Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms

QUOTE(almantė_k @ 2009 12 31, 17:20)
help.gif merginos, gal galit man padet, kaip pailginti mezgini is apacios, numezgiau viska ir tik tada pastebejau kad per trumpas doh.gif bandziau primegzti, bet rastas pasislenka per puse akies. gal reikia tiesiog numegzti gabala ir prisiuti atviromis akimis? taip nusivyliau, o ardyt nesinori... gal kas gali man pagelbet. aciu

pirmą eilutę iš apačios nuardyk, surink akis ir megzk žemyn.
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2009 12 31, 16:31)
pirmą eilutę iš apačios nuardyk, surink akis ir megzk žemyn.

jau bandziau taip, tik gerai kad ne ant viso mezginio o ant pavyzdelio. rastas pasislenka per puse akies sad.gif
Atsakyti

LABUKAS SU ARTĖJANČIAIS NAUJAISIAIS METAIS LINKIU DAUG KŪRYBINGŲ DARBELIŲ. GAL PABANDYK NUMEGZT TIEK KIEK TRŪKSTA IR PRISIŪT PRIE SAVO DARBELIO APAČIOS RAŠTO AKIMIS. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alvydas @ 2009 12 31, 18:05)
LABUKAS SU ARTĖJANČIAIS NAUJAISIAIS METAIS LINKIU DAUG KŪRYBINGŲ DARBELIŲ. GAL PABANDYK NUMEGZT TIEK KIEK TRŪKSTA IR PRISIŪT PRIE SAVO DARBELIO APAČIOS RAŠTO AKIMIS. 4u.gif

aciu smile.gif ko gero taip ir darysiu ax.gif
Geru svenciu!!
Atsakyti
sveikos.prisižiūrėjau tokių grožių, kad pačiai kilo noras pabandyti megzti, bet man niekaip neišeina tokios lygios, vienodos akys... verysad.gif kaip jums tai pavyksta?man jos gaunasi tokios išsitampė, nors labai stengiuosi, bet... verysad.gif
Atsakyti
Sveika biggrin.gif

Akys lygėja nuo praktikos - kuo daugiau mezgi, tuo geriau išeina.
BET gali būti, kad pasirinkai tavo mezgimui netinkamo storio virbalus, ir tau labai labai tempti siūlą reikia, kad akį padarytum. Pabandyk pakeisti virbalus {paimk storesnius, plonesnius, pabandyk - pabandymų REIKIA}.

O kartais tokie siūlai jau yra, akys lygios neišeina, bet mezginį išskalbus - palygėja. Gali pamegzt mažą gabaliuką {10 cmx10 cm} ir išskalbti {švelniai, negręžti, o nuspausti, ir džiovinti patiesus}.

Sėkmės tobulėti!
Atsakyti
Kokius siulus patartumet suknelei? Tokiai zieminei, ne plonai... gali but ir nenatūralaus pluosto, bet kad kietai ktristu ir visas rinkes pasleptu ax.gif
Atsakyti
Sveiki,
Noriu pradėti megzti servetėlinį moherinį sijonuką. Pasirinkau shcemą , o joje nurodytos ne visos eilės. Pvz. 1 eilė raštas ir toliau jau 5 eilė raštas. Suprantu tiek, kad mezgant apvaliai kas antra eilė turi būti gerosios akys, bet ką megzti toje 3 eilėje, kuri nenurodyta blink.gif g.gif ar taip pat gerosios, ar kartoti tai kas buvo pirmoje eilėje?" Visoje shemoje nurodyta kas ketvirta eilė...
dar dėl pasirinkto akių skaičiaus. kai mezgi ant virbalų ne apvaliai kraštuose reikia porą akių pridėt, o čia jau turbūt reikia tiksliai apskaičiuoti pagal motyvo akis?"

wilmusia, manau žieminukė iš pusvilnės geriausia megzti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo selestė: 02 sausio 2010 - 20:11
QUOTE(selestė @ 2010 01 02, 20:09)
Pvz. 1 eilė raštas ir toliau jau 5 eilė raštas. Suprantu tiek, kad mezgant apvaliai kas antra eilė turi būti gerosios akys

schmoll.gif ne taip. Kai mezgi servėtėlę (taip pat ir sijoną), mezgi viską ratu geroje pusėje, visada raštu, nereikia tų gerų akių eilės.
Taigi mezgi vienodas 4 eiles pagal pirmos eilės schemą.
Paskui mezgi toliau penktos eilės schemą ir raštą kartoji iki sekančios parašytos eilės ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
Laba...

labai noreciau, kad man paaiskintumet kaip reikia megzti tokias rankoves, ar ties rankovem mezgama tiesiai ar reikia isimti? blush2.gif Aciu.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aistee:) @ 2010 01 02, 22:49)
Laba...

labai noreciau, kad man paaiskintumet kaip reikia megzti tokias rankoves, ar ties rankovem mezgama tiesiai ar reikia isimti?  blush2.gif    Aciu.

aš tai nuimu po kokias 3 akis, priklausomai nuo siūlų storio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2010 01 02, 21:52)
aš tai nuimu po kokias 3 akis, priklausomai nuo siūlų storio  smile.gif


ir uztenka? siulai storoki, o gal turi tipo tokios tunikos schemute?
Atsakyti