Įkraunama...
Įkraunama...

Daugiavaikė šeima-valstybės parama

dabar tik sužinojau apie naują įstatymą, bandau paskaičiuoti, kas ir kiek gaunasi...
mes gaudavom mzd 430lt - mažylė iki 3 metų - 130 ir 3 po 92 (čia apityksliai). Dabar išminusuosim mažylės pinigus, nes gaunu iš SODR'os ir kitų sumažinsim - krentam nuo 430 iki mzd 150 g.gif. Ar aš čia gerai supratau? g.gif

Anyta skundžiasi, kad mokytojams sumažino atlyginimą, ir dar žadins mažinti, reiškia jei aš grįšiu mokyklon, atlyginimas už tą pat darbą jau bus per pus mažesnis... o jis nebuvo stebuklingas. Vyras milijonų neuždirba... Tiesa sakant, iki šiol laikiausi, dabar pradedu panikuot...

fear.gif
Papildyta:
na ir aplamai...
paskaičiavus, gal daug kam tie pinigėliai tikrai yra nedaug - ir koks skirtumas, ar 92 ar 52lt... tačiau šitas naujas įstatymas labai skaudžiai muša daugiavaikes šeimas, ypatingai kur yra tikrai daug vaikučių - 5-6-7 ir daugiau... juk gaunasi, kad pašalpa sumažės vos ne dvigubai.... sorry, kad tiek prirašiau, aš lengvam šoke..
Atsakyti

Nieko baisaus - grąžins tą 100Lt po kelių mėnesių, kai deklaruosite pajamas ir TB nurodys, kad vieno mėnesio NPD nepasinaudojo. NPD sausį netaikomas todėl, kad išmoka buvo už praėjusių metų gruodį, todėl ir NPD galėjo taikyti tik pernai metais. Vasarį TB gaus visą įprastą sumą.

O šiaip... Manęs dažnai pažįstami ir nepažįstami klausia, kaip valstybė remia gausias šeimas. Dabar jau tvirtai galėsiu pasakyti, kad neremia visai... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Širdelė*: 15 sausio 2010 - 22:46
Žinot, moterukai, dar ir dar kartą perskaičiau temos pavadinimą.... daugiavaikė šeima - valstybės parama... gerai pagalvojus, taip ir yra... išeina taip, kad čia mes - valstybės parama, dievaž... Gal kada nors pagaliau atsitokėjusi nors ačiū valstybė pasakys... Gal išties tik mūsų, nepabūgusių auginti gražias šeimas dėka išliksim kaip tauta...
Šiaip ar taip - už atlyginimą vieni augina vieną vaiką... Mes už tą patį - tris, keturis... vat - taip ir remiam, dar ir įžeidinėjimus iš vieną teturinčiųjų kęsdamos...
Stiprybės visoms 4u.gif
Einu perskaičiuot šeimos pajamų... jau viską metams į priekį buvau susiplanavus... bet - valstybė atėmė kas mėnesį po 500, tat - teks suktis...
Kas galit išnuomot pigesnį būstą? 4u.gif

Ai, vos nepamiršau dėl sąskaitos mediniui...
kadangi man išties gaila jūsų vaiko, šįvakar aš į jo amžinybės sąskaitą pervesiu maldelę... Kas žino, gal tai bus pirmoji malda jūsų vaikeliui?
Tegloboja jo širdelę Visagalis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lapelokė: 15 sausio 2010 - 21:34
Lapelokė

Aš labai panašiai jaučiuosi...

Man ne taip ir reikalinga ta parama, kaip reikalinga tiesiog galimybė išlaikyti šeimą dirbant pagal profesiją... bet.. yra kaip yra... tiek to
Papildyta:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Širdelė*: 15 sausio 2010 - 22:48
Medini, temos pavadinimas manau aiškiai pasako apie ką yra kalba. Prašau neteršti temų su spamu. Pagal Jus mamos jau net nebegali nieko paklausti, nes būna sumaišytos su purvu. Savo pyktį ir nepasitenkinimą galite pasilaikyti sau. Kad kažkam šiuo metu yra sunku, kad finansinė padėtis šeimoje jų pablogėjo Jums dar nesuteikia teisės iš jų tyčiotis. O gal dabar Jums reikia priminti taisykles? Kitiems nariams taisyklėmis svaidotės į kairę ir į dešinę, bet savęs kažkodėl nematote. Labai tikiuosi kad tai buvo paskutinis kartas.
Atsakyti
Daugiavaikėms šeimoms valstybės parama gali būti tik simbolinė. Kaip paskatinimas gimdyti daugiau mokesčių mokėtojų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Širdelė*: 16 sausio 2010 - 11:28
esate medyni is dalies teisus,na 3vaikai,tai dar del paramos ir neturetu skustis,bet tos seimos kur augina 8-12vaiku,ir visi jie buvo laukti,(ne apie asocialias kalbu) ,na gal demogogija ussiimsiu,bet valstybe , turi turieti tauta,kad BUTI valstybe,nes egzistuoti ji ir taip egzistuoja,tai tos seimos kur augina 1-2vaikus,taip standartine seima ,gerai atieme viska,tos seimos kur daugiavaikes tikraja sia zodzio prasme kodel is ju turi buti atimama valstybes parama,cia gal piktis ant seimunu,gal ,nezinau,kad dabartinei situacijoi,jie vis dar piknaudziauja savo naudai,o toms seimoms kur visur yra padedama,pas mus ne,Gal musu mamos ziuri i kaiminines salys ligingamos ten parama,istot istojom,o niekas nepasikeita,gal Batka Lukosenka gali padaryti savo (PIETILETKU),O MUSISKIAI TIK VISKA GRAIUNA.Nezinau medini,bet manau,jei 2tevai augina,daug vaiku,savu,jie turi gaut nors ir minimalia parama,juk tada geriau paimti prieglaudiniu, uz kiekviena pinigai,tai 10vaiku,augink ir guliek nieko nedaribamas,kur tada ta teisybe yra?
del to jusu paramos siuntimo,tai tikrai,na man bjauriai atrodo,manau nesate bedniasnis uz kitus,manau esate issilavines protingas zmogus,todel geriau ir toliau perdavinelit zmonai linkejimus, 4u.gif
Atsakyti

mano nuomone, valstybės parama, kaip ir labdara, jokiais būdais neturi būti finansinė. nes kai tai tampa pajamų šaltiniu, žmogus dažnai praranda interesą stengtis. reikėtų skatinti socialinę infrastruktūrą, darželių plėtrą, galbūt mokesčių lengvatas tačiau ne švaistytis demografiniais lozungais. kad ir kiek žmogus pasirenka turėti vaikų - jie yra jo, jis ir turėtų išlaikyti juos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Širdelė*: 16 sausio 2010 - 11:26
QUOTE(nikvik @ 2009 12 09, 14:27)
Laba diena,
neradau tokios temos- ko galima tikėtis daugiavaikei seimai is valstybės? Kiek žinau, kitaip skaičiuojamas NPD, yra 2 mamadieniai, kol vaikams nesueina 12 m. o kas dar?




Dar ir dar kartą perskaičiau pirmą žinutę... Išties, juk klausiama, ko galima tikėtis daugiavaikei šeimai iš valstybės?

daugiavaikėms mamoms tikrai dažnai nelieka to laisvesnio laiko, kad perskaityt visus įstatymus, todėl suprantamas noras turėti temą, kur užbėgus galėtum sužinot savo teises...


To paties prašau ir dabar... Moderatore - be gailesčio šluokit viską, kas nesusiję su tema "Daugiavaikė šeima - valstybės parama".

o kas nori padiskutuoti vienu ar kitu klausimu, lai užveda naują temą - reikia kažkokios ten paramos, ar ne, gimdyti ar ne, kokia ta parama būtų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Širdelė*: 16 sausio 2010 - 11:27

 i 
Temos pavadinimas "Daugiavaikė šeima- valstybės parama". Temos neatitinkančios žinutės ištrintos arba perkeltos į joms skirtas vietas. Paliekama tik pati svarbiausia informacija apie paramą. Antraip, ieškantiems konkrečios informacijos apie jas, reikės vartyti "n" puslapių ir gaišti brangų savo laiką.



 ! 
Draudžiama - šiukšlinti/talpinti forume brukalus, šlamštlaiškius ("spamą" - Stupid Pointless Annoying Material/Message ):
* rašyti temos neatitinkančias žinutes ("Off-Topic" - bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos), nes tai yra besaikis forumo šiukšlinimas;
* rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu; jos tai pat laikomos šiukšlėmis.
* Naudoti grubius, necenzūrinius išsireiškimus ir įžeidimus bet kokiu pavidalu, rašyti grubaus tono žinutes.
Atsakyti
Daugiavaikėms šeimoms valstybė skiria paramą.
Valstybė skatina šeimas būti daugiavaikėmis.
Trečdalis daugiavaikių šeimų Lietuvoje gyvena už skurdo ribos.
Valstybė skatina šeimas gyventi skurdžiai.

Valstybė neturėtų taip daryti.
Atsakyti
Dar didesnė šeima, jeigu tėvai turi nedidelius atlyginimus, mama augina mažus vaikučius o tevas uždirba nedaug, arba ne duok Dieve stovi biržoje, gali tikėtis socialinės pašalpos. Pajamas neturi viršyti 350lt vienam žmogui. Man atrodo daugumai 5-10 vaikų šeimų ta parama priklauso. Tai nėra labai daug, bet užtikrina t.t. stabilumą, grindys, žemiau kurių šeimos pajamas nebekris. Tik nežinau, ar ilgai dar tebeliks ta parama.
Medinį, juk nesunku atidaryti savo tema šia tema.. na kam teršyti eterį? Turit savo minčių, labai malonu, na gal čia joms tiesiog ne vieta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natuke: 16 sausio 2010 - 12:25