko pinigus gauna po 52 lt.maisto paketus gauna,vaiku krepselius,kompensacija sildymui ar karstam vandeniui. doh.gif ar tikrai jus lietuvoj gyvenat doh.gif ir skaityt lietuviskai mokat?-nepykit,kad taip rasau,ar nedrystat nueit iki savivaldybes ir ten viska susitvarkyt.nebent sakau TURTINGAI GYVENAT.



MUMS NIEKAS NEPRIKLAUSO tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(jur78 @ 2012 07 15, 17:35)
MUMS NIEKAS NEPRIKLAUSO  tongue.gif

drinks_cheers.gif mums niekas nepriklauso
Atsakyti
QUOTE(Bruknelyte @ 2012 07 14, 14:48)
prabegom123 ir Jums daug daug, kad viskas susitvarkytu, rupesciai netemdytu dziaugsmo  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Aciu Bruknelyte 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(@KIMIRK@ @ 2012 07 05, 09:32)
neisizeiskite,bet 7 asmenys,is ju 5 vaikai,-is kur tiek turto sukaupti,kad virsyti?pas mane 3 vaikai,as turto neturiu.....kazkaip nesukaupiu. doh.gif

Atsiprašau, bet jūs irgi neįsižeiskite, turtas tam ir yra turtas, kad juo disponuotume, galbūt jis iš tėvų ar senelių paveldėtas, kurie irgi juodu darbu jį sukaupė ne tam, kad mes atsiprašant, prašyktume...Tą turtą gi paskui paveldės vaikai, anūkai...Nesuprantu tokios mąstymo, parduoti, kad kažkuriam laikui turėtum pajamų. O po to ką, vaikai liks be pastogės? Žinoma, geriau tada neprašyti ir negauti jokių pašalpų, nes neduok dieve, po to liksi skolingas valstybei...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klevo sula: 23 liepos 2012 - 16:02
QUOTE(klevo sula @ 2012 07 23, 15:56)
Atsiprašau, bet jūs irgi neįsižeiskite, turtas tam ir yra turtas, kad juo disponuotume, galbūt jis iš tėvų ar senelių paveldėtas, kurie irgi juodu darbu jį sukaupė ne tam, kad mes atsiprašant, prašyktume...Tą turtą gi paskui paveldės vaikai, anūkai...Nesuprantu tokios mąstymo, parduoti, kad kažkuriam laikui turėtum pajamų. O po to ką, vaikai liks be pastogės? Žinoma, geriau tada neprašyti ir negauti jokių pašalpų, nes neduok dieve, po to liksi skolingas valstybei...

Teisingai pasakyta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Noriu ir as prisijungti prie jusu 4u.gif
esame daugiavaike seima, 4 vaikai ir mes du smile.gif
iki liepos menesio buvom soc remiami.Didysis sunus mokesi profesineje, dukra baiginejo 12 klase,o maziesiems 4m ir 3m . As skaiciausi, kaip vaika auginanti iki 3 metu. seimos pajamos 993 lt plius vaiko pinigai 2 po 52 lt
is valstybes gaudavom: darzelio mokestis kompensacija 90%, mokykloje maitinimas nemokamas, sausas davinys, kompensacija uz siluma, karsta ir salta vandeni ir soc pasalpa 723 lt.
Dabar turiu dideli doh.gif galvos skausma: turiu grizti i darba, o ten atlyginimas minimumas. Dukra baige 12 klasiu ir niekur nestojo mokytis, reiskiasi jau uz darzeli kompensacijos jokios nebus. Tai mano algos uzteks tik uz darzeli sumoketi, vaikus darzelin nuvest, paimt ir paciai darban nuvaziuoti verysad.gif
Vat ir suku galva,ar cia eiti uz minimuma dirbt g.gif , ar vaikus geriau namie augint? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti