Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms

QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2009 12 17, 13:16)
kazkur  1,70 .reik bandyt.padarysiu iskirpte iki bambos ir uzteks lotuliukas.gif

lotuliukas.gif Nu jo, pagalvojau kiek man siulu reikes savo brangiajam, juokas paeme labai. Jis man dabar zyzia, kad labai noretu mano megztos liemenes, as tai is tiesu tingiu labai tongue.gif , nes jis nesioja XXL bigsmile.gif Reikia jam sakyti, kad siulai brangus labai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2009 12 17, 17:10)
lotuliukas.gif Nu jo, pagalvojau kiek man siulu reikes savo brangiajam, juokas paeme labai. Jis man dabar zyzia, kad labai noretu mano megztos liemenes, as tai is tiesu tingiu labai  tongue.gif , nes jis nesioja XXL  bigsmile.gif  Reikia jam sakyti, kad siulai brangus labai  lotuliukas.gif

o kai sau mezgat siulai pigesni ar tiesiog maziau reikia lotuliukas.gif
Atsakyti
PS geras variantas siūlų kojinėms ir liemenėms - ERMITAŽE tokie vokiški margiukai 16,99/150g/420 m (75 vilna/25 poliamidas, tvirtas ir švelnus pluoštas}. Tai va, XXL vyriškiui pajami tris gijas {ir vieną gali atsargai, jei ką - derančias kojines nurauksi}, nurauki, o po to pasakai OPAL {labai panašus marginimas, 1:1 sudėtis, tik kaina apie 30 -40 lt/100 g} kainą ir sakai NU KAAAIP AŠ TAVIAAA MYLIU cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 17 gruodžio 2009 - 15:27
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2009 12 17, 16:19)
o kai sau mezgat siulai pigesni ar tiesiog maziau reikia lotuliukas.gif

Siaip tai sau mezgant:
1. Siulu maziau reikia;
2. Greiciau mezgasi, nes mezginys mazesnis;
3. Skubu, nes zinau, kad pati nesiosiu blush2.gif
As jau jam kojines vilnones mezgiau, tai nuo vienos ziemos iki kitos, aciu dievui, numezgiau lotuliukas.gif Jis pas mane toks drambliukas rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(gadget3 @ 2009 12 17, 16:26)
PS geras variantas siūlų kojinėms ir liemenėms - ERMITAŽE tokie vokiški margiukai 16,99/150g/420 m (75 vilna/25 poliamidas, tvirtas ir švelnus pluoštas}. Tai va, XXL vyriškiui pajami tris gijas {ir vieną gali atsargai, jei ką - derančias kojines nurauksi}, nurauki, o po to pasakai OPAL {labai panašus marginimas, 1:1 sudėtis, tik kaina apie 30 -40 lt/100 g} kainą ir sakai NU KAAAIP AŠ TAVIAAA MYLIU cool.gif

Nu tai be abejo lotuliukas.gif Vernitas dar pigiau lotuliukas.gif Bet gaila, kad tiems vyrams visai neidomu kiek tai kainuoja verysad.gif
Atsakyti
http://radikal.ru/F/...98c9fd.jpg.html
gal kas nors gali man paaiškinti ta vidurinį raštą. dėkinga 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Savitre, neaišku, kaip pratampiukus megzt? Gali uždėt akis, ir megzt, kitose gerose eilese uždėdama, gerom akim. BET toj eilėj, kur jau reikia per palaidus siūlus dvi akis perkabinti, viską, ką uždėjai, paleidi, išardai, ir per tuos palidūnus permezgi dvi akis - gerą ir blogą.
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 12 11, 20:37)
Egiptiete, prisiūt viską įmanoma, ir, jei skaitai rusiškai, eik į mano pasiūlytą mezgimo knygą online - ten su paveiksliukais.

O jei nori visai trumpuliukų mažiukių rankovėlių va kaip čia pvz., tai galiu papasakot biggrin.gif Neseniai mezgiau gi cool.gif


ilgėlesnės ir kiek papūstos
user posted image


Aciu labai uz atsakyma!
Daejau iki rankovyciu pagaliau...nes vis taisiau didiji mezgini... 4u.gif
Labai butu gerai kad tas ilgesnes pakomentuotum, jei nesunku nes visiskai pasimetus doh.gif ir rusu kalba man per sunki apie mezgima blush2.gif
Atsakyti
user posted image

Nu va taip nereaaliai aiškiai papaišiau cool.gif
Papildyta:
PS Raukti reikia rankovėlės prisiuvimo liniją, JOKIU BŪDU ne kūninės dalies.
Atsakyti

Nu va taip nereaaliai aiškiai papaišiau cool.gif
Papildyta:
PS Raukti reikia rankovėlės prisiuvimo liniją, JOKIU BŪDU ne kūninės dalies.
[/quote]


Niu tundra as - neiskaitau rasto tavo... doh.gif
Bet kazkas aiskeja 4u.gif
Tik pasitikslinsiu ar i ilgi mezgama tiek kiek palikta kunineje dalyje rakovei isiust?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egiptiete: 18 gruodžio 2009 - 14:44
biggrin.gif nu mano raštas įstabus, kai rašau tušiniu biggrin.gif

tą rankovėlę megzk nesiaurą, kad tau ranka maloniai lįstų. Kokias 8 eilutes stulpiuko, tada - po 1 akutę kiekvienam šone mažini kas antroj arba kas 1 geroj eilėj {priklauso nuo siūlų storio}. Išeina vooos vooos trapecija. Ir tą trapeciją mezgi tiek, kad jau beveik užtektų tau siuvimui. Likusias skis nuimi staigiau, po 5 ar 7, ir siuvi. Rankovėlę vis parauki {aš siuvu trikotažine siūle iš viršaus, tai lengva}. Vualia.

Atsakyti
gal žinote kaip teisingai ,,išimti,,kaklo akis mergaitės megztinukui,ant virbalo yra 40 akių+2 krašto akys,kaip padaryti paprastą kaklo iškirptę? g.gif nemoku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 12 18, 14:49)
biggrin.gif nu mano raštas įstabus, kai rašau tušiniu biggrin.gif

tą rankovėlę megzk nesiaurą, kad tau ranka maloniai lįstų. Kokias 8 eilutes stulpiuko, tada - po 1 akutę kiekvienam šone mažini kas antroj arba kas 1 geroj eilėj {priklauso nuo siūlų storio}. Išeina vooos vooos trapecija. Ir tą trapeciją mezgi tiek, kad jau beveik užtektų tau siuvimui. Likusias skis nuimi staigiau, po 5 ar 7, ir siuvi. Rankovėlę vis parauki {aš siuvu trikotažine siūle iš viršaus, tai lengva}. Vualia.



Vis dar migla... bet ryt jau bandysiu... aciu tau! mirksiukas.gif
Atsakyti