Įkraunama...
Įkraunama...

Egipto žemė

kazin ar nuo egipto zemes oda baisi pasidare biggrin.gif yra ir kitu veiksniu
Atsakyti
QUOTE(Rethimna @ 2010 02 23, 18:16)
O kas tai odai pasidarė?

Užsikimšusios poros, juodi inkštirai. Anksčiau tokių nebuvo pas mane, gal keletas tik, o paskui ėmė vis daugėti...
Kodėl įtariu EŽ? - todėl, kad daugėti ėmė ją vartojant. Ilgą laiką netikėjau, kad tai nuo jos, nes laaabai ji man patinka...
Atsakyti
QUOTE(zarazna @ 2010 02 23, 23:00)
Užsikimšusios poros, juodi inkštirai. Anksčiau tokių nebuvo pas mane, gal keletas tik, o paskui ėmė vis daugėti...
Kodėl įtariu EŽ? - todėl, kad daugėti ėmė ją vartojant. Ilgą laiką netikėjau, kad tai nuo jos, nes laaabai ji man patinka...


Pas daugume kemšasi poros ir nubūtinai nuo EŽ.
Atsakyti
Sveikos,

Gal kas isbandete Bi-Kor seselius akims? Kokie atsiliepimai apie juos?

Aciu! smile.gif
Atsakyti
BIKOR seseliai yra pakankamai riebus., man asmeniskai visai nieko jie, bet jau man tikrai nieko ypatingo, pvz i rauksleles subega gan greitai, nesvarbu su pagrindu ar be.
Atsakyti
QUOTE(Rojuke @ 2010 02 24, 15:56)
Sveikos,

Gal kas isbandete Bi-Kor seselius akims? Kokie atsiliepimai apie juos?

  Aciu! smile.gif

Naudojau, man tai tepasi neblogai, bet ziauriai i rauksles subega.
Atsakyti
Lietuvoje kazkoks pamisymas del tos EZ.
Nera ta pudra kazkuo ypatinga...Tik poras kemsa, as irgi buvau reklamos auka ir nupirkau ja. Tai...nei graziai ant veido atrode - ryza kazkokia spalva...nei ka nors gero odai dare.
Vienu zodziu nevertas demesio, bet gerai isreklamuotas produktas.
Atsakyti
Na nereikia cia taip piktai, vienom patinka (tinka) sis produktas, kitom ne. As ir turiu, bet nealpstu del jos, bet ir nepeikiu. Kaip cia pasakius, patiko, bet daugiau jos nebepirksiu. Kiekvienam savo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NatalijaV @ 2010 02 26, 22:59)
Lietuvoje kazkoks pamisymas del tos EZ.
Nera ta pudra kazkuo ypatinga...Tik poras kemsa, as irgi buvau reklamos auka ir nupirkau ja. Tai...nei graziai ant veido atrode - ryza kazkokia spalva...nei ka nors gero odai dare.
Vienu zodziu nevertas demesio, bet gerai isreklamuotas produktas.


Manau, kad nereiktėtų taip kategoriškai teigti, jog tai yra blogas produktas. Na, jums netiko, nenaudokit mirksiukas.gif Man asmeniškai EŽ labai patinka, ir spalva nei kiek ne ryža, ir porų man nekemša. Ir šiaip ar taip ja reikia išmokt naudotis, aš kai įsigijau taip pat maniau, kad teks mest lauk, bet tereikia kantrybės ir galiausiai išmoksi kur, kaip ir kiek tepti wink.gif Ją reikia prisijaukinti, taip sakant ax.gif
Atsakyti
Mergaites, nepulkite 4u.gif
Tiesiog issakiau,gal kiek perastriai savo nuomone...
Tiesiog niekur kitur tos EZ tiek nenaudoja kaip Lietuvoje.
Moku as ja uztepti, nu nieko gero is tos pudros tikrai, tinka gal tik kunui patamsinti, jei reikia.
Kaina tikrai neatitinka kokybes , mano nuomone.

Nepykit, nieko nenorejau izeisti, jei jums patinka - pirmyn dazykites smile.gif


Papildyta:
QUOTE(Rethimna @ 2010 02 27, 00:31)
geras postas    thumbup.gif




Nesu eksperte, bet girdejau ka apie ta pudra sako kosmetologai ir profesionalus vizazistai.
Atsakyti
Tikiu, kad siuo klausimu jau buvo diskutuota, bet gal, kas zinantis greitai atsakys, ar egipto zeme naturalios kilmes? smile.gif Ta prasme, ar ten tik degintas molis, ar daug ivairiausiu priemaisu yra g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pampariskinas: 28 vasario 2010 - 16:46
QUOTE(Pampariskinas @ 2010 02 28, 16:45)
Tikiu, kad siuo klausimu jau buvo diskutuota, bet gal, kas zinantis greitai atsakys, ar egipto zeme naturalios kilmes?  smile.gif  Ta prasme, ar ten tik degintas molis, ar daug ivairiausiu priemaisu yra g.gif


Pati naudoju Egipto zeme jau daug metu, bet turbut ieskosiu alternatyvos. Skaitydama jusu klausima ir pati susimasciau, ar ji yra naturalios kilmes, tad perskaiciau jos sudeti, ir labai nustebau, kad joje yra parabenai schmoll.gif . Radau istrauka apie juos: Methyl, Propyl, Butyl ir Ethyl Paraben - naudojami kaip antibakterinė medžiaga, todėl ilgėja produkto galiojimo laikas. Tyrimai parodė, kad ilgai naudojant gali sukelti hormoninius pakitimus, būti daugelio alerginių reakcijų ir odos išbėrimų priežastimi. Plačiai naudojami, nors žinomi kaip toksiški. doh.gif
Atsakyti