Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančiosioms

QUOTE(Skarlet @ 2010 03 01, 20:50)
As megzciau kaip platu staciakampi, sulenkti, palikti kaklui "skyle" siuvant, veliau ji primegzti, sonus susiuti reiktu 4u.gif

o nesigaus status- kampuoti peciai tada g.gif blush2.gif
Atsakyti
sveikos
esu pradedančioji ir susidūriau su problema - kaip nuimti eilutės gale kelias akis? vadovėly randu tik aprašymą kaip nuimti 1, o kelias pagal tokią pat techniką neišeina. gal kas galit patart kaip tai padaryt?
Atsakyti
QUOTE(*GAILĖ* @ 2010 03 02, 09:09)
sveikos
esu pradedančioji ir susidūriau su problema - kaip nuimti eilutės gale kelias akis? vadovėly randu tik aprašymą kaip nuimti 1, o kelias pagal tokią pat techniką neišeina. gal kas galit patart kaip tai padaryt?



as suprantu, kad reikia nuleidineti toj eilej, kur eina blogosios akys, gaunasi, kad eiles pradzioj nuleidineji 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sūpynės @ 2010 03 02, 09:54)
as suprantu, kad reikia nuleidineti toj eilej, kur eina blogosios akys, gaunasi, kad eiles pradzioj nuleidineji 4u.gif

g.gif o kaip tai padaryt? taigi siūlas tai ne eilutės pradžioj bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(*GAILĖ* @ 2010 03 02, 10:04)
g.gif o kaip tai padaryt? taigi siūlas tai ne eilutės pradžioj bus g.gif



pvz as mezgu liemene ir man reikia nuleisti akis rankovems abiejose pusese
eina eile geru akiu, nuleidziu 3 akis [kaip supratau, zinai, kai sita daryti] ir toliau mezgu gerosiom akim [ar kokiu rastu] iki galo, eina kita eile, nuleidziu 3 akis ir mezgu toliau iki galo

nezinau ar as teisi unsure.gif bet kitaip neisivaizduoju
Atsakyti
QUOTE(Sūpynės @ 2010 03 02, 10:13)
pvz as mezgu liemene ir man reikia nuleisti akis rankovems abiejose pusese
eina eile geru akiu, nuleidziu 3 akis [kaip supratau, zinai, kai sita daryti] ir toliau mezgu gerosiom akim [ar kokiu rastu] iki galo, eina kita eile, nuleidziu 3 akis ir mezgu toliau iki galo

nezinau ar as teisi unsure.gif bet kitaip neisivaizduoju

aaa tai taip ir aš seniau darydavau. bet gi tada tie įlinkiai gaunasi šiek tiek nevienodam aukšty (ypač jei siūlas storas. todėl galvoju, gal yra kažkoks būdas nuleist akis eilės gale ( na tarkim jei reikia 1 nuleist tai darau taip - priešpaskutinę nukeliu ant dešinio virbalo, paskutinę išmezgu ir pertraukiu per nukeltąją). bet kaip tai padaryt jei reikia tarkim 4 nuleist g.gif
Atsakyti
QUOTE(*GAILĖ* @ 2010 03 02, 10:28)
aaa tai taip ir aš seniau darydavau. bet gi tada tie įlinkiai gaunasi šiek tiek nevienodam aukšty (ypač jei siūlas storas. todėl galvoju, gal yra kažkoks būdas nuleist akis eilės gale ( na tarkim jei reikia 1 nuleist tai darau taip - priešpaskutinę nukeliu ant dešinio virbalo, paskutinę išmezgu ir pertraukiu per nukeltąją). bet kaip tai padaryt jei reikia tarkim 4 nuleist g.gif



nezinau kito budo
lauksim patyrusiu mezgejeliu nuomones
Atsakyti
Merginos, gal galit pasakyti, kiek reik akiu det , mezgant kepure 2 metu vaikui ?
Atsakyti
kitoj temoj klausiau, bet niekas neatsake sad.gif tad kreipiuos cia
sveikos auksarankes wink.gif gal kuri galetu paaiskint kaip sita raseli nert? ir kokie cia siulai tiktu rankinei, a?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(gwidita @ 2010 03 01, 22:24)
o nesigaus status- kampuoti peciai tada g.gif  blush2.gif

Nu gal ne?
man panasu i sita g.gif
user posted image
Atsakyti
labukas 4u.gif
bandau megzti tapkutes, bet uzkliuvau uz rusisko aiskinimo... niekaip nesuprantu kaip megzti pagal toki aiskinima:

2ряд (белая нить)- 1изн, 1 петлю снять с накидом и т.д. по кругу.
3ряд (розовая нить)- 1изн, 1 лиц (накид с петлей вместе) и т.д. по кругу

gal kuri galetu paasikint blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vajuta @ 2010 03 03, 09:45)
labukas 4u.gif
bandau megzti tapkutes, bet uzkliuvau uz rusisko aiskinimo... niekaip nesuprantu kaip megzti pagal toki aiskinima:

2ряд (белая нить)- 1изн, 1 петлю снять с накидом и т.д. по кругу.
3ряд (розовая нить)- 1изн, 1 лиц (накид с петлей вместе) и т.д. по кругу

gal kuri galetu paasikint blush2.gif


Jei tik vertimo reikia, tai galiu pazodziui isversti:

2 eile (baltas siulas) - 1 bloga, 1 kilpa nukelti su uzmetimu ir t.t. aplink
3 eile (rozinis siulas) - 1 bloga, 1 gera (uzmetimas kartu su kilpa) ir t.t. aplink
Atsakyti