Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms

Количество петель кратное 2.

1 ряд - 1 кром * 2 лиц, 2 изн * 1 кром
2 ряд и все последующие вяжутся по рисунку - над лицевыми петлями провязываем лицевые, над изнаночными - изнаночные
Аналогично вяжутся и другие простые резинки.
butu gerai jejgu ilietuviu kalba paiskintum ax.gif
o rasta cia rasyte http://vilushka.ru/rezinki.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ievute02: 22 sausio 2010 - 15:52
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

CIA paprastas stulpelis. Mezgi :
krastine akis {nukeliama}, tada dvi geros,dvi blogos, dvi geros, dvi blogos.........., ir gale butinai darai dvi geras + viena gera krastui {isvirkscioj eileje nukelsi}
isvirkscia eile mezgi analogiskai, tik pagal rasta reikes ismegzti kr. a., tada dvi blogos, dvi geros, etc. baigsi 2 blogos + 1 bloga {kuria nukelsi gerojoj pusej}.

Man graziau atrodo ne taip sutraukiantis stulpelis is 2g-1b-2g-1b.......-2g.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 22 sausio 2010 - 18:07
Radau stebuklingą video http://www.youtube.c...h?v=zuJino18HMA
kaip stulpelį megzt, bet ten pirmą akį išmezga. Niu bet mezgimas labaaaai pažingsniui matosi.

Ir dar vienas, kiek mažiaus stebuklingas {bet vistiek aš taip nemezgu, turiu omeny siūlo kabinimo techniką} vdeo, kaip megzti 1b-1g-1b... stulpiuką http://www.youtube.c...cxaIV_8_Hk&NR=1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 22 sausio 2010 - 18:40
o as ziurekit ka radau http://knittingtipsbyjudy.com/
Atsakyti
PS o kurrrrr mezginiai, apie kuriuos klausuinėjot, ir nugalėję sunkumus, baigėt?

REIKIA FOTKIŲŲŲŲŲŲ, kad visos kitos pagautų 2-3 įkvėpimus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 22 sausio 2010 - 18:44
g.gif labas vakaras,nutariau pas jus paprašyt pagalbos,gal kuri iš merginų žino ir gali atsiust skraistės schemą,su raštais šiaip ne taip susidoroju,bet skraistės schema pasirodo man aukštasis pilotažas doh.gif jau kelis kartus išardžiau,dabar vel laukia ardymas,mano paneliai 10metų.gal kurį jau tokius sunkumus nugalėjo ir pasidalins su manim savo patirtim.foto pažadu
Atsakyti
Skraistė - tai kas? Ažūrinis apvaliukas su skylėmis rankoms ar koks šiltas trapecijos formos rūbukas {irgi su skylėmis rankoms}?
Papildyta:
Aš tarpinį rūbuką gaminau, va tokį:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 22 sausio 2010 - 19:18
Sveikos darbstuoles 4u.gif

Gal kas nos gali man paaiskinti kaip tas rastas mezgamas? Na, as kadangi ruiskai nelabai suprantu ir siaip ne profesionale su, bet laaaabai noriu tokios suknytes ir nesuprantu kaip ir kas cia... ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mrdc: 22 sausio 2010 - 22:39
QUOTE(Enary @ 2010 01 22, 13:59)
As daryciau taip:
Gelytes yra nertos ir sujungtos is kvadrateliu, tad pirmiausia reiketu nusinerti virsutines dalies kvadratelius, juos sujungti, tai bus pradinis mezginio taskas 4u.gif nuo sujungtu kvadrateliu i virsu nerti virsutine dali, i apacia sijona, apacioje vel yra kvadrateliai, nusinerti juos, prijungti prie sijono apacios, o apacioje sijono kvadrateliu, nerti "padalkutes" smile.gif viskas biggrin.gif
user posted image
Cia pabandziau papiesti zingsnius ir nerimo kryptis 4u.gif

Aciu labai uz paiskinimus as irgi taip galvojau bet labai gerai kaip kas pataria smile.gif o dabar dar noreciau paklausti kaip geriau nerti sijona (ta 3 dali) is dvieju daliu ar ratu?
Atsakyti
Ir dar vienas klausimelis kaip graziau sujungti tuos kvadratukus susiuti ar sumegsti g.gif ? kazkur buvau radus net parodyta kaip tai teisingai atlikti tik dabar kaip reikia nerandu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lolanta @ 2010 01 23, 14:52)
Aciu labai uz paiskinimus as irgi taip galvojau bet labai gerai kaip kas pataria smile.gif o dabar dar noreciau paklausti kaip geriau nerti sijona (ta 3 dali) is dvieju daliu ar ratu?

As tai ratu nerciau...Man asmeniskai, kuo maziau sujunginu (susiuvimu) nerinyje, tuo graziau blush2.gif Nors ir cia nesimato, kad is dvieju daliu butu, manau, nerta ratu 4u.gif

O kaip graziai kvadratukus sujungti, nezinau, todel ir vengiu kvadratuku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lolanta @ 2010 01 23, 14:25)
Ir dar vienas klausimelis kaip graziau sujungti tuos kvadratukus susiuti ar sumegsti g.gif ? kazkur buvau radus net parodyta kaip tai teisingai atlikti tik dabar kaip reikia nerandu blush2.gif

Nuneri pirmą kvadračiuką. Neri antrą kvadračiuką, ir jo paskutinę eilę nerdama iš karto sukabini su pirmuoju. O jau kur ir kaip "sukabint" -- nuo rašto priklauso, "kad gražu būtų".
Pvz., jei paskutinė eilė kokia nors tokia -- 5 pynutės kilpos, žemas stulpelis, 5 pynutės kilpos... , tada vietoj tų "5 kilpos" darai taip: nuneri 2 pynutės kilpas, "apkabini" anktesnio kvadračiuko analogišką pynutę per vidurį ir suneri, tada vėl dvi pynutės kilpos (bendra sumas -- tos pačios 5 gaunasi), o tada jau žemas stulpelis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amanita: 23 sausio 2010 - 15:09