Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms

QUOTE(makse* @ 2010 02 03, 15:58)
kaip pyne ismegzti?
taip sukeisti vietom akis. jei pirmas dvi paliksi virsuj, pynute suksis i kaire, jei i virsu iskelsi antras dvi -  i desne.
sekmes wink.gif

rašo 4 лиц скрестить, tai nežinau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mikė: 03 vasario 2010 - 15:12
QUOTE(azalija170 @ 2010 02 03, 15:05)
sveikutes,as su klausimu pas jus,numezgiau dukrai liemene,nugarai ir priekiui dariau vienodai akiu,kodel mezginis gavosi,persisukes ,tiesiog viena puse per siule nueina kreivai.ka netaip darau? g.gif


Gal siūlė kreiva?
O gal nevienodai įtemptai mezgėt ir dėl to iškrypo truputį?
Atsakyti
Prasau jusu pagalbos blush2.gif mezgimo schemoj nesuprantu vieno dalyko.Per 3 langelius yra nupiestas kryziukas x formos ir per viduri kryziuko virsuj ir apacioj yra skaicius 3.Ka tai reiskia?
Atsakyti
QUOTE(Džakonda' @ 2010 02 05, 13:11)
Prasau jusu pagalbos blush2.gif mezgimo schemoj nesuprantu vieno dalyko.Per 3 langelius yra nupiestas kryziukas x formos ir per viduri kryziuko virsuj ir apacioj yra skaicius 3.Ka tai reiskia?

o pasižiūrėk į raštą (ne į schemą) kaip ten atrodo, mano nuomone tai perkryžiuoti po 3akis, kaip pynutė turi atrodyti.
Atsakyti
QUOTE(Mikė @ 2010 02 05, 12:21)
o pasižiūrėk į raštą (ne į schemą) kaip ten atrodo, mano nuomone tai perkryžiuoti po 3akis, kaip pynutė turi atrodyti.

Ne,ne pynute,rastas atrodo kaip mazi rombai,na nezinau ar aiskai paaiskinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Džakonda' @ 2010 02 05, 12:11)
Prasau jusu pagalbos blush2.gif mezgimo schemoj nesuprantu vieno dalyko.Per 3 langelius yra nupiestas kryziukas x formos ir per viduri kryziuko virsuj ir apacioj yra skaicius 3.Ka tai reiskia?

Greičiausiai, tai sumezgamos 3 akys ir tuo pačiu 3 išmezgamos vėl (perkiši virbalą per 3 akis, ištrauki siūlą, darai užmetimą ir dar kartą ištrauki siūlą per tas pačias akis).
Atsakyti
QUOTE(Džakonda' @ 2010 02 05, 13:30)
Ne,ne pynute,rastas atrodo kaip mazi rombai,na nezinau ar aiskai paaiskinau blush2.gif


tai gal sumegzti 3 akis?
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2010 02 05, 14:02)
Greičiausiai, tai  sumezgamos 3 akys ir tuo pačiu 3 išmezgamos vėl (perkiši virbalą per 3 akis, ištrauki siūlą, darai užmetimą ir dar kartą ištrauki siūlą per tas pačias akis).

Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Džakonda' @ 2010 02 05, 14:15)
Aciu labai 4u.gif

štai taip mirksiukas.gif
žr. čia ( vaizdinė medžiaga )
p.s. kas turit laisvesio laiko - galit peržiūrėti kitus klipukus - daug naudingos info 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J@lanta: 05 vasario 2010 - 14:45
o ką man daryt, nesigauna raštas , matyt kažką ne taip darau g.gif
4 лиц скрестить, tai gal tik perkryžiuot ir nereikia išmegzti, o aš išmezgu?
Atsakyti
QUOTE(Mikė @ 2010 02 05, 15:57)
o ką man daryt, nesigauna raštas , matyt kažką ne taip darau g.gif
4 лиц скрестить, tai gal tik perkryžiuot ir nereikia išmegzti, o aš išmezgu?

radau dėl ko nesigauna, ot rusai , vieną akį praleido ir visas raštas išsikraipo, dabar ardyti teks schmoll.gif
Atsargiai mergaitės su šituo, jeigu megsite, tai žinokit 7eilėj prieš sukryžiuojant reikia papildomai išmegzti blogąją akį, nes kitaip nesigaus skylutės lygiai vertikaliai. mirksiukas.gif
schema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mikė: 05 vasario 2010 - 16:06
QUOTE(J@lanta @ 2010 02 05, 14:44)
štai taip  mirksiukas.gif
žr. čia ( vaizdinė medžiaga )
p.s. kas turit laisvesio laiko - galit peržiūrėti kitus klipukus - daug naudingos info  4u.gif

bigsmile.gif labai labai dekoju 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti