Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms


gal galit kas papasakoti kaip ismegsti paveiksleli mezginyje? taip kad kitoje puseje nebutu raizgalyne
g.gif





user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neringa87: 10 vasario 2010 - 14:57
QUOTE(Neringa87 @ 2010 02 10, 15:55)
gal galit kas papasakoti kaip ismegsti paveiksleli mezginyje? taip kad kitoje puseje nebutu raizgalyne 
g.gif



Kiekvieną spalvotą tarpelį reikia megzti iš atskirų siūlų kamuoliukų, tik prieš kiekvieną spalvos pakeitimą siūlus perkryžiuoti ( tarsi surišti ) gaunasi daug kamuoliukų, sunku tarp jų nepasiklysti, bet rezultatas thumbup.gif jokių siūlų blogojoj pusėj. Na nežinau ar suprantamai pasakiau ax.gif
Atsakyti
Sumasciau toky dalyka, ar nebutu kaip nors prailginti bliuskuciu damegzti ka ar danerti (nes po nestumo pilvukas liko ir negrazu kai pilvas matosi nuogas) o ismest tokiu graziu bliuskuciu nesinori... Gal kokiu ideju turite?
beto kitos yra megztos masina, tai net nezinau kaip jos ardosi, nes jau labai mazytes akutes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristynka*: 10 vasario 2010 - 16:28
Sveikos, nupirkau savo lelkai kepuryte, tokia grazi man jinai ir sumasciau megztuka nunerti tokiu paciu rasteliu, tai imesiu rasto originala, gal kuri padesit man issifruoti kaip reikia ji nerti.

user posted image

user posted image

user posted image

Cia kazkaip nerta berods stulpeliais su dviem uzmetimais, o paskui kazkaip sukryziuota g.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringa87 @ 2010 02 10, 14:55)
gal galit kas papasakoti kaip ismegsti paveiksleli mezginyje? taip kad kitoje puseje nebutu raizgalyne 
g.gif


o čia kartais ne siuvinėjimo schema? man panašu į tokią. jei taip, tai mezgant gausis plokštesnis vaizdas nei norėtųsi.
Atsakyti
QUOTE(irmusiux @ 2010 02 10, 17:48)
Kiekvieną spalvotą tarpelį reikia megzti iš atskirų siūlų kamuoliukų, tik prieš kiekvieną spalvos pakeitimą siūlus perkryžiuoti ( tarsi surišti )  gaunasi daug kamuoliukų, sunku tarp jų nepasiklysti, bet rezultatas  thumbup.gif jokių siūlų blogojoj pusėj. Na nežinau ar suprantamai pasakiau  ax.gif

as taip mezgiau liemene su rombais.dariau su 9 kamuoliukais.juos susidejau i dubenelius.kad nesiridentu.ir po kiekvienos eiles atnarpliodavau siulus(del to sukeitimo man kitaip neisejo)
Atsakyti
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2010 02 10, 19:37)
as taip mezgiau liemene su rombais.dariau su 9 kamuoliukais.juos susidejau i dubenelius.kad nesiridentu.ir po kiekvienos eiles atnarpliodavau siulus(del to sukeitimo man kitaip neisejo)

Su tiek kamuoliukų geriau sofa ar fotelis su ranktūriu -- susidedi kamuoliukus mezgimo eilės tvarka vienoj pusėj, numezgi su vienu kamuoliuku, perkryžiuoji, perkeli kamuoliuką į kitą pusę. Mezgi su antru, jį perkeli, su trečiu... Kitoj eilėj kilnoji kamuoliukus į kitą pusę. Atpainiot nereikia nieko tada. Na, nebent save, jei kas nors paskambina tuo metu, kai esi "vidury siūlų" tiesiogine prasme lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduuse @ 2010 02 10, 15:13)
aš kapišonui surinkau apykaklės akis ir mezgiau tokį stačiakampį. Vis pamatuodavau, ar jau viršugalvį pasiekiau. Tada nuo vidurio sumezgiau akis gerąja akimi, ir viskas. Turbūt kažkaip nerišliai paaiškinau  g.gif



Geresnis kritimas bus, jei to stačiakapio viršų gaminsit dviejų dalių, ir viršutinį kampą apvalinsit, vis kelias akis nuleisdama.

Va taip, kaip paveiksliukė {skolintam} kepurės viršugalvinis kraštas išlenktas.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Amanita @ 2010 02 10, 22:00)
Su tiek kamuoliukų geriau sofa ar fotelis su ranktūriu -- susidedi kamuoliukus mezgimo eilės tvarka vienoj pusėj, numezgi su vienu kamuoliuku, perkryžiuoji, perkeli kamuoliuką į kitą pusę. Mezgi su antru, jį perkeli, su trečiu... Kitoj eilėj kilnoji kamuoliukus į kitą pusę. Atpainiot nereikia nieko tada. Na, nebent save, jei kas nors paskambina tuo metu, kai esi "vidury siūlų" tiesiogine prasme  lotuliukas.gif

as dar,kas papildomai siulai nesusisuktu sukau ne mezgini,o pati apeidavau aplink ji.nu pav pasidedi 2 kedes siulai eina tarp kedziu.viena puse mazgu ant vienos kedes kita ant kitos lotuliukas.gif
Atsakyti
gal kas galetu paiskinti,kaip tokia apykakle ismegst,pynes megzt moku,tik nesuprantu,kaip megzt,kad taip pasvirusi palei kakla gautusi.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausruze: 11 vasario 2010 - 18:56
QUOTE(Ausruze @ 2010 02 11, 20:54)
gal kas  galetu paiskinti,kaip tokia apykakle ismegst,pynes megzt moku,tik nesuprantu,kaip megzt,kad taip pasvirusi palei kakla gautusi.
user posted image

kazkaip pagalvojau ar nebus taip,kad darant kakla sumezginesit akis prie pynes.paskui nuleisit pecius,bet pyne megsit toliau g.gif cia tik pamastymas g.gif
Atsakyti
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2010 02 11, 20:20)
kazkaip pagalvojau ar nebus taip,kad darant kakla sumezginesit akis prie pynes.paskui nuleisit pecius,bet pyne megsit toliau g.gif cia tik pamastymas g.gif

zinok taip ir bus, kad pries pye mazinamos gerosios akys, paskui peciams nuleidziama ir pyne mezgama, prisiunama prie nugalos kaklo linijos ir mano manymu, sujungiama tos pynes nugaroje g.gif
idomiai taip pagrazintas megztinis biggrin.gif reiktu mamai nunarpulinti toki grozy blush2.gif gal gali Ausruze pasidalinti apatiniu pyniu schema, neimatau gerai blush2.gif
Atsakyti