Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms

Tai vat, kad ko ieskojau, tai tik del siulu man pagalbos reikejo, vadinasi-radau 4u.gif aciu uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
user posted image
gal turit šio raštuko schemutę,kažkaip nerandu,neprisimenu iš kur aš jį išsisaugojau doh.gif
Atsakyti
Koks grazus wub.gif
Atsakyti
merginos, ar jus pris megzdamos darote mezgamo rubo schema ant popieriaus? Kaip pataikote i savo dydi? aciu uz komentarus
Atsakyti
QUOTE(Vaizv @ 2010 01 11, 10:22)
merginos, ar jus pris megzdamos darote mezgamo rubo schema ant popieriaus? Kaip pataikote i savo dydi? aciu uz komentarus

g.gif nedarau... pataikau iš akies... tiksliau žinau kokio pločio man reikia... nusimezgu pavyzdį, kad žinot kiek akių kokio pločio mezginys mezgasi ir viskas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizv @ 2010 01 11, 12:22)
merginos, ar jus pris megzdamos darote mezgamo rubo schema ant popieriaus? Kaip pataikote i savo dydi? aciu uz komentarus

Nedarau. Matuoju su metru ir žiūriu, ar atitinka pagal matmenis.
Atsakyti
pasirinkau rasta su banguota apacia.ismezgus 24 akiu pavyzduka apacia truputuka rieciasi i virsu.ta prasme pati bangele.kaip jas paskui ant viso gaminio reikes istiesint g.gif ar uzteks tik isskalbt g.gif ir dar kaip susiaurint mezginio viduryje kai rastas toks: 8 geros 1uzmetimas 3sumegztos 1uzmetimas 8 geros.as mastau,o jei as sumezgineciau taip:8 akiu motyva is krastu po 1 aki g.gif nu turbut supratot a norejau parasyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JUNIGEDA2: 11 sausio 2010 - 14:43
QUOTE(olantukas @ 2010 01 06, 23:29)
blush2.gif  blush2.gif Mergaites padekit  4u.gif  nezinau kaip megzti muselini rasyta  doh.gif kur jo aprasyma rasti?



ir man na niekaip nesigauna niekaip....pradziai bandziau taip sumezgu pirmoje eileje 5 ir toliau uzmetimas akis ir t.t,dideja akys.Paskui net meginau sumezgus penkias is ju paciu megzti tas akis ir uzmetimas....Akiu skaicius pasidvigubino. doh.gif Kazka ne taip suprantuuuu.
Saliu temeje schemute maciau,bet prasymo gal ir as ka praleidau....n man dar taip nebuvo.

4u.gif 4u.gif 4u.gif

Vat nemoku taip man kaip isaiskina ar parodo kitaip visaip...Gal kuri mergina aprasys ,buciau dekinga notworthy.gif
Atsakyti
sveikos merginos 4u.gif
esu pradedanti, noriu nusimegzt kazka panasaus i sia tunika (ruda su geltonu)
http://club.osinka.r...37472?&start=15

iskilo toks klausimas, ja pradeti reikia paprastai tiesiai? o kai reikes nuleidinet pazastis tai vienoj pusej daugiau, kitoj pusej maziau megzti. ar as klystu? prasau patarkit blush2.gif
Atsakyti
O gal kas zinot kokiu mezginio uzbaigimu. Zinau viena kur gaunasi gerosios akys horizontaliai ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(VAE @ 2010 01 11, 18:59)
sveikos merginos  4u.gif
esu pradedanti, noriu nusimegzt kazka panasaus i sia tunika (ruda su geltonu)
http://club.osinka.r...37472?&start=15

iskilo toks klausimas, ja pradeti reikia paprastai tiesiai? o kai reikes nuleidinet pazastis tai vienoj pusej daugiau, kitoj pusej maziau megzti. ar as klystu? prasau patarkit  blush2.gif

tam paciam puslapyje as matau megstuko schema tada bus viskas aisku 4u.gif labai aiskiai parodyta
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2010 01 11, 18:26)
tam paciam puslapyje as matau megstuko schema tada bus viskas aisku 4u.gif labai aiskiai parodyta

tai, kad nlb suprantu blush2.gif o dar rusu k doh.gif
Atsakyti