Įkraunama...
Įkraunama...

Egipto žemė

QUOTE(Laura81r @ 2010 07 20, 21:12)
rencius nusipirko EZ ir dingo  tongue.gif  dziaugiasi turbut.dar norejau paklausti o kaip naudojate ar ant "pliko"veido,ar tepates kokia baze,ar siaip kremine pudra? blush2.gif

Jeigu veidui nereikia maskavimo tai ez galima tepti viena, ji nemaskuoja tik veido oda parudina smile.gif
Norejau klausti kosmetikos sepeteliu temoje, bet paklausiu cia smile.gif Nusipirkau Erdesos sepeteli issukama, bet jau kvapas doh.gif Kiek plaunu tiek ir kvapas laikosi g.gif Turiu paprasta, tai jokio kvapo neturi..Ar turit kas nors ji?
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2010 07 21, 12:10)
Turiu paprasta, tai jokio kvapo neturi..Ar turit kas nors ji?



Turiu paprasta, bekvapis.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2010 07 21, 11:10)
Jeigu veidui nereikia maskavimo tai ez galima tepti viena, ji nemaskuoja tik veido oda parudina smile.gif
Norejau klausti kosmetikos sepeteliu temoje, bet paklausiu cia smile.gif Nusipirkau Erdesos sepeteli issukama, bet jau kvapas doh.gif Kiek plaunu tiek ir kvapas laikosi g.gif Turiu paprasta, tai jokio kvapo neturi..Ar turit kas nors ji?



Turiu išsukamą, bet jokio kvapo nėra...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mitsouko: 21 liepos 2010 - 20:43
QUOTE(Mitsouko @ 2010 07 21, 21:42)
Turiu išsukamą, bet jokio kvapo nėra...

Tai gal pas mane koks brokas g.gif Nezinau ka ir galvoti..Bet ir kokybe nusivyliau, vis iskrenta pats sepetelis, na bet darbe bus gerai keleta kartu brukstelt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2010 07 22, 08:28)
Tai gal pas mane koks brokas g.gif Nezinau ka ir galvoti..Bet ir kokybe nusivyliau, vis iskrenta pats sepetelis, na bet darbe bus gerai keleta kartu brukstelt smile.gif



O kuo kvepia, jei ne paslaptis? biggrin.gif
Atsakyti
Nusipirkau Bi kor EŽ, labai gražiai veidukas atrodo pateptas, bet deja ji man netinka poros taip užsikimšo, kad net paauglystės metais tiek spuogų neturėjau blink.gif Ar niekam daugiau kas vartojo šią pudrytę taip nebuvo?
Bet dar galvoju reikės apsigydyti spuogelius ir dar kartą pabandyti, nes tuo metu kai pradėjau naudoti buvau išvykusi į kelionę, kurios metu odą valiau vienkartinėmis makiažo valymo servėtėlėmis (German de capucini), gal jos galėjo padėti užkimšti poras?
Atsakyti
QUOTE(Buse @ 2010 07 24, 13:57)
Nusipirkau Bi kor EŽ, labai gražiai veidukas atrodo pateptas, bet deja ji man netinka poros taip užsikimšo, kad net paauglystės metais tiek spuogų neturėjau  blink.gif Ar niekam daugiau kas vartojo šią pudrytę taip nebuvo?



Gali but ir tas varijantas ir tas.. unsure.gif siulyciau apsigydzius pabandyt vel panaudot EZ, jei niekad nenaudojot serveteliu slapiu, gal nuo ju sureagavo taip g.gif tiesiog neuzkimso poras, o isbere gal.. unsure.gif
Atsakyti
mano veido oda riebi ir greitai pradeda blizgėti, ar EŽ ilgai išlaiko matiškumą ant veido? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(weemee @ 2010 07 28, 15:44)
mano veido oda riebi ir greitai pradeda blizgėti, ar EŽ ilgai išlaiko matiškumą ant veido? smile.gif



Ui ne ne.. kaip tik gali tik riebiau atrodyt 4u.gif
Atsakyti
dar riebiau? blink.gif na bet ji sausu pavidalu uzsideda blink.gif del blizguciu riebiau gal?
Atsakyti
As naudoju jau keletas metu EZ, tai ji nei pariebina nei pasausina odos, taciau turint riebia oda gali buti problemu su EZ padengimu, ant itin riebios odos vietu gali pasidengti tamsiau... na bet manau kad cia su kiekvienu bronzatu galima si beda. o siaip kiek isbandzius visokiu, tai EZ dengiasi geriausiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kleopatra_Kaunas @ 2010 07 28, 15:31)
As naudoju jau keletas metu EZ, tai ji nei pariebina nei pasausina odos, taciau turint riebia oda gali buti problemu su EZ padengimu, ant itin riebios odos vietu gali pasidengti tamsiau... na bet manau kad cia su kiekvienu bronzatu galima si beda. o siaip kiek isbandzius visokiu, tai EZ dengiasi geriausiai smile.gif



Taip mano oda riebi tai nelabai lygiai pasidengia, na bet vis tike esu labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti